Stranica 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 262

Tema: Half-Life drek

  1. #91

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    = Citat = Izvorno postao Delirium
    I sad sam ja malouman jer ne mogu skužit neke hispterske "2DEEP FOR U" gimmickse?
    Ne, nisi, no to također nisu nikakvi hipsterski gimmicki.

    Jednostavno, neki ljudi imaju a neki nemaju mentalni sklop koji im omogućuje da nešto prepoznaju i iskuse kako je zamišljeno.

    Prilično sam siguran da svi imamo takvo razmišljanje samo u različitim stvarima. Nešto što bi ti cijenio i što bi te se jako svidjelo, možda bi kod mene prošlo skroz nezapaženo.
    Da jednostavno je čudno ne osjetiti što je pisac želio reći .Igra ti praktički to crta .Istom logikom su išli i u Portalu .TI si centru zbivanja i prolaziš kroz priču bez da ti itko narušava tu iluziju .Koliko su života samo udahnuli u ona dva robota i onda W3DR4N piše kako "Valve je dovoljno nesposoban da ne može napraviti dobru igru i lika".Svašta .

  2. #92
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Half-Life drek

    Baš to.

    Zato mi WEDRAN uvijek djeluje nekako ko trol jer jednostavno ne može čovjek povjerovati da on išta zaist voli igrati, i ako voli, što, i zašto?

    Ja kad nešto volim, mogu reći 100 stvari o tome, također i ako mi se ne sviđa, mogu dati točne argumente zašto.

    Od početka foruma sam tu i nikad ga mislim nisam vidio da se izrazi onako..normalno.

    Da kaže, ok volim ovu igru jer ima ovo ovo i ovo, ovo mi je super zato i zato, a ovaj glavni lik me obuzeo svojim humorom i šta ti ja znam. Bilo bi daleko lakše pričat s njim onda.

  3. #93

    Re: Half-Life drek

    Pa rekao vam je čovjek. Njemu se ne sviđa HL pristup gdje ima osjećaj da mu je lik mutav.

  4. #94

    Re: Half-Life drek

    Onda nije ni osjetio igru kako treba.Njegov problem .

  5. #95
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Baš to.

    Zato mi WEDRAN uvijek djeluje nekako ko trol jer jednostavno ne može čovjek povjerovati da on išta zaist voli igrati, i ako voli, što, i zašto?

    Ja kad nešto volim, mogu reći 100 stvari o tome, također i ako mi se ne sviđa, mogu dati točne argumente zašto.

    Od početka foruma sam tu i nikad ga mislim nisam vidio da se izrazi onako..normalno.

    Da kaže, ok volim ovu igru jer ima ovo ovo i ovo, ovo mi je super zato i zato, a ovaj glavni lik me obuzeo svojim humorom i šta ti ja znam. Bilo bi daleko lakše pričat s njim onda.
    U admin podforumu je dobio zeleno svjetlo i podrsku od IgGya da otvara takve teme, steta sto nisam sacuvao screenshot tog topica a i nemam vise pristup toj sekciji foruma (a inace nisam nikad i imao huehue). Ono, IgGy je cak i otvorio topic tamo u kom ga hvali, smijesno
    EDIT
    Mislim da sam cak i poslao screenshot na par forumasa ali cisto sumnjam da to vise itko od njih ima sejvano. Iako postavlja se pitanje koja mu je svrha raditi to dalje kad casopisa vise nema a i forum nije vise aktivan kao prije
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  6. #96

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao šcer od SAVE BAĆIĆA
    Onda nije ni osjetio igru kako treba.Njegov problem .
    Znači ipak je caka u tim "2Deep4u" fazonima?

  7. #97
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    U admin podforumu je dobio zeleno svjetlo i podrsku od IgGya da otvara takve topice
    Sjećam se toga, ali evo dajem ruku u vatru ako to on radi samo da forum živne. Otkad ga "znam"/čitam, uvijek zvuči kao ogorčeni frik kojega su zlostavljali u školi i mislim da sam svega par njegovih postova vidio u kojem je ostavio dojam da se radi o ljudskom biću, a ne o panjini

  8. #98
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Pa rekao vam je čovjek. Njemu se ne sviđa HL pristup gdje ima osjećaj da mu je lik mutav.
    Baš ovo što šćer ispod reče.

    No, ajde nek kaže za neku igru koja je pucačina, zašto je odlična, detalji, zašto je lik u njoj odličan itd.

    Ovako mi djeluje ko neki bot.

    Ova igra boguje.
    Smeće.

    Ko može voditi normalan razgovor, ili ga poštovat ko kolegu gamera s ovakvim izražavanjem.

  9. #99

    Re: Half-Life drek

    [quote=Sgt. Bull]
    = Citat = Izvorno postao "šcer od SAVE BAĆIĆA":32hxc2wv
    Onda nije ni osjetio igru kako treba.Njegov problem .
    Znači ipak je caka u tim "2Deep4u" fazonima?[/quote:32hxc2wv]

    Ne .Caka je u

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Nema tu puno mudrosti, ili kužiš, ili ne kužiš.

    Ko ona scena iz 'American Beauty' kad vrećica leti na vjetru, ljudi se često znaju oko toga prepirati - ili osjećaš bit scene, ili vidiš samo komad najlona kako leti na vjetru, niko ti ne može objašnjenjem ugurati u um taj osjećaj.

  10. #100
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Half-Life drek

    Možda posta sa MacBook Pro-a, jebeno teško je pisati po tom govnu, pa mu se valjda ne da!?

  11. #101
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Half-Life drek

    Vi ste gledali American Beauty?

    Sad ću ispast gej, ako mi slika ne radi

  12. #102
    Senior Member Giant leap for forum SharpDressedChevap's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    3.820

    Re: Half-Life drek

    Evo opet igram Half Life. Nameće mi se zaključak da je vedran gej i da nema pojma.
    Svi smo mi Mirko.

  13. #103

    Re: Half-Life drek

    [quote=šcer od SAVE BAĆIĆA][quote="Sgt. Bull":12iv9vxd]
    = Citat = Izvorno postao "šcer od SAVE BAĆIĆA":12iv9vxd
    Onda nije ni osjetio igru kako treba.Njegov problem .
    Znači ipak je caka u tim "2Deep4u" fazonima?[/quote:12iv9vxd]

    Ne .Caka je u

    = Citat = Izvorno postao mravojed20
    Nema tu puno mudrosti, ili kužiš, ili ne kužiš.

    Ko ona scena iz 'American Beauty' kad vrećica leti na vjetru, ljudi se često znaju oko toga prepirati - ili osjećaš bit scene, ili vidiš samo komad najlona kako leti na vjetru, niko ti ne može objašnjenjem ugurati u um taj osjećaj.
    [/quote:12iv9vxd]

    Ništa što si ti sada rekao ne demantuje moju izjavu. Stvar je u tim "2Deep4u" fazonima.

  14. #104

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Sjećam se toga, ali evo dajem ruku u vatru ako to on radi samo da forum živne.

    Znači W3DR4N je forumski Batman


  15. #105
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    To nije moje mišljenje već prosječno mišljenje metacrica i gamerankinga, kao i hrpe njih koji ga stavljaju u top naj naj...
    Gaming jurnalizm je smeće korumpiranije od hrvatske birokracije te prepuno nekompetentnih amatera bez ikakvog kapaciteta za kritičko razmišljanje. Prosjek njihovih ocjena danas ništa ne znači. Nemoj samo da ulazim u Gamespot K&L fijasko.
    Pazi ovo
    http://www.metacritic.com/browse/games/ ... &sort=desc
    Barem pola ovih igara s 90+ mogu secirat i oderat im nekoliko novih šupaka koliki su promašaj u dizajnu i zašto zaslužuju gotovo dvostruko manju ocjenu.
    Usput, zašto svaki naslov koji ima 90+ danas utroši stotine milijuna na promociju godinu dana prije izlaska igre? I sve te igre još imaju reklame na velikim mainstream sajtovima.
    Korištenje metacritica i gamerankingsa kao argument daješ do znanja da ne razmišljaš za sebe, već skačeš na neki hype bandwagon. Naposlijetku, da si vjerovao njima, jel bi se zabavio tolko uz Alpha Protocol?
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  16. #106
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Half-Life drek

    Mislim da je vrijeme da svi pogledamo dva slona u sobi.

    Netko je prije nekoliko mjeseci na ovom forumu napisao


    Nove igre su bolje od starih. U svakom elementu. Sve je uznapredovalo.
    Pretpostavljam da je to bio sarkazam, ali je i istina.
    U starim igrama se može uživati, ali nove su jednostavno kvalitetnije. Uznapredovale su skoro u svakom mjerljivom području. U scenariju, tehničkoj izvedbi, trajanju, raznolikosti gejmpleja i svemu ostalome.

    A-ali stare igre su zabavnije... I imaju bolju priču...
    Možda vama. Svatko ima svoj ukus. Nekome možda odgovara igrat nepoznatu shovelware igru odprije 20 godina sa sučeljem koje izgleda kao da je prošlo kroz probavni trakt krave. To je vaš izbor. Sviđa li se nekom priča ili ne subjektivan je pojam.
    Twilight mi je osobno najveće smeće ikad pa opet ima onih kojima se sviđa i koji tvrde da je najbolje djelo od izuma vatre. Šta to dokazuje? Ništa.


    Drugi slon je averzija pri korištenju dodatne periferije pri igranju. Ako je neka igra dijaznirana za jedan kontroler, uvijek ću je radije igrati s njim nego se patit sa tipkovnicom. To što neki konstantno viču "HURRR Lijeni devsi, zašto" ovo ne bi moglo na tipkovnicu, to bi moja baka mogla napravit" može biti iz dva razloga.
    A) Glume try hard edgy gamere koji ne pristaju na kompromise jer ono EDGY XD
    B) Nemaju novaca za dodatnu periferiju.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  17. #107
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Half-Life drek

    Ne znam sad više koga citirati, al to je i tako tema za drugi topic.

    Postoje kripli koji tvrde da su neke igre bezvremenski klasici, uključujući među te igre i Half-Life. Igra ne može biti bezvremenska, jer za razliku of filma, prebrzo zastarjeva, osobito igre poput Half-Lifea. Igre prelako pojede vrijeme i tehnologija.

    Npr. Curse of Monkey Island je bezvremenski klasik. MI1, MI2 i Escape nisu i pojelo ih je vrijeme. Baš sam ovih dana pokušao igrati Silent Hill 2. Neigriv. Kontrole bolesno spetljane i nepraktične. Voice acting totalno nezainteresiran. Priča totalno rendom i besmislena. Igru je potpuno pojelo vrijeme. Isto kao Half-Life.

  18. #108
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Half-Life drek

    Nove igre nisu bolje od starih. U mnogočemu su nazadovale. VA je sjebao izbore u RPG-ima i sveo ih na trivijalne. Potražnja za high end grafikom je isto sjebala dosta toga. Usporedi samo Deus Ex i nedavno izašli prequel.
    Prvi dio ima više fičra, duže traje i općenito je mnogo "mesnatija" igra.
    HR je uglavnom bolji isključivo u grafici, mnogo stvari je izbačeno radi nedostatka vremena, a zadnji nivo je komatozno rushan.
    Prvi dio su radili mnogo kraće s manje ljudi i napravili sadržajno bogatiju i trajniju igru koja je preživjela test vremena (osim ako si retard koji pati na grafiku toliko).

    S današnjom tehnologijom uopće nije sumnjivo da igre mogu nadmašiti stare u apsolutno svemu samo tako, no do toga ne dolazi iz nekoliko razloga. Em radi nove mainstream publike, em radi izdavača, em radi masivnih, masivnih troškova.

    U starim igrama se može uživati, ali nove su jednostavno kvalitetnije. Uznapredovale su skoro u svakom mjerljivom području. U scenariju, tehničkoj izvedbi, trajanju, raznolikosti gejmpleja i svemu ostalome.
    Da, zato današnje igre traju duplo kraće, mnogo su skriptiranije i ukočenije. No hej, imaju bloom! To je bitno. Raznolikost gempleja? Ozbiljno? Jel ti pratiš tržište? Sve je prokleti cover based šuter s regenom zdravlja. Svaku franšizu koju dignu iz mrtvih pretvore u neku smećastu abominaciju a la Fallout 3. Bioshock je dvadeset i osam puta gori od System Shocka 2. Da ne govorim o hodnik - cut scena - hodnik - cutscena level dizajnu koji se danas fura. Stvarno se ne sjećam kad sam zadnji put pomislio da neka mainstream igra ima genijalan level dizajn ili dobru šutersku mehaniku.

    Da ne spominjem tek indie igre koje su isti drek ko mainstream naslovi. Osim dvije ili tri koje pokazuju neku ambiciju, sve ostale su hrpa generičnog dreka ravnog mainstream naslovima, samo na drugom kraju spektra.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  19. #109

    Re: Half-Life drek

    Rofl, smiješno je kako zaboravljaš da postoje nove generacije i kako nije sva bit u tome da porediš igre koje se ne mogu porediti. DE I i DE:HR se ne mogu porediti. Imaju isto ime, sličnu priču ali to je to što se poređenja tiče. Sve ostalo je drugačije, zašto? Zato što je DEI igra stare generacije dok je HR nova generacija. I 'test vremena'? Kod koga je to tačno izdržala 'test vremena'? Kod fanboya (poput tebe) sigurno bi izdržala i da je najgori užas koji postoji. Kod drugih? Pa i ne baš.

  20. #110
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Babitz
    S današnjom tehnologijom uopće nije sumnjivo da igre mogu nadmašiti stare u apsolutno svemu samo tako, no do toga ne dolazi iz nekoliko razloga. Em radi nove mainstream publike, em radi izdavača, em radi masivnih, masivnih troškova.
    Jep, ovo je apsolutna srž problema.


    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Rofl, smiješno je kako zaboravljaš da postoje nove generacije i kako nije sva bit u tome da porediš igre koje se ne mogu porediti. DE I i DE:HR se ne mogu porediti. Imaju isto ime, sličnu priču ali to je to što se poređenja tiče. Sve ostalo je drugačije, zašto? Zato što je DEI igra stare generacije dok je HR nova generacija.
    Sereš gluposti. Što znači nova generacija ? Samo bolja tehnologija, gameplay koncepti su u igrama isti već desetljećima tako da bez problema možeš uspoređivati DE i DE: HR ili Bioshock i SS.

  21. #111
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Babitz
    Nove igre nisu bolje od starih. U mnogočemu su nazadovale. VA je sjebao izbore u RPG-ima i sveo ih na trivijalne. Potražnja za high end grafikom je isto sjebala dosta toga. Usporedi samo Deus Ex i nedavno izašli prequel.
    Prvi dio ima više fičra, duže traje i općenito je mnogo "mesnatija" igra.
    HR je uglavnom bolji isključivo u grafici, mnogo stvari je izbačeno radi nedostatka vremena, a zadnji nivo je komatozno rushan.
    Prvi dio su radili mnogo kraće s manje ljudi i napravili sadržajno bogatiju i trajniju igru koja je preživjela test vremena (osim ako si retard koji pati na grafiku toliko).

    S današnjom tehnologijom uopće nije sumnjivo da igre mogu nadmašiti stare u apsolutno svemu samo tako, no do toga ne dolazi iz nekoliko razloga. Em radi nove mainstream publike, em radi izdavača, em radi masivnih, masivnih troškova.

    U starim igrama se može uživati, ali nove su jednostavno kvalitetnije. Uznapredovale su skoro u svakom mjerljivom području. U scenariju, tehničkoj izvedbi, trajanju, raznolikosti gejmpleja i svemu ostalome.
    Da, zato današnje igre traju duplo kraće, mnogo su skriptiranije i ukočenije. No hej, imaju bloom! To je bitno. Raznolikost gempleja? Ozbiljno? Jel ti pratiš tržište? Sve je prokleti cover based šuter s regenom zdravlja. Svaku franšizu koju dignu iz mrtvih pretvore u neku smećastu abominaciju a la Fallout 3. Bioshock je dvadeset i osam puta gori od System Shocka 2. Da ne govorim o hodnik - cut scena - hodnik - cutscena level dizajnu koji se danas fura. Stvarno se ne sjećam kad sam zadnji put pomislio da neka mainstream igra ima genijalan level dizajn ili dobru šutersku mehaniku.

    Da ne spominjem tek indie igre koje su isti drek ko mainstream naslovi. Osim dvije ili tri koje pokazuju neku ambiciju, sve ostale su hrpa generičnog dreka ravnog mainstream naslovima, samo na drugom kraju spektra.

    Prvi Deus Ex je bio zbuggana igra kojoj se nije dalo prići bez ekstenzivne pripreme, povraćanja i raznih patcheva i fixova.
    Nastavci samo produljuju tradiciju mediokriteta.

    Razlog zašto svaka igra koju dignu iz mrtvih očekujući "HEJ OVA IGRA JE BILA SUPER PRIJE 500 GODINA SIGURNO ĆE BIT DOBRA I DANAS" ispadne loše je taj što je vrijeme takvih igara prošlo. Ne možeš nešto tako dugo držat u frižideru i očekivat da je jestivo kad izvadiš.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

  22. #112
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    DE I i DE:HR se ne mogu porediti. Imaju isto ime, sličnu priču ali to je to što se poređenja tiče.
    Ovo ti bas i nema smisla, ili sam ja nesto propustio?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  23. #113

    Re: Half-Life drek

    Ne i ti... d'oh.

  24. #114

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne znam sad više koga citirati, al to je i tako tema za drugi topic.

    Postoje kripli koji tvrde da su neke igre bezvremenski klasici, uključujući među te igre i Half-Life. Igra ne može biti bezvremenska, jer za razliku of filma, prebrzo zastarjeva, osobito igre poput Half-Lifea. Igre prelako pojede vrijeme i tehnologija.

    Npr. Curse of Monkey Island je bezvremenski klasik. MI1, MI2 i Escape nisu i pojelo ih je vrijeme. Baš sam ovih dana pokušao igrati Silent Hill 2. Neigriv. Kontrole bolesno spetljane i nepraktične. Voice acting totalno nezainteresiran. Priča totalno rendom i besmislena. Igru je potpuno pojelo vrijeme. Isto kao Half-Life.

    prvi normalni post sa kojim se slažem.Zato sam i rekao da igre treba gledati u duhu vremena kada su i izašle .Ako ju nisi igrao u tom trenutku nisiju ni mogao doživjeti u duhu tog vremena .

    HL je u svoje vrijeme bio igretina .

  25. #115
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Half-Life drek

    @bull
    Kako se dopalo Chupacabri i masi drugih koji su prvi put igrali igru prošle il pretprošle godine? Pričaš idiotarije, ali to me ne iznenađuje. Naposlijetku, Deus Ex nisam ni odigrao 2000. kad je izašao, al ne daj da te to spriječi od pisanja idiotarija.
    Igre je sasvim u redu za usporediti, tim više što su developeri ciljali na istu + novu publiku i govorili o očuvanja duga igre. Naposlijetku, ostale stvari stoje. Da je 11 godina starija igra napravljena za manje para, s manje ljudi te uključuje više fičra, traje duže i nema rushan kraj.

    edit
    Ok, vidim da je Delirium neki konzolaški shitposter kojem je prva igra Halo 3. Samo nastavi nizati svoje non sequiture.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  26. #116
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne znam sad više koga citirati, al to je i tako tema za drugi topic.

    Postoje kripli koji tvrde da su neke igre bezvremenski klasici, uključujući među te igre i Half-Life. Igra ne može biti bezvremenska, jer za razliku of filma, prebrzo zastarjeva, osobito igre poput Half-Lifea. Igre prelako pojede vrijeme i tehnologija.
    Da, zbog toga je baš svatko koga ja znam, a da je ikad dotaknuo komp, igrao prvog Super Maria. Ljudi ga i dalje igraju, natječu se i prelaze iz čiste nostalgije, a ne zbog dobrih gameplay mehanika jer eto, to više jednostavno nisu dobre mehanike jer je prošlo dosta vremena. Veliki dio tih ljudi je prvi put zaigralo Maria u zadnjih nekoliko godina, ali i dalje je to čista hipsterština ili nostalgija valjda iz prošlog života.
    Svaki drugi medij ima klasike u kojima ljudi i dalje uživaju, ali u gamingu je to nemoguće, i samo je oznaka elitizma.

    Ja ovako shvaćam ovaj argument.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #117

    Re: Half-Life drek

    @Babić: Što bi rekao Bartuc, ti sereš kvake, ali ni mene to ne iznenađuje. I smell hipster. EOD.

  28. #118
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Half-Life drek

    U njegovu obranu, Soniče, nije reko da ni jedna igra ne može bit bezvremenski klasik, već da igre lako pregaze vrijeme, kao što se, prema njegovim riječima, dogodilo HL-u.

    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    Ja sam retardiran.
    Kužim ja to. Kad kažeš "EOD" znači da si u pravu.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #119
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Half-Life drek


    Mravojed je naveo sposobnost nekoga da nesto osjeti(nevezano za inteligenciju da se neko ne bi uvrijedio) onako kako je zamisljeno od strane autora i apsolutno se slazem. Sposobnost da osjetis ono sto je on osjecao.
    Filmofil sam i kao takav volim filmove Tarantina zato sto imaju ono nesto,onaj neki smek koji ja detektujem svojim receptorima za detekciju tog x faktora kog on ima u svojim filmovima. Imao sam priliku da pricam sa likovima koji znaju vise o filmu od mene i koji mi iznesu hrpu cinjenica na stol zasto su objektivno njegovi filmovi sasvim prosjecni nekome kome jednostavno njegov fazon nije zanimljiv ili ga ne vide.
    Tesko je to objasniti,jer kad malo prokontamo svima nama je tesko objasniti zato nesto ili nekoga volimo ako za to nema opipljivih i objektivnih razloga,a vecini se to desilo.
    HL ima nesto sto je cini toliko posebnom onima koji to vide. Znaci ima ono nesto sto ne treba imenovati jer se ne moze imenovati ali kad to osjetis bit ces uvucen u taj svijet i bit ce ti nevjerovatno zanimljivo igrati dobacivanja lopte sa robotom-psom npr



    HL je kultna igra.

  30. #120
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    3.950

    Re: Half-Life drek

    = Citat = Izvorno postao Babitz
    @bull
    Kako se dopalo Chupacabri i masi drugih koji su prvi put igrali igru prošle il pretprošle godine? Pričaš idiotarije, ali to me ne iznenađuje. Naposlijetku, Deus Ex nisam ni odigrao 2000. kad je izašao, al ne daj da te to spriječi od pisanja idiotarija.
    Igre je sasvim u redu za usporediti, tim više što su developeri ciljali na istu + novu publiku i govorili o očuvanja duga igre. Naposlijetku, ostale stvari stoje. Da je 11 godina starija igra napravljena za manje para, s manje ljudi te uključuje više fičra, traje duže i nema rushan kraj.

    edit
    Ok, vidim da je Delirium neki konzolaški shitposter kojem je prva igra Halo 3. Samo nastavi nizati svoje non sequiture.

    Ok, nizanje mojih logičkih pogrešaka je puno bolje od argumentiranja. Samo nastavi.
    Sensei replied, what is your woman?
    Is she just a container for the child...
    This great, pink matter
    Cotton candy Majin Buu....

Slične teme

  1. Half-Life 1 u Half-Life 2 source engine-u aka Black Mesa
    By The Jackal in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 19-07-2010, 13:36
  2. Half-Life 1
    By Ghost_Rider in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-09-2008, 19:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •