Stranica 27 od 87 PrvaPrva ... 1725262728293777 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 781 do 810 od 2605

Tema: Satovi

  1. #781
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Došlo hladnije vrijeme, stavio sam si kozne remene na satove. Jos cekam onaj nato, njega bum na Makoa stavio kad stigne.

    Vedro, kakvi su dojmovi nakon tjedan dana za ovo kozno cudo?

  2. #782
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    A ono, dugo sam se premišljao kupit debeli kožni remen sa takvom kopčom i svugdje gdje sam gledao cijena je i preko 100 eura, ali sam nekak imao u podsvijesti taj watchbandcenter i znao sam da ima sigurno takav strap, al mi se nije dalo tražit po njihovoj stranici, tak da sam na kraju pregledavao doslovno sat vremena sve kožne remene kod njih i našao točno kaj mi odgovara. Malo mi je falilo da kupim nešto od ovoga https://toshi-straps.co.uk/product-category/straps/, a i pred koji tjedan sam gledao ovaj https://www.h2o-watch.com/armbander-...ark-brown.html plus kopča https://www.h2o-watch.com/armbander-...ssen/22mm.html 100 eura na kraju.
    Ovaj Meyhofer je fakat pravi debeli kožni remen sa kopčom kakvu sam htio i fakat nemrem vjerovat kak sam znao da imaju to kaj hoću samo mi se nije dalo listat po sajtu Jedina je razlika što kod ovog Toshija možeš birat boju konca, ali nema duplih šavova kao npr. kod ovoga http://www.thestrapsmith.com/ koji ima veći izbor i boja i šavova, ali su 200 eura.

  3. #783
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    I ovi su dobri za metalne, a slab je izbor kožnih https://www.strapcode.com/store/index.php čak je i sličan dizajn sajta kao watchbandcenter https://www.watch-band-center.com/shop-watchstrap.html

  4. #784
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Mislim da je watchbandcenter najjači zbog izbora, kvalitete i cijene, jer imaju sve.

  5. #785
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    I da, jeben je remen, najradije bi kupio još jedan. Pogle ovo 342 komada kožnih 22mm https://www.watch-band-center.com/sh...2607&skat=2610
    Pogle izbor Hirscha 644 komada https://www.watch-band-center.com/sh...strap/suche/1/

  6. #786
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


  7. #787
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    E da, ovaj prvi Austin mi se sviđa ali je 24mm u toj boji, ovaj od 22mm je zeleni. https://www.watch-band-center.com/sh...ff=MyFcS-LC351 To bi si još piknuo.

  8. #788
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Dostava je 4 eura u bubble wrap kuverti. Biraj remen

  9. #789
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Ovi Toshi na slici izgledaju kao da su meki ko duša, svi mi izgledaju genijalno.

    Samo si pazi ove kvalitetnije koznjake, ja sam probao i jebena je fora, baby vlazne maramice za ciscenje i Erdal losion na bazi pcelinjeg voska iz DM-a na kraju, ko novi bude. I to bi po meni trebalo raditi prije nego se usmrdi od znoja, preventivno.

    Ali guba, čim staviš novi remen kao da imas novi sat

  10. #790
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ma jako je mekan ovaj moj Meyhofer, fakat savršen za sada i nadam se da je kvalitetan i neće se raspast, nemam iskustva sa kožnjacima niti se kužim u kožu, ali ovak brijem da je za 40 eura vrh vrhova. Budem napravio ovo kaj si rekao za održavanje.

  11. #791
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Sat je fenomenalan, očuvan bez mane (vidi se da brineš o satovima čim "beater" izgleda savršeno, i ne sumnjam da će kod mene biti bez ogrebotine za n godina)... savršeno leži na ruci, udoban, lagan, rupa na remenu točno tamo gdje mora biti za savršeni fit Odmah podesio Home City (stavio Rim pošto nema HR) i okinuo atomski sync, uhvatio toranj i na sekundu je točan

    Zgasio sam auto lume, čini mi se da bi mi se previše palio pošto dosta mašem rukama. Ono, pre zadovoljan.

    @Vedro, poslao sam ti PP, javi ako nisi dobio, uopće ne mogu skužiti gdje se prate poslani PP-i :/


  12. #792
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    OMG, usporedba sa onim kurcem što sam imao, koja jebena razlika u kvaliteti xD Znao sam da je smeće, ali tek sad vidim kakvo smeće. Em je plastičan, em je remen neki socijalni, kopča kurca ne valja, iza se hrđa primila na njega... ali ok, našao sam ladicu za njega...


  13. #793
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Evo familije na okupu Točno se vidi kad sam Makoa nosio


  14. #794
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Jao, nemoj stari sat onako bacat u kantu... radije sačuvaj za uspomenu ili nabaci parfem i prošeći do reciklažnog dućana kada bude lijepi dan
    Primio sam poruku.
    Inače sve stvari su mi očuvane, trebaš vidjet mobitele koje poklonim nakon godinu dvije, kao novi, sva elektronika mi je tip top, ljudi se čude, jedino sam lijen brisat prašinu, pospremat i te pizdarije
    Drago mi je da si zadovoljan

  15. #795
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Vjeruj mi netko je zarađivao plaću radeći taj satić kakav god bio, a i tebi je bio barem malo od koristi, peace

  16. #796
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Pogle Marquesa, još čuva svoju prvu youtube kameru


  17. #797
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Inače nekakva ladica u ormaru moje Majke je puna mojih starih mobitela. Jebote kada sam jednom to doma našao skoro sam pao u nesvijest

  18. #798
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Stigao mi je parfem i onak baš se kuži da moraš pazit da te ženska ne "rastrga" istog trenutka kada ga osjeti na tebi, onak da se skužit da je orgazam za žene... jebeno, točno kak je onaj Jeremy rekao.

  19. #799
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Al ono nemreš vjerovat kak možeš pročitat miris, baš sam ostao u čudu...


  20. #800
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Jao, nemoj stari sat onako bacat u kantu... radije sačuvaj za uspomenu ili nabaci parfem i prošeći do reciklažnog dućana kada bude lijepi dan
    Ma joj, od početka kako mi je stigao taj sat sam ga mrzio, pogotovo zato što sam htio g-shock, a kupio smeće, tak da jednostavno mora u okrugli registrator ispod sudopera

    Danas idem na posao sa kockicom

  21. #801
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Mislim da je on sa PCE-a, Tenk ga pozna kao i Druga Brku.
    mrzim te cigane sa pce i buga samo zato kaj oni mene mrze od početka a nikom ništa nisam napravil...najobičniji cigani i još gori od cigana i hvalisavci ili kako bi oni meni rekli seljačina...ali uvijek bilo i uvijek biće,uvijek će takvi gazit na sve moguće načine sirotinju...

  22. #802
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Satovi

    Vedro kad možemo očekivat lekcije za barenje žena?
    Očekujem da ćeš sada biti no.1 pickup artist u Irskoj.
    Marijanović drži Balkan.

  23. #803
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Satovi

    Je, Doce & Gabanna The One EDP je zvjer što se reakcija tiče.

    A ja jučer dobio pozitivan komentar na frizuru. Od osobe od koje ne bih očekivao. A onak, samo se ošišao, ujutro počešljao kao i inače...

    Neki dan radi testa našpricam Aventusa prije odlaska na posao. Kolegica s posla dođe kod nas poslom u ured, osjeti nešto dobro miriše, ode do kolege i da mu kompliment. O.o

    Kupio sam prekjučer uređaj za ultrazvučno čišćenje naočala, nakita, kovanica i sličnog. Naočale očisti solidno, ali začudilo me koliko dobro očisti metalnu narukvicu sata.
    Pola litre vode i kap deterđenta, sjaji se i miriše ko novo. Najbolja investicija ovaj tjedan.

    Sutra idem kod očnog pa slijede nove naočale. Essilor foto-osjetljiva stakla s Crizal Prevencia zaštitom i neki Luxottica okvir. Skupo, ali vid je najbitniji.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  24. #804
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Idem iduci tjedan na poslovni/fun put u Maroko, dress code je smart casual i business casual... Koji sat da uzmem? Biti ce i nekih aktivnosti/zajebancije u pustinji. Nekako naginjem na g shock, ali ne znam bas za na kosulju jel bi bio overkill, mozda bolje metalni Casio?

    Bulovu ne bi sigurno, pre sexy je za Maroko, Orienta ne bi zbog aktivnosti u pustinji, eventualno bijeli Seiko na canvas remenu!?

    Nekako mi je najmanje zao metalnog Casia, zato razmisljam da njega uzmem za nedaj bog

  25. #805
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    @Maloki, nema lekcije, jedino nemoj bit gey i to je sve.

    Kupio ovaj strap sa titanium screw bar kopčom, 130 eura https://toshi-straps.co.uk/product/horween-derby/



    Bartuc, odvedi gshocka na avanturu, kada dođeš dole nećeš morat podešavat vrijeme, mislim da može ić na košulju, lijep je sat, možeš ponosno podić rukav neka se vidi.

    @marijanović, kada sam kupovao naočale uzeo ove https://www.specsavers.ie/glasses/kurt?sku=25657043, među jeftinijima, ali meni su se svidjele i mislim da mi dobro stoje. U zadnje vrijeme ih uopće ne nosim jer nemam veliku dioptriju, ali trebao bi barem dok sam za kompom.

  26. #806
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    E da, lik će počet radit remen za par dana i bit će gotov za pet tjedana, jebote ovo će bit vrhunski

  27. #807
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    I mislio sam ić do kraja i uzet ovaj https://toshi-straps.co.uk/product/ruby-shell-cordovan/ ali me sramota dat 200 eura, a i skuži opis od kakve je kože

  28. #808
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Jebeno izgleda ruby shell, mozda najljepsi remen koji sam vidio. Bas me zanima kad dodjes do tog cjenovnog razreda jel kvaliteta opravda cijenu, ipak je to vec vrijednost jebeno dobrih satova sa creation watches Tu si vec moras dati truda i odrzavati ga.

  29. #809
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Zaboravio da imam ovaj saddle soap koji sam kupio uz novčanik od Popova, brijem da je to savršeno za održavanje kože.


  30. #810
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Iskreno, dvaput sam namazao novčanik i zaboravio na to

Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •