Prikazujem rezultate 1 do 30 od 38

Tema: Fight!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Fight!

    Evo jedan za sve ljubitelje tabačina i ujedno poziv za iste i sve koji to tek trebaju ili žele postati

    Kolko god volim šore svakakvih vrsta, rijetko kad imam priliku to zaigrati sa nekime. Pogotovo jer nemam konzole pa i igara fali u startu, a to malo na PCu što i postoji nema nikakav online comminuty tako da se manje više sve svodi na to da sa 2-3 frenda igram 6 različitih fightera.

    Imam jedan koncept u glavi već neko vrijeme i rado bi se se toga ulovio ako ima ljudi koji bi bili zainteresirani sudjelovati i biti dio tako nečega. Radi se o tome da primarno skupimo sve koji se vole tuć, htjeli bi igrat sa nekim novi facama za promjenu, pokazat par stvari, ali probat i naučit nešto novo. Eventualno stvorit i nekakav Fighting Community ako bi bilo dovoljno interesa i igrača, budući da tako nečega nema kod nas. Da se razumijemo, ne ciljam strogo na okorjele štemere koji su usavršili određenu igru, već bi vrata bila otvorena i svim casual igračima koji povremeno vole nabacit koju tučnjavu, kao i početnicima koji bi se rado upustili u tako nešto, a nisu imali prilike do sad.

    Glede samog igranja, imam načina, ali prije svega i volje organizirat neko skupno šoranje na redovitoj bazi (recimo svaki tjedan) za casual lemanje, practise sessione ili mini turnire čak, ali otompotom, sve to se lako dogovorimo kasnije

    Što se igara tiče, tu već svašta ima, primarno bi bilo neš od toga u planu iako su prijedlozi dobrodošli uvijek. Igre koje postoje za PC bi se na kanti vrtile, a za ostatak bi mogo frenda zamolit da drpi plekju (2 i 3) sa sobom. Od konzolaških igara imam na raspolaganju te nabrojane pa ako se neko pita zašto se SC 5 ili novi Mortal Kombat nebi igrali, razlog je da neznam nikoga tko ih ima tako da ih slobodno i pofurate jednom prilikom na neko od okupljanja, ja bi ih definitivno rado isprobao

    • S Ulatimate Mortal Kombat 3
      BlazBlue: Calamity Trigger
      Soul Calibur 2
      Virtua Fighter 5
      Super Street Frghter IV Arcade Edition
      Tekken 6



    To je manje više to za intro, tko god bi htio sudjelovat neka se slobodno javi, ako ne za okupljanja, makar za biti dio baze igrača pa imat sa kime i online odigrat od domaće ekipe. Slobodno proširite i javite svima za koje mislite da bi im ovak neš bilo zanimljivo.

    Živi bili pa umrli

  2. #2
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Fight!

    Some news nakon dosta šutnje, skupja se skipa ponovo tako da se bijemo opet na redovitoj bazi. Same place, HCL igraona, okupljanja uglavnom vikendima. Sljedeća runda je sad u nedjelju 07.09. negdje od 15:00h na dalje pa ko je zagrijan nek se slobodno javi i navrati. Mortal Kombat na meniju, također uz neku alternativu sastrane.

    Živi bili pa umrli

  3. #3
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2014
    Postova
    252

    Re: Fight!

    di je hcl igraona, i jel treba donest vlastiti kontroler?
    kolko se obicno ljudi skupi itd, ja inace rijetko igram ovakve igre ali rado bi se okusao u buducnosti ako niste svi top tier fajteri

  4. #4
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Fight!

    U maksimiru, puknem ti na PP ditejld instrakšns. Dopeljaš neš za jest/pit po izboru i controller za PS3 ili BOX ako baš želiš, većinom se na stickovima igar pa je tu i tam neki pad prisutan samo. A po 10ak ljudi se okupi, obično su 2 konzole u pogonu i kauč + big screen su na raspolaganju Niko nije neš posebno hardcore, svi igraju svašta pa su neki malo bolji u određenim igrama od drugih. USF4 ima par "manijaka" tam koji su baš u tome, al u ostalim igrama su manje više svi tu negdje.

    Živi bili pa umrli

Slične teme

  1. Bite Fight
    By Archil in forum Web gaming
    Odgovora: 119
    Posljednji post: 15-06-2011, 18:48
  2. Chick Fight
    By Osiru$ in forum Alt-F4
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-03-2006, 14:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •