Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Extraction

  1. #1
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Extraction

    Dirty Bomb je najnoviji projekt Splash Damagea i vjerujem da je dobar bio starije ekipe ovdje odraso uz njihove prijašnje naslove (Enemy Territory, Quake Wars). O samoj igri nema puno konkretnih informacija, teko nekoliko teaser videa tako da je dosta toga i dalje na nagađanjima. Ono što se sigurno zna je da će igra biti PC only MP naslov pogonjen Unreal engineom i free 2 play. Bethesda je out of the picture i SD sad vjerojatno funkcionira slobodnije tako da po meni ovo stvarno ima sve predispozicije da se pojavi nešto stvarno dobro.

    Poznavajući njihov stil čeka nas objective based FPS sa naglaskom na klase i sudeći po videima stvarno se vraćaju back to basics sa dosta elemenata koji su proslavili Enemy Territory koji se i dan danas i dalje aktivno igra. Ovo diže puno prašine i na competition sceni pogotovo među starim RTCW i ET igračima pošto je ET uspio nadživjet sve njihove kasnije naslove na tom području tako da se igra developa i sa naglaskom na natjecateljski aspekt. F2P format je definitivo nešto novo za SD i nadam se da neće tu uspjet zajebat nešto, sve ostalo mislim da imaju pokriveno.


    S S



    Sam releasedate još nije formiran, a ovih dana je počela i službena closed alpha faza tako da će vjerojatno bit nešto više informacija o svemu tome u skorije vrijeme. Također bi u neko doba trebala i open beta stupit na scenu, ali otompotom. Moja očekivanja su velika jer mislim da i dalje imaju unique gameplay koji se jedino može usporediti sa njihovim prijašnjim igrama. Any thoughts ?

    Više na: http://www.dirtybombgame.com/

    Živi bili pa umrli

  2. #2
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Dirty Bomb

    Oh boy, prošlo je dosta vrmena bome i svašta se promijenilo pa da malo apdejtam topic Za početak, igra je promijenila ime, sad se zove Extracrion, Nexon je uletio kao nekakav publisher u cijelu priču (mada je deal navodno takav da se oni brinu za tehnikalije oko servera i clienta samo i nemaju veze sa content developmentom).

    Malo netipično za SD igre, klase su labavo definirane, jedva da postoje, tako da svi mogu skoro sve izvodit, ali naravno neki efikasnije od drugih. Više je fokus na charactere sad i ovog trena ih je 16 s time da ih oni misle s vremenom naštancat još dosta. Čak i likovi koji spadaju u istu klasu imaju nekad skroz drugačije weapone, abilitije pa i sam stil gameplaya. Skoro pa su napravili FPS na LoL shemu i sve navodi da će sve samo ić sve više u tom smjeru. Objektivi na mapama su mix svačega iz njihovih prijašnjih igara. Ima tu konstraktanja, plentanja, difjuzanja, eskortanja, riperanja, kerijanja, kepanja i to po mekoliko različitih po mapi tak da varijacije ne fali.

    Nakon skoro 2 mjeseca pegalanja po tome svaku večer, moram reć da to ima potencijala bit nešto, za public ekipu, ali i comp 5v5 format isto. Nebi baš smio footage baš bacat pošto je igra u closed fazi i dalje i NDA je na snazi, you'll just have to trust me da cijela ideja valja Još se sa balansom experimentira dosta i mrda po likovima i mapama.

    Sve skupa je dosta dinamično i fun, igra je izuzetno brza, movement kao i sam gameplay. Ko nije nek se prijavi na linku gore pošto će neki već wave invajtova valjda skoro krenut, a ak ne neko baš jako zapeo i oće igrat nek veli jer mislim da mogu neki key iskopat još ili eventualno bar posudit jedan account koji nije tolko u pogonu ovog trena.

    P.S. ak mod može prosim rinejmat topic u Extraction, bio bi zahvalan

    Živi bili pa umrli

  3. #3

    Re: Extraction

    Aaaa kakav je ovo topic bez ikakvog komentara od drugih gamera. Bar ovdje očekivam nekakav komentar od starih Wolfera. Nemoj mi reć Wikinže da nisi vidio ovu igru?!
    Mislim da su prijašnja razočaranja za ET igrače u vidu Wolfa 2(iako ga SD nije radio) i Brinka učinila svoje. Mogu samo reć da je igra u ovom stadiju close bete masu bolja od finalnog Brinka. Iako nemojmo se zavaravat nije ovo ET i igru treba provat sa dozom rezerve ali je gameplay najbliži onom što je ET nudio.

  4. #4
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Extraction

    Hijoj, dosta se toga promijenilo yet again, kao prvo igra se opet zove Drty Bomb pa ak neko može prosim opet promijenit topic nazad xD

    No, razlog zašto se vračam nazad tu je činjenica da je ovo upravo prešlo u open betu i dostupna je svima prek steama. Iako ima svojih fora oko mehanike, jako je vjerna duhu starih Splash Damage igrama kao Enemy Territory i Quake Wars i drži se nekih core principa sa naglaskom na Stopwatch game mod. Definitivno igra koja zahtjeva nešto više timske suradnje i nikako nije just another random FPS, ima tu i malo dubine u mehanici i teamplaya. Naravno da nije savršeno jšo sve, ipak je u beti, ali i u closed fazi je bilo dosta domaće ekipe po serverima tako da bi bilo zgodno probat i neki HR ili regionalni community okupit. Nas desetak uredno pegla već neko vrijeme pa se javite koji put za neki game.

    http://www.splashdamage.com/blog/116...a#.VW4Chc-qpBc

    Živi bili pa umrli

  5. #5
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Extraction

    Probao sam kada je bilo "closed" i nije mi se uopće svidjelo, ne znam objasnit zašto... ali ako je fakat "teamplay" to me jako zanima, tak da ću probat opet.

  6. #6
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Extraction

    Ovo je neloš pregled stvari koje se nude: http://dirtybomb.nexon.net/news/2396...bomb-open-beta

    also i Giveaway se pojavio već.

    Živi bili pa umrli

Slične teme

  1. Extraction point-komp se restarta
    By Durin in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 10-01-2007, 20:14
  2. F.E.A.R:Extraction Point
    By Raoul Duke in forum Gaming općenito
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 21-11-2006, 03:19
  3. Fear Extraction Point
    By Prince-Artas in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 12-11-2006, 11:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •