Stranica 1 od 10 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 274

Tema: Company of Heroes

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664

    Company of Heroes

    Igra je izasla za PC. Zarn igre je RTS.
    Nevjerojatne ocjene igra dobiva , moćan RTS .
    Na ovom dolje linku su slike i info o igri ...

    http://www.gamespot.com/pc/strategy/com ... index.html


    Komentari ?


    btw- ispričavam se ako topic već postoji ali pretražnik nije našao ništa .

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    Izgleda i zvuči dobro, ali ja više volim antičke RTS-ove iako bih mogao ovo probat.
    Metal Up Your Ass \m/

  3. #3
    Volio bih prvo probati demo, ali je tezak 1.8 GB! KAzu da je igra super, gledao sam i nekoliko gameplay filmica, izgleda mi igrivo!

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    Izgleda zakon ali mi idu na živce ovi screenshotovi usrani su možda jedan dva pokazuju baš igru i gameplay a sve ostalo ušminkani shotovi

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Vidia sam dosta toga i cini mi se odlicno iako bi prvo volia probat demo, ceka sam da neko otvori topic, meni se nije dalo, ima li netko daje igra igru
    Well, as long as it's interesting.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    Dawn of war u ww2..što više reći

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    = Citat = Izvorno postao olio
    Izgleda zakon ali mi idu na živce ovi screenshotovi usrani su možda jedan dva pokazuju baš igru i gameplay a sve ostalo ušminkani shotovi
    po potrazi na youtube, imas tutorijal iz igre, igra jebeno izgleda, kolko sam skuzil, mozes zumirat jednog lika i pratiti ga, a grafika je jebena do bola, detalji, zakon, al je vise volim FPS...

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ww2 rts-ovi me ne privlače

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load kumE's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    101
    ... demo je izvrstan ... grafika kao u CoD-u - možete zumirati na lice vojnika, okolina u cijelosti interaktivna (na sve na što naiđete možete deformirati), havok fizika (tenkom se zaletite u zid i gledate kako se gromade 'realno' valjaju), igrivost - sve pršti od akcije, metci fijuču na sve strane, detonacije u daljini, oko vas ... vika vaših suboraca .... . nenadjeb... osjećaj

    ... način igranja uvelike podsjeća na Warhammer 40k: Dawn of War ... inače isti developer (Relic Entertainment) ...

  10. #10
    Senior Member It lives by night Werewolf's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    531
    DoW meets WW2! Nemas sta bolje trazit!
    eXimius.lycan

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    ma igru se moze pohvalit ali C&C rules no doubt that!!!
    alo?

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao Werewolf
    DoW meets WW2! Nemas sta bolje trazit!
    Swell spoken premda sam ja nabavio skinove, badgeve i bannere iz drugog svjetskog rata za warhammer tak da nemam bash puno tražit

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    pogledao sam neke in game isječke i mogu reći

  14. #14
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543
    Jučer sam dobio igru i mogu reći da je Z A K O N !!!
    Preporuka svima!

  15. #15
    Senior Member It lives by night Pilip's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Varazdin
    Postova
    595
    Igru cu igrat sigurno...
    Premocno izgleda i tako...
    ^^

  16. #16
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    = Citat = Izvorno postao crnisokol
    Jučer sam dobio igru i mogu reći da je Z A K O N !!!
    Preporuka svima!
    daj još malo opiši , mene konfiguracija stroja zabrinjava ...

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543
    Pa... grafika je prekrasna,kod mene radi na ultra postavkama bez problema
    Igra je dosta dinamična i brza npr. na otprilike 4.-5. misije treba obraniti jedan gradić, švabe dolaze preko 3 mosta s tenkovima i hrpom pješadije, dok ja imam samo pješadiju, te pomoću inžinjera gradim mitraljeska gnjezda , bodljikavu žicu, sandbags... kasnije dobivam artiljeriju (i švabe je imaju), a moram izdržati 15 minuta do dolaska pojačanja. Treba se branit na tri strane, gradit nove jedinice u barakama, zvati artiljeriju, popravljat sandbags, mitljeska gnijezda --- sve je *ebeno brzo i dinamično. Kasnije mi švabe s artiljerijom sravne položaj te se povlačim s tenkovima za petama, al onda stignu moji tenkovi i s*ebu švabe...

    Evo to bi bio moj opis jedne misije, taj gradić koji branim (Carentan) u prethodnoj misiji sam zauzimao, te sve što sam srušio u prethodnoj misiji ostalo je srušeno i u ovoj, žalio sam za uništenim anti-tenkovskim topovima.


    Kakav stroj imas?

  18. #18
    Prvi dojmovi su pozitivni.Nema straha od trzanja jer i na mom ostarjelom stroju pri 1280x1024 na visoko-srednjim postavkama igra klizi bez ikakvi trzanja a stvarno izgleda fenomenalno.E sad sto se igrivost tice igra je jednostavna i zabavna.Smeta me jedino kopiranje filmova i tv serija tj. nije bas previse originalna ali meni previse ne smeta.Za sada vrlo zadovoljan jer meni je najbitnije da igra nije dosadna a ova to nije i izgleda fenomenalno a nije zahtjevna,meni dovoljno


  19. #19
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    205
    Evo probao sam igru... Igra je prilichno zahtevna Relicov Essence engine fino radi posao,mada ima boljih.U igru je implementiran Havoc fizichki engine koji odlichno sluzi svrsi..lete delovi tela to je najvaznije Igram je na 1024*768 vecina opcija na medium,nekoliko njih na high i senke na low.Za sada radi odlichno...videcemo kada krenu velike bitke.Igra mi se dopala...videcemo kako izgleda na dalje.Znachi base building RTS da ne dodje do zabuna.
    Stvarno ima veoma dobrih fora i inovacija...neki segmenti igre podsecaju na Warhammer40k a kako i ne bi kad je u pitanju THQ i Relic.Moja iskrena preporuka za sve RTS fanove jer znam da se nece razocharati,najbolji WWII RTS do sada (po meni).Da vidite samo kako Havoc radi...veoma ql!

  20. #20
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    Onda će valjda i meni raditi , imam solidan komp ali po ovoj grafici kakvu sam vidio na screenshotovima izgledalo mi je kao da ću trebati pravu mrcinu od stroja , za sve detalje vjerojatno i treba ali ja ne kompliciram oko svih tih detalja .

  21. #21
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    205
    i josh shto je najbolje igra nema nikakvu zashtitu

  22. #22
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    = Citat = Izvorno postao crnisokol
    Pa... grafika je prekrasna,kod mene radi na ultra postavkama bez problema
    Igra je dosta dinamična i brza npr. na otprilike 4.-5. misije treba obraniti jedan gradić, švabe dolaze preko 3 mosta s tenkovima i hrpom pješadije, dok ja imam samo pješadiju, te pomoću inžinjera gradim mitraljeska gnjezda , bodljikavu žicu, sandbags... kasnije dobivam artiljeriju (i švabe je imaju), a moram izdržati 15 minuta do dolaska pojačanja. Treba se branit na tri strane, gradit nove jedinice u barakama, zvati artiljeriju, popravljat sandbags, mitljeska gnijezda --- sve je *ebeno brzo i dinamično. Kasnije mi švabe s artiljerijom sravne položaj te se povlačim s tenkovima za petama, al onda stignu moji tenkovi i s*ebu švabe...

    Evo to bi bio moj opis jedne misije, taj gradić koji branim (Carentan) u prethodnoj misiji sam zauzimao, te sve što sam srušio u prethodnoj misiji ostalo je srušeno i u ovoj, žalio sam za uništenim anti-tenkovskim topovima.


    Kakav stroj imas?
    A je mos igrat samo sa amerima ili su i svabe ukljuceni?
    Inace su mi Panzersi nenadjebivi WW2 RTS. Mislim, tko bi se sjetio stavit u igru Talijane i partizane (osim Talijana i nas samih)? Evo, sad kad bi malo procackao po forumu sam mislio igrat Panzers 2 (Talijani rulaju! , pa dobro nisu losi, dapace, kad igram axis kampanju uzimam vecinom njihove vojnike, a svabe su mi babysitteri )

  23. #23
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    = Citat = Izvorno postao † zlo †
    i josh shto je najbolje igra nema nikakvu zashtitu

    Pa i nije bas smijesno, stovise, autori su pokazali da su pametni, jer se svaka zastita kad-tad razbije (cak i "neprobojni" Starforce), pa su si skratili muke i ustedili pare.

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543
    = Citat = Izvorno postao Herr Schnitzel
    = Citat = Izvorno postao crnisokol
    Pa... grafika je prekrasna,kod mene radi na ultra postavkama bez problema
    Igra je dosta dinamična i brza npr. na otprilike 4.-5. misije treba obraniti jedan gradić, švabe dolaze preko 3 mosta s tenkovima i hrpom pješadije, dok ja imam samo pješadiju, te pomoću inžinjera gradim mitraljeska gnjezda , bodljikavu žicu, sandbags... kasnije dobivam artiljeriju (i švabe je imaju), a moram izdržati 15 minuta do dolaska pojačanja. Treba se branit na tri strane, gradit nove jedinice u barakama, zvati artiljeriju, popravljat sandbags, mitljeska gnijezda --- sve je *ebeno brzo i dinamično. Kasnije mi švabe s artiljerijom sravne položaj te se povlačim s tenkovima za petama, al onda stignu moji tenkovi i s*ebu švabe...

    Evo to bi bio moj opis jedne misije, taj gradić koji branim (Carentan) u prethodnoj misiji sam zauzimao, te sve što sam srušio u prethodnoj misiji ostalo je srušeno i u ovoj, žalio sam za uništenim anti-tenkovskim topovima.


    Kakav stroj imas?
    A je mos igrat samo sa amerima ili su i svabe ukljuceni?
    Inace su mi Panzersi nenadjebivi WW2 RTS. Mislim, tko bi se sjetio stavit u igru Talijane i partizane (osim Talijana i nas samih)? Evo, sad kad bi malo procackao po forumu sam mislio igrat Panzers 2 (Talijani rulaju! , pa dobro nisu losi, dapace, kad igram axis kampanju uzimam vecinom njihove vojnike, a svabe su mi babysitteri )

    Kampanju samo s Amerima, skirmish i multiplayer s Amerima i Švabama.

  25. #25
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Ah normalno, svabe ko da i nisu bili u ratu, oni su bili mete za vjezbu, je'l tako? Samo se vi velicajte, ameri moji. Eh, barem se moze u skirmishu igrat s njima...

  26. #26
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    I meni je dosta američke propagande
    Najbolje mi je igrat s rusima
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #27
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Evo, upravo sam ju kupio, i mogu reci da je to najrealnija strategija koju sam igrao . Da ima Axis kampanje, rekao bih i najbolja, ali ovako su mi Panzersi i dalje na prvom mjestu. :naughty:

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    već me dugo jedna igra nije zaljepila za ekran kao coh
    imam samo riječi pohvale
    odlična grafika, odlična fizika, ali ništa to nije bitno kada u obrani carentana
    učiniš mostove neprobojnima i za čiku spasoja, a švapski tenk dođe do tebe pregazivši kuću
    uglavnom - nabaviti šnel
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  29. #29
    Evo ja danas dobio igru, i nemam zamjerke, osim da su možda mgli malo bolje "zategnuti" engine, jer na starijim konfa-ma igra ne radi baš najbolje! Na PC-u od 3 ghz-a, 1 gb ddr2 ram-a, i low end x1300 pro grafi, ide igra na medium/high detaljima i 1024 x 768 rezoluciji! Odlična grafika, odlična fizika, zaraznost, ma jednostavno se mora probati... Na netu je pobrala extremno dobre ocjene, recimo na IGN-u 9.4

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    sta mislite ocu je ja moc igrat s konfom u potpisu sa 768 rama

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

Slične teme

  1. Company of Heroes 2
    By Tsaя in forum Gaming općenito
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 09-09-2010, 22:10
  2. Company of Heroes
    By MoD in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-01-2010, 10:13
  3. Company of Heroes
    By Edi Sm187 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 09-04-2006, 13:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •