Stranica 62 od 87 PrvaPrva ... 1252606162636472 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.831 do 1.860 od 2605

Tema: Satovi

  1. #1831
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Baruc, evo slike mog Meyhofera kolko sam mogao približit https://imgur.com/qag2Zey https://imgur.com/L4mQgA5 https://imgur.com/bkILt0X

  2. #1832
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Bez brige, napustit ću forum.
    A Bartuc i ostali, idete onda na pce?
    Drug brko se hvalil kako nigdje nije dobil ban a ja sam dobil valjda sto puta po svuda, jedino ovdje nikako dobit

  3. #1833

    Re: Satovi

    Fino ti je Brko stao na žulj kad si tak opterećen istim...ha ha nisi tam dobrodošao ni tragovima


  4. #1834
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    A kaj ću postat?, a i nitko više ne posta ništa normalno sem par ljudi. Davim sebe i par ljudi ovdje.

  5. #1835
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Lepo zgleda ovaj meyhofer, bum vrlo vjerojatno od njih uzeo. Hvala na fotki.

    Da ne pricamo o satovima, iskocio bi jedan post tjedno o igri koju trenutno igramo, steta, forum je prije bas bio pun zivota i ekipe
    Jedino se preseliti na Reboot i Portal Satova. PCE mi vise nije sto je nekoc bio, ne znam jel su se umislili ili kaj, ali svi nabrijani i sve puno serifa koji teraju pravdu kao da nije forum u pitanju...

  6. #1836
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Kupio sam si plejku, komp novi, hrpu igara, al kaj kad dođem doma sa posla svaki jebeni dan pregažen, jedan ili dva dana u tjednu slobodan i ne mogu držat koncentraciju na nešto više od pol sata. Radije odem van negdje nakratko solo ispraznit mozak od svakodnevne debilane ili pročitat nešto sitno o igrama i to je to, al ovdje nemaš više kaj pročitat.

  7. #1837
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Fino ti je Brko stao na žulj kad si tak opterećen istim...ha ha nisi tam dobrodošao ni tragovima
    Ma cigani obični...izbacili me bezveze sa tržnice a nikog prevario... Jedan cigan mi je jednom obrisal oglas bezveze jer mu se htjelo i jer može provocirat, mislim da je onaj cigan madboy...jednom me Bartuc pital za plaću kad sam tako ogorčen,imam puno premalo za sranja kakva trpim, ali nije ni bitna plaća... Onaj cigan petrov i kompanija imaju po 30k kn plus sve besplatno, a za šta...

  8. #1838
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Koji je to tamo gnoj bio radit za 100 eura tjedno 10 godina u skladištu. Mogo si radit svih sedam dana sa praznikom i dobit ćeš 100 eura. Evo dolje moja lista od prošlog tjedna sa blagdanom, sv. Patrik je bio, radio sam 42 sata, 5 dana. Mislim već sam stavljao svoje platne liste ovdje, ne znam jel sramota ili nije ali pogle koja je to država, ne kužim ko je kriv za sve to, a cijena hrane je jednaka.

  9. #1839
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


  10. #1840
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Dabogda se nikad ne vratio tamo radit takav posao.

  11. #1841
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Jel uspijes ustediti kaj mjesecno? Koliki su ti mjesecni troskovi cca?

  12. #1842
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Hrana i stanovanje mi je 1000 mjesečno, znači ostane mi brijem 1000, 1500 sada gdje radim već dvije godine i jebeno je jer ima uvijek posla i u prosjeku radim 10 sati. Ja potrošim sve (ne drogiram se)... vidim ekipe koja u dvije godine nakupi po 15, 20 tisuća Htio bih ostat živjet ovdje, uzet državljanstvo i kupit stan, banke traže 10 posto depozita, a stan je 150 tisuća. Već bi trebao počet ozbiljno štedit za stan jer imam 36 godina, tak da bi trebao brzo izgurat za max dvije godine 15 tisuća ovdje gdje radim trenutno. Al jebeš sve, daj samo zdravlje.

  13. #1843
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    A de uspiješ potrositi sve Kreni stediti i vidi sto ti sve treba za državljanstvo, bio bi lud vracati se.

    Meni je ok u HR, mjesecno ustedim 1ipo do 3 soma kuna od place, kako kad, nit ja se ne drogiram pa to puno pomaze Nikad nisam imao muda otici iz HR, a mozda sam trebao, ko ce ga znati... sad mi je nekako kasno razmisljati o tome :/ Cura slash zarucnica slah buduca zena isto ima ok placu i dosta siguran posao, tako da nemamo potrebe bjezati.

  14. #1844
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Skupo je sve ako ne paziš. Sto eura mi ode da niti ne skužim. Sad sam ona dva remena platio 100 eura, par stvari za novi bajk opet 100 eura, jučer kupio let za zg 330 eura, pošaljem koju stotku u hrvatsku i tako u krug. A nadam se da ću se riješit plaćanja rente i uzet državljanstvo za dvije godine, nešto sam čuo da će banke stavit 5 posto depozita, tak da bi to bilo super. A i najlakše bi mi ispalo da se oženim, ovak solo lutam samo.

  15. #1845
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    ovaj vedro i dugi su provokatori i to mućki,iza leđa...nije ni danas bil poštar a zaboravil otić u poštu i pitat di mi je paket,mislim da je ovo treći ili drugi tjedan od kad čekam bartona,sad više nema starog poštara i kurac,ovaj valjda ide kako mu se hoće...

  16. #1846
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    aha,oni su ga poslali 4.3.,imam mail...još je izgleda u americi prema praćenju pošiljke,pa koji kurac rade sa njim tako dugo...
    March 29, 2019
    In Transit to Next Facility
    Your package is moving within the USPS network and is on track to be delivered to its final destination. It is currently in transit to the next facility.

  17. #1847
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


  18. #1848
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    konačni obračun za komunjaru:
    od 24.03. - 29.03. ukupno je ubrzao 1 minutu i 10 sekundi
    početno stanje je bilo da je kasnil 1 minutu i 25 sekundi i da bi zadnji dan kasnil 15 sekundi

    a po danima je ubrzavao ovako: 5s - 30s - 2s - 16s - 17s
    i koje je tu pravilo,nikakvo,jedino mogu zaključit da uvijek ide brže jer ni jedan dan nije zaostajal...

  19. #1849
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


  20. #1850
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

  21. #1851
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    ma zgodna stvarčica ali kurac ću ja to kupovat,za taj novac imam novi mehanički sat,idem na pokusno testiranje bez ikakvih instrumenata...već sam pogledal filmove kako se reguliraju vostok amfibije sa 31 kamenom...

  22. #1852
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ja nisam ni gledo šta ovaj radi, poslušao samo prve tri minute šta kaže.

  23. #1853
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Tenk, tracking ne prati Bartona van amerike, samo odjednom dodje i nema pravila izgleda koliko dugo putuje. Treba iz EU narucivati

  24. #1854
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    prema trakingu paket se vrti non stop po americi 3 tjedna,nije ni napustil valjda još ameriku...ma budale,to ni nije paket nego vjerojatno obična kuverta...a iz kine mi je skoro sve došlo...još čekam jedan paketić...

  25. #1855
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi


  26. #1856
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    ovi pak imaju samo jednu kazaljku za vrijeme:
    https://www.meistersinger.com/

  27. #1857
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Vedro, si ikad naišao na Natoe koji pariraju kvalitetom BluSharku, ali da su tanji i kraći?

    Recimo Barton je 1,2mm debeo i cca 25,5cm duljine... to mi je apsolutno savršena dimenzija radi tankih zglobova. Alphashark koliko god bilo n puta kvalitetniji od Bartona, pre masivan je za moj zglobić Baš imam bedaste zglobove, ruka muška, zglob ženski

    Znam da Alphashark ima slim verziju, no i dalje je pre dugačka i radi toga mi na alternativnom načinu nošenja keeper udari drito u kopču... dok na Bartonu imam fini razmak između kopče i keepera, pa super izgleda. Poslikam pa stavim Bartona...

  28. #1858
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Evo slika, baš savršena dimenzija su mi Bartoni, jedino kažem, kvaliteta nije niti blizu Aplhi i tom seatbelt osjećaju...


  29. #1859
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Vedro, si ikad naišao na Natoe koji pariraju kvalitetom BluSharku, ali da su tanji i kraći?

    Recimo Barton je 1,2mm debeo i cca 25,5cm duljine... to mi je apsolutno savršena dimenzija radi tankih zglobova. Alphashark koliko god bilo n puta kvalitetniji od Bartona, pre masivan je za moj zglobić Baš imam bedaste zglobove, ruka muška, zglob ženski

    Znam da Alphashark ima slim verziju, no i dalje je pre dugačka i radi toga mi na alternativnom načinu nošenja keeper udari drito u kopču... dok na Bartonu imam fini razmak između kopče i keepera, pa super izgleda. Poslikam pa stavim Bartona...
    pa džejson barton ti je ti je 1.4mm a ti imaš ove druge jel tako koji su po 12.50$?
    mislim da se taj nylon svaki može rezat sa škaricama,to preporuča i barton,ako ti je predugačak skratiš ga i prerežeš ga sa škaricama...

  30. #1860
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    dakle kupiš onda slim verziju najkvalitetnijeg blusharka ili alfa šarka ili bilo kojeg drugog šarka i samo ga skratiš sa škaricama i to ti je to...

Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •