= Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
U pravilu trebaš skinut lanac i oprat ga (benzin+ ulje, naravno), kao i ostatak mehanike za šaltanje. Ovisno gdje i kako se voziš, jasno ti je kakvih problema ima. Prašina prlja lanac, ako se voziš po kiši ili po jezeru mazivo se ispire itd.

Naravno, preporuka je 150km, ali pošto to znači servis od jednom tjedno za one koji se fakat voze do svaka dva mjeseca za one koji nisu nešto aktivni ne moraš se toga striktno držati, ali probaj čim češće. Kažem ti, imao sam i ja povijest ne odlaska na servis ikadSi nije to zdravo za bicikl.

Bullshit alert!!! Po toj teoriji da svakih 150km mora na servis, onda bi ga ja trebao svaka 3 dana vozit? hhahaha

Gledajte ovak, te spike za servis su upravo tu da vam maznu pare i ništa više, a sve se to može doma napravit za jedan dan i to još bolje nego što ekipa u servisu radi. Ima par stvari koje moraju na servis jer oprema za to radit je skupa tipa promjena bottom bracketa, kazete ili odzračivanje kočnica te centriranje felgi.

Bužire, sajle i te stvari treba jednom godišnje mijenjat i podesit, a za to vam treba imbus od 5mm, križni i ravni šarafciger te baš par youtube videa ako niste baš talent za uočavanje problema na stvarima, ali je jako jako jednostavno, ne kužim kaj ljudi kompliciraju oko toga. Ako sajle malo popuste ili mašinica više ne šalta kak treba, 5 minuta posla i ko nova je. Ja svaku zimu odnesem bajk na tavan, napravim kompletni "overhaul", dakle skidam mašinice, lanac, mjenjače, vilicu i sve stvari. Sve raskopam i podmažem, očistim kazetu, lanac i mašinice detaljno s benzinom i miran sam. Ako se baš žestoko zaprlja onda radim to i tokom godine, ali inače nema problema. Takav servis koji ja radim bi u servisu vas koštao oko 1000kn minimalno, a ovak sam gotov za 2 dana i napravim više nego što bi oni "tamo" napravili.

Najbitnija stvar je samo da se kupi dobro ulje za lanac i onda se problemi smanjuju na minimum, prije sam stavio obično mehaničko ulje i došlo je do toga da sam morao drugi lanac stavljat, sada imam pravi chain lube i već 3 mjeseca nema potrebe za novim podmazivanjem, suho ulje rula, nit se prljavština hvata, ništa

Kaj se tiče istrošenosti kazete i lanca, to sve ovisi od vozača do vozača, imam 3 godine shimano HG-50 kazetu i nikad problema s njom, nije ni istegnuta niti zupci polomljeni. Ako idete uz brijeg od recimo 46-60 stupnjeva i onda ga naglo bacite u nisku brzinu i lanac/kazeta počnu pucat ko čak noris po kinezima, onda normalno da će otić. Treba naučit pravilno i lagano šaltat brzine, onda oprema traje godinama. Najbolja promjena brzine je ona koju ne čuješ


Sam da još napomenem. Frend je uzeo Jamisa u markoprojektu prošle godine i nakon njegovog prvog servisa smo se išli vozit. Dečki su napravili taj servis tako dobro da su mu quick-release zadnjeg kotača zategnuli "tek toliko da drži" i liku je na kraju ispao zadnji kotač pri 35kmh niz makadamski brijeg. Natučena rebra, ostao bez zuba, razbijena arkada, dalje da ne nabrajam.