Stranica 80 od 80 PrvaPrva ... 3070787980
Prikazujem rezultate 2.371 do 2.382 od 2382

Tema: Satovi

Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007

Re: Satovi

Kad bi htjeli ukombinirati Citizenov Eco Drive i Bulovin Precisionist mehanizam, brijem da bi to bio takav pogodak, nesto pre savrseno... A Bulova je u vlasnistvu Citizena, pa mi nije jasno koj kurac cekaju

I da naravno bude u lijepom kucistu, ne u Bulovinom izdrkavanju (diveri su im grdiiii)....

Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Kad bi htjeli ukombinirati Citizenov Eco Drive i Bulovin Precisionist mehanizam, brijem da bi to bio takav pogodak, nesto pre savrseno... A Bulova je u vlasnistvu Citizena, pa mi nije jasno koj kurac cekaju

I da naravno bude u lijepom kucistu, ne u Bulovinom izdrkavanju (diveri su im grdiiii)....
    pitanje jel mogu to napravit i da li uopće žele,već bi to napravili da mogu i nabili cijenu...a seiko i citizen su isto japanci i vidiš da jedni drugima baš i ne konkuriraju i ne smetaju,svaki se većinom drži svojeg područja...seiko najviše sa automaticima a citizen sa eko drive...i isto tako se ne mješaju u casio koji je opet za sebe...
    ...a neznam šta tebi fali na ovoj bulovi kaj ima bateriju i zašto bi bilo bolje da je eco drive na sunce,i ovako ti je sat jebeno precizan a baterija će se istrošit za x godina,zamjeniš je i opet voziš dalje...

Datum registracije
    Aug 2007

Reko si da ti je 1,5s na godišnjoj razini, to je jebena preciznost i jeben mehanizam.... Po meni jedina mana kaj je samo 100m wr i kaj nema navojnu krunu nego ovu običnu kaj se čupa... Sa godinama lubrikanti obično popuste i onda ti može uć voda unutra....

Datum registracije
    Aug 2007

A to kaj je na bateriju nije mana...
    ....neki citizenovi eko drajv modeli su ful zatvoreni i zapečaćeni, nema poklopac niti ništa, ful zatvoren sat... to je isto fora...

Datum registracije
    Aug 2007

nabavil sam ovaj šta je vedro preporučil:
    https://www.ebay.com/itm/Tool-fine-f...8AAOSwkwBans6O

...i barton remen prva pošiljka tek danas došla...neznam koliko je prošlo,2 mjeseca valjda ako ne i više i tek sad došlo...paketići/kuverte uvijek u lošem izgužvanom stanju...
    ...dobil sam i jedan paket od xtreme digital,stanje katastrofa,dosta izubijana kutija i sav prašnjav,kutiju proizvoda su samo omotali u nekakav najlon koji je bil sav raspadnut,ali nije ipak oštećeno iznutra...

Datum registracije
    Jan 2007

Zato nebum nit ja vise od Bartona uzimao, radje cheapestnatostraps kad imaju akciju, brzo dodje, a premium natoi su im vrlo dobri, zadovoljan sam full. Ne znam kakvi su im kozni, al budem i njih probao na nekom popustu pa javim...

Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008

= Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    Jučer sam bio sa frendicom u shopingu i vidio baš taj uživo, pa sam joj objašnjavao kak je zatvoren cijeli. Cijena gore je bila oko 350 eura. E da, pokušat ću joj poklonit Protrek pošto treba fura gshockove samo. Pokazala mi je dva stealth crna sa negativ displayem. Jedan solar, drugi obični i veli da je još jedan šiknula u smeće kad je baterija riknula i počela se kao nešto farba ljuštrit

Taj tool kaj si kupio je meni stigao za par dana.

Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008

Razmišljao sam joj možda bolje dat SKX, al me strah da ga ne baci kada krepa

Datum registracije
    Jan 2007

Pa de ces protrek na zensku malu ruku Si zadovoljan sa ovim alatom?

Datum registracije
    Aug 2007

= Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Zato nebum nit ja vise od Bartona uzimao, radje cheapestnatostraps kad imaju akciju, brzo dodje, a premium natoi su im vrlo dobri, zadovoljan sam full. Ne znam kakvi su im kozni, al budem i njih probao na nekom popustu pa javim...
    Nisam ja odustal...zanima me kožni barton i nato da vidim kako to izgleda i kako se stavlja i udobnost... Na slikama dobro izgleda a kvik rilis je super... Jedino je problem ta pošta....

Datum registracije
    Jan 2007

Sa koznim bartonima sam jako zadovoljan, pogotovo ovaj navy blue, jos je vise sexy u zivo. A nato je solidan, bolji su mi ovi sa cheapest nato straps.

Slične teme

1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •