Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 49 od 49

Tema: Potraga za ISP-om

  1. #31

    Re: Potraga za ISP-om

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    I ja se mislim sad prominit s Iskona na Bnet ili BTnet, al ne znan kakvi je ovi BTnet, jel ih pozna tko?
    Nikad čuo za njih. Tko zna u čijoj su infrastrukturi, kakva im je kvaliteta ili tko su oni uopće. Ne daj se zavarati s niskim cijenama, idi na provjereno. Preporučam Bnet.
    God is just an artist...

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Potraga za ISP-om

    Ak imaju optiku u tvom kvartu, možda se isplati provjerit.

  3. #33
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Potraga za ISP-om

    Upravo ta dostupnost optike mi je zanimljiva, 24/24Mbps za 180kn, hmm
    Well, as long as it's interesting.

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Potraga za ISP-om

    Kameleon, ako si još student, bnet ima neku foru s carnetom. Ja se sad prebacujem s T-coma na bnet. 160kn telefon + internet (11-16mbps), a sami internet je 112kn.

  5. #35

    Re: Potraga za ISP-om

    NE NE NE NE NE CARNET NE CARNET NIKAKO. Pozdravite se sa IKAKVIM "ilegalnim" aktivnostima na CarNETu.

  6. #36

    Re: Potraga za ISP-om

    Kakvim ilegalnim aktivnostima?

  7. #37
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Potraga za ISP-om

    Da, mogao bi malo elaborirati post. Jel mislis na torrente ili kaj?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #38

    Re: Potraga za ISP-om

    Zašto? Imam carnet već 4 godine i nemam nikakvih problema. Jeftinije mi je skoro 50 %.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  9. #39

    Re: Potraga za ISP-om

    Evo quote direktno od ravnatelja CarNETa

    Računalo: Priča se da CARNet kontrolira da li se skida sa torrenta, p2p ili bilo čega ilegalnog, pa da onda šaljete opomene, tj. isključujete ljude sa neta, budući je CARNet kao ustanova CERT članica i mora to prijaviti i logove obradit, zar ne?
    Z.Stanić: CARNet ima mogućnost nadzora pojedinih veza i praćenja prometa koji se prenosi tim vezama. No, analiza prometa radi se trenutno jedino u preventivne svrhe kod analize stanja na mreži i opterećenosti veza i ne uključuje analizu aplikacija po korisniku. Konkretna tematika nije vezana uz CERT članstva. CARNet svoje usluge pruža članovima obrazovne i akademske zajednice i pri tome zahtijeva korištenje svoje infrastrukture i usluga na zakonom dozvoljen i prihvatljiv način opisan u dokumentu ftp://ftp.carnet.hr/pub/CARNet/docs/rules/CDA0035.pdf. Kao sto ste i sami rekli, razmjenjivanje ilegalnog (zakonom o autorskom pravu zaštićenog) sadržaja, protivno je zakonu RH. Ako CARNet zaprimi pritužbu od strane vlasnika autorskog prava o neovlaštenoj distribuciji zaštićenog sadržaja, i pri tome se koristi CARNetova infrastruktura, naša obveza je takve korisnike upozoriti, a one koji ni na više upozorenja ne reagiraju, sankcionirati.

    http://www.racunalo.com/internetview-zv ... svagdanji/

    Also this

  10. #40

    Re: Potraga za ISP-om

    Pa to je totalno ok, svaki ISP bi tako trebao raditi a i hoće u budućnosti.

  11. #41
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Potraga za ISP-om

    Drzi se privatnih trackera i problem rijesen
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  12. #42
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Potraga za ISP-om

    Uf, ne znam. Nije da puno skidam sa torrenata ali ne pada mi na pamet plaćat za filmove i muziku pa ih ponekad ukradem, hihihi.

    Al baš me zanimalo oko tog carnet paketa, to mogu imat dok god studiram, ne? Čim odem s faksa, gubim pravo na tu carnet ponudu i plaćam ful cijenu? I da li moram bit ja formalno vlasnik stana ili telefonske linije na mene ili nešto?

  13. #43

    Re: Potraga za ISP-om

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Drzi se privatnih trackera i problem rijesen
    Šta fakat? Nije li svejedno dal je privatni ili public?

  14. #44
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Potraga za ISP-om

    Pa normalno da nije
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  15. #45

    Re: Potraga za ISP-om

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Al baš me zanimalo oko tog carnet paketa, to mogu imat dok god studiram, ne? Čim odem s faksa, gubim pravo na tu carnet ponudu i plaćam ful cijenu? I da li moram bit ja formalno vlasnik stana ili telefonske linije na mene ili nešto?
    Ja ne studiram već 2 god i još uvijek imam carnet, bilo im je bitno samo dok su postavljali konekciju zbog korisničkih podataka. A što se tiče stana, mislim da trebaš potvrdu o suglasnosti ak' stan nije tvoj, tako je barem u bnetu i iskonu.

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  16. #46

    Re: Potraga za ISP-om

    = Citat = Izvorno postao Dania
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Al baš me zanimalo oko tog carnet paketa, to mogu imat dok god studiram, ne? Čim odem s faksa, gubim pravo na tu carnet ponudu i plaćam ful cijenu? I da li moram bit ja formalno vlasnik stana ili telefonske linije na mene ili nešto?
    Ja ne studiram već 2 god i još uvijek imam carnet, bilo im je bitno samo dok su postavljali konekciju zbog korisničkih podataka. A što se tiče stana, mislim da trebaš potvrdu o suglasnosti ak' stan nije tvoj, tako je barem u bnetu i iskonu.
    Ja sam za Bnet trebao potvrdu o suglasnosti samo o instalaciji ako se dobro sjećam, tj. da vlasnik stana daje dozvolu da mu tehničar dođe u stan provući kablove.

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Potraga za ISP-om

    Yep. Ja sam se isto morao s tim jebavat.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  18. #48
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Potraga za ISP-om

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    I ja se mislim sad prominit s Iskona na Bnet ili BTnet, al ne znan kakvi je ovi BTnet, jel ih pozna tko?
    Ja sam na BTnetu već dugi niz godina i varira im usluga. Oni su inaće kabelski operater i furaju svoju infrastrukturu po kvartovima. Ako imaš dostupnu optiku do doma baš, onda je sve 5, al ak nije onda ih nemrem preporučit jer nisam baš hepi zadnjih godinu dana. Problem kod optike je da je dostupna u nekoliko kvartova samo (vidi im kartu na siteu), kod mene jeiga nije (Dubrava) tak da sve gledam pobjeć nekam u skorije vrijeme.

    Živi bili pa umrli

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: Potraga za ISP-om

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Uf, ne znam. Nije da puno skidam sa torrenata ali ne pada mi na pamet plaćat za filmove i muziku pa ih ponekad ukradem, hihihi.

    Al baš me zanimalo oko tog carnet paketa, to mogu imat dok god studiram, ne? Čim odem s faksa, gubim pravo na tu carnet ponudu i plaćam ful cijenu? I da li moram bit ja formalno vlasnik stana ili telefonske linije na mene ili nešto?
    Nisam siguran za ovo sa studiranjem, no siguran sam da ne moraš bit baš ti vlasnik stana. Ja živim s 2 cimera ko podstanar i kažu da im jedino treba potpis vlasnika na ugovoru.

Slične teme

  1. Potraga za pjesmama...
    By Berax0r in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3304
    Posljednji post: 03-04-2015, 18:58
  2. Potraga za serijama
    By unknown in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-05-2011, 18:59
  3. Potraga za tipkovnicom!
    By Niko Bellic in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-10-2009, 19:05
  4. Potraga za filmovima...
    By Don Kihot in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-09-2009, 21:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •