Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 60

Tema: Marvel Heroes

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Marvel Heroes

    Besplatni akcijski rpg zapakiran u MMO format. Igra je vani vec 3 tjedna i definitivno ide na bolje nakon tradicionalno katastrofalnih mmo lansiranja. Pokupila je dosta loših ocjena na recenzijama di ocjene ne idu poviše 6. Međutim u tim recenzijama se vidi površnost recenzenata koji nisu vidili ono glavno šta ova igra pruža, a to je masu dobre zabave besplatno, igra u kojoj je moguce dobiti stvari u random dropovima koje se inace placaju, solidno craftanje, dobra ekipa, supergrupe, izazovni bossevi, 20 klasa u obliku superheroja, itd..

    Na pocetku igre bira se jedan od 5 besplatnih heroja, Storm, The Thing, Scarlet Witch, Daredevil i Hawkeye. Prilikom prvog prelaska garantirano se dobiju još 2 heroja od tih 5 navedenih, ako ispadne dupli onda se unaprijedi utlimate ability koji se otkljuca na levelu 30. Drugi heroji inace koštaju od 6 do 20 dolara al ne pada mi na pamet davat novce za njih ako ih mogu dobit igrajuci. Šansa da padnu je nešto kao legendary item u Diablu 3. Neki ce željet igrat sa fan favoritima tipa Thor, Hulk, Iron Man, Spiderman, Deadpool al ce ih morat platit. Zanimljivo je to šta je puno bolji osjecaj dobit heroja u dropu nego ga kupit, no svakom svoje.

    Igra ima dvi vrste loot find mehanike, u rare find loot spadaju tradicionalni itemi tipa artifakti i bolja oprema. Special item find je mogucnost pronalazka hero tokena, tj. nove klase za igranje, uz to special find daje šansu za drop kostima za heroje i fortune karte koje mogu izbaciti 10-ak razlicitih bonusa u obliku xp boosta, rare ili special finda, kostima ili recepta za craftera. U Diablu 3 kad ti padne legendary item to je vrhunac igranja, zamislite ovde vam padne uz sve legendarye i artifakte i nova klasa za igranje. To je nešto ludo, novo i napeto Poceja sam igrat sa Thingom koji je sad vec na lvl 44 i pri prvom prelasku su mi ispali Daredevil i Scarlet Witch. Solidna kampanja je gotova do lvla 25, nakon prelaska kampanje može se vracati na stare lokacije ili ici na prelazak dnevnih i grupnih misija. Od lvla 25 do 35 ništa mi nije ispadalo pa gle cuda ispadne mi Colosus(9$) i brzo nakon toga na lvl 39 ispadne mi Black Widow (6$) i par kostima vrijednosti 20$. Proša sam lišo 35 dolara

    Moja ocjena bi bila oko 7.5 sa tendencijom rasta jer igra ima dosta potencijala.

    Eh da, Marvel Heroes ima bolji cow level od Diabla 3.


  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Marvel Heroes

    Jako loš pay sustav. Igrao bi samo da volim nekog od početnih heroja, što nije slučaj.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  3. #3
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Marvel Heroes

    Skidam.
    Won't Bow Don't Know How.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Jako loš pay sustav. Igrao bi samo da volim nekog od početnih heroja, što nije slučaj.
    To im je glavna metoda zarade. Masu ljudi je odlucilo potrošit novce za igranje sa specificnim herojem jer ne žele igrati sa startnih 5 ukljucujuci mi prijatelja koji je kupija Hulka
    Najbolje je gledat heroje ka klascni dps(daredevil i hawkeye), tenk(thing), mage(storm) ili support(scarlet witch), tako da nema problema ako se igra sa neomiljenim likom, postepeno ce padat zanimljiviji likovi i hibridi klasa šta daje osjecaj napredovanja kroz igru.

  5. #5
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Marvel Heroes

    Koliko je zahtjevna igra, čuo sam neke probleme sa puno trzanja i na jačim kompovima.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Najveci problem sa igrom trenutno su memory leakovi i trzanje u Limbo grupama + 15 igraca. Meni igra ide glatko na dual core 3ghz, 5770 radeon, 4gb, vista 32 bitna(šta uzrokuje memory leakove, sa 64 bitnim os sustavima je u redu) uz povremena blokavanja.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Prošlo je 3 miseca od zadnjeg posta i igra je umeđuvremenu postala jako jako dobra. Puno bolja od Diablo 3 trenutno, šta zapravo i nije neka vijest s obzirom da je Diablo 3 trenutno smece. Ubacili su 3 nova heroja, Human Torch, Emma Frost, Luke Cage i planiraju kroz iduca 2 miseca ubacit Squirrel Girl, Gambita i Nightcrawlera šta dovodi do sume od 27 heroja. Heroji više ne ispadaju u random dropovima nego se kupuju sa igrinom valutom "ethernal splinters" koji padaju dosta cesto. 200 do 600 splintersa za kupit određene heroje ili 175 za random heroja koji može ispast duplikat, malo gamblinga ne škodi
    Ubacili su nove levele, neprijatelje, cosmic iteme(nabildana verzija epic itema), unikantne iteme za svakog lika, relice i još masu toga da sad ne nabrajam sve.. Pravo vrime za pocet igrat ovaj Free to play MMOARPG ako još niste

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Davno nisam igra ovako zabavan akcijski rpg. Fascinantno mi je zapravo da ja jedini sa foruma igram ovo. Inace ubacili su pvp u stilu mobi, nove chaptere, nove likove. Konstantno igra napreduje. Iduci misec dolazi Ghost Rider

  9. #9
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Marvel Heroes

    Probao bih ja al trebam se naterat skinut tih 13 giga
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Priko noci ostaviš komp upaljen i sutra si spreman

  11. #11
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Marvel Heroes

    Kakav je pvp?

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Kad s Hulkom zalipiš plesku Hawkeye-u dođe ti suza na oko. Pvp je još u beta fazi al može se igrat tj. zabavan je, neki heroji su slabiji od drugih jer svaki ima 20-ak abilitija i 27 heroja je trenutno pa ti izbalansiraj sve to. Blizzard nije uspija izbalansirat 5 likova za pvp, zamisli onda kako je sa 27. No najvažnije je to da su nagrade nakon pvp-a dobre i da je pvp iako je trenutno loše balansiran veoma igriv. Dobro dođe ka pauza od leveliranja likova.

    Igra se 4v4, mapa slicna League of Legends ARAM-u. Sa killovima se dobivaju rune s kojima se dižu određeni atributi, odlican sistem jer nije samo trci trci pa ubij, vec ima i taktiziranja dosta. Instalirajte, dignite jednog lika na veci level i ako vas igra ne ponese onda nije za vas. Mene je ponila

  13. #13
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Marvel Heroes

    Skida se.
    Daj mi preporuči nekog starter heroja koji valja i nije dosadan, ne želim odabrat nekog po izgledu pa kasnije požalit

  14. #14
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Marvel Heroes

    dibs na Deadpoola
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Digli su pocetni izbor sa 5 na 9 heroja:

    Captain America, Black Panther, Punisher, Black Widow, Luke Cage, Torch, Colossus, Storm i Hawkeye.

    Na Colossusu su napravili rework nedavno tako da je trenutno možda najkvalitetniji od ovih navedenih. Ima skillove tipa Wolverine tag team - Siberian Express itd
    Meni je osobno Luke Cage zanimljiviji jer ima dosta summoning skillova i to je lik kojeg još nisam isproba pa me vuce.
    Human Torch ako ocete totalno uništenje vaših ociju i svega na ekranu. Top 3 za izbor.
    Treba dodati da ce kroz iduci misec napraviti rework Captaina i Hawkeye-a pa se cak i njih isplati uzet. Storm je konstatno kvalitetna, Punisher je ok, Black Widow je oslabljena trenutno, Black Panther još ocekuje rework pa njega ako baš morate.

    Trenutno najbolji heroji u igri su Iron Man, Spiderman, Deadpool, Loki. Gambit se pridružuje za tjedan dana.

  16. #16
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Marvel Heroes

    Koliko je velika ova igra? Sad mi već skida treći paket od 9+GB, a tek je na tridesetak posto

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    13GB ima. Jbg kad se skine skine. Strpljiv bit

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Ubacili Gambita

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes


  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Preview za Ghost Ridera ako koga zanima. Brutalno dobar lik

    http://de.twitch.tv/sycogenesis/c/3400963

    Izlazi za par dana skupa sa ogromnim patchom koji poboljšava mnoge aspekte igre i uvodi blagdanske besplatne bonuse tipa kostim za Hulka, bonus splinteri, odin markovi, bonus rare item find od 200% i svakakvih sitnica još. Idealno vrime za uskocit u igru, bez zajebancije

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes


  22. #22
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Marvel Heroes

    Nabijem im Iron Man giveawaye na rendom stranicama koji se isprazne za manje 2 minute

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Farmam u midtownu i na chatu mi krajickom oka upadne Iron Man besplatno, odem na stranicu 0 keys. Fuck! Nije problem skupit splintere doduše, za dvadesetak dana igranja skupi se oko 800 splintera, Iron Man je 600. Ghost Rider je tu i slobodno mogu reci da diže akcijski RPG osjecaj na skroz novi nivo.

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum Wolfwrath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    The Abyss
    Postova
    3.531

    Re: Marvel Heroes

    Sudeci po aktivnosti, igra napreduje? Mogao bih opet skinuti ako ima ekipe
    Consciousness: that annoying time between naps.

  25. #25
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Marvel Heroes

    2 tjedna grindanja da bi dobio heroja koji mi se sviđa? No thanks :/
    Ak ne pokupim jedan od ovih kodova sumnjam da ću nastaviti igrati.

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Najskuplji su Iron Man, Spiderman, Deadpool i Ghost Rider, sve ostale je lako skupit unutar tjedan dana.

  27. #27
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Marvel Heroes

    Imam sad lvl 34 Hawkeyea, lvl 20 Colossusa i danas mi je drugi random hero unlock dropao Iron Mana. Nemre bolje e

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Zadnja dva randoma za mene dupli Ghost Rider i Loki. Bad luck roll +10000.

  29. #29
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: Marvel Heroes

    Jel se to meni čini ili je Iron Man malčice slab?

    Also do want Loki.

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Marvel Heroes

    Bez brige jak je Kupija Spidermana, Ms Marvel i general stash. 20$

Slične teme

  1. Lego Marvel Super Heroes
    By Electromaster in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 24-10-2013, 15:36
  2. Marvel vs. Capcom 3
    By Arbiter of Change in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 17-09-2010, 09:37
  3. Disney kupuje Marvel za 4 milijarde USD
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 04-09-2009, 10:07
  4. Marvel: The Ultimate Alliance
    By Simon the Dreamer in forum Gaming općenito
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 10-01-2008, 22:08
  5. Marvel Ultimate Alliance
    By Werewolf in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 28-12-2006, 22:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •