Stranica 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 262

Tema: Half-Life drek

  1. #121

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Što ga sereš gluposti.
    Ajde pročitaj još jednom što je čovjek napisao.Postoji razlika od igre do igre i vrijeme kada će skroz zastariti .Nije isto jedan tetris i Crysis .Tetris će se igrati i za deset godina , Crysis neće .

  2. #122

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Babitz
    U njegovu obranu, Soniče, nije reko da ni jedna igra ne može bit bezvremenski klasik, već da igre lako pregaze vrijeme, kao što se, prema njegovim riječima, dogodilo HL-u.

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Ja sam retardiran.
    Kužim ja to. Kad kažeš "EOD" znači da si u pravu.
    Bravo. Samo pokazuješ svoju nezrelost. Ja sam retardiran jer se ne slažem sa tobom? Ne čudi me nimalo takvo rezoniranje.

  3. #123
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Half-Life drek

    Vau, ne znaš logički razmišljat niti čitati s razumijevanjem. Kako šokantno.


    = Citat = Izvorno postao Delirium
    = Citat = Izvorno postao Babitz
    @bull
    Kako se dopalo Chupacabri i masi drugih koji su prvi put igrali igru prošle il pretprošle godine? Pričaš idiotarije, ali to me ne iznenađuje. Naposlijetku, Deus Ex nisam ni odigrao 2000. kad je izašao, al ne daj da te to spriječi od pisanja idiotarija.
    Igre je sasvim u redu za usporediti, tim više što su developeri ciljali na istu + novu publiku i govorili o očuvanja duga igre. Naposlijetku, ostale stvari stoje. Da je 11 godina starija igra napravljena za manje para, s manje ljudi te uključuje više fičra, traje duže i nema rushan kraj.

    edit
    Ok, vidim da je Delirium neki konzolaški shitposter kojem je prva igra Halo 3. Samo nastavi nizati svoje non sequiture.

    Ok, nizanje mojih logičkih pogrešaka je puno bolje od argumentiranja. Samo nastavi.
    Da počnemo?
    -Deus Ex nije bio bugovit pri izlasku (ništa više od prosječne igre, a sasvim sigurno manje od bilo koje Beth ili Bioware igre ikad).
    -zato što je neka igra prije 15 godina imala grafiku koja je za današnje pojmove zastarjela, ne znači da cijeli taj žanr danas više ne vrijedi; još uvijek postoji interes za old skul avanture ili RPG. Možda si čuo za nedavne kickstartere koje su započeli Tim Schafer i Brian Fargo, a bome i masa drugih
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  4. #124
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Babitz
    Vau, ne znaš logički razmišljat niti čitati s razumijevanjem. Kako šokantno.


    = Citat = Izvorno postao Delirium
    = Citat = Izvorno postao Babitz
    @bull
    Kako se dopalo Chupacabri i masi drugih koji su prvi put igrali igru prošle il pretprošle godine? Pričaš idiotarije, ali to me ne iznenađuje. Naposlijetku, Deus Ex nisam ni odigrao 2000. kad je izašao, al ne daj da te to spriječi od pisanja idiotarija.
    Igre je sasvim u redu za usporediti, tim više što su developeri ciljali na istu + novu publiku i govorili o očuvanja duga igre. Naposlijetku, ostale stvari stoje. Da je 11 godina starija igra napravljena za manje para, s manje ljudi te uključuje više fičra, traje duže i nema rushan kraj.

    edit
    Ok, vidim da je Delirium neki konzolaški shitposter kojem je prva igra Halo 3. Samo nastavi nizati svoje non sequiture.

    Ok, nizanje mojih logičkih pogrešaka je puno bolje od argumentiranja. Samo nastavi.
    Da počnemo?
    -Deus Ex nije bio bugovit pri izlasku (ništa više od prosječne igre, a sasvim sigurno manje od bilo koje Beth ili Bioware igre ikad).
    -zato što je neka igra prije 15 godina imala grafiku koja je za današnje pojmove zastarjela, ne znači da cijeli taj žanr danas više ne vrijedi; još uvijek postoji interes za old skul avanture ili RPG. Možda si čuo za nedavne kickstartere koje su započeli Tim Schafer i Brian Fargo, a bome i masa drugih

    -"Ništa više od prosječne igre", dobro da se taj pojam ne mijenja svakih cca.6 mjeseci zbog užasne mainstream publike od 2000. pa na dalje
    - Hipster-nostalgija
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  5. #125

    Re: Half-Life drek

    Deus Ex je u vrijeme izlsaka bila najlošije optimizirana igra u povijesti , gore i od prvog Crysisa .postao je igriv tek kroz nekoliko godina .Bugova je imao tonu što je u ono vrijeme bilo više manje normalno .Da , igra je odlična i bolja od svih nastavaka ali danas totalno zastarjela i neigriva .Ima zasluženo mjesto u povijesti gaminga.

  6. #126
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Half-Life drek

    Ja samo ne znam koje je igre delirium igrao ako su mu ove danasnje igre bolje od starih.
    Sve se zaglupljuje do bola, evo na primjer TES serijal gde se od Morrowinda igra zaglupljuje i vadi joj se sadrzaj. To je valjda do samih igraca koji su u proslosti imali taj anti-konzumeristicki stav a sad se ne razlikuju od bilo kojih potrosaca. Jebo ti ja grafiku u reflekcije u vodi kad nemam sta da radim, kad je igra dosadna i nezanimljiva i ima milion istih takvih u svakom trenutku.
    E da hipster sam rofl, odo se ubit.

    Sto se tice Gordon Freemana, u prvom djelu mi je i ok sto ne prica ali u drugom djelu je to bas glupo. Jebote lik bez rijeci i pogovora ide da se bori sam protiv drzavnog sistema, ma daj. U 1984. po kojoj je i baziran drugi dio lik vecinu knjige provodi u kontemplaciji da li treba da uradi nesto ili ne, dok ovaj "Gordone idi sjebi sve lol" bez pogovora ide.

  7. #127
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Half-Life drek

    9 stranica lol
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  8. #128
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Half-Life drek

    @delirijum
    -Pa nije bio neigrivo bugovit i ne sjećam se ni jedne recenzije iz tog doba koja spominje bugove
    -Da, to je argument na sve. Hipster - nostalgija. Ne zato što žanr ima neke svoje vrijednosti. *baca ruke u zrak*

    @šćer
    Ne. Deus Ex ej bio u redu s optimizacijske strane. Problem je bio kaj je imao MASIVNE nivoe i draw distance, naročito za ono doba. Crysis isto nije bio neoptimiziran, nego je jednostavno bio gladan resursa iz istih razloga. Nauči nešto o tehnologiji prije nego kreneš radit budalu iz sebe.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  9. #129
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Half-Life drek

    Ma pričate sranja. Kako moj brat može igrat onaj loši, zastarjeli, zbugani Deus Ex godinama a ne igra ništa od ovog novijeg? Dao sam mu da igra svašta, Half Life 1 i 2, Deus Ex, sve NFSove koje sam imao, CoDove, Oblivion... ma sve i svašta, a on se vraća tim "zastarjelim i smećastim" igrama, a odrasta u dobu kad ima milijun pizdarija koje su navodno bolje. A eto, ne igra, kaže da mu je zabavniji DE. Ni prijatelji. Ni svi koje znam. Normalno da tuku sate u CoD MP, Diablo itd. ali kad igraju nešto SP za zabavu uvijek se igra Titan Quest, prvi CoD i Medal of Honor, pa čak i Half Life, ma i Super Mario, flash igre... sve samo ne ovo danas. Ako vam je teško priznati da ono, gutate nove igre i da vam se sviđa onda okej, ali ne serite da je nešto zastarjelo. Igra je uvijek ista, ako ti je tada bila muka upravljat onda će i danas.
    Nek mi netko nađe igru poput Spyra. Jel on zastario? Je kurac. I dalje je jedan od najjačih platformera i sto puta ZABAVNIJI od tisuće novijih igara, a stariji je od mene ffs. I dalje upravljaš gore-dolje-lijevo-desno, nije ništa drukčije od današnjih igara.
    Svi smo mi Mirko.

  10. #130
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Half-Life drek

    Ne zaboravi, brat ti je hipster.

  11. #131
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Half-Life drek

    Prodaj svog hipster brata.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  12. #132
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao šcer od SAVE BAĆIĆA
    Deus Ex je u vrijeme izlsaka bila najlošije optimizirana igra u povijesti , gore i od prvog Crysisa .postao je igriv tek kroz nekoliko godina .Bugova je imao tonu što je u ono vrijeme bilo više manje normalno .Da , igra je odlična i bolja od svih nastavaka ali danas totalno zastarjela i neigriva .Ima zasluženo mjesto u povijesti gaminga.
    Zar opet moram ponoviti da sam Deusa igrao nedugo nakon izlaska na tada sasvim prosječnoj, možda čak i ispod-prosječnoj konfiguraciji bez ikakvih problema. Prijatelj je direkno po izlasku igre imao također nešto bolji komp od moga (znači malo bolji od prosječnog) i derao igru na max postavkama pri pristojnom framerateu. Priče da je bio neoptimiziran su mi toliko besmislene, imam dojam da se vodite po principu rekla/kazala, ste uopće krenuli u osnovnu školu dok je igra izašla, bili dovoljno stari da znate upaliti komp i podesiti igru!? Ili ste možda još bili na 486-icama pa nije niti čudo zašto igra nije radila!?

  13. #133
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao System
    Ja samo ne znam koje je igre delirium igrao ako su mu ove danasnje igre bolje od starih.
    Sve se zaglupljuje do bola, evo na primjer TES serijal gde se od Morrowinda igra zaglupljuje i vadi joj se sadrzaj. To je valjda do samih igraca koji su u proslosti imali taj anti-konzumeristicki stav a sad se ne razlikuju od bilo kojih potrosaca. Jebo ti ja grafiku u reflekcije u vodi kad nemam sta da radim, kad je igra dosadna i nezanimljiva i ima milion istih takvih u svakom trenutku.
    E da hipster sam rofl, odo se ubit.

    Sto se tice Gordon Freemana, u prvom djelu mi je i ok sto ne prica ali u drugom djelu je to bas glupo. Jebote lik bez rijeci i pogovora ide da se bori sam protiv drzavnog sistema, ma daj. U 1984. po kojoj je i baziran drugi dio lik vecinu knjige provodi u kontemplaciji da li treba da uradi nesto ili ne, dok ovaj "Gordone idi sjebi sve lol" bez pogovora ide.
    Morrowind mi je najdraži nastavak TESa.
    Igro sam ga sigurno 300 i više sati. Možda i 400.
    Kad bi posjeo buraza koji se rodio poslije toga pred Morrowind. Ne bi izašo iz Seyda Neena.
    Starci se mogu žalit "HURR SVE JE BILO BOLJE PRIJE, OVO SU INTERAKTIVNI FILMOVI A NE IGRE!!!"
    Al što nam to donosi?
    Ništa. Niko neće našravit nešto kao morrowind, jer za to jednostavno nema publike. Svi su prestali gejmat ili kao ja još gejmaju u tišini šta im dođe.

    Ja uzimam svoja zadovoljstva kako dolaze. Igro sam Oblivion - uživo sam u njemu. Igro sam Skyrim - uživo sam u njemu.
    Buraz koji je igro samo ova dva, stalno govori "Oblivion je tolko bolji od skajrima..."
    Vremena se mjenjaju, nas je pojelo vrijeme. Moežmo do kraja života ostat i valjat se u toj žabokrečini ili popustit ponos i odigrat s vremena na vrijeme i neki interaktivni film, popustit predrasude o njima i njihovoj publici, i jednostavno se zabavit.
    Ako će mi poglupljivanje igre donijet više zabave, samo hajde. Poglupite sve.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  14. #134
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Half-Life drek

    Veki vas zajebava, on se odavno prestao igrati na ovim pizdarijama i koristi platformu budućnosti - tablete

  15. #135
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Half-Life drek

    Igre koje se zasnivaju na tehnologiji u trenutku izlaska zastarjevaju do granice neigrivosti. Da ne bi zastarjele, moraju imati unikatnu grafiku koja se ne oslanja prvenstveno na broj poligona.
    Zastarjevaju igre koje petljaju s kontrolama ili se povode za starim sustavima upravljanja.


    Recimo uz Silent Hill, kontrole su potpuno uništile tzv. bezvremenski klasik Metal Drek Solid 2. Sad kad grafika više nije ništ spešl, priča je oduvijek kanta, tak da igra više nema ništa ponuditi.

    U međuvremenu je delirium postao o TES-u. TES je oduvijek očajno užasan serijal. Svaki brije na grafiku u trenutku izlaska bez ikakve igrivosti. Bez obzira na nabrijavanje, Morrowind je i danas najgori nastavak.

  16. #136
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Delirium
    Morrowind mi je najdraži nastavak TESa.
    Igro sam ga sigurno 300 i više sati. Možda i 400.
    Kad bi posjeo buraza koji se rodio poslije toga pred Morrowind. Ne bi izašo iz Seyda Neena.
    Starci se mogu žalit "HURR SVE JE BILO BOLJE PRIJE, OVO SU INTERAKTIVNI FILMOVI A NE IGRE!!!"
    Al što nam to donosi?
    Ništa. Niko neće našravit nešto kao morrowind, jer za to jednostavno nema publike. Svi su prestali gejmat ili kao ja još gejmaju u tišini šta im dođe.

    Ja uzimam svoja zadovoljstva kako dolaze. Igro sam Oblivion - uživo sam u njemu. Igro sam Skyrim - uživo sam u njemu.
    Buraz koji je igro samo ova dva, stalno govori "Oblivion je tolko bolji od skajrima..."
    Vremena se mjenjaju, nas je pojelo vrijeme. Moežmo do kraja života ostat i valjat se u toj žabokrečini ili popustit ponos i odigrat s vremena na vrijeme i neki interaktivni film, popustit predrasude o njima i njihovoj publici, i jednostavno se zabavit.
    Ako će mi poglupljivanje igre donijet više zabave, samo hajde. Poglupite sve.

    Jebote pricas o predrasudama ljudi prema modernim igrama a ne govoris o tome kako ljudi pljuju stare igre jer su govna. Malo licemjerno, zar ne. Najnovija igra koju sam igrao je DE:HR igra mi se stvarno svidjela. Ali to ne znaci da sad moram da pljujem igre koje su starije. Evo bas trenutno igram igru iz '93 koja me je zaprepastila svojom dubinom kako pricom story tellingom tako i samom mehanikom, jebote u kojoj novoj igri moras misliti na fenjere, konopce, hranu, satore i svemirske dildoe ako ides iz grada u grad. Igre su se promjenile ali na stetu sadrzaja a meni licno to smeta i to je to. Pa i sam primjer DE, HR koliko god da je dobra igra opet ima brdo manje sadrzaja nego prvi dio. HR je za ovu generaciju kao sto je kec bio za onu.

  17. #137
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Veki vas zajebava, on se odavno prestao igrati na ovim pizdarijama i koristi platformu budućnosti - tablete
    Ma on već godinama zvuči kao da je na tabletama

  18. #138
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Half-Life drek

    Ja više ne znam tko je protiv koga, a tko s kim u ovom topicu. Clusterfuck.

  19. #139
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Half-Life drek

    Gle, i danas i prije je bilo smeća. Generalno igre napreduju. Uzmi najgoru pucačinu unazad 2-3 godine i sigurno je 10x igrivija i bolja od prvog Half-Lifea. Jer je Half-Life užasna igra. No to ne znači da u to vrijeme nije bilo dobrih igri.

  20. #140
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao System
    = Citat = Izvorno postao Delirium
    Morrowind mi je najdraži nastavak TESa.
    Igro sam ga sigurno 300 i više sati. Možda i 400.
    Kad bi posjeo buraza koji se rodio poslije toga pred Morrowind. Ne bi izašo iz Seyda Neena.
    Starci se mogu žalit "HURR SVE JE BILO BOLJE PRIJE, OVO SU INTERAKTIVNI FILMOVI A NE IGRE!!!"
    Al što nam to donosi?
    Ništa. Niko neće našravit nešto kao morrowind, jer za to jednostavno nema publike. Svi su prestali gejmat ili kao ja još gejmaju u tišini šta im dođe.

    Ja uzimam svoja zadovoljstva kako dolaze. Igro sam Oblivion - uživo sam u njemu. Igro sam Skyrim - uživo sam u njemu.
    Buraz koji je igro samo ova dva, stalno govori "Oblivion je tolko bolji od skajrima..."
    Vremena se mjenjaju, nas je pojelo vrijeme. Moežmo do kraja života ostat i valjat se u toj žabokrečini ili popustit ponos i odigrat s vremena na vrijeme i neki interaktivni film, popustit predrasude o njima i njihovoj publici, i jednostavno se zabavit.
    Ako će mi poglupljivanje igre donijet više zabave, samo hajde. Poglupite sve.

    Jebote pricas o predrasudama ljudi prema modernim igrama a ne govoris o tome kako ljudi pljuju stare igre jer su govna. Malo licemjerno, zar ne. Najnovija igra koju sam igrao je DE:HR igra mi se stvarno svidjela. Ali to ne znaci da sad moram da pljujem igre koje su starije. Evo bas trenutno igram igru iz '93 koja me je zaprepastila svojom dubinom kako pricom story tellingom tako i samom mehanikom, jebote u kojoj novoj igri moras misliti na fenjere, konopce, hranu, satore i svemirske dildoe ako ides iz grada u grad. Igre su se promjenile ali na stetu sadrzaja a meni licno to smeta i to je to. Pa i sam primjer DE, HR koliko god da je dobra igra opet ima brdo manje sadrzaja nego prvi dio. HR je za ovu generaciju kao sto je kec bio za onu.

    Generacijski jaz. Kompanije su shvatile da ima više smisla ugoditi 2000 plus publici kojoj mama i tata sve kupuju.
    Za nas nikoga više nije briga. Nemamo novca, piratiramo, ljutimo se kad nešto ima DRM, imamo prohtjeve za kompliciranim igrama...

    Hoće li me to natjerat da odustanem od gaminga? Nope. Lagano ću plutat i dalje po struji i igrat šta mi se svidi.
    Nijedna igra nije toliko dobra da ju igram ostatak života.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  21. #141
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Half-Life drek

    Mislim da je problem sa nama koji smo igrali starije igre, da je prilično očito da su moderne igre 1248329082390 regurgitacije svega već viđenog (tu i tamo se pojavi iznimka). S druge strane novijim gejmerima je dosadno igrati neku staru igru jer su odigrali 893 igre koje su kopirale i regurgitirale taj neki stari klasik koji je u to vrijeme bio revolucionaran. Pa FPS žanr se valjda temeljno nije ni promjenio od tog half life-a o kojem je ovaj topic

  22. #142
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Mirko L
    Ja više ne znam tko je protiv koga, a tko s kim u ovom topicu. Clusterfuck.
    Sve je relativno i mijenja se od trenutka do trenutka
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  23. #143
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Recimo uz Silent Hill, kontrole su potpuno uništile tzv. bezvremenski klasik Metal Drek Solid 2. Sad kad grafika više nije ništ spešl, priča je oduvijek kanta, tak da igra više nema ništa ponuditi.

    U međuvremenu je delirium postao o TES-u. TES je oduvijek očajno užasan serijal. Svaki brije na grafiku u trenutku izlaska bez ikakve igrivosti. Bez obzira na nabrijavanje, Morrowind je i danas najgori nastavak.
    Ovo boldano stoji. Nabavio za X360 Metal Gear Solid HD reizdanje i dvojka mi je neigriva. Kontrole su očajne, kao i cijeli gameplay dizajn.

    Što se tiče TES-a, za Morrowind nikada nisam nešto zagrizao previše, dok su Oblivion i Skyrim bili čisti prosjek za moj ukus.

    = Citat = Izvorno postao Delirium
    Za nas nikoga više nije briga. Nemamo novca, piratiramo, ljutimo se kad nešto ima DRM, imamo prohtjeve za kompliciranim igrama...
    Ako pogledam Steam račune na ovom forumu, ne bih baš rekao
    Štoviše, igre nikada nisu bile pristupačnije s nikada boljom podrškom. Problem su očekivanja.
    Ona su uvijek problem zapravo.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #144
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Babitz
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Korištenje metacritica i gamerankingsa kao argument daješ do znanja da ne razmišljaš za sebe, već skačeš na neki hype bandwagon. Naposlijetku, da si vjerovao njima, jel bi se zabavio tolko uz Alpha Protocol?
    Jesi li ti uopće pročitao cijeli moj post? Nabrojao sam "par" stvari zašto mislim da je HL igretina i pol. Metacritic i gameranking nisam koristio kao argument vlastitog mišnjena. To sam napravio u drugom postu. Njega sam koristio samo prilikom objašnjavanja svog citata "Jedno je imati svoj pogled na svijet i svoje neko mišljenje ali kad ideš blatiti jednu od najboljih igara svih vremena onda si, well, jednostavno tužan.".

    Doduše govoriš nešto o novinarima i sličnim stvarim, a na navedenom postanom linku igra ima 9.1 score od strane usera. Sad više ni to nije mjerodavno?

    Što se tiće zabave uz Alpha Protocol, prošao jednom, oko 10 sati gameplaya i to je to, vjerovatno ga neću nikad više igrati. Dao sam 2€ za igru i nije mi žao. Ne bi mi bilo ni 10-15€ žao. Sasvim pristojna igra koju su pa recimo to tako bezrazlogno razapeli, jer ono ima puno gorih igara.

    Recimo meni se osobno od GTA serijala povrača. Za mene preloša i neigriva igra. Si vidio mene gdje da otvaram topic o toj igri i da serem. Ekipa ju voli. Mogu i skužiti zašto, ali za mene nije i to je to.

    Za razliku od EYE za kojeg smo se svi valjda složili da suxxa osim tebe. Nice ^^

  25. #145
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Half-Life drek

    Konzole su nekako oduvijek bile broj jedan u gamingu. I kad dodje do zasicenja identicnog gameplaya i identicne grafike PC nakratko preuzme gaming i digne ga par stepenica. Tad izadje nova generacija konzola podjednako konkurentna PC-u i krene se sa novom erom identicnih igara.
    Problem je sto trenutna generacija konzola u trenutku izlaska nije bila konkurentna PC-u i nije ni bilo potrebe da bude jer je nova generacija gamera prihvatila nove trendove da se igre poglupljuju sve dok se dobro reklamiraju i imaju visoku ocjenu kritike. Gaming je trenutno na prelaznom periodu kad ce PC ponovno bit glavna platforma i malo izdici gaming(bar na tehnickom nivou jer trend pravljenje igara za djecu je permanentan bojim se) ili ce se sacekati nova generacija konzola koja ce imati identican gemeplay,igre ce biti podjednako suplje ali ce imati bolju grafiku. Trece opcije nema.

  26. #146
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Half-Life drek

    Zašto je Half Life užasna igra? Ajde molim vas nek mi to netko objasni, kako to? Evo ja sam glup, ne razumijem, objasnite mi molim vas?
    Svi smo mi Mirko.

  27. #147
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Half-Life drek

    Mene su natjerali da ga opet prijeđem.

  28. #148
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Half-Life drek

    ja igram doto

  29. #149
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Half-Life drek

    Sad ozbiljno.

    Slažem se s Deliriumom da su današnje igre općenito uznapredovale u odnosu na stare: opširnost, mehanika, priča, grafika etc.
    To ne znači da nove igre moraju nužno biti bolje od starijih, ali imaju puno veće mogućnosti i prema njima bi i trebale, ali što mi ne ide nikako u glavu su vaše usporedbe.

    Vi usporedite jednu od najboljih igara tada (govorim kako je općenito smatrano, jer nisam igrao HL2 ni DE) s nekom vama lošom danas. Tko spominje one koje su bile loše tada, a takvih je bilo mnogo više od dobrih, a također i više od loših danas. Uzmimo - koja vam je najbolja, Dragon age, Skyrim, batman, diablo 3? Nebitno - i amo naći neko smeće iz 1997. da ih usporedimo. Danas izlazi mnogo više hit igara nego ikad prije.

    Dakle, što hoću reći da je da ima dobrih starih igara, naprimjer UT99 još uvijek igram jer je action-packed i traži 100% skilla, a diablo 1 sam nedavno zaigrao i ostao sam duboko iznenađen kako je jednostavno zabavna bila u odnosu na neke danas koje mi pre brzo dosade...te mi igre jesu bezvremenske, ali općenito su nove igre masu uznapredovale u odnosu na njih; moglo bi se napraviti nešto slično diablu 1 s boljom grafikom, mnogo opširnijom pričom, questovima, lokacijama, mehanikom i RPG elementima, ali to što je većina danas nesposobna da to napravi a da uz to igri zadrži ono ''nešto'' bez da zasere je druga stvar.

  30. #150
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao SharpDressedChevap
    Zašto je Half Life užasna igra? Ajde molim vas nek mi to netko objasni, kako to? Evo ja sam glup, ne razumijem, objasnite mi molim vas?
    Još čekam odgovor.
    Svi smo mi Mirko.

Slične teme

  1. Half-Life 1 u Half-Life 2 source engine-u aka Black Mesa
    By The Jackal in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 19-07-2010, 13:36
  2. Half-Life 1
    By Ghost_Rider in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-09-2008, 19:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •