Stranica 1 od 87 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 2605

Tema: Satovi

  1. #1
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Satovi

    Trebam preporuku dobrih brandova (ili ako netko ima točan model u rukavu) satova do cca 2000 kuna i/ili dućana u ZG-u gdje bi ih mogao malo pogledati u živo. Oni Watch Centri po robnim kućama imaju uglavnom žnj brandove, ima i dobrih brandova/modela, ali siguran sam da se negdje skrivaju bolji dućani.


    Da bi preporuka bila lakša, moj sat iz snova je Tag Heuer Carrera, ali oni su između 20 i 40 tisuća kuna, lol xD Znači dizajnom nešto slično ovome... I ne mora biti 2k kuna, može biti i jeftinije, naravno





    Ići ću u potragu sljedećih dana, pa se polako priprema preko foruma



    PS: Slobodno iskoristite temu za kurčenje sa vašim ručnim ljubimcima. Osim ako već postoji takva tema!? U tom slučaju dajte link

  2. #2

  3. #3

    Re: Satovi

    Prodajem ja Sector 175Sza 800kn.

  4. #4

    Re: Satovi

    Nedavno od brata dobio Swatch Dark Phoenix Irony. Poprilično je sličan tvomu. Ima kronograf i datum. Prelijepo izgleda, kaiš je malo krut no to će se kroz vrijeme promjeniti. Koštao je oko 100€, iako je poklon pa pravu cijenu neće da kaže.

    Linkač na sexač

    p.s. ne znam kakvo je stajalište bartuca, no ja lično nikada ne bih uzeo korišteni sat. isto k'o korištene gaće, bljak.
    Also, kada budeš kupovao sat, da bi znao da je original jedna od stvari koje ti je preporuka gledati jeste da li onaj dio što uvećava datum uistinu uvećava ili je samo brojka napisana veće da tako izgleda. To je jedna od stvari prema kojima češ znati da li je original ili ne.

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Satovi

    Ja ne mogu takve stvari nosit na rukama. Jednostavno smeta.
    Volio bi naći neki starinski džepni. No opet, bolje onda uzeti mobitel.

  6. #6
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Satovi

    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Satovi

    Također ne nosim sat. Uz mobitel je izgubio svaku praktičnu funkciju. Može proći kao statusni simbol, al' opet mi je smiješno vidjeti sat od par tisuća na nekome tko radi za taj iznos (ili manje). Ne odnosi se ovo na Bartuca, samo razmišljam naglas.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Satovi

    Našao kad se vraćao doma, nešto predobro. Al inače nisam nosio satove, no ovaj mi kul.

  9. #9
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Ovaj Swatch od Bulla je jako sexy, baš elegantan... jedino bi volio da ima metalni remen ili ako je koža, onda definitivno da je crna (paše na sve). Budem bacio oko na Swatch modele, možda ima kaj takvoga.

    I Fossil od Nike mi se sviđa, robusno elegantan, morao bi ga vidjeti u živo.


    Gumeni remeni ne dolaze u obzir, polovni satovi još manje, a fakeovi najmanje Fake može zavarati druge, ali ne može tebe i uvijek znaš da nosiš fake sat, to mi se nikako ne sviđa. Ima ovih Carrera i Grand Carrera u oglasniku po 600-900 kuna, odlično izgledaju, zbilja vjerna kopija, ali rađe bi uzeo original do 1000 kuna nego jedan od njih. I da, digitalni satovi mi se također ne sviđaju, ima savršenih sportskih, ali ipak bi rađe kazaljke.

  10. #10

    Re: Satovi

    Remen se može zamjeniti. Odmah u radnji uzmeš si novi, koštaju oko 20€ od metala i oko 10€ kožni. I ja planiram ovaj smeđi zamjeniti jer mi ide na jetru smeđa boja. Jedini 'problem' je što nisu standardni remeni nego neki Swatch koje možeš uzeti samo kod Swatch distributera.

    Also: Store locator kaže dva shopa u ZG.

  11. #11
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Satovi

    Budimo realni...



    VS




    Moj prijedlog dominira.



  12. #12

    Re: Satovi

    Nope.gif

    Vidi ove moje ljepote. Seks samo takav.

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Satovi

    ja imam ovakav...odlican sat


  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Satovi




    Ovaj preporučam, ja ga koristim već 2 godine i super sam zadovoljan. Osim što ti pokazuje vrijeme u minutu možeš na njemu otići na internet, slušati muziku (ima super zvučnike), snima odlična videa, fotografije su i više nego ok, možeš s njim slikati svoje genitalije i slati ih putem mms-a i još štošta!

  15. #15
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    ja imam ovakav...odlican sat



  16. #16
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Satovi

    meni je ovaj takav seks ali pise da je za zene ;(


  17. #17
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Budimo realni...



    VS




    Moj prijedlog dominira.

    Meni je ovi Sgt. Bullov zakon, uzeo bi i sebi neki sličan tom.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Satovi

    Bara hahahaahahh
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  19. #19
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    ja imam ovakav...odlican sat

    kul sat!
    #paperplatoongoonz

  20. #20
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Satovi



    http://www.classybrand.com/watches/watc ... pid=N22501

    Lijep, pouzdan, a usto i neuništiv.

  21. #21
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    U protekla 2 dana sam obišao par dućana, našao zbilja prelijepih satova, danas i sutra ću potegnuti ostatak dućana i onda svesti odabir na par modela - vodim si tablicu sa cijenama i slikama Budem okinuo sve kandidate na jednu sliku dok još obiđem ostale dućane, pa postam ovdje da vidite.


    Kaj je najbolje, trenutni favorit na web slikama izgleda odlično, ali ljudi moji, u živo izgleda milijun puta bolje Slično kao i kod PC kućišta, slika nije niti sluga, jednostavno nemre dočarati sat u punom sjaju. No sve jedno će pomoći pošto kad su jedni kraj drugih na slici, fino se vide razlike u detaljima.

  22. #22
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Magnus
    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Budimo realni...

    VS


    Moj prijedlog dominira.
    Meni je ovi Sgt. Bullov zakon, uzeo bi i sebi neki sličan tom.
    Gornji ne valja, budu hladni kad ih staviš.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  23. #23
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Satovi

    @ Karlo_from_Bjelovar a torbice i pederuše kao nisu za žene ? n evidim zake bi ovaj sat bio iznimka

  24. #24
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Kupio sam sat Zapravo ostavio kaparu, sutra idem po njega Zaljubio se u čitavu Edifice seriju, genijalno izgledaju.


    Evo dolje slike sa satovima koji su ušli u najuži krug... Kupio sam prvoga, u živo je jedino Seiko ispod njega ljepši (on mi je zapravo najsexy sat što sam vidio nakon Tag Heuer Carrere), ali ima 2 mane... prva je što ne pokazuje datum, druga je što probija psihološku granicu buđeta koju sam bio odredio. Kako god okreneš, 99% Casio Edificea izgleda jebeno fenomenalno i ove slike im nisu sluga koliko je RL primjerak ljepši.


    Fossili su također lijepi, ali u živo im fali dubine i "glamura" (lol, u nedostatku bolje riječi) pokraj Edificea, a cijena nije toliko niža. Michael Kors u sredini je dosta lijep u živo, ljepši od Fossila, ali je opet pokraj Edificea dosta suhopran.


    Sutra ću ga slikati sa svojim fotićem i okinuti slike, a sad bum stavio samo jednu random sliku sa neta gdje se puno bolje vidi kako izgleda u RL...









    PS:

    Sažetak po brandovima...

    Gledao sam i Swatch, na žalost kod nas su tako grozni modeli, izgledaju kao čunga lunge Esprit ima par OK modela, Police je više manje bezveze, Festina mi je pre šarena iako ne izgleda loše za sportski look, Jacques Lemans ima vrlo elegantnih modela, Citizen mi je pre skučen, ostale serije od Casia mi nisu interesantne, Seiko je pre sexy ali košta i vrijedi, Tissot mi se nije svidio, Tag Heuer je BOG, Nautica ima dosta lijepih modela, Sector mi je prosječan, a Puma/Adidas su mi igračke.




    EDIT 2: Da, i ovaj od Nike također nema prikaz datuma. Treba paziti na takve detalje kod odabira sata...

  25. #25
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Satovi

    Bartuc lijep ti je satek i djeluje puno skuplje (pretpostavljam da je to podsvjesno i bio cilj kod odabira), ali ovaj desno od njega mi je puno ljepši, bar iz onoga što vidim na slici. Što se tiče datuma, vidi se da dosad nisi imao sat na kazaljke. Datum ti se vrti svaki mjesec do 1 do 31 i često ga moraš ručno podešavati ako ti je stalo do tog da je prikaz točan. Da ti budem iskren, gotovo nikad ni nisam gledao koji je datum na svom bivšem sateku (prosječan čovjek uglavnom zaboravi da to tamo piše), nego sam (ako slučajno da nisam znao koji je datum) uglavnom pitao neku drugu (zgodnu žensku) osobu u blizini, ali pošto sam datum freak, skoro uvijek znam koji je datum.

    Meni je osobno na analognom sateku prednost kad nema prikaz datuma.

    Jesi dobio neki popust za cash? Urari gotovo uvijek daju popust za cash, pošto ljudi skoro nikad satove ne kupuju za cash.


  26. #26

    Re: Satovi

    Noice. Sretno ga nosio.

    (moj je ipak bolji)

  27. #27
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Satovi

    Ovaj za 1900 djeluje ko jebeni mini transformer. 8/10, would buy.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  28. #28

    Re: Satovi

    Ovaj od 4000kn bolje da mi sprema doručak ujutro i stavi ružu na jastuk. Možda bi se isplatio nakon dvije-tri godine.

  29. #29
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    @Niko...

    Taj desno isto fenomenalno izgleda u živo, jedino mi je mana što taj karbonski uzorak iznutra zna malo zamutiti oči, barem meni. Takva je textura da dobiješ privid slojevite dubine. Ovo za datum nisam znao, jebiga


    @Pingvin...

    Mrcina ima 180 grama, par puta pogledaš koliko je sati i sljedećih par dana imaš upalu mišića Na slici izgleda veće nego što zapravo je, u živo je baš odličnih dimenzija...

    S- primijeti kak opet izgleda drugačije na ovakvoj slici, bolje se detalji vide i čitav dojam je bolji


    @AoC...

    Meni je također pre skup, mogao bi si ga priuštiti, ali iskreno, pekla bi me savjest kad za 3x manje love imaš toliko dobar izbor satova. Ali Seiko je Seiko, viša klasa među non-dizajnerskim satovima, plaćaš više kvalitetu nego ime. Dok npr. Tag Heuer, jebeno je kvalitetan, ali siguran sam da barem 60-70% platiš ime.

    Da mi je samo znati gdje Sanader pronalazi satove od parsto tisuća kuna, najskuplji koji sam vidio je bio 44k


    @Bull...

    Meni je Edifice ljepši Sviđaju mi se takvi sportsko elegantni satovi, ukusi, štaš Dokaz koliko su ljudi ukusom različiti je Ice Watch brand, svaki proizvod ima svog kupca


  30. #30
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Satovi

    Ja furam zeleni Ice Watch. Imate 20 kusur godina jebovas, ne morate imat kožne remene i pol kile tog neudobnog kroma na ruci. Ko dede.

Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •