Stranica 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 181 do 210 od 218

Tema: Destiny

  1. #181

    Re: Destiny

    Mene je kod Wastelanda 2 iznervirala činjenica da kod nekih odluka gubim kako god ispalo.

    Došao sam do nekog kompleksa gdje su biljke mutirale i počele napadat ljude... I sad ima neki tip kojeg drzi biljka prikovanog za zid, i mogu ga izvuć tako da imam nekog sa Surgeon skillom u timu. Taj netko ima cca 20% šanse da ga spasi. Ako akcija ne uspije biljka tipa rastrga.

    Kod takve situacije me igra tjera na dvije opcije: da budem mazohist i reloadam igru 200 puta da dobijem succes na actionu ili da budem sadist i pustim tipa da krepa. Kasnije saznam da to nije jedini NPC u takvoj situaciji. Instant deinstall. Neda mi se reloadat milijardu puta samo zato da RNGesus odradi svoje i dobijem dobar skor/bonus na misiji, ili 15 puta pokusavat force breakat vrata. Mogu jedino ignorirat bilo kakvo loadanje i igrat pa kako bude, ali to mi je glupo kad znam da je svaka odluka toliko random.

  2. #182
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Destiny

    Ali ti zapetljani likovi su toliko nebitni. Nemaš nikakve interakcije s njima kad ih oslobodiš, jedino osoba koja ih oslobodi dobije exp.
    Ni jednom nisam loadao igru. Bio sam u situacijama tipa kad treba spasit lika koji se utapa. Ja sam ga slučajno ubio i nastavio normalno igrat. Kasnije upoznam njegovu staru koja me napala i morao sam ju ubit u samoobrani.
    Na netu sam provjerio tko je taj lik i ispada da je potencijalni party member i ima questova koji se vežu uz njega. Jesam li reloadao save zbog toga? Ne lol, nastavio sam igrat normalno igru. Nisam uspio svaka vrata ili svaki sef otvorit, ne vidim kako je to razlog za odustajanje od igre lol.

    Završio igru jučer, moram joj spustiti ocjenu na 9.4, treba bit realan.

  3. #183
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Destiny

    Najgora stvar u Wastelandu je što uopće postoji.

  4. #184
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Destiny

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Najgora stvar u Wastelandu je što uopće postoji.
    Haleluja!

  5. #185
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Destiny

    Mene bi bilo stvarno sram izbaciti takvu igru u 2015.

  6. #186
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Destiny

    Ti ljudi su fakat besramni. Prvo su žicali pare preko Kickstartera da bi se mogli posrati i to govno nazvati Wasteland. Onda su izbacili poludovršenu olupinu na PC. Onda nakon dvije godine naprave Directors Cut, kao da je itko želio i orginal ili bilo kakvu nadograđenu verziju i onda zagnoje i druge platforme. Ne znam kako se ti ljudi imaju obraza pogledati u zrcalo svako jutro. Sramotno.

  7. #187

    Re: Destiny

    Da al su opet zaradili koliko hoće i boli ih kurac.
    Ako ćeš koga kriviti, krivi ljude koji kupuju, a ne developere.

    Ko da oni u Ubisoftu ne znaju da je Assassin's Creed smeće, ali znaju koliko ljudi ima bez ukusa i da će svejedno zaraditi para ako izbace nedovršenu/tweakanu od zadnje verzije igru.

  8. #188
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Destiny

    Izgleda mi fora igra, kupit ću si kad bude sale idući.

  9. #189
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Destiny

    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    Izgleda mi fora igra, kupit ću si kad bude sale idući.
    A je, fakat.

  10. #190
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Destiny

    = Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
    Da al su opet zaradili koliko hoće i boli ih kurac.
    Ako ćeš koga kriviti, krivi ljude koji kupuju, a ne developere.

    Ko da oni u Ubisoftu ne znaju da je Assassin's Creed smeće, ali znaju koliko ljudi ima bez ukusa i da će svejedno zaraditi para ako izbace nedovršenu/tweakanu od zadnje verzije igru.
    Nije stvar u parama nego je smiješno što postoje takvi ljudi bez trunke ukusa i srama. Nitko ne priča o ekonomiji, alo! Ima nas ovdje koji volimo i prirodne nauke i znanosti znaš?

  11. #191
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Destiny

    vrlo vjerovatno poveći broj tih bez ukusa su deca

  12. #192
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Destiny

    Ne treba generalizirati. Worthaur, Dugi, Deadwalker, Vedro, Chameleon i puno njih drugih nisu djeca, pa svejedno nemaju ni trunke ukusa. Slender Mana nisam spomenuo jer je tek krenuo u tleći osnovne.
    Znaš da je forum u banani kad su rijetki s djelomičnim ukusom Xero i Windwalker.

  13. #193

    Re: Destiny

    daj odi "igrat" QTE festove i interaktivne filmove u trajanju od tri sata za 550 kn...LOL.


  14. #194
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Destiny

    Pa da se ne piše toliko po onim hardver temama bio bi najbolji forum.

  15. #195

    Re: Destiny

    Ti se javi kad skužiš da se u witcheru može namještati težina igre. LOL.


  16. #196
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Destiny

    Izgleda da sam promjenio već odavno na najteže, ali eto igra je opet bolesno lagana pa nisam ni skužio. A sad se ni trofej ne važi, pa je skroz zakurac.

  17. #197

    Re: Destiny

    Meni je bio daleko veći problem što na dvdeset minuta trčanja (jer tko bi jahao ono neprecizno kljuse) dolazi tri minute borbe i onda deset minuta in game filma. I tako kroz cijelu igru. Ovo je više avantura nego akcijski RPG, sandbox dio su skroz ispunili i odlično odradili ali generalno pre malo akcije a debelo previše brbljanja. I još da je ta akcija barem bolje odrađena a ne da ima pokrete kojima ni Joda ne može konkurirati i sve se svodi na dvije tipke na kontoleru, blok? Koji blok kad maše tri puta brže nego svi drugi. Stereotipne bos borbe također su jako, ali jako izlizane. Ovo je najbolji dio po pitanju dužine, količine sadržaja, grafike, nelinearnosti ali ukupno lošiji od drugog dijela koji je nekako "pametniji" naslov, gdje barem nešto moraš blokirati i ne odvija se sve brzo kao na dopingu.


  18. #198
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Destiny

    Eto o tome pričam.

  19. #199
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Destiny

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ne treba generalizirati. Worthaur, Dugi, Deadwalker, Vedro, Chameleon i puno njih drugih nisu djeca, pa svejedno nemaju ni trunke ukusa. Slender Mana nisam spomenuo jer je tek krenuo u tleći osnovne.
    Znaš da je forum u banani kad su rijetki s djelomičnim ukusom Xero i Windwalker.
    Kako onda da ja igram najbolje igre koje postoje i koje se mogu igrati jedno 20 puta duže od tvojih konzolaških prelazilica bez da dosade?

  20. #200
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Destiny

    Ti igraš Colin McRae kojeg su prvo izdali, a onda krenuli raditi igru hahahaha.

  21. #201
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Destiny

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Meni je bio daleko veći problem što na dvdeset minuta trčanja (jer tko bi jahao ono neprecizno kljuse) dolazi tri minute borbe i onda deset minuta in game filma. I tako kroz cijelu igru. Ovo je više avantura nego akcijski RPG, sandbox dio su skroz ispunili i odlično odradili ali generalno pre malo akcije a debelo previše brbljanja. I još da je ta akcija barem bolje odrađena a ne da ima pokrete kojima ni Joda ne može konkurirati i sve se svodi na dvije tipke na kontoleru, blok? Koji blok kad maše tri puta brže nego svi drugi. Stereotipne bos borbe također su jako, ali jako izlizane. Ovo je najbolji dio po pitanju dužine, količine sadržaja, grafike, nelinearnosti ali ukupno lošiji od drugog dijela koji je nekako "pametniji" naslov, gdje barem nešto moraš blokirati i ne odvija se sve brzo kao na dopingu.
    Osim što je i sandbox dio potpuno smeće. Svi sidequestovi i contracti se svode na isto. Popričaš s nekim likom, dođeš na XY mjesto pronjuškaš malo nađeš 2-3 traga, pratiš tragove ili miris, dođeš do grupe monstera/bandita pobiji ih sve, gotov quest.

    Pomisliš, ajd ima tučnjava i utrke s konjima pa će malo razbiti dosadu, ali su utrke totalno broken, jer ili a) Protivnički konj se zglitcha na početku trke (1/3 šanse da se desi) ili b) trčiš pola staze, istrošiš staminu, lagano jašeš dok ti se stamina napuni, a ostali ti se glitchaju u guzici konja i nastaviš trčat onda do kraja da pobjediš. Tučnjave su ok, ali su prejednostavne jer se svedu na counter, punch i tako dok ne pobjediš. Igra nakon 10-15 sati postane dosadna ko proljev. Ja nisam ni do pola main questa došao, a već mi je debelo dokurčilo.

  22. #202
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Destiny

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ti ljudi su fakat besramni. Prvo su žicali pare preko Kickstartera da bi se mogli posrati i to govno nazvati Wasteland. Onda su izbacili poludovršenu olupinu na PC. Onda nakon dvije godine naprave Directors Cut, kao da je itko želio i orginal ili bilo kakvu nadograđenu verziju i onda zagnoje i druge platforme. Ne znam kako se ti ljudi imaju obraza pogledati u zrcalo svako jutro. Sramotno.
    Ja tu ne vidim nikakav problem s obzirom na kaj sve izlazi.
    A i ono, bar su izdali igru nakon kickstartera, nisu nastavili dalje žicat lovu i prodavat pakete od 18 tisuća eura u kojima imaš sve otključano.

  23. #203
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Destiny

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    daj odi "igrat" QTE festove i interaktivne filmove u trajanju od tri sata za 550 kn...LOL.

    kak ti se da stalno mrtvog konja mlatit ?

  24. #204
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Destiny

    Najbolje mi je kako 2 godine linka onaj neki QTE video neke igre za koju nitko živ nije čuo.

  25. #205

    Re: Destiny

    Imaš prav, vrijeme je za novi video.



  26. #206
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Destiny

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ti igraš Colin McRae kojeg su prvo izdali, a onda krenuli raditi igru hahahaha.
    E daj molim te nemoj više o našem ukusu. Ne voliš gljive i držiš mačke i pse u stanu. Fuj.

  27. #207
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Destiny

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ti igraš Colin McRae kojeg su prvo izdali, a onda krenuli raditi igru hahahaha.
    Što, Dirt Rally? Ne igram ga jer mi je rikla grafička i čekam da ovlašteni serviskonačno pošalje novu ili neku za zamjenu ili nešto već. Kupio sam ga na stimu i jebeno ne mogu dočekat ali eto, kurac. A ono što je codemasters napravio je da su izdali najjebeniju rally igru u zadnjih 10 godina i još je s vremenom proširili. Ima praktički sve rally aute kroz povijest i još će dodat par komada, a u idućem updateu dolaze i švedski stageovi.

  28. #208
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Destiny

    Koji je to rally? Daj puno ime pls.

    Edit: to ovaj 27. Aprila što je izašao. Skida se.

  29. #209
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Destiny

    Uh, jebem ti early access 30 eura. Morat ću čekat malo.

  30. #210
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Destiny

    Bit će samo skuplje kako budu išli idući updateovi. Na početku je bio dosta jeftiniji ali sam bio židov.

Slične teme

  1. With Your Destiny
    By crofiren in forum MMOG
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-06-2009, 12:41
  2. Final Destiny - SF djelo u izradi
    By Empe Tri in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 07-05-2008, 15:47
  3. Final Destiny
    By Empe Tri in forum Alt-F4
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 14-01-2007, 20:20
  4. Supreme Destiny
    By LuJo in forum MMOG
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 26-06-2006, 20:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •