Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Internet bankarstvo

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Internet bankarstvo

    Potrebna mi je Visa Electron (debitna) kartica pa me zanima u kojoj se banci isplati uzet (nisam neki fan pbza). Provjerio sam Raiffeisen za sad i kažu da je naknada za svaki promet najmanje 80kn ili 0.25% vrijednosti predmeta što je ipak malo previše.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Internet bankarstvo

    Ja imam preko Zabe internet bankarstvo i plaćam 50 kuna mjesečno. U to ulazi deset besplatnih transakcija. Inače je naknada oko 2 kune po transakciji. Nije postotak. Ali zaba nema Visu ELectron.

    Ako trebaš samo za pay pal i steam npr onda ti je možda bolje bez Internet bankarstva, samo moraš osobno ići u banku stavit novce na račun.

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Internet bankarstvo

    Trebalo bi mi za steam, game.co.uk i takve stvari. Baš kako si rekao, treba mi kartica gdje ću otić do banke, stavit novce na nju i onda obavit kupovinu. Gdje bi mi bilo najpovoljnije? Gubim se u ovim papirima za naknade na netu >.>

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Internet bankarstvo

    Pa ako trebaš samo to, onda mislim da ti je više manje svejedno dok god banka ima Visu Electron.

    Ja npr, imam u PBZ-u žiro račun isključivo za takve stvari. Otvaranje i održavanje računa te ništa ne košta i nema ti nikakve naknade kod plaćanja.
    Naravno, tako nemaš internet bankarstvo, ali ako ti nije problem skočiti do banke, onda ti je to najisplativije.

    Ne znam 100% tko sve osim PBZ-a nudi Visu Electron. Mislim da Reiffeisen i Splitska banka nude, a Zagrebačka još uvijek ne. Pretpostavljam da ni u ove dvije nema nikakve naknade pa samo odi u najbližu.

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Internet bankarstvo

    HPB ti ima prepaid Visu ...

    http://www.hpb.hr/?hr=visa-prepaid-kartica-s-nadoplatom

    Taman za steam , zavvi i game
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  6. #6

    Re: Internet bankarstvo

    U PBZu možeš i devizni (ne preporučujem) i tekući i žiro, za sve je Visa Electron, ja imam na tekućem, i mislim mjesečna naknada za internet bankarstvo mi je 8kn max (fiksna je cijena al mi se ne da provjeravat kolko je točno, u svakom slučaju nije više od 8 ).

  7. #7

    Re: Internet bankarstvo

    Meni na žiro računu nema nikakve naknade (isto pbz), al' kaže on da nije fan.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Internet bankarstvo

    Hvala na informacijama

    . Nisam baš zadovoljan s opcijoma (HPB nema još prepaid kartice a u Raiffeisen-u svatko kaže drugačije, još mi PBZ ima najpovoljnije ali su mi se zamjerili tako da je to jedna trula otpala banana). Budem frenda zagnjavio kad zatreba da iskoristi svoju karticu nakon što mu uplatim i to je to.

Slične teme

  1. Internet
    By Mirko L in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 16-11-2009, 23:56
  2. Internet
    By Z@gi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 29-03-2009, 11:27
  3. Internet
    By Black0u7 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-09-2008, 12:13
  4. Internet TV
    By Invisible Man in forum Software
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-04-2007, 13:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •