= Citat = Izvorno postao Sickmanno1
Pa Wii U je jača i bolja konzola od PS3 i Xbox360, ali to sad nije predmet rasprave.
Pa normalno da je jači kad je 6-7 godina mlađa konzola od njih, bili bi nevjerojatni idioti da su napravili slabiji sustav. Ovako su samo idioti jer je Wii U tek nešto jači od tih konzola, a užasno kaska za PS4, Xbone i, naravno, za PC-em.
Wii U je žešći promašaj. Htjeli su privuć više core korisnika davanjem "jačeg" hardwarea, ali zbog same podrške za third-party nema igara za te core gamere. S druge strane još uvijek štancaju svoje standardne franšize za casual tržište, koje pak nije dobro upoznato sa konzolom i puno ljudi misli da se radi tek o novom perifernom dodatku za Wii zahvaljujući lošem marketingu. Mislim, sam odabir imena je žešći promašaj.
= Citat = Izvorno postao Sickmanno1
Barem znaš šta dobivaš, za razliku od Hitmana koji je sve sam ne Hitman, Max Payna koji je sve sam ne Max Payne i Lare Croft koja je više Nathan Drake nego Lara...

Ili više preferiraš iz godine u godinu sve napredniji CoD ili FIFA-u?
Ne znam koji je tu točno problem? Ok, Hitman je apsolutni promašaj, ali Max Payne je nevjerojatno dobra evolucija serijala, serijala koji je uvijek ciljao na taj nekakav cinematic doživljaj. Razlika je promjena settinga, ali noir != mrak o hladnoća.
Tomb Raider je isto korak naprijed, serijal koji je oduvijek najviše bio poznat zbog bezlične sisate protagonistice sa užasnim napucavanjem i ok platformingom je kulminirao sa simpatičnom i zanimljivom novom Larom, zabavnim napucavanjem i ok platformingom.

A usporedbu Nintendovih franšiza sa CoD-om sam i ja mislio iskoristit, ali na način da se u oba slučaja radi o igrama koje izlaze na godišnjoj bazi i nose minorne promjene.