Stranica 71 od 87 PrvaPrva ... 2161697071727381 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.101 do 2.130 od 2605

Tema: Satovi

  1. #2101
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Tenk, kao prvo glup si.Kao drugo, referirao sam se na tvoj post da je nemoguće da bi dali nešto tako vrijedno kao nagradu. Moš mislit koja vrijednost. Pa nisi dobio auto jbt život. Dobio si hladnjak za procesor. Još k tome prokleto ružan.Kao treće, ti bi se prvi trebao pokriti po ušima jer činjenica da su nekome ko ti, za ove proljeve o PC expertu kojima si bildaš post count uopće išta dali, je stvarno sramota. Dobro za Wikinga što je disejblao komentare na onom announcementu jer bi ga baš s guštom sterao u 3PM.
    ...a nisam ti ja kriv kaj nisi dobil,javi se vikingu pa probaj,ja sam odustal a možda si ti četvrti,onaj tko se ne javi sigurno neće dobit hladnjake,sve piše u postu od vikinga...
    ...a nagrade su super vrijedne i korisne,barem meni,i hladnjaci nisu ružni,ružni su samo ciganima sa pceksperta ili ciganima poput tebe ali oni imaju novaca za skupe vodene pa onda logično...zato mi je i čudno zašto bi dali tako vrijedne nagrade za obične postove i to pcplayu gdje više nitko nedolazi,dakle gledal se samo broj a nikakva kvaliteta ili doprinos forumu...možeš ga ti sterat i ovdje u 3pm,kakve veze šta je tamo zatvoril...
    ...kao prvo tražil sam ban nekoliko puta i ovdje sam još samo zato jer mi nisu skeljili ban a drugdje više ni nemam kamo jer bi letil u roku sekunda...

  2. #2102

    Re: Satovi

    "medicinska sestra"


  3. #2103
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    https://forum.pcplay.hr/announcement.php?f=57

    evo ovdje sve piše,treba se javit vikingu...

  4. #2104
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    ..a onaj tko ne preuzme,vjerojatno će oni sebi ostavit hladnjake...piše da post vrijedi do 27.05....to je onda možda i rok za preuzimanje...cca cijene hladnjakaa su ti 700kn+,600kn+ i 500kn+,najbolje od zračnih hladnjaka,jedino boja ventilatora ti se nemora sviđat...ali tu se ipak gleda performanse,trajnost,buka,protok zraka itd...

  5. #2105
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    ...odnosno tko se ne javi...a viking se od tog datuma nije ni prijavljival više ako je to točno,26.04. je bil taj post...nebi ga sigurno ni vidil da ga nije vedro nakeljil ovdje...i ovdje su odmah neki počeli srat sa nekakvim hladnjacima,reko valjda pričate o pravom frižideru,neko vaše interno ruganje i spika koju ne razumijem...

  6. #2106
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    "medicinska sestra"
    neznam kaj ti sereš...e da,garant si ti četvrti na popisu,nema tko drugi,zapravo možda onaj amd fanboj marijanović,nema pojma o sastaavljanu konfiguracija,samo gura glupi amd...odi do vikinga u redakciju...

  7. #2107
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Satovi

    Šta će dugom neki ružni hladnjak kad sad ima PS4 ko gospon čovek. Marijanović vjerojatno lupa glavom o zid što nije otvorio temu o svom kineskom mobitelu i natipkao jedno 350 postova dojmova.

  8. #2108
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Šta će dugom neki ružni hladnjak kad sad ima PS4 ko gospon čovek. Marijanović vjerojatno lupa glavom o zid što nije otvorio temu o svom kineskom mobitelu i natipkao jedno 350 postova dojmova.
    lol...dugi i marijanović garant svršavaju na noctua hladnjake...tko nebi,ja isto,nisam nikad ni držal u rukama takvu kvalitetu...sa ovim thermalrightom sam se isto već razrezal par puta,neznam jel se sa noctuom možeš porezat...a sigurno možeš,isto su to tanki limovi bez zaštita,da ima zaštite nebi ni hladili kako spada...

  9. #2109
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Satovi

    Kaj se tu događa

  10. #2110
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Otkad te nije bilo, ja kupio Orient Bambino, Casio Gshock, Casio Protrek, Seiko Samurai, Bambino i Gshock prodao Bartucu, Bartuc kupio Tissel, Orient Mako 2, tenk kupio Vostok Amfibiju i neki klasični Casio digitalac, kupili još hrpu remenja za satove, Marijanović restaurirao svoj stari Gshock

  11. #2111
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


  12. #2112
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Lol... Nisi reko kakav je ljum na Samuraiu, jel bolji nego na skxu?

  13. #2113
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Satovi

    Bome je Samurai dosta veci od SKX na ovoj slici. Fakat, slikaj lume, mora da valja

  14. #2114
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Satovi

    Pa ekipa ne dolazi i ne piše čak ni ono malo jada što je bilo jer se samo drka na te satove. Evo ovdje se pisalo svega pomalo sad zadnju stranu dvije i to kurca ne registriraš jer i kad uđeš na forum baciš pogled na desnu stranu gdje je bar s novim postovima, vidiš samo temu Satovi te Vedru, Bartuca i tenka i po defaultu se odjebeš s foruma.

  15. #2115
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Satovi

    Bolje da su svakom poklonili po jedan sat nego nekakve ružne hladnjake

  16. #2116
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Tajmex, seiko 5,victorinox, wenger...to može...

  17. #2117
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    I Swatch, isto horološki, vostoci komandirski i amfibie, casio gejšokovi, iljuminatori i edifisi...

  18. #2118
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    Imaš u gornjem lijevom uglu ispod forum: New posts, dakle klikneš na forum pa na New posts

  19. #2119
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    i nadam se da ste onda nešto naučili od vedro,bartuca i urban đentrija...svatko barem jednom ide sebi kupovat sat ili za poklon,ili klincu...nemojte kupovat robne marke i fešn satove tipa majkl kors,armani,dw itd.,kineske kvarcove koji samo nakelje ime od neke robne marke i nakraju su skuplji od pravih horoloških satova...
    ...dakle kupovat i poštovat horološke satove koji imaju tradiciju a neće vas koštat ništa više od fashion satova: kao odličan ulazak u automatike i dres satove tu su seiko 5 serija,kao ulazak u prave dajvere automatike imamo vostoke amfibie,popularne ministarke,sve satovi od 50-100dolara...
    ...onda još jeftinije,imamo swatch satove koji su npr. odlični za klince a koštat će vas 50$ ili manje,casio kojeg možete nabavit već od 10$ a ima povijest i tradiciju...onda victorinox švicarski satovi,timex koji su isto ful povoljni...nešto skuplji orienti,citizeni,marathon itd......

  20. #2120
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    i šta sam još htio,nemojte samo gledat izgled,da se sjaji i da ima puno nekakvih nacrtkanih brojkica i ukrasa i da je velik...najprije pogledat ime i da nije fashion sat i onda to kupit sebi ili za poklon...a cijena može bit ful povoljna...i onaj tko ga dobije kao poklon može ga sa veseljem nosit jer ima pravi sat ili ako neće prosljedit nekom drugom...
    https://www.amazon.com/Seiko-SNK795-...f=cts_wa_1_vtp
    https://www.amazon.com/Casio-G-shock...pparel&sr=1-12
    https://www.amazon.com/Casio-F91W-1-...apparel&sr=1-6
    https://www.amazon.com/Casio-MDV106-...pparel&sr=1-15
    https://www.amazon.com/Seiko-SNK805-...apparel&sr=1-5
    https://www.amazon.com/Victorinox-Ga...apparel&sr=1-2

  21. #2121
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Satovi

    Nismo niš naučili kad nas većinu zaboli za satove.

  22. #2122
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Nismo niš naučili kad nas većinu zaboli za satove.
    a može i tako...
    ...koji kurac mi sad sa amazona zaračunava šiping i sva ostala sranja i davanja...kad sam prvi puta kupoval preko amazona vostok amfibiu nije mi zaraačunalo koliko znam ništa,niti šiping niti carinu a sada kaj god da dodam troškovi su ogromni,šta je to sad?

  23. #2123
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    kako da to izbjegnem,mogu stavit na nekog drugog koji kao isto prvi puta kupuje na amazonu?

  24. #2124
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Satovi

    ...odnosno otvorim novi račun na amazonu na mamu,tatu,brata,sestru itd. i tako izbjegnem troškove šipinga i sve ostalo...to prolazi?

  25. #2125
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Satovi

    Shipping u pravilu uvijek zaračunava. Eventualno imaš onih fora da je free shipping preko nekog iznosa, ali prodavatelj mora biti baš Amazon, a ne netko treći. I mislim da Prime članovi imaju free shipping, ali to ne vrijedi za RH.

  26. #2126
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Ček znači nitko ne posta ništa u drugim temama zbog ove teme o satovima? Jel sam te dobro skužio @Izgubljeni?

  27. #2127
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Mislim kakve veze ima ova tema sa vas par ovdje što ste došli i napisali da vas ne zanimaju satovi. Prebacite se tamo u temu o igricama, molim lijepo. A ako ste došli provocirat jer ne radite ništa pametno, nema frke, ajde...

  28. #2128
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi

    Eto, sad vam je aktivna tema o onoj sapunici, dost grdo.

  29. #2129
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


  30. #2130
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Satovi


Slične teme

  1. P: Satovi
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •