Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Red Rogue

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Red Rogue

    http://redrogue.net/

    Mali besplatni retro atmosferični roguelike, kombinacija Spelunky-a i Binding of Isaaca, jedinstvenog grafičkog izričaja i vrhunske zaraznosti kakve samo Roguelikeovi nude. Premisa je jednostavna, pronaći Neclace of Y u dubinama random generiranog dungeona, dok se borite za goli (jedini) život kojeg imate uz svog kompanjona kosturka kojeg možete kao i sebe hraniti različitim srcima i tako se nekako izmutirati. Igra ima i nekakav Lore kojeg jos nisam stigao baš istražit. Fora je što se dungeonovi mogu ponavljat ako vam se baš svide ili niste zadovoljni predhodnim runom, samo kopirate kod pod kojim se generirao dungeon i prepisete ga u glavnom meniju. Što da kažem igra je besplatna i ima samo 30-ak MB-a. Koga interesira i nije ga sram biti hipster nek navali, dušu dalo za izgubiti pola sata.

    In b4 W3ky sa nekim svojim beskorisnim komentarom kojeg nitko ne shvaća ozbiljno
    Inb4 ''netko'' tko kaže ako ju je W3ky popoljuvao onda je sigurno dobra (šta se valjda ponovilo u zadnih 150 tema), baš mi idete na 'rac' pomalo s tim vječitim Cpt. Obvious komentarom





    EDIT: Vjerujte mi na riječ, igra izgleda puno bolje u pokretu nego a screenovima, ponajviše zbog dinamičnog osvjetljenja.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Red Rogue

    Binding of Isaac mi je odličan pa možda provjerim ovo kad uhvatim vremena. Naravno, nakon što Weky odobri.

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Red Rogue

    10/10, 100/100, GOTC!!!

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Red Rogue

    Zbog ovakvih indie smeća propada gaming. Pa bokte, za ovo Commodore ima next gen grafiku.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Red Rogue

    Download approved.

  6. #6
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Red Rogue

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Zbog ovakvih indie smeća propada gaming. Pa bokte, za ovo Commodore ima next gen grafiku.
    e, NAPRAVI TI BOLJE!
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Red Rogue

    Draži mi je argument "moraš imati 100 sati da bi mogao ocijeniti".

Slične teme

  1. Rogue
    By M4mut in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 919
    Posljednji post: 12-02-2016, 11:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •