Besplatni akcijski rpg zapakiran u MMO format. Igra je vani vec 3 tjedna i definitivno ide na bolje nakon tradicionalno katastrofalnih mmo lansiranja. Pokupila je dosta loših ocjena na recenzijama di ocjene ne idu poviše 6. Međutim u tim recenzijama se vidi površnost recenzenata koji nisu vidili ono glavno šta ova igra pruža, a to je masu dobre zabave besplatno, igra u kojoj je moguce dobiti stvari u random dropovima koje se inace placaju, solidno craftanje, dobra ekipa, supergrupe, izazovni bossevi, 20 klasa u obliku superheroja, itd..

Na pocetku igre bira se jedan od 5 besplatnih heroja, Storm, The Thing, Scarlet Witch, Daredevil i Hawkeye. Prilikom prvog prelaska garantirano se dobiju još 2 heroja od tih 5 navedenih, ako ispadne dupli onda se unaprijedi utlimate ability koji se otkljuca na levelu 30. Drugi heroji inace koštaju od 6 do 20 dolara al ne pada mi na pamet davat novce za njih ako ih mogu dobit igrajuci. Šansa da padnu je nešto kao legendary item u Diablu 3. Neki ce željet igrat sa fan favoritima tipa Thor, Hulk, Iron Man, Spiderman, Deadpool al ce ih morat platit. Zanimljivo je to šta je puno bolji osjecaj dobit heroja u dropu nego ga kupit, no svakom svoje.

Igra ima dvi vrste loot find mehanike, u rare find loot spadaju tradicionalni itemi tipa artifakti i bolja oprema. Special item find je mogucnost pronalazka hero tokena, tj. nove klase za igranje, uz to special find daje šansu za drop kostima za heroje i fortune karte koje mogu izbaciti 10-ak razlicitih bonusa u obliku xp boosta, rare ili special finda, kostima ili recepta za craftera. U Diablu 3 kad ti padne legendary item to je vrhunac igranja, zamislite ovde vam padne uz sve legendarye i artifakte i nova klasa za igranje. To je nešto ludo, novo i napeto Poceja sam igrat sa Thingom koji je sad vec na lvl 44 i pri prvom prelasku su mi ispali Daredevil i Scarlet Witch. Solidna kampanja je gotova do lvla 25, nakon prelaska kampanje može se vracati na stare lokacije ili ici na prelazak dnevnih i grupnih misija. Od lvla 25 do 35 ništa mi nije ispadalo pa gle cuda ispadne mi Colosus(9$) i brzo nakon toga na lvl 39 ispadne mi Black Widow (6$) i par kostima vrijednosti 20$. Proša sam lišo 35 dolara

Moja ocjena bi bila oko 7.5 sa tendencijom rasta jer igra ima dosta potencijala.

Eh da, Marvel Heroes ima bolji cow level od Diabla 3.