Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 326

Tema: Batman: Arkham Origins

  1. #31
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Batman: Arkham Origins

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Malo me brine kaj Rocksteady ne radi na projektu, čekam više informacija. Možda Rocksteady radi na nečem drugom?
    Pa nije baš da su sa AC-om briljirali, Arkham Asylum je bio ok ali zaokret prema open worldu je otvorio mnogo rupa. Mislim da bi rad na trećem nastavku totalno zasrao stvar, možda je ok što ga radi netko drugi.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Batman: Arkham Origins

    Ionak nisi ni jednog prošao.

  3. #33
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Batman: Arkham Origins

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Nakon katastrofalnog AC-a ni ne trebaju više da priđu Batmanu a kamoli da rade drugu igru.



    Što sve još neću pročitati na ovom forumu.

  4. #34
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Batman: Arkham Origins

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    + Ne radi Rocksteady

    Nakon katastrofalnog AC-a ni ne trebaju više da priđu Batmanu a kamoli da rade drugu igru.
    @epizode: Si ti dobar? Epizode? Nije ti ovo Walking dead.
    Arkham City jedna od najboljih igara u zadnjih par godina rofl ne kužim kaj ti briješ. Dosta loš pokušaj imitiranja Vedrana.
    I ne kužim problem u epizodnim igrama ako se dobro izvedu? Ko kaj Karabaš veli, nema telltale patent na epizodnu strukturu, a mnoge igre bi savršeno funkcionirale u takvom formatu.

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Ne vjerujem da će se ići na nekakvo epizodno izdavanje pošto su rekli da žele napraviti živ grad. Baš nije imerzivno ako u jednom trenutku dođeš do nevidljivog zida na kojem ti piše, čekaj drugi mjesec da se otključa.
    Ma samo ideja. Može se i odmah imat otključan grad pa se s epizodama ubacuje dodatnog sadržaja.
    Ali najvjerojatnije se neće ić tim putem.

  5. #35
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Batman: Arkham Origins

    Isplativije je prodati punu igru za 60 eura i onda još DLC-ove na koje utrošiš 2 sata izrade za 60 eura, nego 6 epizoda prodati po 10 eura.

  6. #36
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Batman: Arkham Origins

    Moram još odigrati AC. Još uvijek stoji netaknut na Steamu.
    Al ne znam, po primjeru Haloa 4 ne mora nužno promjena developera značiti lošiju igru. Jedini problem što je to izuzetak koji potvrđuje pravilo da obično promjena ne donosi bolju igru.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #37
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Batman: Arkham Origins

    Ak je neka igra vrhunska za epizodalno izdavanje, onda je to Batman. Pa i sami stripovi su "epizode".
    Da se u svakoj "epizodi" konkretno posvete jednom Batmanovom protivniku, izbjegli bi clusterfuck negativaca iz prve dvije igre gdje jedan Harvey Dent dobije 3 minute.
    A fino prodaš Season Pass umjesto igre i izdaš 6 epizoda po 3-4 sata. Ako to ide, izdaš Season Pass 2 s dodatnih 6.
    U svakoj predstaviš i neki novi gadget i uvijek si svjež.

  8. #38
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Batman: Arkham Origins

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Ionak nisi ni jednog prošao.
    Jesam, svaki dva puta.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  9. #39
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Batman: Arkham Origins

    Aj ne seri
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  10. #40

    Re: Batman: Arkham Origins

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    + Ne radi Rocksteady

    Nakon katastrofalnog AC-a ni ne trebaju više da priđu Batmanu a kamoli da rade drugu igru.
    @epizode: Si ti dobar? Epizode? Nije ti ovo Walking dead.
    Arkham City jedna od najboljih igara u zadnjih par godina rofl ne kužim kaj ti briješ. Dosta loš pokušaj imitiranja Vedrana.
    I ne kužim problem u epizodnim igrama ako se dobro izvedu? Ko kaj Karabaš veli, nema telltale patent na epizodnu strukturu, a mnoge igre bi savršeno funkcionirale u takvom formatu.

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Ne vjerujem da će se ići na nekakvo epizodno izdavanje pošto su rekli da žele napraviti živ grad. Baš nije imerzivno ako u jednom trenutku dođeš do nevidljivog zida na kojem ti piše, čekaj drugi mjesec da se otključa.
    Ma samo ideja. Može se i odmah imat otključan grad pa se s epizodama ubacuje dodatnog sadržaja.
    Ali najvjerojatnije se neće ić tim putem.
    Kakav sad jebeni pokušaj imitiranja Vedrana? Jebote forum pa može li se išta napisati da ne bude imitiranje nekog tebi dragog boga i kurca jebo te svetac.

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Batman: Arkham Origins

    Ne može. Pokušao sam prije nekog vremena ali neslaganje automatski znači trolanje.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  12. #42
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Batman: Arkham Origins

    Aj objasni fino sta ti se tocno ne svidja u Arkham Cityu, meni je jedna od boljih igara prosle godine
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #43

    Re: Batman: Arkham Origins

    - Ne sviđa mi se otvoreni grad. Ideja mi je loša jednostavno, posebno ako uzmeš u obzir kako je jedinica bila odlično izbalansirana - taman zatvorenog prostora i onda kada već kreneš pizditi zbog ventilacija i gargoyla, dođeš na otvoreno. Sama ideja da se od Batmana napravi nekakva verzija open-world igre mi je bezvezna.
    - Catwoman mi je suvišna i iritantna.
    - Cijela priča oko protokola 10 je glupa i loše napravljena.

    @Epizodni sadržaj: Nisam mislio u smislu da takav način igre spada pod WD patent, već da je besmislen.

  14. #44
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Batman: Arkham Origins

    Ne sviđa ti se open-world, priča ti je glupa.
    Ne znam kako ovo ima veze s definicijom argumenta ili kritike općenito.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #45

    Re: Batman: Arkham Origins

    Nikakve. Jebote forum. Odo.

  16. #46
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Batman: Arkham Origins


    Baš sam očekivao neku argumentiranu kritiku iz druge perspektive jer nisam još odigrao igru, a većinom su je ljudi hvalili. Jebo vas emocije, ko djeca u pubertetu.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Batman: Arkham Origins

    Koji kurac čovjeka uvjeravate da je igra savršenstvo ako njemu nevalja. Normalno da će otić, prvo mu serete da trola onda kad vam kaže što mu nevalja krenu postovi tipa "Nja nja to nisu argumenti ((((((((". Na kraju krajeva, zašto bi bio objektivan?
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  18. #48
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Batman: Arkham Origins

    Pa kad netko kaze da mu je igra smece ocekujem neke smislenije razloge od "Catwoman mi je iritantna i open world je bezvezan duuurrr"
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  19. #49
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Batman: Arkham Origins

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Koji kurac čovjeka uvjeravate da je igra savršenstvo ako njemu nevalja. Normalno da će otić, prvo mu serete da trola onda kad vam kaže što mu nevalja krenu postovi tipa "Nja nja to nisu argumenti ((((((((". Na kraju krajeva, zašto bi bio objektivan?
    Ne znam, kada daješ kritiku, dobro je reći zašto nešto ne valja. "Ovo mi se (ne) sviđa" meni apsolutno ništa ne znači. Maloki nije ništa krivo rekao. Što veća objektivnost je temelj bilo kakve normalne rasprave.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Batman: Arkham Origins

    @Kid A
    Glupa priča i neprobavljiv open world sustav meni zvuče kao dovoljni razlozi za neigranje, ne znam zašto si se zakačio za Catwoman.

    @Deadwalker
    Nismo recenzenti, zašto bi morao biti objektivan ako mu to nije posao? Ako je priča neke igre najbolja ikad a meni djeluje naivno i glupo sigurno je neću hvalit, naprotiv, popljuvat ću je. Jedino ako si mislio na dodatno pojašnjenje, mada meni to ne igra nikakvu ulogu jer AC nisam igrao, ali razumijem što je Bull htio reći.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  21. #51
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Batman: Arkham Origins

    Bull je zadnje pljuvao po Sleeping Dogsu, sad po AC-u. Očito mu open world koncept ne paše i to je u redu. Ali onda bome ni njegovo mišljenje nije relevantno u tom kontekstu. To je ko da ja pričam loše o nekoj strategiji, a svaka mi je loša.

  22. #52
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Batman: Arkham Origins

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Kakav sad jebeni pokušaj imitiranja Vedrana? Jebote forum pa može li se išta napisati da ne bude imitiranje nekog tebi dragog boga i kurca jebo te svetac.
    O bok Hansi, nisam znao da si hakirao Bulla.

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    - Ne sviđa mi se otvoreni grad. Ideja mi je loša jednostavno, posebno ako uzmeš u obzir kako je jedinica bila odlično izbalansirana - taman zatvorenog prostora i onda kada već kreneš pizditi zbog ventilacija i gargoyla, dođeš na otvoreno. Sama ideja da se od Batmana napravi nekakva verzija open-world igre mi je bezvezna.
    - Catwoman mi je suvišna i iritantna.
    - Cijela priča oko protokola 10 je glupa i loše napravljena.

    @Epizodni sadržaj: Nisam mislio u smislu da takav način igre spada pod WD patent, već da je besmislen.
    Ideja o otvorenom gradu je jako dobra jer ono, Batman si, ideš okolo i riješavaš sranja. Argument bi možda držao da se radi o ogromnom i pustom gradu, ali grad je tolike veličine da možeš napravit krug u 2 minute samo leteći po njemu i level dizajn je fino pogođen da samo to letenje ne može dosadit.
    Catwoman imaš ukupno sat vremena u igri i fino je sjela da nekako razbije monotoniju, promjeni malo mehaniku igranja i "šokira" te.
    Priča nije ništa revolucionarno, ali rijetko koja igra to ima. Ima finih i zabavnih twistova, kraj je jedan od boljih u zadnjih ohoho godina.
    Uz sve to savršeno pogođena Batman atmosfera.

    = Citat = Izvorno postao Hexfire
    Isplativije je prodati punu igru za 60 eura i onda još DLC-ove na koje utrošiš 2 sata izrade za 60 eura, nego 6 epizoda prodati po 10 eura.
    Otom-potom. Napraviš bazu igre, prodaš kao season pass i onda imaš vremena da smišljaš i jeftino dodaješ sadržaj u igru.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ak je neka igra vrhunska za epizodalno izdavanje, onda je to Batman. Pa i sami stripovi su "epizode".
    Da se u svakoj "epizodi" konkretno posvete jednom Batmanovom protivniku, izbjegli bi clusterfuck negativaca iz prve dvije igre gdje jedan Harvey Dent dobije 3 minute.
    A fino prodaš Season Pass umjesto igre i izdaš 6 epizoda po 3-4 sata. Ako to ide, izdaš Season Pass 2 s dodatnih 6.
    U svakoj predstaviš i neki novi gadget i uvijek si svjež.
    Očito jedina osoba koja je skužila o čemu pričam.

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Batman: Arkham Origins

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Koji kurac čovjeka uvjeravate da je igra savršenstvo ako njemu nevalja.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  24. #54
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Batman: Arkham Origins

    Ne shvaćam zašto bi objektivnost morala biti vezana za recenzije. Što nije bolje reći "open-world je uveo to i to, no meni se nije dopao koncept zbog toga i toga jer je ovo prije ponudilo to to što mi je bolje leglo zbog toga i toga". Onda čovjek može zaključiti zašto se nekome nešto (ne) sviđa i koliko se to poklapa s mojim afinitetima.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Batman: Arkham Origins

    Pa to je i dalje subjektivno, samo malo bolje razrađeno od izjave "Ovo je glupo.".
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  26. #56
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Batman: Arkham Origins

    Lol stormcrow ponašaš se sad ko da si retardiran.
    Ovo je forum, mjesto gdje se iznose stavovi i raspravlja. On je rekao da je AC retardiran (jer nema ukusa), ja sam mu rekao da se ne slažem i da loše imitira Vedrana, na što je on odgovorio sa hrpom uvreda. Nitko ga u ništa ne uvjerava, nitko mu ništa ne nameće. Ne shvaćam te "hurr durr zli forum ne toleriraju se drugačija mišljenja" retardacije. Upravo ste vi ti retardi jer čim vam netko kaže nešto suprotno od vašeg mišljenja, odmah je PA JOJ ZAŠTO MI NAMEĆEŠ SVOJE MIŠLJENJE.

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Batman: Arkham Origins

    Bar ti nije post pun uvreda, omalovažavanja i prozivanja zbog neukusa jer netko ne voli nešto što je tebi brutala. Care
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  28. #58
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Batman: Arkham Origins

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Pa to je i dalje subjektivno, samo malo bolje razrađeno od izjave "Ovo je glupo.".
    Lol, ne očekujem profesionalnu kritiku jer realno za takav način izražavanja treba znanja i prakse. Al težiti neutralnosti nije nimalo loše i zdravo je za neku konstruktivnu raspravu što je na ovom forumu sve rjeđa pojava, što je sasvim lijepo objasnio Maloki.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  29. #59
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Batman: Arkham Origins

    Storm bas si kopas finu rupu. Ne kuzim kaj uopce zelis dokazati i cemu taj fors
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  30. #60
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Batman: Arkham Origins

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Bar ti nije post pun uvreda, omalovažavanja i prozivanja zbog neukusa jer netko ne voli nešto što je tebi brutala. Care
    Ja nisam nikog prozvao zbog neukusa, samo sam rekao da nema ukusa.
    Omalovažavao i vrijeđao nisam nikog, samo sam dao do znanja da krivi ljudi prozivaju krive ljude za krive stvari, u ovom slučaju ljudi koji ne trpe tuđa mišljenja prozivaju one koji iznose svoja mišljenja da ne toleriraju svoja mišljenja. Što je retardirano. Ne znači da si ti nužno u potpunosti retardiran, ali u ovom slučaju si retardiran. Ništa osobno.

Slične teme

  1. Batman: Arkham City
    By Windwalker in forum Gaming općenito
    Odgovora: 597
    Posljednji post: 26-03-2014, 19:15
  2. Batman: Arkham Asylum
    By Teon in forum Gaming općenito
    Odgovora: 568
    Posljednji post: 18-10-2011, 12:21
  3. Batman: Arkham City biti će pet puta veći od Arkham Asyluma
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 02-02-2011, 10:29
  4. Batman: Arkham City produljeni trailer
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-12-2010, 17:22
  5. Batman: Arkham Asylum
    By W3DR4N in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 07-04-2010, 23:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •