Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 187

Tema: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

  1. #61
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    @Wizard - ne razumijem. Koliko je onda novaca dovoljno? Što očekuješ uopće? Dobit ćeš milijun dolara, prema tebi za ništa jer očito postoji dovoljno novaca da ti nečija smrt bude prihvatljiva. Sa 6 milijuna kuna možeš dobiti mjesečnu kamatu od ~35k kuna ako oročiš u banci. Možda i ne toliko, ali ispod 20k nikako. Živjet ćeš kao prokleti direktor do kraja života bez da mrdneš prstom. Što onda je dosta?
    Novac nije dosta, to je to.

    A nekako mislim da niko to nebi prihvatia ode, hipotetski to nije problem, al kad bi se zapravo našli u toj situaciji ne vjerujem da bi itko prihvatio, mislim ode, ne općenito.
    Well, as long as it's interesting.

  2. #62
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Naravno da ne bih uzeo pare. Uopće ne kužim kako bi netko mogao pristati na takvo nešto. Bit će da je stvar odgoja
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao šcer od SAVE BAĆIĆA
    Pa slobodno se raspištolji i napiši tko sve zaslužuje smrt po tvojim kriterijima kako bi stvarno bila "dobra" šansa da među sedam milijardi stanovnika pogodiš nekoga za kime ne bi žalio tj. veselo bi trošio novac zarađen na njegovoj smrti.
    S obzirom da si me samim time što sam odabrao novac etiketirao kao ubojicu, zamisli koliko bi se još takvih na svijetu našlo. Dodaj tu i sve one koji nemaju ništa protiv same ideje, ali jednostavno nisu sposobni, niti su u mogućnosti napraviti 'iskorak' Ima takvih pun kurac i mnogo su veće šanse da pogodim takvu osobu nego što tvojih 1% sugerira. Osim toga, izvrćeš mi riječi. Nisam napisao da zaslužuju smrt, već da za njima ne bih žalio ako bi se ispostavilo da je upravo takve snašla sudbina. Kako siješ...
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  4. #64
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Ipak mislim da teško da tu spada više od 1% ljudi na svijetu, a ionako nebi nikad sazna koga si ubia.
    Well, as long as it's interesting.

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Pa ako bih živio u blaženom neznanju, to još više učvršćuje moju odluku.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  6. #66
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Tražio bi više para.

  7. #67
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    [quote="MILF hunter"S obzirom da si me samim time što sam odabrao novac etiketirao kao ubojicu, zamisli koliko bi se još takvih na svijetu našlo. Dodaj tu i sve one koji nemaju ništa protiv same ideje, ali jednostavno nisu sposobni, niti su u mogućnosti napraviti 'iskorak'[/quote]
    Istina. Zamisli koliko ima ljudi koji bi ubili nekog dzaba kad bi znali da ih se nikad ne bi otkrilo, cisto zbog osjecaja/da vide kako je to
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  8. #68
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    327

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Istina. Zamisli koliko ima ljudi koji bi ubili nekog dzaba kad bi znali da ih se nikad ne bi otkrilo, cisto zbog osjecaja/da vide kako je to
    Ja mislim da ih ima manje nego što ti misliš. Mediji nas samo šopaju sa negativnim vijestima pa ispada da su svi bolesnici, a meni se čini da ima 1-2% bolesnika koji dobijaju 99% medijskog prostora.

  9. #69
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao Magnus
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Istina. Zamisli koliko ima ljudi koji bi ubili nekog dzaba kad bi znali da ih se nikad ne bi otkrilo, cisto zbog osjecaja/da vide kako je to
    Ja mislim da ih ima manje nego što ti misliš. Mediji nas samo šopaju sa negativnim vijestima pa ispada da su svi bolesnici, a meni se čini da ima 1-2% bolesnika koji dobijaju 99% medijskog prostora.


  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Pa od nas šačice forumaša već ih je oko 15 koji su se izjasnili da bi uzeli lovu. Nitko ne priča o 99% takvih, ali da ih ima poprilično sa sličnim/istim stavom, ima ih. U to sam jednostavno uvjeren.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  11. #71
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    nope.
    #paperplatoongoonz

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Mislim da ne bi. Ja sam moralfag i imam grižnju savjest za svakakve gluposti, ne bih mogao to imati na duši.

  13. #73
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    ITT:

    Misteriozna osoba ponudi MILF Hunteru da pritisne gumb, ubije random čovjeka i dobije milijun $. Ovaj prihvati odmah i uživa u parama.

    Soniću ponudi isto, ovaj prihvati pare i činjenicu da utječe na kozmos, a onda potroši sve to na albume glazbenika za koje ni njihova mater nije čula, igraće konzole iz prošlog tisućljeća i sabrana djela svjetske filozofije, te konačno na mito obrazovnom sustavu koje mu omogućava da konačno završi srednju školu. Siroti kozmos se nikad nakon toga nije oporavio.

    Marvin OCX dobije istu priliku, ali odluči se odreći dijela nagrade ako će mu ponuđač garantirati da će umrijeti neki zločinac, ubojica, manijak, silovatelj ili neki sličan negativac. Tako će, reče, napraviti nešto pozitivno, a i dalje dobiti velike pare.
    Ponuđač prihvati i garantira da će umrijeti zločinac. Marvin pritisne gumb i ubije MILF Huntera.



    IMO svatko ovdje tko je rekao "da", pogotovo bez ikakvih kompromisa, smatra da ljudski život općenito ne vrijedi ništa, pa ne bi trebao imati nikakvog prigovora na bilo kakve loše stvari koje mu itko napravi.

  14. #74

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    IMO svatko ovdje tko je rekao "da", pogotovo bez ikakvih kompromisa, smatra da ljudski život općenito ne vrijedi ništa, pa ne bi trebao imati nikakvog prigovora na bilo kakve loše stvari koje mu itko napravi.

    Baš .

  15. #75
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Nemam prigovora
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  16. #76

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Ovoj temi treba malo Carlina.

    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  17. #77
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    that delicious butthurt
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  18. #78

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    pa čovjek je 100% u pravu ali nigdje ne vidam da veliča plaćene ubojice zato jer ne postoji svetost života niti je rekao da bi on ubio za novac .

  19. #79
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Kameleonov argument je na razini "tko vjeruje u sudbinu što se tiče određenih stvari ne bi se nikad trebao žaliti da mu netko ubije i siluje majku"
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  20. #80

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Od kuda izvlačiš takvu glupost.Potpuno je jasno što je čovjek napisao.

  21. #81
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Ništa krivo nije napisao. Štoviše, slažem se i točno je to što je napisao. Nitko to ni ne osporava. Kako siješ...
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Evo da i ja kazem svoj stav, nebi. Argumenti su vec navedeni i neda mi se prepisivat.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  23. #83
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Ovi koji su rekli da ili 'da je više para bi' treba vas mokrim novinama izmlatiti dok se pameti ne dovedete.

    Ako dobivaš 1000 000 dolara u zamjenu za oduzimanje nekog random ljudskog života, to je ubojstvo.

    Bila bi lijepa ironija da ta osoba koja umre bude žena, tata mama brat sestra iz vlastite obitelji.

  24. #84
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    A ako umre on sam?
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  25. #85

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Bila bi lijepa ironija da ta osoba koja umre bude žena, tata mama brat sestra iz vlastite obitelji.

    "Ukoliko uzmete, jedna osoba na svijetu, s kojom nemate nikakve veze, dakle ne poznate se, će umrijeti."
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  26. #86
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Možda je ta osoba posvojena i ne poznaje biološke roditelje.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  27. #87
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Da.
    Jebeš ga.
    Jedan više manje.


    Svi na ovom forumu bi to prihvatili, svatko ko kaze da nebi je licemjerni peder

    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  28. #88
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Ja nebi.

    EDIT: Lol @ licemjerni pederi, ne pokušavaj opravdat svoje moguće postupke argumentima hurr durr svi ste ubojice ne serite da niste.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  29. #89
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Ja nebi.

    EDIT: Lol @ licemjerni pederi, ne pokušavaj opravdat svoje moguće postupke argumentima hurr durr svi ste ubojice ne serite da niste.
    lel
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Baš to. Nebi prihvatio bez obzira na svotu, jednostavno ne mislim da imam pravo drugom misaonom biću uzeti život.

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •