Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Laserski printer

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Laserski printer

    Ima koja sposobna osoba tu da se razumije u printere?- Nadam se da ima.
    Zanači meni i cimeru bi trebao neki jeftini laserski printer do 700-800 kn ( ne treba boja, samo crnu da ima) pošto odlazimo studirat a ja mislim da će mi tamo trebat dosta printanja...Za laserski smo se odlučili pošto nam se neda svako malo kupovat i mijenjat boju..Znam da za te pare ne mogu dobit nešto kvalitetno ali da printa crnu boju i da služi svrsi - meni dovoljno. Pa ako postoji koji best buy model za te pare slobodno ga spomenite tu

  2. #2
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724

    Re: Laserski printer

    Preporučio bih ti samsung ml-2540. Koristim ga na poslu i jako sam zadovoljan. Super brzo printa stranice, samo mu treba nekih 5-10 sec da se zalaufa, ali onda izbacuje turbo brzinom. Mislim da taj nije ni skup, ne znam točno cijenu.

  3. #3
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Laserski printer

    Ja sam se godinama bavio printerima i ono što ćeš uzeti je Canon LBP6000.
    Printer košta cca 550-600 kuna, troškovi zamjenskih tonera su sića i ne kvare se. Par modela iz prošle revizije rade godinama ko urice.

    Fora je što je printer osim s Canonovim, kompatibilan i s HP-ovim tonerima, pa ih možeš naći stvarno jeftino. Vidio sam na nekoj akciji zamjenski toner za 80 kuna, a kapacitet im je 2000 listova.
    Cijena tonera za tu klasu printera obično bude oko 350-400 kuna, pa je ovo ogromna ušteda.

    Za te pare itekako možeš dobiti kvalitetan printer. Skripte obično printaš na početku godine i prije ispita, a jedan toner će i tebi i frendu biti dovoljan kroz cijelu akademsku godinu. Praktički, kroz cijeli faks ćete potrošiti 500 kuna tonera, ako i toliko.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Laserski printer

    Uzeo ga....Fala na prijedlogu

Slične teme

  1. Laserski printer + scanner
    By Bartuc in forum Komponente
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 12-06-2013, 10:41
  2. HP printer
    By THUNDER_DINIX in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-03-2013, 13:56
  3. Laserski pisač i skener
    By zerica in forum Komponente
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-10-2009, 14:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •