Stranica 63 od 87 PrvaPrva ... 1353616263646573 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.861 do 1.890 od 2605

Tema: Satovi

  1. #1861
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Nemereš radi razmaka od i do rupa, znači na manjem remenu i rupe krenu ranije, a na većem krenu kasnije i ako kratiš moraš rezati preko 2-3 rupe da bi došao na istu dimenziju, grozno izgleda...

  2. #1862
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Trenutno Cheapestnatostraps ima akciju do 06.04., svi tekstilni i gumeni remeni su na 50% sniženja...

    Kupio sam ove iz "premium" linije... Kaže da su 1,2mm debeli (check), 27cm dugi (malo pre dugi) i imaju premium hardware (masivniji naspram običnih natoa iz njihove ponude):

    - https://www.cheapestnatostraps.com/c...o-nato-strap-1
    - https://www.cheapestnatostraps.com/c...o-nato-strap-2
    - https://www.cheapestnatostraps.com/c...-nato-spitfire

    Ukupno 145kn, do jaja


  3. #1863
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Htio sam reć da to uzmeš, pa eto poslikaj kad stigne.

  4. #1864
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Još jedan kod 25% od Blusharka. Ko hoće, evo ga XJ3VBCK4. Vrijedi još 12 sati.

  5. #1865
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Ne pokazuje mi sniženu cijenu....za ove od bartuca...

  6. #1866
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Kod checkouta upišeš kod, sve ti pise na njihovoj naslovnici.

    U svedskoj su, no citam da nisu bas azurni oko slanja, zanima me koliko ci cekati. Slikam kad stignu...

  7. #1867
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Kod checkouta upišeš kod, sve ti pise na njihovoj naslovnici.

    U svedskoj su, no citam da nisu bas azurni oko slanja, zanima me koliko ci cekati. Slikam kad stignu...
    to će se brzo sve rasprodat...
    nije ni barton,od 4.3. čekam,danas bil u glavnoj pošti i nemaju još ništa a poštar sad valjda po novom ima dozvolu da samo jednom tjedno dolazi i to je to...

  8. #1868
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Danas bil poštar i opet ništa...

  9. #1869
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Vidi koliko im pise da je razuman rok, pa im salji prvo pristojan mail gdje je problem... A ako se ne rjesi, trazi povrat love od njih, ako seru, onda od paypala...

  10. #1870
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Vidi koliko im pise da je razuman rok, pa im salji prvo pristojan mail gdje je problem... A ako se ne rjesi, trazi povrat love od njih, ako seru, onda od paypala...
    Hehe, nemam ti ja pejpal, mora doć, mislil sam da sam se zajebal sa 18mm ali valjda nisam, mjeril sam onu širinu kod endlinka i to je 18mm a original remen je nekih 19-20mm ali tamo di ide igla ima suženja, glupo... Plaćeno je poklon karticom i tu ne postoji povrat...

  11. #1871
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    LOL, sad kak si tamo spomenuo satovi.com, ošo pogledati i vidim drže Invictu po novome, a gle cijene

    https://www.satovi.com/proizvod/pro-diver/8932OB

    Znači kakti spušten sa 2570 na 1030kn, a novi vani sa dostavom košta 58€ (oba su quartzna) :rofl:

    https://www.creationwatches.com/prod...atch-6120.html


    Pre bezobrazno naši deru na satovima, u nebo dižu cijene...

  12. #1872
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    LOL, sad kak si tamo spomenuo satovi.com, ošo pogledati i vidim drže Invictu po novome, a gle cijene

    https://www.satovi.com/proizvod/pro-diver/8932OB

    Znači kakti spušten sa 2570 na 1030kn, a novi vani sa dostavom košta 58€ (oba su quartzna) :rofl:

    https://www.creationwatches.com/prod...atch-6120.html


    Pre bezobrazno naši deru na satovima, u nebo dižu cijene...
    a jebiga,ovo je fakat velika razlika,i kod njih je na akciji od -72%...ali zna se nać i povoljnih...a izvana buš još sigurno platil i dostavu i vjerojatno carinu...
    ta invicta je ko tvoj tissel,odnosno kopija rolexa...ali za 58 eura dobar izbor i diver look...

  13. #1873
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    ...sori,dostava je fri,ti si odatle kupil i orienta i sve je prošlo ok jel tako...

  14. #1874
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Je, sve je OK, samo me carina strefila, no ovdje i da te pogodi carina na 60€ sat je dodatnih cca 100injak kuna, tako da je sat cca 500-600kn sa carinom. Ovo je kvarcni, automatic je mislim 10ak eura skuplji i n puta bolji, ima Seikov mehanizam i zbilja je OK sat, jedino ima grdi detalj gdje su ugravirali preko cijele bočne stranice tekst INVICTA, pa je to malo nakaradno. Tisell je višestuko kvalitetniji u svakom segmentu, 4x je skuplji, ali je zato 16x bolji

    A ove "akcije" na creation watches su ti više manje permanentne, nisam nikad vidio da je neki sat izašao iz akcije...

  15. #1875
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Je, sve je OK, samo me carina strefila, no ovdje i da te pogodi carina na 60€ sat je dodatnih cca 100injak kuna, tako da je sat cca 500-600kn sa carinom. Ovo je kvarcni, automatic je mislim 10ak eura skuplji i n puta bolji, ima Seikov mehanizam i zbilja je OK sat, jedino ima grdi detalj gdje su ugravirali preko cijele bočne stranice tekst INVICTA, pa je to malo nakaradno. Tisell je višestuko kvalitetniji u svakom segmentu, 4x je skuplji, ali je zato 16x bolji

    A ove "akcije" na creation watches su ti više manje permanentne, nisam nikad vidio da je neki sat izašao iz akcije...
    a je,ima ih svakakvih,a ovaj sajko mehanizam nije isto nešto točan,isto su mu specifikacije -20 +40 per dey...fora je jedino kaj ima iza staklo pa vidiš mehanizam...
    https://www.creationwatches.com/prod...tch-15893.html

  16. #1876
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ja sam svoj SKX poriktao prije koji dan kada se mijenjalo vrijeme i eto već nekoliko dana je točan u minutu.

  17. #1877
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Ja sam svoj SKX poriktao prije koji dan kada se mijenjalo vrijeme i eto već nekoliko dana je točan u minutu.
    komunjara mi je ovaj tjedan ubrzala sveukupno 52sekunde...to ajde nije tako loše...ali otkril sam mu trik tj. na forumu pročital da ako se kruna opandrči prema gore da onda gubi vrijeme i usporava...tako ga sada i odlažem....

  18. #1878
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Cesto se ljudi igraju sa tim pozicijama sata preko noci. Ja sam svog pratio kad ste pitali za tocnost, dalje se nit ne trudim pratiti... Cca 5 dana nosim, za vikend krepa, iduci tjedan 5 dana drugi sat itd. U 5 dana primijetim da je minutarka tocna, a sekunde ko jebe, ne pratim im tocnost.

    Krenuli su jucer oni natoi prema meni, sad me zanima koliko ce dugo putovati.

  19. #1879
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    sad baš vidim u mejlu,piše 20 biznis dana rok,to ti je mjesec dana,4 tjedna....kurac on toliko putuje,došal bi on za 5 dana da poštari normalno rade,ovako ga negdje dofuraju i onda sigurno stoji pun kurac na jednom mjestu...

  20. #1880
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    idući tjedan bi moral sigurno doć...

  21. #1881
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


  22. #1882
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    žalio sam se i javili su da je kao barton već trebo doć,da jesam provjerio da nije kod susjeda kao,pa da potvrdim da li je adresa dobra itd...mogu i vratit kao novac ili šalju novi....reko pušite kurac idioti i jebite si mater,čekam već više od mjesec dana jebenu običnu kuvertu....

  23. #1883
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    susjedi su baš ludi za barton silikonskim remenom pa su mi ga ukrali...niti nemaju ručne satove nitko...idioti...

  24. #1884
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    nisam im još to napisal ali budem....isto ko i za nedavnu poštu kaj sam imal iz megastora,poštar me zove,kažu imate dva paketa,jedan manji je na većem,wtf reko,kakav drugi paket,imam samo jedan paket iz h18 megastora i to je to,još ga pitam šta je taj drugi i ništa mi ne kaže...šta oni rade u tim poštama nemam pojma...
    ...a ovo za bartona je sigurno kriva hrvatska pošta i nitko više,vjerojatno sve dolazi u zagreb pa onda u karlovac...a sad cigani idu samo jednom i jebe im se kad će doć...

  25. #1885
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Koja je glavna pošta u zagrebu, ona u branimirovoj kod željezničkog, zadnji put kad sam bio tamo poštari su se oblokavali u lokalnoj birtiji preko ceste...

  26. #1886
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Je, ta je glavna, kod njih je i carina.

  27. #1887
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    poslali su mi izgleda novi crni elit silikon kao poklon,navodno da se izbjegne carina i ubrza proces...napisal je nešto u stilu da su nažalost na milost lokalnim poštanskim službama...i poslal mi je usps traking broj...
    ...reko sam im da ću još ovaj tjedan pričekat i da ako nebude da mi pošalju drugi ali onda samo crni...otuda i crni strap...i objasnil sam im kako je plaćeno i da je povrat novca nemoguć...

  28. #1888
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    sutra bi možda mogal ili u četvrtak kad sad poštar ide samo jednom tjedno...piše da je 5.4. departed u zagreb na pleso...znači da je u hr...

  29. #1889
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    novi sajko za vedro....dakle spring bar mehanizam,automatik i još nešto je unutra kaj korigira vrijeme ali koliko sam skužio netreba nikakve baterije...točnost je +- 1s per dan i +-15s per mjesec i rezerva od 72h...e sad kako taj mehanizam radi u praksi je pitanje i koliko je trajan i jel se da izmjenit,i nema cijene...
    https://www.seikowatches.com/global-...ospex/snr029j1
    ne kužim zakaj japanci citizen i sajko ne rade više modela satova koji su manji,tipa 40mm diameter,satovi i mehanizmi su im jebeni ali ovi najbolji su svi veliki satovi...valjda ne stane sve u male...a manji su ograničeni funkcijama i nema ih po barem 200m wr...

  30. #1890
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Dođe mi da iščupam ovu krunu i šutnem je sto metara.

Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •