Prodajem nekoliko originalnih, nikad nošenih Adidasovih NBA dresova.
Dobio sam ih iz SAD-a, ali su mi preveliki.

> u obzir dolazi i ZAMJENASza drugi novi NBA dres! (uz nadoplatu jedne ili druge strane)

> može i DOGOVOR OKO CIJENE!

> POPUSTSako uzmete 2 dresa iz moje ponude!
.................................................. .................................................. .................................................. .......

Svi dresovi imaju:
- šivane brojeve i slova
- vezeni logo NBA-a (Swingman) te Adidasov logo

> Na slikama možete vidjeti i ostale detalje s autentičnih Adidasovih NBA dresova.

Dresove šaljem u Adidasovoj plastičnoj vrećici u kojoj sam ih i dobio!

.....
Inače, svaki ovakav dres košta 90 dolaraSplus cca 30-ak dolara poštarineS= cca 720 kn, s time da službeni NBA web shop (http://store.nba.com) ne šalje u HrvatskuS(!), a ako vam se na carini ne smiluju , to je još dodatnih cca 200 kn!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ja inače skupljam NBA dresove, pa ako je netko zainteresiran za prodaju/razmjenu, neka me slobodno kontaktira. Svi su uglavnom veličina M i nešto L.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dres mogu dostaviti u Splitu, za ostalo dogovor u vezi slanja!
Kontakt na: PP ili bjede@net.hr
.................................................. .................................................. ..


1.) KOBE BRYANT #24 Los Angeles LakersSRevolution30 Swingman - veličina XXL (+2")
CIJENA: 450 KN

> Dres ima i malu manu, a to su 3 sitne mrljice smeđe boje na stražnjoj strani, koje su, ne znam ni sam kako, nastale iznutra pa su tu i bolje vidljive. Izvana su slabo izražene. To je neka tvornička greška jer sam takav dres i dobio (a ne isplati se vraćati ga natrag). Veća mrlja je veličine oko 1 mm, a druge dvije su još manje.
>>>Zbog ovog razloga SNIŽAVAM CIJENU!






















2.) KEVIN GARNETT #5 Boston CelticsSRevolution30 Swingman - veličina XL (+2")
CIJENA: 500 KN


















3.) CHRIS PAUL #3 New Orleans HornetsSSwingman - veličina L (+2")
CIJENA: 500 KN

> ovo je meshS("rupičasti") Swingman iz sezone 09/10 za razliku od prethodnih koji su aktualna Revolution30 verzija!

















edited by Gwin.. na zahtjev OP