Stranica 64 od 87 PrvaPrva ... 1454626364656674 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.891 do 1.920 od 2605

Tema: Satovi

  1. #1891
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Dođe mi da iščupam ovu krunu i šutnem je sto metara.
    malo strči ali na tom položaju vjerojatno ne smeta...

  2. #1892
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Definitivno ih rade pre velike, meni je ovih 40mm genijalno, a pasalo bi i na masu veci zglob od moga.

    U kvartu (spansko) ima urar sto drzi Oriente, ajme koju kolekciju lik ima, jedno 30ak modela izlozeno, hrpa makoa i rayeva, hrpa bambinoa, pre jebeno. Samo kaj su cijene standardno 1,5 do 2x vise nego da narucis iz vana. No super za isprobati i naručiti ako legne na ruku.

  3. #1893
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Definitivno ih rade pre velike, meni je ovih 40mm genijalno, a pasalo bi i na masu veci zglob od moga.

    U kvartu (spansko) ima urar sto drzi Oriente, ajme koju kolekciju lik ima, jedno 30ak modela izlozeno, hrpa makoa i rayeva, hrpa bambinoa, pre jebeno. Samo kaj su cijene standardno 1,5 do 2x vise nego da narucis iz vana. No super za isprobati i naručiti ako legne na ruku.
    ah to mi je malo glupo isprobavat i stavljat satove na ruku i obilazit urare a ništa ne kupit,to mi je malo bezobrazno...pogotovo ako ideš sa tim ciljem,naći model koji mi paše pa onda taj model naručit online duplo jeftinije...gledat a ne dirat već može...

  4. #1894
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Meni je prodavač u Frankfurtu nudio isprobati Omegu od tri soma eura. Zavisi, kak se ponašaš.

  5. #1895
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Bezobrazno je probati i kupiti negdje gdje je 2x jeftinije? A nije bezobrazno što je mamlaz dignuo maržu 300% na sat?

    Isto kao naocale, ove sto sam kupio su kod nas 1200kn, vani sam ih kupio za 620, dodju direkt iz Luxotice... I na 620kn i dalje imaju zaradu, znaci da su i ovi vjerojatno digli marzi 300%... Gade mi se hr ducani i koliko deru kupce.

  6. #1896
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ja kakav sam reako bih da želim samo pogledat, jer namjeravam kupit drugdje duplo jeftinije. To sam već napravio u Dublinu kada sam kupovao gshock kockicu. Otvoreno sam rekao liku da mi se sviđa sat i da ih se može dobit puno jeftinije. Još je tamo bio lik iz Seika, pa mi je pričao malo o Seiko 5 seriji satova. Našao sat u tehno-shopu blizu mene za 90 eura, a taj watchshop u centru Dublina je imao cijenu 150.

  7. #1897
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    A i lik govori nešto o bezobrazluku i sada glumi gospodina, a nedugo je direktno vrijeđao ljude ovdje na forumu i pisao ljigave postove po nevezanim temama bez povoda. Odvratno kakav trol i glupan. Zakopaj se.

  8. #1898
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Bezobrazno je probati i kupiti negdje gdje je 2x jeftinije? A nije bezobrazno što je mamlaz dignuo maržu 300% na sat?

    Isto kao naocale, ove sto sam kupio su kod nas 1200kn, vani sam ih kupio za 620, dodju direkt iz Luxotice... I na 620kn i dalje imaju zaradu, znaci da su i ovi vjerojatno digli marzi 300%... Gade mi se hr ducani i koliko deru kupce.
    Dobro kad ti daju probavat...to su sunčane? Jel te opalila opet carina?

  9. #1899
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    I kaj ti znači ovo ako legne na ruku, većinom imaju svi nekakve specifikacije i vidiš koji je diameter,meni odgovara 40mm i još manje od toga...

  10. #1900
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Probao sam ih u Ghetaldusu i narucio iz Madrida, nema carine posto je Europa.

    Ne mora biti da ti je 40mm univerzalna dimenzija, recimi probao sam Lemansa od 40mm (mislim da je bio London model) i na ruci je tako socijalan za popizdit, valjda zato sto je full tanki pa tih 40mm izgleda full sicusno... Uvijek je dobro probati prije, cak vecina satova izgleda drastično drugacije u zivo nego na slici, uglavnom bolje, no zna se desiti da je slika umjetnicka, a sat odvratan u zivo...

  11. #1901
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Probao sam ih u Ghetaldusu i narucio iz Madrida, nema carine posto je Europa.

    Ne mora biti da ti je 40mm univerzalna dimenzija, recimi probao sam Lemansa od 40mm (mislim da je bio London model) i na ruci je tako socijalan za popizdit, valjda zato sto je full tanki pa tih 40mm izgleda full sicusno... Uvijek je dobro probati prije, cak vecina satova izgleda drastično drugacije u zivo nego na slici, uglavnom bolje, no zna se desiti da je slika umjetnicka, a sat odvratan u zivo...
    joj bartuc kako sereš,svi znamo da nebi nikad obuko žiku jer je modna marka...a žika derby 40mm nije sigurno premali,prvi komentar je bil,prevelik ti je...zato ću vjerojatno probat prodat žiku pa kupit nešto još manje...

  12. #1902
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Probao sam ga pošto smo tražili poklon za jednu osobu, i taj mu se baš sviđao, to je ovaj - https://www.satovi.com/proizvod/london/1-1654A

    Pokušavam naći info koliko je debeli, ali jebem ti ja brand kad niti to nema Uglavnom mislim da je bio ispod 10mm debljine, možda čak i 8mm s obzirom koliko je socijalno djelovao. Baš užas. Na kraju mu nismo to kupili...

  13. #1903
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Probao sam ga pošto smo tražili poklon za jednu osobu, i taj mu se baš sviđao, to je ovaj - https://www.satovi.com/proizvod/london/1-1654A

    Pokušavam naći info koliko je debeli, ali jebem ti ja brand kad niti to nema Uglavnom mislim da je bio ispod 10mm debljine, možda čak i 8mm s obzirom koliko je socijalno djelovao. Baš užas. Na kraju mu nismo to kupili...
    danas su promjenili sajt pa se više niti ja ne snalazim...dodali su nekakve nove jebaljke sa instagrama....instagramaše....

  14. #1904
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    to je taj samo kaj je ovaj sa metalnim...
    https://www.jacques-lemans.com/en/49...c=165#longdesc

    derby modeli su bolji i ljepši od londona,a ima ih i automatika

  15. #1905

  16. #1906
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    stigal casio,presladak sat,ljepši mi je i bolji od dži šoka,njega više nemam,on mi je bio prevelik...ovaj ima manji promjer i nešto je malo tanji ali presladak,lagan i udoban...nisam ni znal da ga je onaj tedi baltazar uvrstil u najbolje satove ispod 100dolara....on ga je predstavil sa cijenom od 14 dolara...definitivno bolji od komunjare...a stigal je i elit silikon od bartona,silikon je super i udoban i sad barem komunjara izgleda malo modernije i novije...

  17. #1907
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    i još sam dobil barton stiker...

  18. #1908
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    i -15% bon za satove i nakit u watch centar poslovnicama osim u designer outletu croatia i na web šopu....ne vrijedi za proizvode koji su već sniženi...to je za bartuca ako hoće...vrijedi od 1.5. do 31.5....u karlovcu ih nema pa mi to ne vrijedi ništa...

  19. #1909
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Super, potrošio si 100 eura u dva mjeseca. Cute.

  20. #1910
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Poslikaj kasio i ovoga na bartonu

  21. #1911
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Moj Seiko je još uvijek u minutu točan.

  22. #1912
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Moj Seiko je još uvijek u minutu točan.
    Svi se oni izgleda daju štelat...samo neki jednostavnije a neki teže...

  23. #1913
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Nepotrebno.

  24. #1914
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ako ga ne nosim jedan dan čini mi se da se pokvari.

  25. #1915
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Prvi sat koji sam sebi kupio je bio Casio F91W. Šesti razred osnovne, čitao neki mamin časopis i vidio reklamu unutra, izrezao kupon i poslao poštom i nakon koji tjedan poštar donio sat sa uplatnicom od 115 kuna.

  26. #1916
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Izgleda da je ova komunjara defektna, mislio sam da mi se čini ali zaista ne, na momente skroz stane 1-3 sekunde i onda opet krene.... I kad jako zdrmam sa rukom isto stane sekunda kazaljka na 2-3 sekunde....šta je to i jel razlog za reklamaciju, već mi je dopizdila ta komunjara....

  27. #1917
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Ima jedan lik na forumu isto sličan problem, sekunda mu isto zastajkuje a sat je i dalje točan i to po cosku.... Nevjerojatno...

  28. #1918
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    evo ti bartuc barton i casio,ono đubre komunističko partijsko neću uopće više slikat...
    znači ima dan u tjednu,12/24h satni prikaz i dolje puni datum sa godinom,genijalno...a lampicu nema onako pozadinski lepu po svuda ko gi šok već u donjem lijevom uglu ima jednu lampicu...
    https://ibb.co/ZfTSCC3
    https://ibb.co/7j1gVW8
    https://ibb.co/pzfFZ6b
    https://ibb.co/zh8vnfP
    https://ibb.co/pvVMmMm

  29. #1919
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    to je ovo:
    https://forums.watchuseek.com/f10/vo...nd-919249.html
    navodno da je to normalno i navodno da je to i neka zaštita.....danas sam baš to skužil da kad ga jako stresem sekunda samo stane na par sekundi,a staje ponekad i kad ga normalno nosim...to navodno imaju i neki drugi mehanizmi poput miyote...
    https://www.youtube.com/watch?v=CHb6f7hxNk0

  30. #1920
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Super je Casio, sviđa mi se. Pro-tip, ugasi flash na mobitelu, slike su ti loše radi flasha, sakrije prave boje i slabo se vidi...

    Meni su danas stigli CheapestNatoStraps, zadovoljan.


Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •