Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Čudan internet

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Čudan internet

    Daklem. Zadnjih par dana internet ne radi kako bog zapovijeda što nije ništa čudno jer sam navikao na takve pizdarije od bneta, ali sad je slučaj malo drukčiji. Naime, ne mogu se povezati na večinu stranica dok na pcplay/pcplay forum uvijek mogu i najnormalnije mi rade skype, steam, mogu dl-at igre sa steama, pričat s ljudima itd. Nikad nisam imao sličnih problema, ili bi mi sve radilo ili ništa, a ovo je već bizarno lagano. I da, ne stoji mi dolje na ikonici od neta žuti uskličnik kao da nije spojen i sve lampice na routeru svijetle plavo kao što bi i trebale.
    Skenirao sam od virusa, probao se spojit preko internet explorera (Google chrome inače) i dalje ništa. Isti je slučaj i na kompu i na laptopu. Pa ako netko ima ideja i prijedloga slobodno nabacite.

    I još nešto. Primjetih da pcplay forum otvara dosta sporije, ali svejedno otvori za jedno 15 sekundi stranicu, a ostale nikako, javi ovaj eror: Pogreška 105 (net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED): Nije moguće razriješiti DNS adresu poslužitelja.

    I zadnja stvar . Nije da ne radi net cijeli dan, nekad pola sata radi pa opet pola sata ovako, pa 10 min nekad radi pa sat vremena ovako, uglavnom dosta čudno ako se mene pita.

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Čudan internet

    Bilo je nešto na dnevniku da se zbog borbe sa hakerima usporio net na čitavom planetu.

    PS: Evo ti link na vijest..

    http://www.24sata.hr/internet/internet- ... ada-308159

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Čudan internet

    Čuo sam za to, ali nitko od prijatelja nema takav slučaj. Evo sad je 5 minuti radilo sve normalno i opet se vratilo na staro. Sve piše da je spojeno, signal odličan, na steam i skype ide, ali stranice odbija otvarat

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Čudan internet

    Pošto je isti problem na dva računala, onda je neki zajeb u ruteru. Resetiraj ga na default postavke.

  5. #5
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Čudan internet

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Bilo je nešto na dnevniku da se zbog borbe sa hakerima usporio net na čitavom planetu.

    PS: Evo ti link na vijest..

    http://www.24sata.hr/internet/internet- ... ada-308159

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Čudan internet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Pošto je isti problem na dva računala, onda je neki zajeb u ruteru. Resetiraj ga na default postavke.
    Vidit ću kako će se danas ponašat, ali za sad je dobro. Bude li opet problem resetirat ću ga.

Slične teme

  1. Čudan problem
    By Blink in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 11-08-2010, 00:00
  2. Čudan problem
    By mEtAXa in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 71
    Posljednji post: 15-07-2008, 19:02
  3. Čudan problem
    By Spaceman Dan in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 24-02-2006, 21:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •