Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Laserski printer + scanner

  1. #1
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Laserski printer + scanner

    Treba mi preporuka nekog printer/scanner multi uređaja sa laserom i da ima jeftine original ili zamjenske tonere ili što već oni koriste. Volio bi da je što jeftiniji, idealno ispod soma kuna (nadam se da ima multi lasera po toj cifri).


    Se uopće isplati uzeti laserski za firmu ili se bolje držati običnog "ink" printera? Ne kužim se uopće, nisam se nikada interesirao oko printera, ali gledam cifre i običan print/scanner već ima od 380kn, samo nemam pojma jel kaj valja ili ne KLIK!?


    Ako je bolje uzeti običan printer, može molim vas i preporuka toga... isto da ima jeftine original ili zamjenske tonere. Možda je poželjno i da nije HP pošto mi to oduvijek smrdi na loše!?


    Hvala.

  2. #2
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Laserski printer + scanner

    Canon = printer 380 Kn, boje 280 (crna 130, boje 150, zamjenske neznatno jeftinije cirka 100/130).
    Epson = printer 350 Kn, boje 100 Kn (zamjenske, sveukupno, originali 150), uopće ne printa ako fali ijedne od 4 boje.
    HP = litra boje skuplja od litre krvi
    Laserski multifunkcijski uređaj (print/scan/copy) nećeš naći ispod 1000 Kn, pogotovo ne ako tražiš print u boji.

    E sad, ako se puno printa - jedina valjana opcija je laserski.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #3
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Laserski printer + scanner

    Što je onda po tebi bolje, Epson ili Canon?

    Trenutno imam HP (print/scan/copy/fax) i ako nema tonera u boji, neće niti crno printati (ustvari hoće, ali full blijedo pa makar stavio da koristi samo crni toner koji je nov novcat). Volio bi da mi ne ovisi crni o boji, pa ako Canon nema tih problema onda je valjda no brainer?

  4. #4
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Laserski printer + scanner

    Canon kojeg ja imam (Pixma MP140) printa bez problema i kad boja nema (sama crna). Jedino što to moraš "forsirati", ali lako se sredi.

    Ako ćeš laser - onda Samsung.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Laserski printer + scanner

    Forsirati? Moj Canon neće printat ako fali boja.

  6. #6
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Laserski printer + scanner

    Koji imaš?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Laserski printer + scanner

    Pixma iP1800

  8. #8
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Laserski printer + scanner

    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Laserski printer + scanner

    Grayscale ne radi. Ovo resetiranje nisam probao. Nije mi se dalo previše gnjaviti s tim, pa mi nije ni palo na pamet da ima u manualu nešto. Pretpostavio sam da se ne može i to je to.

    Provjerit ću još jednog dana kad mi bude dosadno.

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    417

    Re: Laserski printer + scanner

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Treba mi preporuka nekog printer/scanner multi uređaja sa laserom i da ima jeftine original ili zamjenske tonere ili što već oni koriste. Volio bi da je što jeftiniji, idealno ispod soma kuna (nadam se da ima multi lasera po toj cifri).


    Se uopće isplati uzeti laserski za firmu ili se bolje držati običnog "ink" printera? Ne kužim se uopće, nisam se nikada interesirao oko printera, ali gledam cifre i običan print/scanner već ima od 380kn, samo nemam pojma jel kaj valja ili ne KLIK!?


    Ako je bolje uzeti običan printer, može molim vas i preporuka toga... isto da ima jeftine original ili zamjenske tonere. Možda je poželjno i da nije HP pošto mi to oduvijek smrdi na loše!?


    Hvala.
    moj prijedlog bi ti bio da prvo obiđeš ili pitaš koji modeli tonera (zavisno želiš li printat u boji ili samo crno) su najjeftiniji pa češ shodno tome vidjeti koji modeli ih podržavaju i vidjeti njihovu cijenu

    ja imam samsung ml1640 kupljen za 599kn u eurotradeu (org.toner košto je tu negdje 600kn) prije 3..5god potrošio njegov org.toner, kupio zamjenski za 299kn neki maxrite, a prije mjesec dana kupio opet zamjenski za 199kn, nikakvi problemi ubaci toner i printaj i nikad problema a nosio sam ga svuda printo svašta tj. moja sestra za ekonomski faks. pol tog nije ni trebala printat

    ali zato kad sam išo pitaj kolko bi došlo dopunjavanje ili ponovno punjenje org.tonera, tu bi me oderali ko zeca, resetiranje čipa pa plati poštu pa ovo pa ono, konačna cifra 100-200kn manje od org.tonera

    a pazi ovo ta firma iz osijeka kao otkuplju stare tonere, za ovaj bi mi dali 5kn ili 10kn

    ugl promisli prije kupovine
    Intel Core i5-4670K@3.4GHz@CM Hyper 412S/BioStar Z87X3D Hi-Fi/Kingston 2x4gb 2400mhz HyperX Predator/XFX HD7870 2Gb/Corsair TX 650W/WD 1TB/Hitachi 500Gb/CM 692 Standard/LG 23" W2361V /Logitech K200/Logitech MX-518/RAZER Goliathus/Logitech X-530

Slične teme

  1. HP printer
    By THUNDER_DINIX in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-03-2013, 13:56
  2. Laserski printer
    By Chappi in forum Komponente
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-10-2012, 16:54
  3. Laserski pisač i skener
    By zerica in forum Komponente
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-10-2009, 14:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •