Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: League of Legends Balkans - by Gamersject

  1. #1
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Split/Zagreb
    Postova
    66

    League of Legends Balkans - by Gamersject

    Pozdrav svima,

    zelim Vam predstaviti projekt od strane Gamersject-a. Pokrenuli smo facebook page na kojem nam je cilj prikupiti community na jedno mjesto uz to zelja nam je omoguciti i domacim igracima da dobiju LAN event gdje ce moci igrati LOL na jednoj vecoj natjecateljskoj razini kakav smo vec omogucili COD igracima kako na domacoj tako i na medjunarodnoj sceni. Do sada smo organizirali 11 turnira i nadamo se da cemo naici na suradnju te da cemo uspjeti u nasem podvigu!

    Ukoliko netko zeli pomoci da podignem LOL community na noge nega se slobodno javi na PM.

    Lp

    seVe!

    http://www.facebook.com/gamersject
    http://www.facebook.com/gamersject.lol


  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    A ocete javit ljudima da su prosli grupe, kada prodju, ili ce to ostat po starom ko u codu sto je bilo?
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  3. #3
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Split/Zagreb
    Postova
    66

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    Nije mi bas najjasniji tvoj komentar...

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    Na winter challengeu smo prosli skupine kao najbolji treci (!?) i nitmo nam nije javio niti ista, a na intervjuu poslje matcheva nam je receno da nismo prosli. Sama organizacija cijelog eventa vam je bila na velikoj 0.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  5. #5
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Split/Zagreb
    Postova
    66

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    Prvi puta da cujem to, nigdje nisam vidio da se itko zalio. Ne vidim razloga zasto bi organizacija bila na jednoj velikoj 0, kada je event proglasen 2. najboljim eventom godine u Europi.
    Zasto se tvoj tim nije zalio na takav ishod i trazio da se prebroje runde ponovno?

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    Ne znam tko je to proglasavo, ali event koji kasni 5 sati ne moze biti dobar.
    I ne razumijem ponovno prebrojavanje rundi? Mi smo prosli skupine kao najbolji treci, i trebali smo igrat protiv acerbitasa, ali nam nitko nije javio. Poslali smo mail grabi sa objasnjenjem zasto, jer ste nas trazili brojeve mobitela u slucaje neceg takvog, ali nikada odgovor nije dosao.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  7. #7
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Split/Zagreb
    Postova
    66

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    Da si bio na vise eventova znao bi da je kasnjenje sastavni dio samog turnira jer je nemoguce procjeniti koliko ce match trajati, kao i koliko ce ljudima biti potrebno vremena da se postave za kompove.
    Moguce je da su krivo izbrojane runde jer vecina najboljih trecih ima isti broj bodova te se nakon toga gleda omjer u rundama. Za koji si tim igrao?

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    Dobro, mozda i ne znam, ali nwm.
    Igrao sam za FTC (First Technical Company) u grupi sa tobom (Pimpekima), sa maltezanima i nekom djecom. Evo ti link da ti olaksam posao:
    http://challonge.com/gwccod2elimination
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  9. #9
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Split/Zagreb
    Postova
    66

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    nema mi grupa tu... ne znam, ako je tako ispalo zao mi je , ali nikada do sada nam se takva greska nije potkrala...

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    Mislim da ne razumijes sto ti zelim reci. Ja ti kazem da SMO MI PROSLI skupine, ali nam nije dojavljeno. Saznali smo tek kad smo dosli sutra dan doma. Iz onog linka vidis da smo jedini spusili na forfeit 1-0.

    Ali zaboravi, sretno s ovim, nadam se da ce nesto bit od ovoga.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  11. #11
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Split/Zagreb
    Postova
    66

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    Ja sam mislio da Vam je receno da ste prosli skupinu , pa naknadno da niste. A u ovom tvom slucaju ja ne vidim nikakav sporan problem, sve informacije tko je prosao su bile dostupne na netu kao i raspred igranja za playoff. Ako Vas graba nije nazvao, a mozda je trebao to je njegova greska, no nije mi jasno da sami niste mogli pogledat site,forum,facebook da vidite je li igrate sutradan.

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: League of Legends Balkans - by Gamersject

    Sta imam gledat forum kad mi je covjek NA INTERVJUU rekao da nisam prosao skupinu. Al zaboravi, nije vise bitno.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

Slične teme

  1. League of Legends: ESL Balkans League
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 30-08-2013, 09:14
  2. League of Legends Balkan League kvalifikacije
    By Čux in forum ESL Hrvatska
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-08-2012, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •