= Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
Tenk, kao prvo glup si.Kao drugo, referirao sam se na tvoj post da je nemoguće da bi dali nešto tako vrijedno kao nagradu. Moš mislit koja vrijednost. Pa nisi dobio auto jbt život. Dobio si hladnjak za procesor. Još k tome prokleto ružan.Kao treće, ti bi se prvi trebao pokriti po ušima jer činjenica da su nekome ko ti, za ove proljeve o PC expertu kojima si bildaš post count uopće išta dali, je stvarno sramota. Dobro za Wikinga što je disejblao komentare na onom announcementu jer bi ga baš s guštom sterao u 3PM.
...a nisam ti ja kriv kaj nisi dobil,javi se vikingu pa probaj,ja sam odustal a možda si ti četvrti,onaj tko se ne javi sigurno neće dobit hladnjake,sve piše u postu od vikinga...
...a nagrade su super vrijedne i korisne,barem meni,i hladnjaci nisu ružni,ružni su samo ciganima sa pceksperta ili ciganima poput tebe ali oni imaju novaca za skupe vodene pa onda logično...zato mi je i čudno zašto bi dali tako vrijedne nagrade za obične postove i to pcplayu gdje više nitko nedolazi,dakle gledal se samo broj a nikakva kvaliteta ili doprinos forumu...možeš ga ti sterat i ovdje u 3pm,kakve veze šta je tamo zatvoril...
...kao prvo tražil sam ban nekoliko puta i ovdje sam još samo zato jer mi nisu skeljili ban a drugdje više ni nemam kamo jer bi letil u roku sekunda...