Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 53

Tema: Nema niš na forumu

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Nema niš na forumu

    Vikend, nema niš na forumu. Baš me nešto zanima.

    Vi mladi i Neven.
    Došli ste na forum prije par godina i sad ste tu već negdje pozavršili srednje i faksove.

    I što sad radite?
    Završili ste u najgore moguće vrijeme kad je 400 000 ljudi na burzi, a ministar Mršić i HUP imaju ideje koje su samo njima pametne.
    Radite negdje, jeste možda prijavili Stručno osposobljavanje koji je nova fora i gdje vas gaze godinu dana za 1600 kuna? Pogotovo forumaši iz manjih mjesta gdje perspektiva nije toliko dobra kao u većim gradovima.
    Čekate EU na ljeto, pa put pod noge u bijeli svijet?
    Šta ste završili nedavno, ima kakve perspektive i čime bi se bavili da možete?

  2. #2
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nema niš na forumu

    Ja sam partijska marioneta.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Nema niš na forumu

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Čekate EU na ljeto, pa put pod noge u bijeli svijet?
    Da nisam vec zapoceo graditi neki zivot ovde u ovoj napacenoj BIH,odvojio bi vrijeme da savladam neki strani jezik i definitivno napustio ova govna...

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nema niš na forumu

    Ja čekam posao kod malokija u pekari

  5. #5
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Nema niš na forumu

    kvazi student, ostalo 11 ispita za dat, a boga mi i za platit 6k kuna

    cekam ljeto pa opet na naplatne delat, ako Bog da

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nema niš na forumu

    Radite negdje, jeste možda prijavili Stručno osposobljavanje koji je nova fora i gdje vas gaze godinu dana za 1600 kuna?
    Nemreš ni ovo sam tak dobiti btw

  7. #7
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Nema niš na forumu

    Ja planiram studirat još dugo dugo vrimena.
    Well, as long as it's interesting.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Nema niš na forumu

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Nema niš na forumu

    Uffstiga teme Ja sam otkad je foruma uspija sjebat dva faksa, radija dva totalno razlicita posla, bija na jednom strucnom osposobljavanju, položija vozacki. Nakon svega toga moglo bi se reci da trenutno driftam bez cilja u državi bez cilja.. Its all just a ride man.

  10. #10
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Nema niš na forumu

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Radite negdje, jeste možda prijavili Stručno osposobljavanje koji je nova fora i gdje vas gaze godinu dana za 1600 kuna?
    Nemreš ni ovo sam tak dobiti btw
    Da ne pričam da je Vedran opisao to kao net.hr, ali to i je njegov stil.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #11
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nema niš na forumu

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    I što sad radite?
    Završili ste u najgore moguće vrijeme kad je 400 000 ljudi na burzi, a ministar Mršić i HUP imaju ideje koje su samo njima pametne.
    Radite negdje, jeste možda prijavili Stručno osposobljavanje koji je nova fora i gdje vas gaze godinu dana za 1600 kuna? Pogotovo forumaši iz manjih mjesta gdje perspektiva nije toliko dobra kao u većim gradovima.
    Na diplomskom sam i tražim praksu upravo i usput scopeam interesantne firme gdje bih se možda zavukao prvom prilikom.

    Ne znam koliko je ovo najgore moguće vrijeme, jer na vijestima slušam o nezaposlenosti otkako sam ih uopće počeo gledati. Ne vjerujem ni da je u vrijeme gospodarskog rasta prije 2008. bilo bolje. Eventualno su se državne firme još razbacivale parama pa se dalo upast uz vezu.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Čekate EU na ljeto, pa put pod noge u bijeli svijet?
    Ne. Ako je ikako moguće ostajem gdje jesam. U biti, bilo bi lijepo ići privremeno nekamo raditi na par godina max, pa se onda vratiti, ali preseliti se nekamo van za stalno mi je zadnja opcija. Ako treba, išao bih živjeti u Zagreb ili neki drugi gr... ne, čekaj, nema drugih gradova u Hrvatskoj. Ali tražit život negdje u svijetu bi bilo glupo uz kuću na moru i kuću u brdima koje su u dobrom stanju i cca. sat i pol od Rijeke jedna i druga, a i život u HR nije loš dok god imaš kakav-takav posao i živiš u dobrom okruženju. Osim toga, mislim da ne bih baš bio konkurentan na stanim tržištima natječući se s ljudima s daleko kvalitetnijom naobrazbom.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Šta ste završili nedavno, ima kakve perspektive i čime bi se bavili da možete?
    Računarstvo. Posla čak i ima nešto, mada nemam baš točnu sliku kakva je konkurencija. Jedino što se svi više manje bave istim stvarima. C# i .NET su svete zapovijedi i većina firmi traži upravo to jer rade baze podataka za druge firme i slične stvari. Ili Javu. Ako ne to, onda se vjerojatno bave web developmentom pa traže stvari tog tipa, a mene iskreno ni jedno ni drugo ne zanima previše. Naravno da bih uzeo i to ako ne bih imao druge opcije, ali radije bih radio nešto malo kreativnije, recimo nekakve automatske sustave i tako neš. U biti, najviše sam radio projekte takve prirode pa tu imam najbolji odskok, a većinu drugog uključujući web i mreže nisam ni pipnuo nakon što sam ih završio (ok, nešto sam se bio primio php-a jednom preko ljeta, ali ko da i nisam), tako da sam se možda i zajebo jer ne mogu biti neki sysadmin ili nešto, u webu se nemam čime pohvalit, i tako.

    S time da u Zagrebu ima daleko više IT firmi sa daleko raznovrsnijim djelatnostima, a Rijeka je ipak selo sa neboderima.

    Ako Maloki bude imao mjesta u pekari, možda se na kraju i kod njega javim.

  12. #12
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: Nema niš na forumu

    Sada posjecujemo pcplay i dangubimo.(i zicamo malokija za posao)
    Prosli smo tu fazu cime bi se bavili da mozete. Sad si sretan ako bilo sta radis.

    A nije ni otic iz hrvatske samo tako. Da se ima, sta ja znam, 20 000 kn za potrosit ne bi ni odlazio iz hrvatske tak da neznam kako ljudi skupe lovu pa odu u, sta je znam kanadu, australiju ili novi zeland.
    I ak radis za neku crkavicu koja se vrti izmedju 2 i 3 tisuce vecina ode na hranu i rezije skupit cemo lovu za otic iz zemlje ovim tempom za jedno 15-tak godina kad vec budemo oko 40tih i niko nas vise ne bude trebao ni tu ni vani.

    pcplay>>>sve ostalo

  13. #13

    Re: Nema niš na forumu

    Čekam čudo.

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Nema niš na forumu

    Ja pokušavam organizirat oružani ustanak protiv vlade.

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Nema niš na forumu

    Na zadnjem semestru na faksu, pišem koliko stignem za ICT portal Zimo. Ne očekujem ništa ni od koga te sve više razmišljam da se okrenem programiranju.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Nema niš na forumu

    Mobilne platforme? Front End i Back End programeri za iOS i Android su u hrvatskoj traženi ko suho zlato. I jako dobro plaćeni. U to treba uložiti sate i sate učenja.

  17. #17
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Nema niš na forumu

    Pa ono, da. Radim s dečkima u firmi koji pišu aplikacije za nagradne igre (Facebook igre i slične stvari). Već se na takvim glupostima može zaraditi nekakva lova, a nije ništa konkretno zapravo.
    Kak mi se čini, jedino oni koji pišu kod neće biti kruha gladni. Uskoro će i usisivači imati app-ove za download.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #18
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nema niš na forumu

    Nažalost tak izgleda. Koliko god mi i sama pomisao na programiranje izaziva glavobolje, izgleda da ću se morati toga prihvatiti žestoko nakon što diplomiram za 2-3 mjeseca.

  19. #19
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nema niš na forumu

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Mobilne platforme? Front End i Back End programeri za iOS i Android su u hrvatskoj traženi ko suho zlato. I jako dobro plaćeni. U to treba uložiti sate i sate učenja.
    Ti to ozbiljno? Mislio sam da su mobilne aplikacije nešto ful rasprostranjeno ali od čega se ne može zaradit, a njihovi developeri nešto kao basisti u glazbenom svijetu (ima ih svuda i nitko ih ne treba)

  20. #20

    Re: Nema niš na forumu

    Dobrih basista fali.

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Nema niš na forumu

    Ja ti najretardiranije analogije ikad.

  22. #22
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Nema niš na forumu

    Ne znam kako itko može bit programer. Nikad nisam vidio dosadnije zanimanje.

  23. #23
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Nema niš na forumu

    Očito se nikad nisi bavio statistikom.

  24. #24
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Nema niš na forumu

    Bio na FSB-u godinu i pol, neslavno propalo.
    Sad sam već godinu dana doma, a 11 mjeseci radim u firmi od staraca.
    Uglavnom vodim nešto malo papirologije, tu i tamo nabava robe, mjenjam radnike kad imaju slobodne dane ili kad su na godišnjim i tak.

    Uz to idem u Ivoru na menadžment marketinga i prodaje (ugrabio prebrutalan popust), za kakvih 3 tjedna ispit.
    Nakon toga dobivam dvije diplome i dva zanimanja u radnu, a oko 10. mjeseca bi trebao po Cambridge International Diploma in Business.

    Planiram ponovno na maturu riješit neke ispite pa upisat ekonomiju u ZGu, vjerojatno vanredno. Tek toliko da imam neku diplomu visokog školstva.
    Taman imam jedno 4-5 godina da istekne ugovor sa ovima koji su nam u najmu u lokalu u Buzinu pa onda probat nešto sam tam postić.

    U svakom slučaju nije tak loše.

  25. #25
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Nema niš na forumu

    Meni programiranje zabavno. Ali i statistika. Također uživam u excel tablicama

  26. #26
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Nema niš na forumu

    = Citat = Izvorno postao WannabeClone
    Čekam čudo.
    baš, riješavam fax ovaj semesta ak po planu sve prođe, al nekog posla koji bi me zanimo ni traga. Programiranja i call centara ko kenje, al to me ne zanima nimalo. System ili network techova/admina niko neće skoro

    Živi bili pa umrli

  27. #27
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Nema niš na forumu

    = Citat = Izvorno postao Xero
    Ne znam kako itko može bit programer. Nikad nisam vidio dosadnije zanimanje.
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Očito se nikad nisi bavio statistikom.
    ....
    Vi ste ološ ove planete.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  28. #28
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Nema niš na forumu

    Diplomirao jedan studij, završavam i drugi. Na ljuto planiram još 2 tečaja ak će bit para. Ne vidim neku svijetlu budućnost i pijan sam sad. Svi govore idemo u kanadu, tamo je super, dođi i ti.. Mislim da si malo previše briju na to.. Makar bilo bi kul živjet vani par godina. Ja bih hodao/biciklirao kroz Indiju/ Afriku/Aziju ili takvi neki šit.. Ili gradio bolnice u Africi ko neki Isus.
    Ultimativno mi je imati svoje polje i živinčad i preživljavati od zemlje i biti zelen. Za 20 godina ću se probuditi i biti svoj stari i raditi desk-job na istom mjestu i bbiti prd.
    #život #prdmrrt #smrt

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Nema niš na forumu

    Ja želim samo krov nad glavom, jest, spavat i igrat.

    Posao mrzim bilo kakav i mrzit ću ga uvijek, ali bit će potreban da preživim.
    No radije bi živio doma i radio za 2000 na mjesec, nego za 20000 negdje vani.

  30. #30
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Nema niš na forumu

    Trenutno brucoš na faksu, jel'te... Na diplomskom planiram uzest dvopredmetno istraživački studij informacijskih znanosti i japanologiju... Mada, nisam atm siguran može li se japanologija uopće dvopredmetno. :/
    A nakon toga što bude... Well, japansko veleposlanstvo nudi stipendije za studente japanologije da odu studirat u Japan, pa bi pokušao na to upast, no u svakom slučaju pokušat ću dotad iskoristit vrijeme na faksu da usporedno razvijem neki random koristan skill... Mada, nisam još odlučio što točno. :/
    Također evo prijavio se nekidan za rad u T-com pozivnom centru pa su me zvali danas, kaže da ću za prvi posao prodavat Jutarnji i da moram u utorak ujutro na trening za to. :/
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

Slične teme

  1. Nema zvuka
    By vrabaczderoljud in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-05-2011, 22:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •