Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 115

Tema: Star Citizen

  1. #31
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Pa u pravu je, mene bi bilo sram pokazivati takve stvari ako se novac backera trošio na bilo što drugo osim plaća i opreme.

  2. #32
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180
    Pa da, trebali su ti pohlepni nezasitni lijeni developeri staviti na kraju trailera pod creditse pregled svih računa za taj luksuz. Njihov posao je da sjede 12 sati ispred računala, programiraju i u ovakvom videu pokažu ljudima random radišnog lika s podočnjacima. Što će im marketing, igra će se prodati sama od sebe.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #33
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Ajd, u biti nije neki silan raskoš, sad kad sam odgledao do kraja i kad vidiš koliko ljudi imaju, sasvim je ok. Nije ni blizu nekim manjim devovima koji su se navodno raspojasali sa backerskim novcima.

  4. #34
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Nije baš da i čistačica treba imati dvije 27 inčne monitorčine i drawing board. Veli ovo je cover artist. Imaju full time zaposlenog cover artista s top opremom za igru koju će izdati digitalno. Rofl.

    Lova Kickstartera treba ići isključivo na sadržaj. Rastrošni Roberts je napravio novi studio i kupio potpuno besmislen skup engine za taj tip igre. Nije mogao kupiti X3 engine koji je praktički gotov za njegovu igru?

    Nek tjeraju luksuz s lovom koju zarade.

  5. #35
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Ne kužim. Da su pokupili lovu od velikih investitora, ne bi tak kmečao. Jer kao nijedan startup u povijesti nije imao fensi urede, to imaju samo profitabilne firme?

    A tak funkcionira cijeli kapitalizam, jedino što eto ovo je indie i kickstarter pa veki već dosadno i predividljivo pljuje po tome.

  6. #36
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Meni je super kako se zadnjih godinu dana stvorila negativna klima prema pre-orderima i ističe se kako je to loša stvar jer se obvezuješ kupit nešto što može ispast smeće.
    Evo recimo mnogi se uzjebali jer je tek najavljeni Evolve, koji čak nema niti jedan službeni screenshot, omogućio pre-ordere, ali s druge strane je svima super financiranje kickstarter kampanje igre koja još nije u razvoju i koja nećeš vidjeti idućih minmalno dvije godine.

  7. #37
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180
    Mene zapravo čudi što ljudi stalno imaju potrebu komentirati gdje tko troši svoj novac. Ekipa koja favorizira Kickstartere pljuje po preorderima (hurr-durr kapitalističko AAA smeće) i obratno. A bez obzira na model financiranja projekta, jednaka je vjerojatnost kako ćeš u oba slučaja dobiti smeće. Ovi Kickstarter projekti barem ti daju malo više informacija na što se cilja s igrom, dok se kod standarnog modela obično dobije šturi opis od tekoliko kartica teksta i eventualno jedan-dva screenshota.
    Zadnji uredio Deadwalker : 18-01-2014 u 15:34
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #38
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Cilja se pokupiti lovu, a igra na kraju ne mora ni izaći jer nema rok.

  9. #39
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Lol. Kako se razbacuju tuđim novcem.
    Baš su đubrad, kupili su si nove kompjutre i stolice umjesto da su napravili igru u podrumu na Komodorcu.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  10. #40
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Jedno je kupiti kompjuter za rad, a drugo je razbacati se s novcem prije nego imaš ikakvu osnovu. Realno mi je da vrhunski studio ima Naughty Dog koji je trenutno najbolji studio u industriji, ali ovi likovi su poprilično nesposobni i žive na lovorikama od prije 20 godina.

  11. #41
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414
    Znači, kad bi Naughty dog radio kickstarter, bilo bi ok kad bi se razbacivali s parama? lol.

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer Dylan11's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    1.111
    = Citat = Izvorno postao cham3leon Pregledaj post
    Znači, kad bi Naughty dog radio kickstarter, bilo bi ok kad bi se razbacivali s parama? lol.

  13. #43
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Naughty Dog nisu hartavi beskućnici da prose novce. Imaju dostojanstvo.

    +1 na dylana

  14. #44
    Konzolašima je lako pokupiti pare.

  15. #45
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Star Citizen

    Vožnjica...


    Gledam video i sad mi je žao što u svemiru ne pada kiša.... efekti i refleksija bi odlično izgledali na letjelicama...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: Star Citizen

    Napokon je i Balkan dobio svoju Star Citizen stranicu! Znamo da stranica nije nešto, ali trudimo se najbolje što možemo. Na stranici će se nalaziti osnovne informacije o igri te status svakog servera (offline/online). Posjetite nas: www.starcitizen-balkan.com
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  17. #47
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Star Citizen

    Ja sam mislio da je ta igra otkazana.

  18. #48
    Senior Member It lives by night Necto's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    526

    Re: Star Citizen

    drugz and rock'n'roll mate, .... mainly drugs

    Q1FmUF1.jpg

  19. #49
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Star Citizen

    Glavni producent Diabla 3 prešao na Star Citizen
    http://gamereport.tportal.hr/332437/...eywords=vijest
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  20. #50
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Star Citizen

    Gore nije moglo.

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    mmo-balkan.com
    Postova
    1.283

    Re: Star Citizen

    Star Citizen – Arena Commander stiže ovaj mjesec!

    U svom tjednom updejtu, Chris Roberts je najavio da će Arena Commander izaći 29.5 2014. Glavni cilj je da se dopusti svakom "backeru" pristup single player Free Flight i Vanduul Swarm modovima te omogući pristup multiplayer modovima. Arena Commander je ugrađen u Star Citizen hangar gdje će igraći moći ući u svoje brodove i poletjeti u virtualni svemir gdje će se obračunati s drugim igračima. U travnju, Roberts je rekao da će biti dostupno nekoliko modova uključujući 8v8, 4v4 i capture the flag mode.

    http://starcitizen-balkan.com/
    Balkanski MMO Community http://mmo-balkan.com

  22. #52

  23. #53
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Star Citizen

    FUUUUUCK! Ako se ovo sve ostvari.... nema igranja niti jedne druge igre više.... neće nam ni trebati, space SIM, utrke i pucačine, sve u jednoj igri, poslije samo dodaju time gate, vratimo se u vrijeme srednjeg vijeka i koljemo viteze sa plazma sačmaricom i lightsaberom.




    Kud je baš sad Blizz Gamescon... ne stignem ovo odgledati, budem poslije komentirao...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  24. #54
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Star Citizen

    Napokon da je netko napravio moju viziju izvanzemaljaca. Fuckin neandertalci koji su zapeli u kamenom dobu, a mi dolazimo kao tehnološki superiornija rasa.

    Zbog ove igre nabavljam HOTAS. Mislim da to sve govori.
    http://www.pcgamer.com/2014/08/05/the-best-pc-joysticks/
    Ovaj RHINO je čista perverzija...


    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Star Citizen

    Star Citizen i Elite novi, i to je to...Sretan i kompletan.

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  26. #56
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Star Citizen

    Ja sam isprobao sve te joysticke kad su izašli i odmah ti velim da nisu za Star Citizen kak ovaj brije.
    Svi ti Hotas, Warthog i slični skupi joystici su dizajnirani specifično za pojedine modele aviona čija su replika kokpita.
    Radije se uzme ovaj Logitech 3D i slični univerzalni.

  27. #57

    Re: Star Citizen

    X360 gamepad će biti savršeno dovoljan za ovakav naslov. Riječ je o arkadi a ne vojnom simulatoru. Vejrovatno će biti savršeno igriv samo sa mišem poput freelancera...ono možda pričam gluposti jer nisam probao ali tako mi izgleda.


  28. #58
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Star Citizen

    Ma stvar je samo koliko se želiš uživiti u igru. Isto kao i volan za trkaće igre. Nebih ga nikad kupio jer mi ne treba, jedan gamepad je više nego dovoljan, ali Star Citizen me opako nahaypao i zbilja želim igrati ovakvu igru sa joystickom.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  29. #59
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Star Citizen

    Constellation Aquila Preview



    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  30. #60
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Star Citizen

    Da je ovo s oculus riftom igrat...

Slične teme

  1. Star Wars vs. Star Trek
    By THUNDER_DINIX in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 89
    Posljednji post: 15-09-2007, 13:43
  2. PoP:TT i Star Force
    By ssalG in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-05-2007, 05:33
  3. Star Wars
    By DIABLO in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 26-07-2006, 10:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •