Stranica 70 od 87 PrvaPrva ... 2060686970717280 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.071 do 2.100 od 2605

Tema: Satovi

  1. #2071
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Satovi

    A šta da velim, pisalo je kako je pisalo. Kao dobili su 3 hladnjaka pa nagrađuju aktivnost na forumu. Vedro je dobio prvu nagradu, Bartuc drugu, tenk treću. Više nisam siguran da li je bilo najaktivniji zadnjih 100 dana ili da od zadnjih 100 postova vas troje ih imate najviše. Možda čak i ovo drugo. Bilo kako bilo, post je sad uklonjen. Privremeno ili trajno, valjda će se netko izjasniti. Jbg, da sam znao i ja bih pisao sranja u temi o satovima...U svakom slučaju se slažem da dati tenku išta osim izgona s foruma nema smisla. E da, Endgame je čist ok. Dobar završetak cijele te priče.EDIT: WTF, ne dopušta mi stavljanje razmaka u post... jbt forum

  2. #2072
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Danas smo bili u Cinestaru, fakat je bio dobar. Dobro je neko reko, star wars trenutne generacije.

  3. #2073
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Rekao je da se javimo njemu na pp za preuzimanje nagrade. Ja po svoj hladnjak idem za tjedan dana kada dođem u hr. Nisam mu još poslao poruku, ali budem večeras kada dođem sa posla.

  4. #2074
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    A šta da velim, pisalo je kako je pisalo. Kao dobili su 3 hladnjaka pa nagrađuju aktivnost na forumu. Vedro je dobio prvu nagradu, Bartuc drugu, tenk treću. Više nisam siguran da li je bilo najaktivniji zadnjih 100 dana ili da od zadnjih 100 postova vas troje ih imate najviše. Možda čak i ovo drugo. Bilo kako bilo, post je sad uklonjen. Privremeno ili trajno, valjda će se netko izjasniti. Jbg, da sam znao i ja bih pisao sranja u temi o satovima...U svakom slučaju se slažem da dati tenku išta osim izgona s foruma nema smisla. E da, Endgame je čist ok. Dobar završetak cijele te priče.EDIT: WTF, ne dopušta mi stavljanje razmaka u post... jbt forum
    ja neznam kako uopće stavljate ove smajlije jer ih uopće nema...danas sam izvrijeđal na chat t-com,drugi put ću ih izvrijeđat i kad me nazovu na mobitel pa neka onda cigani snimaju razgovor....zovu me da bi mi prodali nešto još skuplje,za više novaca a ne da mi ponude nešto kaj je možda jeftinije ili isto košta a imam recimo više MB ili GB interneta,ionako znaju sve koliko zovem i šta koristim...ma cigani najobičniji,ponašaju se kao da sam retardiran...ali glavno da njihovi kvazi menadžeri i šefovi trpaju lovu sebi u džep...lako je tako podignut cijene i ko vas jebe...
    ...pazi sad ovo,one zmajske tarife koje su bile dobre za mene su cigani ukinuli,ali ne sve,ovu trenutno koju koristim najveću mogu i dalje nastavit koristit ali one jeftinije valjda ne postoje...s tim da cigani svake godine povećaju nešto malo gb/min/sms jedinica za ovu najveću i dignu cijenu za 10kuna,sad je već došla na 79kn mjesečno(to kreće navodno od 03.05.) a bila je 59kn,sada plaćam 69...a meni je dosta i 3000mb/min/sms a to više nema i nemogu odabrat...cigani pokvareni...od 03.05. navodno podižu jedinice za 500,sa 5000min/mb/sms na 5500 i 10kn veća cijena...jebali si mater mrtvu cigani lopovski...a od početka sam stalno u tekomu,praktički od kad su nastali...i to ti je hvala...

  5. #2075
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Bilo je zadnjih 100 postova, ja sam imao 44, tenk 33 i Bartuc nešto manje. Uglavnom ja ću se javit i nadam se da nismo zakasnili i bar ostavili post u toj temi i zahvalili se.

  6. #2076
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    vi si uzmite hladnjake ako možete dobit,ja sigurno neću,neka daju nekom drugom,imam hladnjak,ovaj:
    https://bit-tech.net/reviews/tech/co...oler-review/1/

  7. #2077
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    a kod zmajske tarife na bonove je dobro to kaj ako kupim bon na onom njihovom automatu u tecentru gdje i plaćam telefon i internet dobijem dodatne kune na bonus račun a koje mi onda služe za uspostavu poziva jer se u zmajskoj tarifi plaća uspostava poziva...a to koliko zovem je jako malo tako da mi onda sve jedinice praktički ostaju za internet šta je dobro...i dobro je kaj mogu koristit kako hoću,barem je tako bilo,ako hoću mogu sve sjebat na internet,pozive ili sms poruke...i onda mi ova danas u chatu kaaže,pa znate zmajska tarifa je stara tarifaa i više je nemamo,uzmite si glanc opcije,jebi se ti i tvoje glanc tarife i opcije...

  8. #2078
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Bartuc, što još reći u vezi Samurai? Izgleda fantastično kako si i rekao, a ovak bi ga trebao stavit na ruku i pogledat i fakat je skroz drugačiji nego SKX, nikako ne bih išao u skladište sa njim. Za sada mehanizam ubrzava manje od 10 sekundi ovako kako je stajao na stolu jedan dan dajlom okrenutim prema gore. Par markera mrvicu biježe u desno kao i taj na vrhu, samo se ne vidi na slici koliko je to malo i toga sam se najviše bojao, ali mislim da sam iskopao strašan primjerak

  9. #2079
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Kaj nema teme o nagradama? ja sam bookmarkao link, evo ga https://forum.pcplay.hr/announcement.php?f=&a=3

  10. #2080
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Sad gledam kakvu boju kablova za kućište uzeti od Cablemoda, jer napokon imam dobar razlog promijeniti malo estetiku kompa

  11. #2081
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Kaj nema teme o nagradama? ja sam bookmarkao link, evo ga https://forum.pcplay.hr/announcement.php?f=&a=3
    To su high end hladnjaci, to je neka zajebancija sto posto... Sigurno je nešto krivo...vidi je njima broj 1 a pcplay forum je zadnje smeće na popisu,svi znamo da časopisa nema odavna...

  12. #2082
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Pc play sugerira igranje na kompu a ovdje svi obožavaju i igraju ps4, pc kao platforma za igranje tone, preskup hobi ...

  13. #2083
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Satovi

    High end hladnjaci, jaka stvar. Nagradni fond cca 1000kn. Ali šta je da je, ovo je žešće trolanje s Wikingove strane. Svaka čast.

  14. #2084
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    High end hladnjaci, jaka stvar. Nagradni fond cca 1000kn. Ali šta je da je, ovo je žešće trolanje s Wikingove strane. Svaka čast.
    Pa nema boljeg zračnog hladnjaka od nhd15, jebeš ona vodena smeća... Noctua ti traje vječno...

  15. #2085
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Yup, dobio sam najbolji zračni hladnjak na svijetu

  16. #2086
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Yup, dobio sam najbolji zračni hladnjak na svijetu
    hexfire nema pojma,ja sam si već prije gledal kupit ovaj nh14 ili u12,neznam točno koji...nhd15 je ogroman hladnjak i najbolji ali ovi drugi su manji a nemaju puno slabije performanse na nekom normalnijem procesoru...
    ...i kao drugo ako židovski šinteli cigani odluče promjenit soket i rupe a sigurno hoće noctua obično izda dodatan mounting set pa ti hladnjak ne postane odmah za staro željezo...a kvaliteta bi trebala bit odlična,to su sve poniklani hladnjaci i nema se tu kaj pokvarit...imam zapraavo njihov ventilator na procu,jedan je crknul ali sam dobil na zamjeni od oprića novi...za sada radi,jedino se ponekad dogodi da kad upalim komp počne pištat baz jer se ventilator uopće ne pokrene...ali to je problem do ostalog hardvera a ne do ventilatora...

  17. #2087
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Ma predomislio se viking, ne bi maknuo post da nije

  18. #2088
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Ma predomislio se viking, ne bi maknuo post da nije
    nije se predomislil...post ti stoji gore u temi obavijesti...ja gledal sada,tu je i dalje...može se predomislit samo u vezi mene ali ja ionako neću uzet pa se dogovorite sami...ti skoči na drugo mjesto...

  19. #2089
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    pogledaj si sam,post je na forumu i dalje...

  20. #2090
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    A da je Urednik toliko neozbiljan... baš i nije. Nemojte pisat gluposti, pliz.

  21. #2091
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    a 1. april nije,to je prošlo...

  22. #2092
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    a biće iduće godine opet

  23. #2093
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi


  24. #2094
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Satovi

    Tenk, kao prvo glup si.Kao drugo, referirao sam se na tvoj post da je nemoguće da bi dali nešto tako vrijedno kao nagradu. Moš mislit koja vrijednost. Pa nisi dobio auto jbt život. Dobio si hladnjak za procesor. Još k tome prokleto ružan.Kao treće, ti bi se prvi trebao pokriti po ušima jer činjenica da su nekome ko ti, za ove proljeve o PC expertu kojima si bildaš post count uopće išta dali, je stvarno sramota. Dobro za Wikinga što je disejblao komentare na onom announcementu jer bi ga baš s guštom sterao u 3PM.

  25. #2095
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Satovi

    Ne'j se srditi Hex, ja sam vrisnuo od smijeha kad sam vidio announcement xDDDDD
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  26. #2096
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Pa daj pišite kaj vas uopće zanima i otvarajte teme i komentirajte. Nije stvar ko će odnijet nagrade nego da vidimo više od troje aktivnih ljudi i jedne teme na forumu i da se i dalje zajebavamo. Ne kužim zašto nitko ništa ne piše i nas trojica smo fakat zaslužili nagrade. Ne kupuje baš svatko tak skup hladnjak. Bomba poklon.

  27. #2097
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Jako sam tužan zbog foruma i zato sam rekao da ću lagano napustit, ali evo nadam se da ću imat kaj čitat u drugim temama.

  28. #2098
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Meni drago ko malom djetetu kada bilo tko odigra nešto i opiše igru. Oči mi zacakle kada vidim hrpu teksta dolje dok sam pod pauzom na poslu

  29. #2099
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Samo malo više entuzijazma i to je to.

  30. #2100
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Satovi

    Tu i tamo nostalgije radi napišem neki post ovdje, ali baš da nas je tu dovoljno za neku dulju raspravu o bilo čemu, nije. Nek ostane jedna tema razno i bok. Bilo bi i meni drago da se forum na neki način malo oživi, ali debelo je prekasno za to. A ovakav pokušaj mi je skroz debilan iskreno. Već vidim tenka kako otvara 1500 tema o svojem ratu sa PC Expertom. I još će za to možda biti nagrađen. Ako je to nekome normalno i stvarno misli da će hrpa shit postova i nepotrebnih tema ičemu doprinijeti, onda je stvarno krajnje vrijeme da ovaj forum umre. In other news: planira netko nabaviti/je nabavio Mortal Kombat 11 za PS4? Izgleda mi jebeno i svrbe me prsti da ga upiknem, ali ne znam baš koliko ću imati vremena za igranje trenutno. A ni ovo sranje koje su izveli sa mikrotransakcijama nije baš korektno.EDIT: Ček, ovo nešto forum jebe da mi ne dozvoljava novi red između rečenica ili moj Chrome nešto sraćka?

Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •