Stranica 49 od 87 PrvaPrva ... 39474849505159 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.441 do 1.470 od 2605

Tema: Satovi

  1. #1441
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    reko si da ćeš i ti kupit vostoka,kaj si odustal

  2. #1442
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    91.08$ sa šipom me došlo,inače nisam kupoval na amazonu...

  3. #1443
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    jel mi može tko prevest ovog zgodnog ruskog dečka,dakle nije mi jasno kad se sat navija,jel kaže da se približno 13 puta po pola kruga navije ili 30 puta po pola kruga?
    ono thirteen ili thirty,kurca ga ne razumijem...
    https://www.youtube.com/watch?v=0G9XHhwPZ7o

  4. #1444
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Kod automatica je dovoljno svega 10ak krugova, cisto da krene i dalje ga nosenje navija, ne moras pretjerati ili brojati. I ako je automatic, ima uvijek zastitu od pre navijanja, tak da nemas brige i ako pretjeras, samo preskoci feder i nis se ne potrga.

    Budes vidio kako se ponasa, recimo Seiko i Orient prakticki krenu vec nakon 1 kruga, Miyoti treba par krugova da uopce krene itd.

    Jedino sto je bitno kod svih automatica, ne mijenjaj datum kad su kazaljke oko ponoci/12h, tada postoji mogućnost da ostetis mehanizam. Prvo sat i minute rokni blizu 6h, onda stavis datum i nakon toga podesis vrijeme i navines malo...

    Koji model si tocno uzeo na kraju?

  5. #1445
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Kod automatica je dovoljno svega 10ak krugova, cisto da krene i dalje ga nosenje navija, ne moras pretjerati ili brojati. I ako je automatic, ima uvijek zastitu od pre navijanja, tak da nemas brige i ako pretjeras, samo preskoci feder i nis se ne potrga.

    Budes vidio kako se ponasa, recimo Seiko i Orient prakticki krenu vec nakon 1 kruga, Miyoti treba par krugova da uopce krene itd.

    Jedino sto je bitno kod svih automatica, ne mijenjaj datum kad su kazaljke oko ponoci/12h, tada postoji mogućnost da ostetis mehanizam. Prvo sat i minute rokni blizu 6h, onda stavis datum i nakon toga podesis vrijeme i navines malo...

    Koji model si tocno uzeo na kraju?
    ovaj,samo resin remen,već imam par ideja kako ga modat ali ništa drastično,kupit ću sigurno barton strap i možda kasnije promijenim i bezel,stavim onaj pepsi bezel kako ga zovu,to se čini dosta jednostavno za napravit...
    https://www.amazon.com/Vostok-Amphib...pparel&sr=1-10

    datuma mislim da uopće nema to jest mislim da nije samo prekriven već da je mehanizam bez datuma,tako sam negdje vidil na jutubu za jedan model bez datuma,mehanizmi su praktički isti sa isto jewela samo je ovaj bez datuma...
    ...e sad negdje sam isto vidil da se vostok nesmije previše navijat,neznam jel oni imaju zaštitu ko i ostali,mislim da nemaju...

    tebi tisel sigurno sutra dolazi tj. moraš sam otić po njega?

  6. #1446
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Super izgleda, poslikaj za forum kad stigne Vjerujem da mora imati zastitu inace bi se od nosenja mogao "pre navinuti".

    Ne znam kada moj stize, jos nisam dobio nis od carine... Tek kad dobijem upit za račun, posaljem i onda jos par dana ga nema, tak da vjerujem da cu se jos nacekati barem 7-10 dana. A mogao sam ga iz Ceske kupiti i dosao bi mi u roku 3-4 dana, mrvu skuplji nego iz Koreje sa carinom :/

  7. #1447
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Super izgleda, poslikaj za forum kad stigne Vjerujem da mora imati zastitu inace bi se od nosenja mogao "pre navinuti".

    Ne znam kada moj stize, jos nisam dobio nis od carine... Tek kad dobijem upit za račun, posaljem i onda jos par dana ga nema, tak da vjerujem da cu se jos nacekati barem 7-10 dana. A mogao sam ga iz Ceske kupiti i dosao bi mi u roku 3-4 dana, mrvu skuplji nego iz Koreje sa carinom :/
    budem valjda...
    nemam pojma,ti ruski su drugačiji od drugih,valjda vostok nije htio plaćat neke patente i ostala prava pa su sami svoje složili,vidiš da je krunica i sve ostalo drugačije nego kod drugih,svi ostali od iza imaju poklopac koji je ujedno i navojni a ovaj na vostoku amfibii nije...
    ...inače ovaj zgodan dečko kaže da ako se sat nosi većinu vremena da ga je dovoljno navit jednom tjedno,znači da ga ipak treba navijat iako se stalno nosi...
    ...inače svi ovi kaj su radili unboxing,svima je sat već išal,nije niti jedan stajal,dakle od putovanja se već dovoljno navinu...l

  8. #1448
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

  9. #1449
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    hvala,a očito je moguće samo je malo vjerojatno....ali nekih 30polukrugova ili 15 punih i to je to,možda i manje,sve ovisi kak se sat nosi...
    najopasnije je kad se namješta datum na onaj brži način,to kaže i onaj zgodni....ali dobro pa sam izbjegnul datum,sa njim samo sranja,i ti na svom orientu isto moraš pazit na taj datum...hoćeš sad prodat i orienta kad ti stigne tisel,ja bi,slični su ali tisel bi trebal bit bolji,meni je ljepši i moderniji...ne kužim ako imamo sličnu ruku kako su ti prije odgovarali 44mm,pa moja ruka je dosta sitna u zglobu....40mm mi je max...

  10. #1450
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Ti si ćorav ako su ti slični Orient i Tisell, u niti jednom jedinom detalju nisu slični, dva potpuno različita spektra... Jedan je plavi, drugi crni... jedan aluminijski, drugi keramički... jedan sa datumom, drugi bez... jedan sa sword kazaljkama, drugi sa sub kazaljkama i lolipop sekundom... jedan sa brojevima i linijskim markerima, drugi bez brojeva i sa krugovima... nigdje sličnosti xD





    Od ovoga što sada imam više ništa ne ide u prodaju.

  11. #1451
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Jebote, što dobro izgleda sub ovak na jeansu.

  12. #1452
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Ti si ćorav ako su ti slični Orient i Tisell, u niti jednom jedinom detalju nisu slični, dva potpuno različita spektra... Jedan je plavi, drugi crni... jedan aluminijski, drugi keramički... jedan sa datumom, drugi bez... jedan sa sword kazaljkama, drugi sa sub kazaljkama i lolipop sekundom... jedan sa brojevima i linijskim markerima, drugi bez brojeva i sa krugovima... nigdje sličnosti xD





    Od ovoga što sada imam više ništa ne ide u prodaju.
    A tko ti to zna osim ako ne istražuje ili ne kažeš....i tisel i orient oba zovu diver, oba imaju taj luk pa su zato slični... Fino prodaš orienta pa kupiš nešto kaj nemaš...
    Jedan jutuber kaže svi znaju za vostok satove, kako svi, do jučer nisam znal...osim ak sam ne istraži il ti netko drugi kaže, znam jedino da Švicarci imaju najbolje satove kad gledamo samo mehanike...
    A onaj glupi jutuber iz NY dobi vostok sat i onda se glupira, frajer ne zna kak se datum namještaj, pa se svemu čudi...

  13. #1453
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Krenul mi je vostok

  14. #1454
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Satari ti ovu trokraku sataru kazaljku zovu genšerica iliti mercedesica...

  15. #1455
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    dakle ovdje piše da je sat
    Band width 18 millimeters
    https://www.amazon.com/Vostok-Amphib...ns_feature_div

    jel to znači da kupujem barton strap od 18mm width? samo da provjerim jel taj remen paše ili ne?
    radi se o ovom,kupil bi ovaj plavi sa zlatnim buklom
    https://www.bartonwatchbands.com/col...=6918843990070
    jel bi ta kombinacija prošla ili neka druga boja?

  16. #1456
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    dakle ovdje piše da je sat
    Band width 18 millimeters
    https://www.amazon.com/Vostok-Amphib...ns_feature_div

    jel to znači da kupujem barton strap od 18mm width? samo da provjerim jel taj remen paše ili ne?
    radi se o ovom,kupil bi ovaj plavi sa zlatnim buklom
    https://www.bartonwatchbands.com/col...=6918843990070
    jel bi ta kombinacija prošla ili neka druga boja?

    vidi ove,jebeni satovi,isto nikad čuo...
    https://orionwatch.com/galleries

  17. #1457
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Ni danas nisam dobio nis, pisao sam carini de je zapelo, jebem ih nesposobne...

  18. #1458
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Ni danas nisam dobio nis, pisao sam carini de je zapelo, jebem ih nesposobne...
    a tko radi te tissel satove? baca me na neku češku stranicu,uopće nemaju svoju stranicu....

  19. #1459
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Urar Oshare ili od milja mr. Oh, lik ih rucno sklepa u Koreji. Ovo u ceskoj su njegovi official distributeri za europu.

  20. #1460
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


  21. #1461
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    ja nebi trebal plaćat nikakvu carinu i slično jel tako,koliko znam nisam na amazonu ništa označil da je gift... dobio sam i još jedan mail: You have received a message from the Amazon Seller - Ru.Store
    kupljen je i remen barton navy blue 18mm elite silicon,to sam platio 20$+2$ šip....
    i još sam nabavil na ebayu watch repair tool kit za nekih 17 dolara,ima dosta alata,147pcs...

  22. #1462
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    To ti je preko 60 eura sat, tak da će ti roditelji ić na carinu. Ne znam, koliko imaš godina?

  23. #1463
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Neznam di je bartuc u kurcu, uopće ne odgovara, baš bezobrazno... Ali jasno mi je zakaj obožava orienta i sword kazaljke, virtualni ratnik, obožava mačeve, sigurno se i sad igra sa njima...sigurno ima nekoliko mačeva igrački...

  24. #1464
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Na koji kurac ti nisam odgovorio, na sve sam ti odgovorio!? Na mnogo toga i vise puta, sve mi se cini da si uteko iz onog filma Split, jedna od tvojih 16 ličnosti procita odgovor, a onda se aktivira neka n-ta licnost i opet pita isto pitanje, samo malo bezobraznije od one prethodne ličnosti...

  25. #1465
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Na koji kurac ti nisam odgovorio, na sve sam ti odgovorio!? Na mnogo toga i vise puta, sve mi se cini da si uteko iz onog filma Split, jedna od tvojih 16 ličnosti procita odgovor, a onda se aktivira neka n-ta licnost i opet pita isto pitanje, samo malo bezobraznije od one prethodne ličnosti...
    je da,neka se ponove ali si svejedno postal bezobrazan...ne gledam filmove sa mačevima ko i ti,jesi koga upiknul sa mačevima(osim ženu)?

  26. #1466
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    vidi ove bezele,dobri ali skoro skuplji nego sat...i nemam pojma jel idu na vostoke 39mm
    https://www.ebay.com/itm/AM-Watches-...Condition=1000

  27. #1467
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Bome svi super izgledaju. Prvo vidi ovaj sa kojim dodje, u zivo ti se mozda vise svidi nego na slikama.

  28. #1468
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Bartuc Pregledaj post
    Bome svi super izgledaju. Prvo vidi ovaj sa kojim dodje, u zivo ti se mozda vise svidi nego na slikama.
    u biti ovo trebam gledat jer ovi šalju besplatno svuda...
    https://www.ebay.com/itm/Bezel-for-V...uCvQ:rk:1:pf:0

  29. #1469
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Zašto nisam kupio Vostok? Zato jer mi se ne sviđa i zato jer imam račune koje plaćam da bi normalno živio i radije bi kupio Seiko za 200 eura.

  30. #1470
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Od satova sam kupio sve što sam htio. SKX007, Orient Bambino i Casio Protrek koji je začudo i najskuplji, a najmanje ga nosim. Sad sam si kupio svijetlo i pokrivač za bajk za 60 eura, jer bicikliram svaki dan kasno u noći doma i moram ga parkirat vani iza kuće i dosta je jeben, tak da mi je žao ostaviti ga nepokrivenog na kiši i vjetru.

Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •