Stranica 50 od 87 PrvaPrva ... 40484950515260 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.471 do 1.500 od 2605

Tema: Satovi

  1. #1471
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Sad što se tiče satova gledam remenje samo i volio bi ulovit taj Samurai za 200 eura.

  2. #1472
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Ja cu si mozda uzeti par komada sa cheapest nato straps, samo cekam da prvo dodje satonja. Uzeo bi definitivno jedan kozni nato, jedan obicni kozni i mozda premium nato... Bum vidio.

  3. #1473
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Sad što se tiče satova gledam remenje samo i volio bi ulovit taj Samurai za 200 eura.
    Koje ono brendove remena imaš osim bartona?

  4. #1474
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Ministarke se najviše modaju,najjeftinije valjda....
    am watches stranica već nudi nove koje možeš slagat po svom ćefu...

  5. #1475
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Imam sve osim bartona.

  6. #1476
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Ja sam Bartona kupovao i zadovoljan sam, ovaj kozni dolje mi je najdraži i evo nakon jeseni/zime je jos uvijek kao nov. Sad ce toplije vrijeme pa ide na nato uskoro.



    Orienta furam iskljucivo na metalnom za sada, a Tisell cu vidjeti prvo kakva je narukvica...

  7. #1477
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Imam sve osim bartona.
    Koje to sve, znam da si kupoval neke kožne... Bartona sam kupil za Vostoka...
    Jel se gshock običan može promijenit? Tu bi isto stavil silikon remen u drugoj boji

  8. #1478
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    pašu ovi bezeli ako budem htio promijenit...
    the numbers mean the case number. For example, the watch you refer to has 42 in the beginning, meaning our bezel will fit this case

    https://www.ebay.com/itm/Bezel-for-V...Condition=1000

  9. #1479
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Za tu lovu kupiš jos jedan Vostok, skoro. Po meni se ne isplati, makar jesu lepi.

    Promjenio mi se status na posiljci, kaze da je predan sa carine dostavljacu. Sad, da li to znaci da cu ga sutra dobiti ili ce opet par dana proci dok ne krene prema meni... Vidicemo.

  10. #1480
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    evo još vostoka iz vilniusa...
    https://www.vostok-europe.com/
    baš su atraktivni...

  11. #1481
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    imaju slovenci,daj vidi u kakvom kovčegu dolazi ova grdosija...
    https://www.urarstvo-lecnik.si/vosto...35-575c280.php

  12. #1482
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Samo si pazi, Vostok Eurpoe nema nikakve veze sa Vostokom. Pravi Vostok je iz rusije, rade svoje mehanizme, bogata povijest i tako to, Vostok Europe su poceli sa modificiranim Vostok mehanizmima u modernijem dizajnu, pa sad koriste i Seiko mehanizme itd. Generalno dobri jesu, ali glupo sto koriste to ime i plove na slavi pravog Vostoka.

  13. #1483
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Imam tri kožna ručno rađena remena i dva Meyhofera iz njemačke, dosta natoa od blusharka i dva cheapestnato.

  14. #1484
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Evo od jučer video

  15. #1485
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


  16. #1486
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ne znam zašto sam linkao taj video, lik je glup, izbaci video bez da se imalo informira o tom Vostoku. Ja sam još gluplji...

  17. #1487
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


  18. #1488
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Samo si pazi, Vostok Eurpoe nema nikakve veze sa Vostokom. Pravi Vostok je iz rusije, rade svoje mehanizme, bogata povijest i tako to, Vostok Europe su poceli sa modificiranim Vostok mehanizmima u modernijem dizajnu, pa sad koriste i Seiko mehanizme itd. Generalno dobri jesu, ali glupo sto koriste to ime i plove na slavi pravog Vostoka.
    Da znam ali kako su im rusi dali uopće svoje ime,bezveze...

  19. #1489
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Ne znam zašto sam linkao taj video, lik je glup, izbaci video bez da se imalo informira o tom Vostoku. Ja sam još gluplji...
    Ovaj nešto zna i imal ga je ko mali, i sad ga ima... A to da je wobli svi pričaju, jedino ne zna da je ispod bezela žica, bakrena moguće jer je tamno žuta...

  20. #1490
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Al sve i jedan na recenziji imaju ministarku.....

  21. #1491
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Stigao Tisell, foto sesn kada dodjem sa posla... Spoiler, pre pre pre savrsen je

  22. #1492
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Stigao Tisell, foto sesn kada dodjem sa posla... Spoiler, pre pre pre savrsen je
    super super,veselimo se...kad dolaziš? jesi onda platil carinu i koliko?

  23. #1493
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Jesam, 450kn. Za cca 2h poslikam

  24. #1494
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Evo me ranije sa slikicama...

    Uglavnom, satonja ne da je ispunio očekivanja, nego ljudi su u pravu da slika ne može dočarati koliko je sat savršen. Znači vizualno je perfektan, osjećaj kvalitete u ruci je perfektan, krunica je naspram Orienta nebo i zemlja - em bolje leži u ruci, em je feedback kod namještanja i navijanja jedno 10x bolji. Bezel se savršeno okreće, niti teško, niti lagano, baš savršeno, sa time da zvuk nije na nivou skupljih satova no opet je zadovoljavajući. Keramika na njemu je melem za oči, naspram aluminijskih bezela, keramički su ugravirani sa ovim podjelama, fenomenalno izgleda i super je osjećaj kad klizneš po bezelu i osjetiš podjele. Veličina mi je aman taman, znači u milimetar perfektan, čak sam zadovoljniji nego sa Orientom koji je isto veličinom praktički idealan za moj zglob.

    Jedinu zamjerku što su ljudi navodili je narukvica, meni je gotovo savršena i ne znam koju narukvicu su uzeli kao benchmark ako im ovo nije na razini. Jedina realna mana je spoj narukvice sa endlinkom, nije najbajnije riješen taj prijelaz i tu nema riječi da nije moglo bolje... ali vizualno je narukvica do jaja, ovo sužavanje sa 20mm na 16mm izgleda pre jebeno na zglobu. Kopča je mrvu pre gruba za moj gušt, no elegantna je i čini se kvalitetno dok sa njom barataš... a glidelock sistem, ljubim u oko onoga tko je to izmislio. Znači maknuo sam 3 karike i dalje sa glidelock-om možeš na milimetar pripasati sat da savršeno legne na zglob. A i ako se kroz dan mijenja opseg zgloba radi umora/vručine/vlage, u sekundi si podesiš remen, samo otkvačiš glide sistem, klizneš milimetar vamo tamo i ponovno zakvačiš. GENIJALNO.

    Sve u svemu, pre pre zadovoljan sam i apsolutno jedina mana koju za sada vidim je taj spoj narukvice na endlink. Ostalo je apsolutno savršeno, djeluje kvalitetno, sve je poravnato u milimetar perfektno... jedino još treba malo pratiti točnost mehanizma, no za to treba proći neko vrijeme da se stekne dojam...

    Klikni na thumbnail za veću sliku:


  25. #1495
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Evo me ranije sa slikicama...

    Uglavnom, satonja ne da je ispunio očekivanja, nego ljudi su u pravu da slika ne može dočarati koliko je sat savršen. Znači vizualno je perfektan, osjećaj kvalitete u ruci je perfektan, krunica je naspram Orienta nebo i zemlja - em bolje leži u ruci, em je feedback kod namještanja i navijanja jedno 10x bolji. Bezel se savršeno okreće, niti teško, niti lagano, baš savršeno, sa time da zvuk nije na nivou skupljih satova no opet je zadovoljavajući. Keramika na njemu je melem za oči, naspram aluminijskih bezela, keramički su ugravirani sa ovim podjelama, fenomenalno izgleda i super je osjećaj kad klizneš po bezelu i osjetiš podjele. Veličina mi je aman taman, znači u milimetar perfektan, čak sam zadovoljniji nego sa Orientom koji je isto veličinom praktički idealan za moj zglob.

    Jedinu zamjerku što su ljudi navodili je narukvica, meni je gotovo savršena i ne znam koju narukvicu su uzeli kao benchmark ako im ovo nije na razini. Jedina realna mana je spoj narukvice sa endlinkom, nije najbajnije riješen taj prijelaz i tu nema riječi da nije moglo bolje... ali vizualno je narukvica do jaja, ovo sužavanje sa 20mm na 16mm izgleda pre jebeno na zglobu. Kopča je mrvu pre gruba za moj gušt, no elegantna je i čini se kvalitetno dok sa njom barataš... a glidelock sistem, ljubim u oko onoga tko je to izmislio. Znači maknuo sam 3 karike i dalje sa glidelock-om možeš na milimetar pripasati sat da savršeno legne na zglob. A i ako se kroz dan mijenja opseg zgloba radi umora/vručine/vlage, u sekundi si podesiš remen, samo otkvačiš glide sistem, klizneš milimetar vamo tamo i ponovno zakvačiš. GENIJALNO.

    Sve u svemu, pre pre zadovoljan sam i apsolutno jedina mana koju za sada vidim je taj spoj narukvice na endlink. Ostalo je apsolutno savršeno, djeluje kvalitetno, sve je poravnato u milimetar perfektno... jedino još treba malo pratiti točnost mehanizma, no za to treba proći neko vrijeme da se stekne dojam...

    Klikni na thumbnail za veću sliku:

    endlink je ovo zaokruženo,to mi se ne sviđa,ne sviđa mi na slikama to ni kod rolexa,i ne sviđa mi se tvoja dlakava ruka...
    ...ajmo sad kaj mi se sviđa,lipo svitli,unutrašnjost je dobra,u biti je iznutra ko i rolex submariner,čak je i remen valjda isti ili sličan...
    ...šta je točno sve keramika,cijeli bezel ili samo ovo crno i brojke...
    https://imgur.com/9KPOtRC

  26. #1496
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    veličina mi opet izgleda preveliko ali teško je to sve procjenjivat na slikama...nisi slikal tu kopču i taj glide lock mehanizam za podešavanje...

  27. #1497
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    12.5 je debel i ima ga fest,a vostok je navodno 15mm...
    izgleda mi bolje na tvojim slikama nego ovdje...to je taj valjda...marine diver...
    https://www.tisellwatch.com/diving-w...ut-date-40-mm/

  28. #1498
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    da,tako je,ne sviđaju mi se ti nepokretni fiksni dijelovi remena koji glume da su remen a nisu već su samo ukras a to većina satova ima,i radi toga ti sat onda izgleda puno veći i glomazniji...koliko vidim na slikama na vostoku remen počinje odmah od početka,nema fiksnih nepokretnih dijelova i ukrasa...

    https://imgur.com/8OPpFMf

  29. #1499
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Da, ne možeš nikako dočarati veličinu na zglobu. Znači na slici izgleda kao da je od ruba do ruba zgloba sat, a zapravo lugovi završavaju bome pola centimetra sa obje strane prije kraja zgloba. Perspektiva jebe i uvijek će ti sat bolje izgledati na ruci nego na slici, budeš vidio kad Vostoka staviš i slikaš...

    Je, to zaokruženo je spoj endlink na narukvicu, znači previše viri ovaj dio gdje ide pin od narukvice na njega i onda ne pada elegantno niz ruku.

    Ovdje ti je preview glidelocka na Rolexu, na ovome je isti takav - https://www.youtube.com/watch?v=Jxsw_PMRV6o

    Budem poslikao sad kompletnu "kolekciju" na okupu, a dotle, niže je slika kopče


  30. #1500
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Da, na Vostoku izgleda dobro, tako je i na Orientu, kad ga presavineš ide direktno niz rub sata, nema da viri dio:


Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •