Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: dizajniranje maskote

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Hrvatska,Sisak
    Postova
    548

    dizajniranje maskote

    ovako. dali mi netko može dizajnirati neki novi lik maskote.
    trenutno je moja firma u fazi izrade maskote. mi se bavimo tur animacijom i treba nam neki kostim.
    pošto to do sada nismo imali. ne znamo di krenuti.
    pa sada trazim vas da napravite neku ilustraciju.
    zovemo se uragan. maskota može imati veze s imenom ili pojavom ali i ne mora.
    ako bude kakvih radova i odlucimo se za neciji rad. taj netko ce biti placen za to ovisno o dogovoru.
    znaci i ako nam date neku dobru ideju za maskotu i mi je malo preuredimo vi cete svejedno biti placeni zbog ideje.
    mozete samo ostaviti nekakav prijedlog zivotinje, oblika ili necega za sta vi mislite da mi moglo proci.
    imajte na umu da to treba biti prilagodeno djeci. kad djeca vide maskotu da im odma bude draga.

    mozete mi se javiti na mail: robert.blazincic@gmail.comSili ovdje na forumu.
    hvala.

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: dizajniranje maskote

    Prvo mi je on pao na pamet, ali to ne smijete koristiti No sve jedno, sretno sa novom firmom, držim fige da se probije.


  3. #3
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Hrvatska,Sisak
    Postova
    548

    Re: dizajniranje maskote

    firma nije nova. ali nakon što smo stali na noge vrijeme je da krenemo dalje
    dosli smo na ideju za taza. ali malo drugaciji oblik da ne bude kopija. znaci nesto tipa taza.

    i hvala na željama

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: dizajniranje maskote

    ja mogu napravit bilo sta sto covjek moze vidit.
    al ja neam nikakvu ideju, ak smislite nes, javite i bez problema to napravim
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •