Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 301

Tema: Battlefield 4

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    He he evo metal experta sa 3-5 godina slusalackog staza
    Kakvih sve komplexa nema na ovom forumu...
    sorry buraz, symphanyy iks je najbolji metal bend u svemiru i battalfiaeld je najbolji fps trenutno na tržištu.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Battlefield 4

    I Juve je prvak svijeta

  3. #33
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Battlefield 4

    Sad da Maloki nesto napise bilo bi "hehe evo i pekar se javio misleci da zna nesto o BF3, joj koji kompleksi na ovom forumu "

    Denial is strong in this one
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #34
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Battlefield 4

    Nisi mogao bez da to napišeš, a?

  5. #35
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  6. #36
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Battlefield 4

    vi stvarno jebeno mrzite video igre

  7. #37
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Battlefield 4

    I trošimo mnogo energije na održavanje te mržnje.

  8. #38
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Sviđa mi se destrukcija zgrada
    To ti zapravo ne postoji u BF3. Imaš par zgrada (omanje kućice) nad kojima je moguće provesti destrukciju, druge grade ma koliko god im zidova probio neće se srušiti nikada. Ukratko, destrukcija zgrada je još na razini kakva je trebala biti na PS2 igrama, a neke igre iz tog doba (Red Faction) su po tom pitanju daleko impresivnije.

    Od ove generacije jedino Red Faction Guerrilla ima dobro destrukciju zgrada. Ako konzole ograničavaju igre po tom pitanju onda nextgen nema opravdanja ako se destrukcija ne implementira kako spada.

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao hansi
    vi stvarno jebeno mrzite video igre
    Mrze igre i bilo koga ko ih ne smatra megaespertima nebitno o cemu pricaju. Nevidjeno

    = Citat = Izvorno postao Edi Sm187
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Sviđa mi se destrukcija zgrada
    To ti zapravo ne postoji u BF3. Imaš par zgrada (omanje kućice) nad kojima je moguće provesti destrukciju, druge grade ma koliko god im zidova probio neće se srušiti nikada.
    Ovo je djelimicno istinito. Upravo sam zavrsio partiju igrajuci kao tenkista i bar 20 killova sam napravio ruseci objekte u kojima se nalaze protivnici ne pogadjajuci ih direktno vec ih konstrukcija objekta kog srusis ubije.
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 354546984/

    Medjutim iako svoje fizikalne elemete imaju dijelovi vozila koji te mogu ubiti ako te udare kada explodiraju(npr krilo aviona,elisa helija itd) destrukcija objekata je skiptirana i uvijek se urusavaju na isti nacin. Svejedno igraju veliku ulogu u gameplayu jer nema tog zida ni objekta u kom ces prezivjeti ako tenk ili heli pocnu da ga granatiraju.

  10. #40
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao hansi
    vi stvarno jebeno mrzite video igre
    Zapravo samo mrze prodavanje mačka u vreći. To je obično ekvivalentno modernom konzumerizmu kojeg EA objeručke podržava, a igrača koji će ga objeručke prihvatiti nikad ne manjka. Kada se još nađe netko tko ide sa argumentima braniti taj sustav, čovjek se zbilja teško može suzdržati.
    Ali hej, ja nisam utukao 1000 sati u B3 pa da moje izjave nešto vrijede ovdje.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 4

    Jedno je pricati o pohlepi izdavaca koja je potpuno na mjestu, a nesto sasvim drugo baljezgati o kvaliteti proizvoda kog izdavac naplacuje. Ali hej,kako to skuziti

  12. #42
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 4

    Problem je u tome što su EA i DICE prodali prednost pred standardnim igračima potpuno nebalansiranim sadržajem. Ili, ako ti se igra Battlefield 3, primoran si igru platiti 100 Eura.

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 4

    Premium je jeftiniji od standardne verzije koju ja imam(50 eura je platio,box verziju) a nosi sa sobom sve DLC-ove.

  14. #44
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 4

    Ček, ti si kupio nekakvu rusku proxy verziju s language patcherima za ne znam, 150 kuna i sad najednom Premium ne košta 50 Eura koliko košta nego si ti kralj svijeta.

    Kralju svijeta.

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ček, ti si kupio nekakvu rusku proxy verziju s language patcherimaSza ne znam, 150 kuna i sad najednom Premium ne košta 50 Eura koliko košta nego si ti kralj svijeta.

    Kralju svijeta.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Premium je jeftiniji od standardne verzije koju ja imam(50 eura je platio,box verziju) a nosi sa sobom sve DLC-ove.
    Koji si ti lik
    Premium je vrlo povoljan nekome ko tek kupuje igru i povoljniji je i meni da ga sada uzmem nego da kupujem DLC po DLC.
    Kuzis? Kralju kontanja.

  16. #46
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Problem je u tome što su EA i DICE prodali prednost pred standardnim igračima potpuno nebalansiranim sadržajem. Ili, ako ti se igra Battlefield 3, primoran si igru platiti 100 Eura.
    Ček fakat je P2Win iako si već platio igru?

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Battlefield 4

    nakon punk vremena (battlefield 1942) bit ce pomorske bitke

    nevalja nes
    jbg
    evo link
    http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... z4jxkkrrKM
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Problem je u tome što su EA i DICE prodali prednost pred standardnim igračima potpuno nebalansiranim sadržajem. Ili, ako ti se igra Battlefield 3, primoran si igru platiti 100 Eura.
    Ček fakat je P2Win iako si već platio igru?
    Sta tacno podrazumjevate sa tim pay to win? Jedina zamjerka koju ja imam vezano za BF3 je ta sto su se zakleli da nece naplacivati DLC-ove nikada. Medjutim EA je to uzeo pod svoje i sa obrazlozenjem da svaki DLC donosi po 4 nove mape.nove puske i vozila i modove igranja odlucio da to fino naplati. Imas opciju da kupujes DLC-ove jednog po jednog kako izlaze ili da kupis Premium i imas pristup svemu sto nosi BF3 ime u sebi i tako je nesto jeftinije.

  19. #49
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Battlefield 4

    Pa ak su nove puške u DLC-ovima nebalansirano bolje od ostalih i ako igrači mogu koristiti te puške protiv onih koji nemaju DLC, onda je to pay2win. Tak mi zvuči barem od onog kaj je veki napisao

  20. #50
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Battlefield 4

    Zvuči ko Max payne 3 multi

  21. #51
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Imas opciju da kupujes DLC-ove jednog po jednog kako izlaze ili da kupis Premium i imas pristup svemu sto nosi BF3 ime u sebi i tako je nesto jeftinije.
    Ja prakticiram treću, nešto jeftiniju opciju. Makar da sam prakticirao četvrtu ne bih previše toga propustio.

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Pa ak su nove puške u DLC-ovima nebalansirano bolje od ostalih i ako igrači mogu koristiti te puške protiv onih koji nemaju DLC, onda je to pay2win. Tak mi zvuči barem od onog kaj je veki napisao
    Ma ko jos obraca paznju na ono sto on pise Najbolje puske i puske koje se koriste u takmicenjima su puske koje su dostupne svima. M16A3 , M416 i AEK-971 su najubojitije puske iz assault klase i najcesce se koriste. Naravno da neke od njih nemas odma cim pocnes igrati ali se brzo otkljucavaju ukoliko igras tu klasu. X puta mi se desilo da me neko nadigra sa nekom puskom koja je u drugom ili trecem planu jednostavno zato jer ju je prostudirao i ustelio se sa njom. Npr puske koje imaju nizi rpm su losije za borbu izbliza ali su bar zbog nizeg rpm-a precizne sa srednjih i vecih udaljenosti jer imaju manji trzaj. Nauciti kontrolisati trzaj neke puske te cini ucinkovitim ili losim sa njom. Npr M16A3 sa full auto ima vertikalni trzaj koji vuce malo ka gore i lijevo sto znaci da moras kada pucas vuci mis dole i desno kako bi je kontrolisao. I tako je sa svakom puskom u igri,svaka je u dobra ili losa u zavisnosti od tebe i situacije. AEK ima 900 rpm i okvir od 31 metka ispucas puno brze nego sa vecinom drugih pusaka i to je cini odlicnom za borbi izbliza. Stim da imas dodatke tipa heavy barrel-a tj produzene cijevi koja je cini boljom na vecim udaljenostima ali joj poveceva trzaj. I tako imas veliki broj dodataka cime uveliko mijenjas balistku svake puske. BF3 je odlicno balansirana igra. Mozes biti nevidjeno dobar sniper koji ce se zastekati na nekih 200 metara od objetive i skidati redom. Mejutim da bi skidao sa te udaljenosti moras koristiti neku jacu optiku,a jace optike svjetlucaju kada nisanis sto te cini vidljivim,dok niza optika nema tog odsjaja ali nemozes biti precizan sa njom sa te udaljenosti te moras prici blize objektivama gdje si automatski meta ostalima. Ista stvar je i sa vozilima. Imaj Javelin, npr,njime lockas i skidas tenkove. Medjutim tenk ima opciju da izbaci tzv inr smoke cime ponistis taj lock od javelina sto javelin cini beskorisnim. Ali recon klasa ima spravice koje omogucavaju konstantan lock na metu i tenk je automatski ranjiv. Tu je car timske igre BF3. Ako ja kao inzinjer sa jevlinom i ti kao recon necemo suradjivati onda ce nas taj tenk kvalitetno silovati.
    Ocito ima previse hejtera ove igre,vecina ih nije ni zaigralo ali cinjenica je da je BF3 klasa za sebe i vrijedi svake pare.

    [quote=Edi Sm187]
    = Citat = Izvorno postao "Marvin OCX":30m6gv5g
    Imas opciju da kupujes DLC-ove jednog po jednog kako izlaze ili da kupis Premium i imas pristup svemu sto nosi BF3 ime u sebi i tako je nesto jeftinije.
    Ja prakticiram treću, nešto jeftiniju opciju. Makar da sam prakticirao četvrtu ne bih previše toga propustio.[/quote:30m6gv5g]

    Koja je to treca opcija? Igranje vanila verzije? Pa eto,cinjenica je da su DLC-ovi dobri ali vanila se najvise igra. Cujem i vidim da je ovaj zadnji DLC odlican i ocito bolji od ostalih tako da cu ga vjerovatno uzeti uskoro. Kolkiko cu ga igrati je druga prica jer sa 400 sati iza sebe sam proveo manje vremena igrajuci od vecine raje koju imam na battlelogu. Obaveze.

  23. #53
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 4

    Sve si ti to divno i krasno napisao, i onda uđeš u igru, a na vrhu ljestvice samo igrači s P pored imena i u punoj ratnoj spremi koju ja nemam i ne mogu imati. Općenito obilježavanje igrača koji kupe DLC kao vrijednijih je ispod svake granice zdravog ukusa i morala na relaciji izdavač-kupac.


    Edit:
    Sorry Marvin, zaboravio sam da možeš kupiti sva oružja za klase bez Premiuma. Košta samo 180 kuna po klasi, kojih ima četiri.

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Battlefield 4

    http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 354546984/
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 354546984/
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 354546984/

    Evo neke od zadnjih partija i pogledaj koliko cesto sam ja na vrhu ili pri vrhu ljestvice a nemam premium. Ili koliko cesto je tamo neko ko nije premium. Premium igraci su najcesce igraci koji jako puno igraju pa su samim tim i nerijetko bolji igraci. Ja npr nisam premium i mogu sada biti level 1 sa prvim sniperom dostupnim u igri i igrati sa samim premium igracima i bit cu na vrhu ljestvice u 3 od 5 partija. Skill je najbitniji. Premium se uzima radi novih mapa i novog iskutva a ne radi novih pusaka koje su identicne ili losije ostalima. Ukratko nisi u prednosti nad nekim imao ili nemao premium. Vjerovao ti cinjenicama koje iznosim ili svome misljenju koje si izgradio ko zna na iz cega
    A relacija prodavaca i kupca je sasvim normalna u kapitalistickom drustvu kom zivimo. Premium igrac je vrijedniji u ocima glavonja iz EA. Ali na serveru nije.

  25. #55
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Battlefield 4

    I once used anecdotal evidence and it totally worked.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  26. #56
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Evo neke od zadnjih partija i pogledaj koliko cesto sam ja na vrhu ili pri vrhu ljestvice a nemam premium.
    Ti kužiš da si kupio sve DLC-ove, koji sastavljaju drugim riječima Premium, ali tvrdiš da nemaš Premium jer si ga kupovao malo po malo. Daj se uozbilji.

  27. #57
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Battlefield 4

    Al ček, znači platio si igru. I opet možeš kupovati druga oružja? WTF?

    Evo ja recimo igram Planetside2 gdje također možeš kupovati sidegradeove, ALI ih možeš i otključati bez da išta platiš uz dovoljno grindanja i još je igra F2P. Dok u BF3 platiš igru, i onda ako želiš neka oružja moraš JOŠ platiti i nema načina da ih otključaš besplatno? Jesam li dobro shvatio? Ako je tako onda je to užasan model, bio bi jedva prihvatljiv za F2P igru.

  28. #58
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Battlefield 4

    U Battlefieldu sve moraš platiti. Nije to igra za siromašne pogane koji igraju Planetside.

  29. #59
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Battlefield 4

    pa jel postoji itijedna igra od strane EA da se ne plača xD

  30. #60
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Battlefield 4

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    U Battlefieldu sve moraš platiti. Nije to igra za siromašne pogane koji igraju Planetside.
    Nah. Da pokreneš Planetside moraš imati konfiguraciju koju si siromašni bogec nemre priuštiti

Slične teme

  1. Battlefield 3
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 26-06-2008, 18:16
  2. Battlefield 2 ??
    By Blacky_123 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 29-03-2008, 10:46
  3. Battlefield 2 i Battlefield 2142 pitanja
    By tomifish2002 in forum Online gaming & living
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-01-2008, 21:01
  4. Battlefield 2
    By Fearless_cro in forum Online gaming & living
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 09-12-2006, 18:40
  5. Battlefield 2
    By Stiffy in forum Gaming općenito
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 27-12-2005, 18:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •