Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Xbox

  1. #1
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Xbox

    Razlog zašto je ova tema u softveru, a ne u igraćim konzolama je nedavna konferencija i promjena politike u Microsoftu. Ja sam zbog posla gledao nedavnu Microsoftovu konferenciju, ali malo je falilo da si iskopam oči od iritantnosti.

    Ajmo vidjeti o čemu se radi.
    Neki čiča Jerry Johnson priča kako Xbox brand više nećemo povezivati s konzolom, Halom i Gears of Warom. Doslovne riječi.
    Veli, za nas u Microsoftu, Xbox je nova riječ za zabavu. Doslovne riječi.

    Zato su likovi u ponedjeljak pokrenuli servis Xbox Music. To je neš tipa Spotify/iTunes, gdje će se korisnici moći pretplatiti na glazbu ili je kupiti, a servis će biti integriran u Windowse, Windows Phone, novi Xbox i sve ostalo u što se može metnuti.
    Uskoro bi trebao stići i Xbox Video, koji će biti ista stvar kao opet Netflix/iTunes, samo što ćemo iznajmljivati ili kupovati filmove na svemu ikad s Microsoftovim OS-om.

    Xbox Marketplace i Games for Windows će biti zamjenjeni servisom Xbox Games, tako da ćemo "xbox" igre kupovati na Xboxu, Windowsima, telefonima i slično.

    Microsoft će tako izgasiti sve servise koje ima, uključujući GFW i Zune Marketplace, a Xbox logo će vrištati iz svake pore svih verzija OS-a, od W8, W RT, WP8...

    Veli Jerry Johnson, to ne znači da je potrebno imati Xbox za slušanje glazbe i videa i igranje. To znači da mi u Microsoftu Xbox brand doživljavamo vrlo ozbiljno i da će to biti centar zabave na svim uređajima u budućnosti. Doslovne riječi.


    Hejteri konzola će biti oduševljeni. Ovo nije pokonzolavanje igara, ovo je pokonzolavanje cijelog operativnog sistema. Rofl.

  2. #2

    Re: Xbox

    GABEN WAS RIGHT

  3. #3
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Xbox

    Cek, gase GFWL ako sam dobro skuzio? Yippee-ki-yay

    Krajnje je vrijeme
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #4
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Xbox

    Zamjena za GfWL je još gora. Jebote, aplikacija kao da je dizajnirana za moju pokojnu babu koja nikad nije ni vidjela računalo. Sve to fino izgleda, ali mogućnost manipulacije je apsolutno nikakva. S time da Microsoft na WS-u neće prodavati 18+ igre. ROFL
    Dobro kaže Weky, pokonzoljeni OS. Srećom, ostavili su desktop mode pa se nepotrebne stvari mogu jednostavno ignorirati.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #5
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Xbox

    Kaj će onda biti sa mojim Dark Soulsom koji je na Steamu, a vezan za GFWL acc!?

  6. #6
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Xbox

    Koga boli kurac? Microsoftov store nitko normalan neće koristit, isto kao što nitko normalan nije koristio GfWL. Koristit će se Steam, a muzika će se skidat sa pirate baya kao i do sada. Niti će itko kupovati Windows Phone mobitele pored Androida.

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Xbox

    Zaboravljaš da su ljudi blesavi, za njih je i rađeno sve ovo.
    Ima fora stvari na Windows Storeu, al za balkanske okvire, nepotrebno.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #8
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Xbox

    Dear Steambox: WHERE THE HELL ARE YOU ALREADY!?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

Slične teme

  1. PS3 vs Xbox 360
    By Assasin`s in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 20-10-2012, 18:20
  2. Microsoft gasi Xbox Live za originalni Xbox
    By serijski samoubojica in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-02-2010, 17:37
  3. Xbox
    By Assasin`s in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-07-2009, 15:05
  4. PC vs PS3 vs Xbox 360
    By HELIX.D in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 19-11-2006, 13:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •