Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: tehničar za računalstvo

  1. #1

    tehničar za računalstvo

    evo zanima me moj frend je daltonist i želi u srednju tehničar za računalstvo kao i ja da li on može u tu školu upisat se
    odgovorite pls hitno je
    hvala

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: tehničar za računalstvo

    ne

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: tehničar za računalstvo

    ja san 4 raz elektrotehnicke u splitu smjer tehnicar za racunalstvo i u razredu iman daltonista...ne razlikuje samo par boja npr: smeda crvena narancasta

  4. #4

    Re: tehničar za računalstvo

    znači može bit daltonista zeko

  5. #5

    Re: tehničar za računalstvo

    ja sam isto daltonista i želim u tu školu a brkam npr:smeđu,crvenu,i rijetko rijetko plavu i zelenu inače želim u tu školu tehničar za računalstvo to mi je hobi ne želim ništa drugo upisat

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: tehničar za računalstvo

    Otiđeš u školu i pitaš dal će biti kakvih problema. Da ne bi bilo nismo znali.

  7. #7
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: tehničar za računalstvo

    Koliko ja znam, smjer tehničara za računalstvo u srednjim školama nema nikakve veze sa računalima.

    Btw, epik tema.

  8. #8

    Re: tehničar za računalstvo

    kak nema i jel bi mogo

  9. #9
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: tehničar za računalstvo

    Najgora škola ikad lol.

  10. #10
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: tehničar za računalstvo

    Idi za vatrogasca uškolu.


  11. #11
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: tehničar za računalstvo

    = Citat = Izvorno postao problem
    kak nema i jel bi mogo
    Pa bio je tu bar jedan koji je završio takvu školu, možda Predator ili netko.

    A šta uopće očekuješ da ćeš radit u toj školi? Imat ćeš isto matematiku i hrvatski i sve druge predmete, samo možda više elektrotehnike ili fizike ili nečega. A na praksi nećeš slagat kompove ili nešto slično nego ćeš turpijat itd.

  12. #12
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: tehničar za računalstvo

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Koliko ja znam, smjer tehničara za računalstvo u srednjim školama nema nikakve veze sa računalima.

    Btw, epik tema.
    Nama je prof. iz računalstva rekao da od sljedeće godine kreću sa novim programom tehničara za računalstvo. Maknuti će praksu i još par predmeta i dodati nekoliko novih vezanih isključivo za računala. Taj program će biti najizraženiji u prvom i drugom razredu.
    Eh sad, koliko ima istine pojma nemam, no koliko lik to spominje čini mi se da bi stvarno mogli ostvariti takvo nešto.

    problem guy, nekako sumnjam sumnjam da bi ti i frend mogli normalno funkcionirati na praksi ako ne možete razlikovati boje, no bolje vam je da se raspitate u školi u koju planirate ići nego da tražite odgovore na forumima.

    also, trenutni tehničar za računalstvo saka žešće.

  13. #13
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: tehničar za računalstvo

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pa bio je tu bar jedan koji je završio takvu školu, možda Predator ili netko.
    Npr. svi admini. Boz, Pingvin, ja.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.460

    Re: tehničar za računalstvo

    Je od sljedece godine krece novi program u kojem se moze birat izmedu 2 vrste tehnicara za racunalstvo, cini mi se da je jedan za web a drugi vise nesto ka baze podataka i to....bar mi se cini, a sto se tice prakse znaci prvu godinu san turpija pila busia i na kraju dobia 5 za pilu za metal(znaci cilu godinu radis pilu za metal element po element)...drugi razred malo napredujes pa spajas jednostavne elektricne krugove zvona lampice i slicno a drugi dio druge godine na praksi radis neki svoj sklop npr semafor od 3 ledice ili light show stroboskop ili sta god ti oces...cetvrti razred isti ko i treci praksa al sad ne radis sa kiselinon i crtas po plocici nego crtas na kompu.....
    toliko o praksi....razlika izmedu elektrotehnicke i gimnazije ti je ta sto u ets imas strukovne predmete ka osnove elektrotehnike, mjerenja u elektroteh., analogni i digitalni sklopovi itd. a u gimnaziji neke jezike i bog zna sta. ono bitno je da ako mislis ic na neki fakultet iz racunalstva gimnazijalci su u prednosti prve dvi godine jer imaju vise matematike u srednjoj ( mi ucimo iste stvari, ali oni vise sati imaju za vjezbat) druge dvi nastupa struka sto je njima novost a mi nesto i znamo...
    a ako mislis da ces nesto naucit u toj srednjoj razocarat ces se, neke osnove o djelovima i uglavnom programiranje...u mojoj skoli je 3 i 4 godinu tesko ista naucit kako je profesor malo slabiji za objasnit i iz nekog razloga ocekuje da mi sve znamo kad dodemo u njegov razred al jbg to je moj problem, tvoj samo ako upises to u splitu

  15. #15

    Re: tehničar za računalstvo

    = Citat = Izvorno postao problem
    ja sam isto daltonista i želim u tu školu a brkam npr:smeđu,crvenu,i rijetko rijetko plavu i zelenuSinače želim u tu školu tehničar za računalstvo to mi je hobi ne želim ništa drugo upisat
    Lel.
    Neces moc ja mislim.

  16. #16

    Re: tehničar za računalstvo

    = Citat = Izvorno postao problem
    ja sam isto daltonista i želim u tu školu a brkam npr:smeđu,crvenu,i rijetko rijetko plavu i zelenu inače želim u tu školu tehničar za računalstvo to mi je hobi ne želim ništa drugo upisat
    Ako si u stanju raspoznati boje na npr.UTP kabelu i pravilno ga "zakrimpati" ona nemaš frke. Ako to nisi u stanju onda imaš problem.


    klik

  17. #17
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: tehničar za računalstvo

    Ne znam da li je toliko bitno, ja imam na računarstvu kolegu koji je totalno slijep, čovjek rastura.

  18. #18
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: tehničar za računalstvo

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pa bio je tu bar jedan koji je završio takvu školu, možda Predator ili netko.
    Npr. svi admini. Boz, Pingvin, ja.
    Ima nas

    Živi bili pa umrli

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: tehničar za računalstvo

    Bolje bit slijep nego tehničar za računalstvo.

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: tehničar za računalstvo

    Ja sam u mehatronici, meni je super, ali ti likovi za računalstvo su veći strojari od nas.
    Prvu godinu sam imao strojarsku praksu i to je bilo podnošljivo, a sad imam isključivo elektrotehničku praksu. Oni i dalje turpijaju.


    E sad, meni nema predmeta u školi a da mi nije drag, jer tu su i zakon profesori.Često nas podsjećaju da imamo manje vremena/sati od npr. drugih smjerova i škola pa nam sukladno tome i program bolje objašnjavaju. Uostalom, crtao sam, radio baze podataka, simulirao, evo sad ću i programirat i modelirat - skroz sam zadovoljan što se tiče tog dijela školovanja.
    Svi smo mi Mirko.

  21. #21
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: tehničar za računalstvo

    = Citat = Izvorno postao Xero
    Bolje bit slijep nego tehničar za računalstvo.

  22. #22
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Out of space
    Postova
    140

    Re: tehničar za računalstvo

    Ako mislis nakon srednje upisati Informatiku ili Računalstvo odi u MIOC .
    Gigabyte GA-P35-DS3L // Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @2.40GHz 2.40GHz // 2x 2048 MB Kingmax (DDR2-800) // NVIDIA GeForce 8800 GT //
    HDD Seagate 250 i 320 GB // Chieftec Power supply 550W // Samsung SM 2232BW // Windows 7 x64.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •