Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Podešavanje COD2 Servera (GAME-HR)

  1. #1
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Podešavanje COD2 Servera (GAME-HR)

    Ovako, kupio sam server danas sa 24 slota na GAME-HR i sad me muči kako podesit da bude TDM, da imam sva oružja na oba teama, te da izbacim neka oružja koja mi idu na jetra. Ugl. nekaj sam podešavao po cfg-u i sad mi neće više ić na server, čak i nakon kaj sam vratio sve na default. :/ Pomoć molim, oću podić server napokon i da to sve radi kak treba :/
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: Podešavanje COD2 Servera (GAME-HR)

    Sve si to mogao preko komandi, nista u CP-u.Da bi ista mjenjao iz igre, upises u consoleu /rcon login [password], TDM naredba je /g_gametype tdm a za oruzja je: Broj odredenog oruzja po teamu. 0 - zabranjena ta klasa oružja, 99 - nema limita
    scr_boltaction_limit 99
    scr_sniper_limit 1
    scr_semiautomatic_limit 99
    scr_smg_limit 99
    scr_mg_limit 99
    scr_shotgun_limit 1
    Druge vrste oruzja:
    scr_allow_pistols 1 [1 = allow pistols. 0 = do not allow pistols]
    scr_allow_turrets 1 [1 = Allow Turrets. 0 = Remove Turrets]S(da li ce mg-i i ostalo specijalno oruzje biti dopusteno)
    Postavljanje da li igrac moze baciti drugo oruzje drzeci USE tipku oko 2sek:
    scr_allow_secondary_drop 1 [1 = players can drop secondary weapons. 0 = players can NOT drop secondary weapons]
    Postavljanje hoce li igrac ispustiti bilo koje od navedenih oruzja ako ih ima u ruci prilikom smrti.
    scr_allow_weapondrop_nade 1 [1 = allow the weapon to drop. 0 = do not allow the weapon to drop]
    scr_allow_weapondrop_sniper 0 [1 = allow the weapon to drop. 0 = do not allow the weapon to drop]
    scr_allow_weapondrop_shotgun 0 [1 = allow the weapon to drop. 0 = do not allow the weapon to drop]
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

Slične teme

  1. [NOVO]4 nova CoD4 Servera!!!
    By Zabek in forum Call of Duty
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 19-02-2011, 20:11
  2. Podešavanje gamepada Logitech rumbled2 ?
    By dana007 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-09-2008, 18:58
  3. NEW GAME
    By v4MP1r3 in forum Alt-F4
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 30-12-2005, 21:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •