Prikazujem rezultate 1 do 30 od 59

Tema: Lošosti u igrama

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Lošosti u igrama

    Ulazim u drevni dungeon u kojem nikog nije bilo tisućama godina. Prvo što primjećujem je to da nakon nekoliko milenija sve baklje i ostale vatre još uvijek gore. Dobro neko drvo jebote. Nastavljam dalje, čvrsto stežući svoje oružje i dolazim do nekakve prepreke koja je bazen pun lave. Skačem sa jednog plutajućeg kamena na drugi i uspijevam doći do druge strane.

    "Dobro da sam sam ovdje" - pomislim - "jer druga osoba ne bi mogla prijeći ovu lavu sad kad se svo kamenje raspalo"

    Ohrabren time, nastavljam dalje i nalazim nekakvu kazetu koju je ovdje ostavila osoba koja je prolazila ovim putem godinama prije mene. Moj otac. Puštam kazetu...

    "SINE! Ako slušaš ovo onda si našao ovu kazetu. I ja sam mrtav. Ugl, htio sam ti reć da nahraniš mačku i zavrneš plin kad budeš izlazio iz kuće. I pazi se u ovim ruševinama ima - Što je to? Tko je tamo? - ARAHGAHGHAGHA! NE! NE BUBREGE! ARAUGUGAHGGGGHHHHHHH..." - sama kazeta ovdje prestaje snimati unatoč tome što je samo 2% popunjeno. Mora da ju je moj otac zadnjim snagama ugasio da ne slušam njegovu smrt.

    Sa suzama u očima mislim na mrtvu mačku koja se ugušila prilikom curenja plina i nastavljam dalje

    Izbjegavam urušavanja kamenja koja zatrpavaju cijele hodnike, šiljke koji padaju sa stropa i barikadiraju prolaze, magije koje uspješno pretvaraju mostove preko kojih prelazim u prah i pepeo i naposlijetku dolazim do posljednjih vrata.

    "DA BIO OTVORIO OVA VRATA SMRTNIČE, MORAŠ RIJEŠITI OVU ZAGONETKU KOJU NITKO NIJE USPIO RIJEŠITI U ZADNJIH 3 MILIJARDE SVIJETLOSNIH GODINA!"

    Napinjem mozak, istežem vijuge i flexam sive stanice te mi predstave ovo:




    Nakon što sam uspio riješiti zagonetku na kojoj su se Zeus i Thor zajedno mučili preko 9000 tisuća godina, ulazim u glavnu prostoriju gdje leži blago.

    TAMO JE MOJ GLAVNI NEPRIJATELJ! O NE! TO NISAM OČEKIVAO!

    "HEHE" - smije se Ivica iz 7.a, a meni u misli navru sve one batine koje sam dobio pod odmorima u osnovnjaku - "Baš si glup, hvala ti što siprošao kroz cijeli dungeon i otvorio meni put da te pratim i onda otvorio ova vrata kroz koja sam te uspio prestići u ovu sobu"

    Borba počinje. Ja i Ivica provedemo nekoliko minuta kršeći oružje jedan protiv drugog. Na kraju, on leži na podu a ja pobjednički stojim ispred njega sa mačem na njegovom grkljanu.

    "UBIJ ME, ŠTO ČEKAŠ" on poviče

    "Ne. Onda bih bio isti kao ti. Ako te ubijem... zlo pobjeđuje..."

    U istom trenutku u kojem sam to rekao Ivica dobije full alignment change u Lawful Good, vidi da sam ja dobra osoba i prihvati me kao najboljeg prijatelja. Podižem ga za ruku i u tom trenutku, količina dobra u tom mjestu doseže toliku koncentraciju da se zgrada počinje urušavati!

    "OH NE" poviče Ivica "BRZO! Zgrabi blago! Imamo samo točno 5 minuta da pobjegnemo odavdje!" - izjavi on, očigledno uznemiren

    Zgrabim blago pod jednu ruku, Ivicu pod drugu i na vratima sam za cirka 30 sekundi.

    Animacija pokazuje mene i Ivicu kako izlazimo iz zgrade sa 4 i pol minute prednosti i jedva bježimo sa glavom na ramenima jer se zgrada urušila. Moram se sjetit da od sad uzimam Ivicine procjene sa zrnom soli, pomislih dok jašemo u suton.



    ----------------------------------


    Postoje li igre koje ne rade ovo?
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  2. #2
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Lošosti u igrama



    smijeh
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

Slične teme

  1. AI u igrama
    By W1k1n6 in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 21-06-2010, 03:01
  2. Nelinearnost u igrama
    By Constantine in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 08-10-2008, 07:33
  3. Pad FPS-a u igrama!!!
    By Sucker in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 17-04-2008, 21:13
  4. 3D u igrama
    By Joneleth_Irenicus in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 19-02-2007, 17:39
  5. O igrama ...
    By Tyrant in forum Gaming općenito
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 22-05-2006, 13:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •