Stranica 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 187

Tema: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

  1. #31
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Admire, ljubavi moja koja ne zna čitati, to je sve rečeno u prvom postu. Netko će umrijeti na random. Nitko nikada neće saznati kako ni zašto. Možda je Desu Noto spika u igri, štajaznam.

    Kako god, nema nikakve poveznice s tobom. Ti kažeš da ili ne i, ako kažeš da, dobit ćeš milju dolara.

    @Wizard - ne razumijem. Koliko je onda novaca dovoljno? Što očekuješ uopće? Dobit ćeš milijun dolara, prema tebi za ništa jer očito postoji dovoljno novaca da ti nečija smrt bude prihvatljiva. Sa 6 milijuna kuna možeš dobiti mjesečnu kamatu od ~35k kuna ako oročiš u banci. Možda i ne toliko, ali ispod 20k nikako. Živjet ćeš kao prokleti direktor do kraja života bez da mrdneš prstom. Što onda je dosta?
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  2. #32
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    [quote=Kid A]
    = Citat = Izvorno postao "McPingvin_v2.0":39e1rr3q
    Od tebe se ne traži apsolutno ništa, samo trebaš reći: "Da."
    Pa nismo to jos utvrdili jel ga ti trebas ubit ili samo reci da[/quote:39e1rr3q]

    Samo reći da, ali da nisi rekao da bi bio živ.

    Ne znam kaj bi napravio, odlučio bih na licu mjesta.

  3. #33
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    A lol

    Ako je tako onda definitivno da

    iako ne bi mi bio problem i da ja moram ubiti samo da me ne povezu s tim

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  4. #34
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Ubio bi bilo koga?

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?


  6. #36
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao hacker
    Ubio bi bilo koga?
    Pa normalno da ne bih nekog koga poznajem
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  7. #37
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    ako je u pitanju neko s kim neću nikad doći u doticaj morao bi razmisliti, al ipak nije to dovoljno novca za takvo što.
    Ovo jako dobro pokazuje situaciju u zemlji. Ovo i ona situacija sa stanovnicima Jakuševca.

    U ovoj državi nije problem živjeti u smeću... Sve dok ti navedena država to plaća (tj. lokalna samouprava, ali nije bitno za raspravu). Čim novci prestanu kapati, to postaje problem.

    Ista stvar i ovdje. Kao, uopće nije problem što će se jedan ljudski život ugasiti i što ja, tehnički, neću imati veze s tim... ALI MILIJUN DOLARA JE MALO. Za što točno? Od tebe se ne traži apsolutno ništa, samo trebaš reći: "Da."

    Živimo u državi gdje se i za nerad traže sve veći i veći novci.

    Jebem vas i vaš moralni kompas.
    lol
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #38
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Ne al ono tipa bila ta osoba zla dobra tata dvoje djece papa i to?

  9. #39
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Može papa.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  10. #40
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Ma jok. Dapace, jos bi mi bilo smijesno opravdavat se s tim "aj bar je bio los covjek pa mi je nekako lakse"
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Ma znaci random covjek, koji moze bit silovatelj i ubojica ili mozda doktor koji je spasio 100 zivota ce umrijet. Ne znas ko, ne znas u biti nista osim da se nisi nikada susreo sa tom osobom, odnosno poznavao ju.

    Prikazano je u onom linku sto sam stavio - stisnes gumb, random osoba umire, a tebi milijun dolara padne sa neba.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  12. #42
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    da

  13. #43

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao MILF hunter
    Bih, mirne duše. S obzirom na sav moralni talog koji se nakupio na Zemlji, šansa da će time život izgubiti netko tko nije 'zaslužio' je jednaka onoj da će ga izgubiti onaj koji i sam na neki način uništava tuđe živote. Voljan sam preuzeti rizik za tako finu cifru.

    Neko nevino dijete ? Majka ?Pilot koji u tom trenutku vozi avion sa 120 putnika ? Stvarno bi mogao trošiti taj novac mirne duše znajući da je netko morao umrijeti kako bi ti guštao ? Čak i da taj novac pokloniš u dobrotvorne svrhe možda si ubio osobu koja je činila još veće dobro .Inače većina studija pokazuje da je tek 1% ljudi stvarno patološki loše , pokvareno i nepopravljivo .Imao bi 99% šanse da pogodiš nekoga tko to ne zaslužuje.


    edit: inače glupo pitanje , tema kao i film koji se vrti oko tog pitanja iako ga nisam gledao .Zašto bi ti netko uopće ponudio novce za tako nešto .Ako je u pitanju Vrag onda on ima i puno jeftinije metode da nekoga pozove na


  14. #44
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Hipotetsko pitanje, nema razloga da se uzima toliko ozbiljno.
    Da moj izbor promijeni tijek kauzalnosti i svemir učini neku osobu mrtvom, prihvatio bih samo tako. Ikakav drugi način, poput ubojstva ili namještene nesreće ili biločega sličnog, ne bih nikad prihvatio, jer bih proveo ostatak života u strahu da će me nekako povezati s tim, Raskoljnikov style. Dakle u realnoj situaciji, ne, ne bih.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #45
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ubio bih nekog samo u slučaju da se nikako ne može povezati samnom.

  16. #46
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Yup.
    Osobno vjerujem da bi većina ljudi prihvatila to u navedenoj situaciji. Ne bi bilo ugodno, ali preživio bih i usrećio druge ljude zbog tog novca. Moralfaganje me ne zanima baš.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    = Citat = Izvorno postao šcer od SAVE BAĆIĆA
    Stvarno bi mogao trošiti taj novac mirne duše znajući da je netko morao umrijeti kako bi ti guštao ?
    Apsolutno da. I ne, ne mora taj netko biti potpuno nepopravljiv da bih mogao mirno spavati nakon toga. Dovoljno je da se radi o tipičnom političaru ili svećeniku, dileru, pedofilu, gitaristu Dragonforcea, a možda bih čak pogodio i nekakvog nasilnika ili osobu koja će tek postati nešto od navedenog. Društvena korist od istih je praktički nepostojeća i sumnjam da bi itko primjetio da ih nema. Ima i Sanader djecu kojima je on brižan otac sa silnim milijunima na računu. Boli li me kurac za to? Ne
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  18. #48

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    A koja je onda tvoja društvena korist ako si spreman ubiti radi vlastitog zadovoljstva ?

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Istina, nije velika, no, zar ju moram imati kako bih prihvatio nagradu? Ne moram. Što se mene tiče, što si manja šteta po društvo, time neizravno sve više pridonosiš za njegovu dobrobit. A svi koje sam naveo za mene su vrijedni rizika i ne mogu reći da ih žalim. I to je to, nema neke dublje filozofije.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  20. #50

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    To o čemu ti pričaš nema nikakve veze sa glupavom situacijom iz filma ili uvodnog posta .Znači ne znaš tko će umrijeti . Opravdavajući se da bi to mogao biti netko društveno štetan je poput opravdanja pijanog vozača da do sada nije nikad nikoga zgazio ili još gore .Mislim i on može pogoditi i zgaziti nekog pedofila ali ima 99 puta više šanse unesrećiti neku normalnu obitelj.

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Kako nema? Sve što uvodni post nudi je da bih morao živjeti s tuđom smrću na duši za tih milijun dolara. Moje objašnjenje je da bih prihvatio rizik jer je dobra šansa da bi to zahvatilo nekog tko mi nije po volji. Jbg, drugačiji svjetonazori. Mogao bih živjeti s time.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  22. #52

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Nije dobra šansa nego minimalana .Dobra je šanasa da bi pogodio nekog normalnog .Imaš 99 % šanse promašiti .Političari , dileri , pedofili i ubojice u koje bi se i sam svrstao su u u onih 1% .

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Daleko od toga da je 1% al' ok, tvoje mišljenje. I u tom slučaju bih uzeo lovu.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  24. #54

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Onda mi ne drži vodu tvoje pravdanje dobrim šansama da bi pogodio nekog lošeg .Znači ti bi uze lovu bez obzira .

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Bez obzira na tvoje uvjerenje da je minimalna šansa da zahvatim nekog od onih za koje sam naveo da ne bih žalio za njima (a mogao bih još navesti hrpetinu kriterija, ono su samo bili primjeri). Moje mišljenje i dalje ostaje isto kao u prvom postu, znači, ne mislim da je šansa za to minimalna.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  26. #56
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?



  27. #57

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Pa slobodno se raspištolji i napiši tko sve zaslužuje smrt po tvojim kriterijima kako bi stvarno bila "dobra" šansa da među sedam milijardi stanovnika pogodiš nekoga za kime ne bi žalio tj. veselo bi trošio novac zarađen na njegovoj smrti.

  28. #58
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?



  29. #59
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Vjerojatno bi prihvatio.

    Won't Bow Don't Know How.

  30. #60
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?

    Ne bi

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •