Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 33 od 33

Tema: PES 2013

  1. #31
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: PES 2013

    = Citat = Izvorno postao flander
    i eto...igra je izašla nešto više od dva tjedna, po razno raznim stranicma igra je dobivala i po 9.1/10 ocijenu !!!

    vaša mišljenja ? jel igra itko ?
    Eto, ja igram.

    = Citat = Izvorno postao flander
    krenuo sam igrati master ligu sad prije par dana jer jedino to i ima smisla igrat kod PESa, jedina prednost napsrem FIFAe
    Meni gameplay i dinamika igre leže puno bolje nego u FIFA-i, pa mi ML nije jedina stvar koja je bolja u PES-u.

    = Citat = Izvorno postao flander
    znam da sam to vec xy puta naveo ali sudac je i dalje PUŠIONA i to velika, još k tome crn je, svaku tekmu sudi crnac ne kužim kaj su sa time htijeli postić xD po tekmi imam omjer faulova onak +10-0, linijski sudci su jako spori u donošenju odluka, desi se da nakon što je igrač u zaleđu pusti igru dalje i nakon cirka 2-3 sekunde sudi zaleđe/faul...
    Za suca se slažem da je, hm, čudan. Ali ništa što bi mi baš pokvarilo doživljaj igranja. Sličan omjer faulova se i meni događa, ali nisam u potpunosti savldao novi sustav upravljanja obranom (koji je, btw., nova stvar u PES-u, koliko god ti trubio da ništa nisu novog uveli).

    = Citat = Izvorno postao flander
    moram dodati da je i glazba očajno loša ove godine, ima nekih cirka 5 pjesama koje se konstantno vrte u krug što nakon dva sata igre postaje iritantno, komentatori su i dalje isti i dosadni, mute u roku odma
    Slažem se.

    = Citat = Izvorno postao flander
    dodavanja su mi u početku nekako cudna ali opet stvar navike, golmani previše istrčavaju na loptu, neznal dali se to može nekako kontrolirat na gamepadu ?
    Dodavanja su mi najveća boljka u FIFA-i (valjda mi zbog toga PES više paše), a ove godine su uveli "on demand" manual dodavanja (ništa taj PES novog ne uvodi 5 godina). Za golmane ne znam.

    = Citat = Izvorno postao flander
    ove godine su se kao hvalili sa nekakvim famoznim utrčavanjima u for od suigrača, moram priznat da to i nisam primjetio, i dalje kad dodate loptu igrač ili ostane stajat na mjestu ili se vrati u obranu
    Ne, time su se hvalili prošle godine kad su to i uveli i taj segment radi kako spada. Da ne govorim o tome kako možeš sam narediti igraču da ti utrči u prostor.

    = Citat = Izvorno postao flander
    ostalo je više manje na razini ostalih verzija, nikakav pomak, dva koraka nazat, ne kužim te recenzente koji su davali po 9.1
    Grafika je ista. AI unaprijeđen. Golmani unaprijeđeni. League modea nema (mater im). Dodane neke finte i detalji. Ukinut PES-shop (bio mi je dobar element). Dodani nekakvi itemi u ML i neke COD gluposti.
    Dva koraka nazad? Ne. PES svake godine isti? Ne. Neke promjene (pogotovo one koje se tiču gameplaya) su svakako na bolje, ostale off-the-field promjene su u pravilu na gore. Po meni je ovaj PES korak naprijed (doduše ne veliki) jer me samo gameplay i zanima.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: PES 2013

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Ozbiljno? Nisam uopće pratio šta je s FIFom. Šta su napravili?
    Iz nekog razloga su odlučili ubrzati gameplay. To u kombinaciji sa assisted kontrolama stvara pravi kaos. FUT mod je praktički neigriv. Klasični online je još koliko toliko ok.

    Ali ako igraš na manual protiv nekog tko je isto na manual, onda je ovo bez konkurencije najbolja nogometna igra dosad uopće.

    Ali općenito gledano, bar što se mene tiče, korak unazad u odnosu na 12. Priča se da bude neki patch ali tko si ga zna. Vidjet ću da li će prije EA složit fifu ili Blizz Diablo.

  3. #33
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: PES 2013

    Fifu nažalost cijelu čekam da skrpaju pa da se može igrati, dotad s frendovima 1v1 demo prašim. Ušminkana prošlogodišnja igra sa bitnim pomacima, dok me pes ponovo razočarao i obrisao sam ga nakon provedenog cijelog dana na demu. Jednostavno pri samom pokretanju je par godina iza fife, od kretanja igrača, golmana, sudaca, reakcije, šuteva apsolutno svega. Bio sam fan od pesa 4 i to veliki, winning eleven isto prašio, ali dok ne promjene igru iz korjena fifa je na tronu. Samo da skrpaju cijelu igru(zašto bi EA izdao igru koja radi jelda) pa da krene full uživancija.
    Won't Bow Don't Know How.

Slične teme

  1. Man of Steel (2013)
    By Aerial in forum Multimedia
    Odgovora: 200
    Posljednji post: 15-05-2014, 23:09
  2. Filmovi u 2013
    By Izgubljeni in forum Multimedia
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 09-01-2014, 00:41
  3. Rezimirajmo 2013.
    By W3DR4N in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 49
    Posljednji post: 23-12-2013, 22:02
  4. E3 2013
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 157
    Posljednji post: 26-06-2013, 14:00
  5. Office 2013
    By W3DR4N in forum Software
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 29-07-2012, 09:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •