Prikazujem rezultate 1 do 28 od 28

Tema: Rabljeni PSP halp

  1. #1
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Rabljeni PSP halp

    Trebao sam dobiti neki handheld zadnjih mjeseci, ali ništa od toga, pa si gledam da uzmem rabljeni PSP, idealno model 1000.
    Ameri mi govore da je razumna cijena toga nekih 50$, no ja po njuškalu vidim samo neke luđake koji ih stavljaju po 1000-1500 kuna, pa toliko sigurno ne dam. Jedini lik kojeg sam vidio da za 300 kuna nudi uređaj, punjač i memorijsku karticu me upravo istrolao i rekao da je promijenio mišljenje, vgg.
    Uglavnom, gdje je dobro mjesto da tražim takvo nešto, ili možda ima nekog da prodaje ovdje
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  2. #2
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Rabljeni PSP halp


  3. #3
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Rabljeni PSP halp

    Ne mogu sa PayPalom plaćat pa bi trebalo nešto lokalno...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Rabljeni PSP halp

    Njabe imaš 20 godina, napravi si učenički/studentski račun u banci. :v

    Izuzev toga, lel zašto idealno 1000, kad je najstariji?
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  5. #5
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Rabljeni PSP halp

    Sa 1000 je najlakše srediti custom firmware I sranja za emulaciju, što se tiče toga vjerujem likovima s /vr/ kad kazu da s novijim modelima ima problema.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #6
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Rabljeni PSP halp

    Možda ima kaj na hrvatskom playstation forumu?
    Inače, kad bih kupovao handheld, mislim da bih rađe uzeo Nintenda.

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Rabljeni PSP halp

    Ima toga na DSu što bih igrao, ali ovo ipak pobjeđuje em zbog odlične portabilne emulacije hrpe sistema, em zbog hrpe kolekcija raznih serijala koje teško inače imat na jednom mjestu.
    Nikad bio na tom forumu, vidicu.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Rabljeni PSP halp

    Ja bi uzeo Vitu i igrao PS1 klasike tu i tamo.
    Igram ih i inače na PS3, ali ovak bi bilo baš taman kad sam u ZG gdje nemam PS3.
    Jer osim Uncharteda, Vita nema svojih igara. Ali PS1 klasike koje sam već kupio na PSN-u rado bi odigrao opet.

    Nintendi isto nemaju igara. Barem ne onaj 3DS.
    Wii ima par komada, ali to nije handheld.

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Rabljeni PSP halp

    Igre za Vite su krenule, kao prvo predobri Gravity Rush, pa onda ekskluzivni AC s nigericom, nedavno izašli Soul Sacrifice, nova Persona, Disgaea, Ninja Gaiden...

    Ono, nije još neki naj izbor ikad, ali ima se što zaigrat.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Rabljeni PSP halp

    AC bilo koji je smeće. Bez iznimke.
    Ninja ima i za PS3 (i imam oba, iako drugi još nisam odigrao). PSV vjerojatno ima samo koji novi kostim ili MP mapu, dakle nevažno.
    Persona, Disgaea... erm, no! Ni No Kuni je bio moj jedini prelazak na dark side (iako to nije bio pravi dark side, jer gotovo da nije bilo standardnih japanskih perverzija) i ne namjeravam ih više raditi.
    Soul Sacrifice... a izgleda ok, al' čini mi se da bi mogo brzo dosadit i da se nema kaj puno tamo za radit.
    Gravity Rush... i to je dark side kak mi se čini, ali gameplay izgleda fora i vidim da ima dobre ocjene. Ok, možda još ova igra vrijedi spomena (ali nisam prije za nju čuo).

    I još Uncharted, koji je sigurno najgori u serijalu, ali svejedno bi ga htio odigrati. Jer, UNCHARTED.

    I još neki Killzone dolazi, ali ne vjerujem da će uspjeti.
    Ako je suditi po onom Resistanceu, FPS-i baš ne prolaze najbolje na handheldu.

    Dakle, možda 2-3 igre. Skoro ništa za 2000kn kolko konzola košta. Jedino je mogu kolko-tolko opravdati PS1 klasici.

  11. #11
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Rabljeni PSP halp

    Ima Little Big Planet i Wipeout.

  12. #12
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Rabljeni PSP halp

    Ne zanimaju me ti naslovi.
    Možda malo Wipeout, no ima neki za PS3.
    A od tih trka mi je dovoljna jedna po generaciji, jer osim grafike, ne razlikuju se ni po čemu.
    LBP mi izgleda sporo i dosadno. I nemam neku želju graditi stvari.

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Rabljeni PSP halp

    Resistance je smeće, al šuteri nisu nužno loši. Onaj Unit 13 je okej, a ja općenito ne mogu smislit šuter na gejmpedu.
    Gravity Rush je nova franšiza pa naravno da nisi za nju čuo. Also ima i par tabačina, a i onaj Dynasty Warriors Next...

    @Weky
    Yup, znam da ima WipeOut, al fakat mi se ne da kupovat ga, kad je isti ko i zadnjih milijun nastavaka. Radije kupim onaj za PSP s PSNa u valjda pola cijene.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Rabljeni PSP halp

    Unit 13 je military game. Preskačem po defaultu (osim ako nije ko Spec Ops: The Line, a ništa nije ko Spec Ops: The Line).
    I TPS je, a ne FPS. TPS-i idu ko podmazani na kontroleru.

    Dynasty Warriorsi su smeća, a sve tabačine postoje i za PS3.


    Sad vidim da sam za onaj Gravity Rush čuo, ali sam ga pomješao s Malicious (koji je loša igra) pa nisam ni pratio što je.

  15. #15
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Rabljeni PSP halp

    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Persona, Disgaea... erm, no! Ni No Kuni je bio moj jedini prelazak na dark side (iako to nije bio pravi dark side, jer gotovo da nije bilo standardnih japanskih perverzija) i ne namjeravam ih više raditi.
    Ne kužim čemu uopće nabavljati japanske konzole ako ne namjeravaš igrati japanske igre, u tom slučaju bi se držao PC-a i odigrao neki Playstation naslov tu i tamo. Veliko ograničenje.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  16. #16
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Rabljeni PSP halp

    Ne zajebavaj.
    Ima 20ak konzolaških igara kojih nema na PC-u, a niti jedna od njih nije anime.
    I svaku od njih bi radije igrao nego bilo koju PC ekskluzivu (koje su zapravo samo neke indie).
    I s konzolom je lakše baratati nego s kupovinom i čestom nadogradnjom PC-eva.
    To je W3DR4N dobro objasnio negdje (mislim da u PS4 temi).

  17. #17
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Rabljeni PSP halp

    = Citat = Izvorno postao Windwalker
    Nintendi isto nemaju igara. Barem ne onaj 3DS.
    Ima, nije bez razloga trenutno najjaca konzola na trzistu + backwards compatibility.

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Rabljeni PSP halp

    Probao sam 3DS u Algoritmu i to ne bi igrao ni besplatno. Ekrani su odvratni za gledanje, konzola je očajne kvalitete i užasno neudobna za držanje. Ne znam tko bi to uopće kupio.

  19. #19
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Rabljeni PSP halp

    Za 3DS to mozda i vrijedi, neznam, nikad ga nisam imao u rukama, ali uzeo sam si 3DS XL koji ima 90% vece ekrane i nema nikakvih problema nakon višesatne sesije. Da je rezolucija naspram Vite mnogo lošija, to je, ali kad se igra sa ukljucenim 3D igre izgledaju odlicno.

  20. #20

    Re: Rabljeni PSP halp

    Problem sa 3DS-om je taj što imaš 50/50 šansu da tebi 3D uopće neće funkcionirati kako spada, a ne možeš nikako znati dok ga ne probaš iz prve ruke. Ja sam probao i apsolutno mi je isto sa 3D upaljenim ili ne samo me glava boli ako je upaljen. Koliko sam shvatio većina vlasnika ionako igra bez jer traje baterija više. Problem sa DS-ovima općenito je taj što su ergonomska noćna mora za mene jer nemam Japanske baby hands tako da je sreća da su izbacili veće modele.

    @Sonic
    Vrebaj na Njuškalu, samo ti to mogu reći. Ja sam tamo uboo svoj Slim prije par godina za 400kn. Ne znam tko ti je uopće rekao da je 1000 najbolji što je glupost jer ja imam 2000 i sve radi odlično bez ikakvih zavrzlama + spojiv je na TV.

  21. #21
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Rabljeni PSP halp

    3DS je toliko retardirana konzola da ni Nintendo nije znao kako ju napraviti. Zato su izdali drugu gljivu kao dodatak i to je bolesno odbojno vidjeti.

  22. #22
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Rabljeni PSP halp

    Nije bas 50/50, negdje sam citao da nekih 5-10% ljudi ima problema s time kolko se sjecam. Ali da, gotovo sve igre se mogu igrat bez problema sa iskljucenim 3D efektom, iznimke su Super Mario 3D Land i jos pokoja igra.

    Druga gljiva je cisto da olaksa neke igre, a nije uopce nuzna i kompatibilna je tek s nekoliko igara.

  23. #23

    Re: Rabljeni PSP halp

    Izgleda kao tumor. Općenito mi nije jasno zašto nisu stavili dvije gljive odmah, posebno kad pogledaš igre koji su izašle za 3DS/WiiU i shvatiš koliko su skoro neigrive bez druge gljive na 3DS-u kad usporediš. Ne znam, možda im je to shema neka da ljudi kupe WiiU.

  24. #24
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Rabljeni PSP halp

    Jedna jedina igra u kojoj je potrebna gljiva - Monster Hunter Ultimate 3, i to samo za podvodni combat, a ta igra je izasla i na Wii U.

  25. #25
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Rabljeni PSP halp

    Kad smo kod tumora.




    'Nuff said!

  26. #26
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Rabljeni PSP halp

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Problem sa 3DS-om je taj što imaš 50/50 šansu da tebi 3D uopće neće funkcionirati kako spada, a ne možeš nikako znati dok ga ne probaš iz prve ruke. Ja sam probao i apsolutno mi je isto sa 3D upaljenim ili ne samo me glava boli ako je upaljen. Koliko sam shvatio većina vlasnika ionako igra bez jer traje baterija više. Problem sa DS-ovima općenito je taj što su ergonomska noćna mora za mene jer nemam Japanske baby hands tako da je sreća da su izbacili veće modele.

    @Sonic
    Vrebaj na Njuškalu, samo ti to mogu reći. Ja sam tamo uboo svoj Slim prije par godina za 400kn. Ne znam tko ti je uopće rekao da je 1000 najbolji što je glupost jer ja imam 2000 i sve radi odlično bez ikakvih zavrzlama + spojiv je na TV.
    Ja sam čuo da se na neke određene modele 2000 kao ne mogu stavljati custom firmware, e sad nemogu to potvrditi, no ionako bi obični debeli 1000 vjerojatno došao jeftinije.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #27
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Rabljeni PSP halp

    Lol, prvo konzole imaju smisla samo zbog ekskluziva, a sada japanske konzole samo zbog japanskih igara.

  28. #28
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Rabljeni PSP halp

    Pa no.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Slične teme

  1. Photoshop halp!!1
    By BigBongman in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 14-04-2011, 22:07
  2. Fejsbuk halp :O
    By blood4me in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 15-01-2011, 17:31
  3. crysis sandbox 2 nuke tank halp!
    By grizli in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 01-01-2008, 13:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •