Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 65

Tema: Preporuka headseta do 700kn

  1. #31
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    661

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Prije par mjeseci sam kupovao headset, slična nedoumica... samo unutar istog branda... SS 7H ili Siberia V2 (razmatrao sam obije sa opcijom usb zvučne). Na kraju sam kupio Siberiu za koju mogu reći da me i dalje služi jednako odlično kao i onaj dan kada sam je otpakirao. Stvarno kvalitetan headset, a koliko se sjećam, ako gledaš po netu, za razliku od 7H ova nema pritužbi. U svakom slučaju, moja iskrena preporuka… između ostalog, oba SS-a izgledaju elegantnije nego ovaj AKG.

    P.S.: K800 fakat nije loša tipkovnica…

  2. #32
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Siberia v2 je jako udoban headset s solidnim mikrofonom, ali zvuk ima tek prosječan. Za razliku od toga 7H, iako je mrvicu manje udoban, ima bolju zvučnu sliku (ponajviše zbog linearnosti zvuka, nije "tuniran" za bas kao mnogi drugi "gaming" headseti).

    K800 je dobra samo Illuminatima (K800 klub).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #33
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    neznam, "full, sweet signature Steelseries sound; the best across games, music and movies"
    moras bit ili retardiran ili pod gadnom lovom da bi ovo napisao

  4. #34
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    imam sennheiser pc151 i prezadovoljan sam.

  5. #35
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Nisi osposobio suvenir?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  6. #36
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    ceka se ebay shipment!

  7. #37
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Hasni pa,etno zbori u ovoj temi. Steelseries lol. Iz koje su rupe oni ispuzali?

  8. #38
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Illuminatu jedan, mislim da ti malo tipkovnica šteka...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  9. #39

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Jebote kako vi uopće možete poredit jedan AKG ili Sennheiser sa SteelSeriesom i tim muh gaemz sranjima.

  10. #40
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Meni trenutno moje HD 201 rulaju, a kad mi zatreba mikrofon kupit ću stolni i stavit ga ispred gubice. Jebo headset!


  11. #41
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao Razzarach
    Jebote kako vi uopće možete poredit jedan AKG ili Sennheiser sa SteelSeriesom i tim muh gaemz sranjima.
    A i tog AKG-a i Sennheiser-a na nabavi isto ima ko kenje brate mili...

  12. #42

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Meni moje HD408 rulaju, samo znaju bit malo neudobne po ovom vremenu nakon dugog nosenja.
    A s mikrofona sam skinuo sve plastike i "sakrio" ga među kablove od monitora; dobro se čuje.

  13. #43
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Meni se ona umjetna koža ili najlon ili koj qurac na HD201 raspao i sad mi se gade staviti na uši, bile bi mi pune tog qurca brijem. Ne znam da li ću kupovati neke nove kad ih jako slabo koristim. Ako i budem, gledati ću da je ili spužva ili neki kvalitetniji materijal.


    @Marijanović, izlizao si tog Illuminatia do krajnjih granica.

  14. #44
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao hansi
    neznam, "full, sweet signature Steelseries sound; the best across games, music and movies"
    moras bit ili retardiran ili pod gadnom lovom da bi ovo napisao
    Ti stvarno mislis da je AKG od 700kn toliko bolji od SS 7H ?
    Edit: nisam isprobao niti jedne, ali sigurno znam da ti nitko nista nece dati za dzabe.
    I kazes da 7H realno vrijedi 200 kuna,a koliko onda realno vrijedi taj AKG ako je po tvom misljenju toliko puno bolji?

  15. #45
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao hansi
    molim te razmotri i opciju obicnih sluski bez mikrofona i clip-on mic.
    Imam trenutno SteelSeries 4H i sasvim su ok što se tiče kvalitete zvuka, a i udobnosti. Za te novce koje sam dao za njih sam zadovoljan. Fora sa mikrofonom koji se uvlači mi je odlična.
    Nekad davno kad baš nisam bio spreman keširat veću lovu za headset sam imao neke geniusove sluške kojim si mogao skidat mic, pa mi je isto dopizdilo, stalno stavljaj-skidaj po potrebi. Pa sam imao slušalice + clip-on mic i reko nikad više. Iz razloga što mi je smetala dodatna žica koja mi se mota između ruku ili okolo nogu i prvenstveno zato jer sam u dnevnom sa starcima pa dok sam s nekim na TS-u ekipa sa druge strane čuje svaki šum, pa rasprave staraca, TV itd., sve to užasno smeta, a osjetljivost mica se mora pojačat kad nije tik pored usta. To su sve razlozi zašto tražim zatvoren tip headseta.
    Kada dođe vrijeme da imam rupu za sebe ^^, bez da mi itko smeta ili da ikome smetam... ću si fino nabavit neke kvalitetne Sennheiserove ili AKG-ove sluške sa micom koji mogu puknut na stol ili zakačit bilo gdje oko mene i uživat u kvaliteti, do tad ćemo ovako.

    Dakle imate nešto za preporučit za moje potrebe ili ostaje izbor SteelSeries 7H/Tactic3D Alpha/Logitech G230? :)
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  16. #46
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Ako je tako zasto kupujes sluske od 700kn za koje mislis da im fali kvalitete? To sto ti trazis mozes kupiti za 200kn.
    Mozda sam krivo shvatio,ne znam.Onda valjda vjerujes u slusalice od nekoliko stotina eura?

  17. #47
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Pogledaj si i Corsair Vengeance headsete.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  18. #48
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Kad se kupuju slušalice, onda se ne gledaju proizvođači raznog smeća PC periferije, već proizvođač isključivo audio opreme.

    Jednostavno je nelogično da nekakav smiješni Razer ili Steelseries, koji rade sve, od podloge za miša do tipkovnice i slušalica, naprave proizvod bolje kvalitete od AKG-a, kojem je proizvodnja slušalica i mikrofona primarna i jedina djelatnost.

  19. #49
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    To sto ti govoris nema apsolutno nikakve veze. Steelseries proizvodi PC periferiju a slusalice spadaju pod periferiju. A i Samsung sve zivo proizvodi i uspjesan je u svemu. Po tome bi od Samsunga trebao samo televizore kupovati.

  20. #50
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Od Samsunga se ne bi trebalo ništa kupovati jer radi poluproizvode bez obzira na vrstu proizvoda.

  21. #51
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Zelim samo reci da je npr. Steelseries vrlo ozbiljan konkurent na trzistu i nije nimalo smijesan kao sto govoris.
    A za Samsung me zaboli,nemam doma nista od Samsunga.

  22. #52
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Uzmi kao primjer Corsair. Oni su proizvođač napajanja i točka, amen. Onda im je od proizvodnje kutija za napajanja ostalo škart pleha, pa su počeli raditi kućišta. Ajde, nije neka mudrost napraviti kućišta, iako se baš vidi da su napravljena od ostataka lima da ga ne bace u smeće.

    I onda su se bacili na proizvodnju memorija, tipkovnica, slušalica, pitaj boga čega sve ne, i sve rade škart, jer ono, nije napajanje i tipkovnica isto. Zato su im tipkovnice primjerice uvredljive prvo za oči, onda za uši, a potom za prste koji po tome trebaju pisati. Takvim firmama se bolje ne sramotiti i ostati čista obraza umjesto gladi za minimalno većom zaradom jer jedini način da kupiš Corsair tipkovnicu je da to napraviš zabunom. Ne znam, ispadnu ti novci iz novčanika na pult u dućanu dok je nekakva Corsair tipkovnica na pultu, pa te je sram reći da to ipak ne bi kupio.

  23. #53
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Rezervirano je posebno mjesto u paklu za one koji kupe Corsair tipkovnicu.

  24. #54
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uzmi kao primjer Corsair. Oni su proizvođač napajanja i točka, amen. Onda im je od proizvodnje kutija za napajanja ostalo škart pleha, pa su počeli raditi kućišta. Ajde, nije neka mudrost napraviti kućišta, iako se baš vidi da su napravljena od ostataka lima da ga ne bace u smeće.

    I onda su se bacili na proizvodnju memorija, tipkovnica, slušalica, pitaj boga čega sve ne, i sve rade škart, jer ono, nije napajanje i tipkovnica isto. Zato su im tipkovnice primjerice uvredljive prvo za oči, onda za uši, a potom za prste koji po tome trebaju pisati. Takvim firmama se bolje ne sramotiti i ostati čista obraza umjesto gladi za minimalno većom zaradom jer jedini način da kupiš Corsair tipkovnicu je da to napraviš zabunom. Ne znam, ispadnu ti novci iz novčanika na pult u dućanu dok je nekakva Corsair tipkovnica na pultu, pa te je sram reći da to ipak ne bi kupio.
    Pa od cega onda AKG radi slusalice ? Od neke skupe plastike sa Neptuna ?

  25. #55
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    Ne, W3dr4ne, Corsair nije proizvođač napajanja. Ne znam da je ijedno napajanje proizveo Corsair. Za njih prave Seasonic, CWT i slični. Zbog toga ti ne vrijedi ama baš nijedan dio teksta kojeg si napisao.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao Vedro
    Ako je tako zasto kupujes sluske od 700kn za koje mislis da im fali kvalitete? To sto ti trazis mozes kupiti za 200kn.
    Mozda sam krivo shvatio,ne znam.Onda valjda vjerujes u slusalice od nekoliko stotina eura?
    Krivo si shvatio, uopće ne mislim da im fali kvalitete. :)
    Jednostavno oću bolju zamjenu za 4H, sa specifikacijama koje sam naveo, a 4H nema. I očekujem da bi mi jedne 7H za 700kn to i pružile. Ali vjerujem da uvijek može bolje i od toga, a to je sa Sennheiserom ili nekakvim AKG-om. Slažem se dosta sa tim što Vedran govori. Isto tako vjerujem da gamerska periferija marke SteelSeries, Razer itd. kvalitetnije od onih sluški npr. po 700-800kn nemogu, sve iznad je preseravanje tipa 7.1, slušalice koje izgledaju kao transformersi nakičeni raznim ledicama (dobro tu se više Razer ističe). Dok je kod jednog Sennheisera sve savršeniji proizvod. Jedina mana im je cijena tu, koja ide u nebesa. No koliko para toliko muzike jel? :)
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  27. #57
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Rezervirano je posebno mjesto u paklu za one koji kupe Corsair tipkovnicu.
    K70 crna rula svemirima, nešto najsexy ikada, ikada!

  28. #58

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    AKG i Sennheiser koji proizvode svoje zvucnike su inace kvalitetniji sta se tice zvuka nego steelseries koji nabavljaju od raznih kineza.
    5.1 i 7.1 slušalice ne želim komentirat uopće. Hrpetina malih jadnih zvucnika na centimetar do uha, lol.

    Isto kao što su neke tipkovnice tipa Filco, Ducky i Cherry neusporedive sa Thermaltakeom, Corsairom i ostalima koji su tek sad doletili u proizvodnju.

  29. #59
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Pogledaj si i Corsair Vengeance headsete.
    Znam za te, pogledao bi malo i njih, ali nažalost nisu dobavljivi u Rijeci.
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  30. #60
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Preporuka headseta do 700kn

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Uzmi kao primjer Corsair. Oni su proizvođač napajanja i točka, amen. Onda im je od proizvodnje kutija za napajanja ostalo škart pleha, pa su počeli raditi kućišta. Ajde, nije neka mudrost napraviti kućišta, iako se baš vidi da su napravljena od ostataka lima da ga ne bace u smeće.

    I onda su se bacili na proizvodnju memorija, tipkovnica, slušalica, pitaj boga čega sve ne, i sve rade škart, jer ono, nije napajanje i tipkovnica isto. Zato su im tipkovnice primjerice uvredljive prvo za oči, onda za uši, a potom za prste koji po tome trebaju pisati. Takvim firmama se bolje ne sramotiti i ostati čista obraza umjesto gladi za minimalno većom zaradom jer jedini način da kupiš Corsair tipkovnicu je da to napraviš zabunom. Ne znam, ispadnu ti novci iz novčanika na pult u dućanu dok je nekakva Corsair tipkovnica na pultu, pa te je sram reći da to ipak ne bi kupio.
    Corsair je počeo kao proizvođač memorija.

    The company was founded as Corsair Microsystems in 1994 by Andy Paul, Don Lieberman, and John Beekley. Corsair originally developed Level 2 cache modules, called Cache on a stick or COAST modules, for OEM's. After Intel incorporated the L2 cache in the processor with the release of its Pentium Pro processor family, Corsair changed its focus to DRAM modules, primarily in the server market. In 2002, Corsair began shipping DRAM modules that were designed to appeal to computer enthusiasts, who were using them for overclocking. Since then, Corsair has continued to produce memory modules for PCs, and has added products in other PC components as well.


Slične teme

  1. Kupnja headseta
    By Mirko L in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-12-2011, 15:31
  2. Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-12-2009, 13:36
  3. Grafička do 700kn
    By FichoM in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-01-2009, 20:10
  4. Pomoc oko misa i headseta
    By 1mperiaL in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 19-12-2008, 11:28
  5. odabir headseta
    By Duke of Earl in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 15-01-2007, 18:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •