Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Gamepad za PC

  1. #1
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Gamepad za PC

    Kupio bih si jedan.
    Eh... Sad... Koji?
    Čujem da je Ecksbawks kontroler zakon, ali mislim da mi je malo mutavo kaj ima nesimetrično postavljene gljive. Jel F710 dobra alternativa? Ili 510? Što bi vi uzeli za tih do 350ak kuna?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Gamepad za PC

    Ecksbawks.
    Imao sam Chillstream i odbacio ga.Ecksbawks je mnostvo bolji.

  3. #3
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Gamepad za PC

    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gamepad za PC

    Saitek Cyborg V.5

    Pa rihtaj gljive kako ti paše, uz sve prednosti Xbox kompatibilnosti.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Gamepad za PC

    Saitek je takoder odlican zbog Xbox kompatibilnosti i rihtanja gljiva,ali ga nema nigdje kod nas.

  6. #6
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Gamepad za PC

    Da, baš gledam, nema ga NITKO.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  7. #7

    Re: Gamepad za PC

    Algoritam drži njihovu periferiju ali nije taj gamepad ništa posebno. Radije X360 gamepad.

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Gamepad za PC

    XBox 360 Controller for PC

    Imam ga neko vreme i jako zadovoljan

    Sa svime radi a gljive su i dalje kao nove nakon sati i sati igre
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  9. #9
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Gamepad za PC

    Imam Saitek Cyborga i XBox 360 Controller for PC i oba su odlična al je Saitek ipak osjetno bolji

    Ja san ga u Algoritma uzea, valjda ga imaju još uvik, a ako i ne XBox 360 Controller for PC je dobar izbor isto.
    Well, as long as it's interesting.

  10. #10
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Gamepad za PC

    Algorythm @ ZG centar ima Saitek. Links @ Trešnjevački plac ima Xbox 360 for Windows.

    Zemi si original by Microsoft. Dulja je garancija ako gljivama stapke popucaju ili olabave too much.

    Sigurno ćeš pogriješiti. Hahahahaha!


  11. #11
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Gamepad za PC

    Algoritam nema v5. Imaju 3 i 1. 360 it is!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  12. #12
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Gamepad za PC

    Uzmi i meni jedan.

    ... Ja ga isto planiram kupit, iako bi u biti radije neki dobar Logitech, no ne da mi se jebat kad je pol igara fixirano na 360. :/
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  13. #13
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Gamepad za PC

    Pa imaš Logitech gamepade sa xbox 360 podrškom, igre ih prepoznaju kao xbox gamepad.

  14. #14
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gamepad za PC

    Ja imam trenutno Xbox360 gamepad for windows. Prije toga sam imao čilstrima, pa ih mogu malo usporedit. Ne znam da li se chilly još uvijek prodaje, ali ako da, mislim da je to baš solidna investicija. Mene je koštao 160 kn. Xbox ima malo drukčije gljive, djeluju malo kvalitetnije, a triggeri imaju duži hod. Na chillyju je lijeva gljiva još imala sitni višak plastike kod ležaja pa je trebalo neko vrijeme da se razradi. Kad je bio sasvim nov, lijeva gljiva se zbog toga nije vraćala u sredinu, što je vjerojatno jedini znak da se radi o jeftinijem kontroleru. Svejedno, ja sam s njim cijelo vrijeme dok sam ga imao bio zadovoljan. Mislim da mu je glavna mana veliki usis zraka radi kojeg su prsti bili previše zgrčeni, ali nije toliko strašno.

    Što je zanimljivo, chilly se kroz te 2 godine nije ništa izlizao niti pokazao znakove istrošenosti iako sam se bogovski naigrao na njemu, dok npr. Xbox gamepad koji je star niti godinu dana već škripi na triggerima. Jest da je kvalitetniji, ali ne za duplo koliko je skuplji od chillyja. Jedino zašto sam čilstrima mijenjao je sistem planiranog zastarijevanja koji uzrokuje slab kontakt na USB-u nakon određenog roka. Čuo sam da se to isto dešava i na drugim kontrolerima od Logitecha iz tog cjenovnog ranga.

  15. #15
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Gamepad za PC

    Ja imam chillya i dan danas i super šljaka, al ih ne proizvode više pa sad pitanje jel ga se da ubost negdje. Eventualno 360 od M$-a ali pecaj ove nove sa redizajniranim D-padom. Ako layoutu daš priliku, neće ti asimetrija smetat nimalo, kolko god sam se čudio tome, nekak sve ima savršenog smisla kad ga primiš i kreneš igrat. Poslije se čudiš PS kontrolerima

    Živi bili pa umrli

  16. #16
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Gamepad za PC

    Kupio 360ku u Diskontu 24. Do sada sam igrao Spec Ops i Max Payne 3, predvidljiva nespretnost sa korištenjem gljiva za ciljanje i slično. Skida mi se sad Space Marine i Arkham City, možda će tu biti više sreće. Sviđa mi se filing, to stoji, kretnje i jednostavnost, bla bla, ali nije pad za pucaljke.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  17. #17
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Gamepad za PC

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Sali nije pad za pucaljke.
    ako igra ima auto aim onda da, inace ne recimo GTA 4 je super za igrat, ali kad udješ u fajt mila majka nece naciljat, onda si ljepo uključiš auto aim i spamaš LT i svi sretni ^^

  18. #18
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Gamepad za PC

    Meni je Splinter Cell Conviction bilo čist zabavno igrat s eksboksom. Ima Max 3 auto aim? Planirao sam drugi prelazak ići s gamepadom.

  19. #19
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Gamepad za PC

    Max 3 ima 3 različita tipa autoaima, ali su mi isključeni.
    Space Marine je ZAKON s gamepadom. Naravno, ne pada mi napamet ići online s tim jer znam da s oružjem nemrem pogoditi nikoga, ali melee makljaža je mnogo zakon.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer ezav's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vrapce - roza soba
    Postova
    1.005

    Re: Gamepad za PC

    Super uzivaj

    Ja na svom Xbox igram HawkX 2 , WoP , Freelancer i NFS , i mogu rec da je za te igre ugodniji od kibe
    i7-2600/Corsair H80/MSI P67A-GD65(B3)/Corsair Vengeance 16Gb (4x4)/Corsair Force 3 90Gb/WD Black 1Tb/MSI GTX660-Ti TwinFroz III 3gb /Corsair Carbide 500R/Seasonic SS-620GM/IIYAMA ProLite E2607WS/LG BD-ROM CH12/Razer DeathAdder/Logi Iluminated

  21. #21
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Gamepad za PC

    Ja sam izbrusio skill na Just Cause 2. Na početku sam bio toliko loš da nisam mogao pogoditi ni planinu. Trebala mi je sekunda razmišljanja da bih isplanirao idući pomak gljive, toliko sam bio izgubljen. I sad, malo po malo mogu bez beda klat na GTA4 bez auto aima i bez ičega.
    Igre kod kojih paše kontroler su mnogo ugodnije za igrat sa kontrolerom, tu su pogotovo sandboxovi ko što je GTA kod kojih je pucanje možda malo teže na gljivu, ali je kretanje preciznije, a vožnja triput bolja jer imaš na raspolaganju analognu gljivu i triggere za dozirat gas i kočnicu.
    Kod primjerice pucačina se nikako ne isplati jerbo je ciljanje 50% gameplaya, pa ako te gljiva ovdje koči, bit će frustrirajuće. Kretanje s gljivom je uvijek preciznije jer nisi ograničen na 8 smjerova i maksimalu brzinu kretanja kao na WASD, ali vjerojatno bi najbolja bila kombinacija gljive i miša.

Slične teme

  1. Gamepad
    By Falus in forum Komponente
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 05-03-2012, 00:08
  2. Gamepad
    By Kalhant in forum Komponente
    Odgovora: 106
    Posljednji post: 06-01-2011, 20:57
  3. Gamepad
    By TimeLord in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 31-01-2010, 13:18
  4. Gamepad
    By Cazze in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-12-2009, 13:16
  5. Gamepad
    By roxium in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-05-2009, 22:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •