Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 40 od 40

Tema: Huawei Ascend Y300

  1. #31
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Huawei Ascend Y300

    = Citat = Izvorno postao Azer
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    I danas sam silom prilika bio u T-centru i opet malo prošvljao mobom da se podsjetim.
    Ekran je dobar, samo je maksimalna svjetlina slabija nego na mom. 480x800 je taman za 4" i izgleda bolje nego 320x480 na 3,5".
    Ne mislim na nedostatak hardverske tipke kad spominjem navikavanje već naSto da su sve aplikacije na početnim zaslonima i da je tipka za paljenje gore umjesto na desnom boku.
    Stražnja kamera me se baš i nije nešto dojmila, viđao sam bolje, recimo da je mrvicu lošija nego ova na mom trenutnom, ali prednja ima izvrsne slike iako je samo 0,3mpx.
    Mislim da bi za surfanje, gledanje videa i slično bio osjetno bolji od Galaxya Acea poradi većeg ekrana veće rezolucije i jačeg procesora te više ram.
    Memorije mislim da mi ima dovoljno (cca 1GB za korisnikove aplikacije), a u ruci djeluje kao relativno kvalitetan uređaj (za razliku od iPhonea npr).
    Ček, šta
    Ima takav louncher (ili kak se već to zove) da ti nema "meni" tipku/ikonu gdje bi ti bile aplikacije već ti sve ikone/aplikacije trpa u homescreen kojih možeš imati do mislim 9 komada.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  2. #32
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Huawei Ascend Y300

    Prvo što napraviš kad dobiješ mobitel je instalacija Nova Launchera. Ako imaš v4.x andorid, nema boljeg Launchera i to je čisti must have. Tak da nemoj to smatrati kao manu, alternative su redovito neusporedivo bolje od stock launchera. Jedini stock koji valja je Sense 4+ (5), s time da se i na njega Nova posere u nekim stvarima.

  3. #33
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Huawei Ascend Y300

    Ne treba Root za to?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  4. #34
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Huawei Ascend Y300

    Ne, niti jedan launcher ne traži root, to instaliraš kao najobičniju aplikaciju i kad klikneš home tipku odabereš koji launcher želiš kao defaultni.

    Nova i Apex su ti vrhunski launcheri, možeš probati oba pa koji ti se više svidi. Meni je Nova bolja.


    A ako želiš na stariji od v4 staviti neki launcher, onda su ti GG - ADW i Launcher Pro, dok se Go Launcher srozo u zadnje vrijeme...

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Huawei Ascend Y300

    Naravno da ne. Postoji tona free launchera na Google Play-u. Na takve stvari sam mislio kad sam napisao da si prilagodiš mob.

    Kod Androida možeš apsolutno sve postaviti kako ti odgovara, samo ako znaš, pa čak i unlock moba na volume rockere i sl. stvari. Doduše za to treba i root i još svašta, ali za stvari tipa ikonice, prečaci, app drawer prilagođavanje, teme ti je dosta pristup Google Play-u.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  6. #36
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Huawei Ascend Y300

    Imam Android mob već 2+ godine, tek sam ga pred nekoliko mjeseci rootao i to čisto kako bih maknuo par "tvorničkih" aplikacija jer je mob užasno siromašan memorijom.
    Nisam imao potrebe za nekim drastičnim izmjenama izgleda i sličnog, tako da se nisam time ni zamarao. Sad pitam pa sam si mislio možda za izmjenu tak lounchera treba root ili nešt...

    To je prednost Androida, što je i nerootan potpuno funkcionalan, dok neke druge moraš jailbrejkati i šta ti ja znam...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  7. #37
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Huawei Ascend Y300

    Znam ja šta tebi fali u životu. http://forum.xda-developers.com/
    Uživaj.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  8. #38
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Huawei Ascend Y300

    Ne bi vjerovao al znam taj forum još od prije nego sam nabavio Android mob. I ne bi vjarovao al uopće me ne vuče stavljati neki custom rom ili nešto slično.
    Eventualno možda razvijati aplikacije za android, ali s tim nikako da počnem, valjda me ne privlači toliko ili sam samo lijen.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  9. #39
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Huawei Ascend Y300

    Ne treba ti custom ROM, dovoljno je mob rootati i maknuti sav bloatware. Sa v4+ Androidom čak niti ne trebaš root pošto možeš većinu appova disableati tak da se ne pokreću i ne troše RAM i to, ali i dalje troše prostor. S time da je root i deinstall bolja solucija pošto postoji appova koji su zaštićeni i ne daju se disableati.

    Uglavnom, makneš bloatware na ovaj ili onaj način i staviš custom launcher... dobiješ neusporedivo bolji mob.

  10. #40
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Huawei Ascend Y300

    Hvala na informacijama. Taj Huawei ima 4.1.1. a navodno će dobiti i nadogradnje tako da mislim, što se toga tiče, da sve štima.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

Slične teme

  1. Tribes: Ascend
    By Arbiter of Change in forum Online gaming & living
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 16-07-2013, 14:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •