Stranica 11 od 27 PrvaPrva ... 91011121321 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 809

Tema: The Elder Scrolls III: Morrowind

  1. #301
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Otiđite na Solstheim, expanzija Bloodmoon, u Thirsk Mead Hall. Po mogućnosti kad obavite zadatak s Udryfrykteom (što je inače easter egg, jer taj quest asocira na Grendel i Beowulfa)...

    Uglavnom, lik koji pjeva onu pjesmu o tome kako ste porazili Udryfrykte, njemu skočite na glavu. DA, skočite mu na glavu i ostanite tamo. Tada slijedi iznenađenje. Liku će se snažan i duboki glas promijeniti u piskutavi i visoki, a pjesma će se ubrzati.
    To možete probati i sa onom ženom desno od trona.

    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  2. #302
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    I to ti vrijdi na ama bas svakom liku u igri.

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  3. #303
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit
    Otiđite na Solstheim, expanzija Bloodmoon, u Thirsk Mead Hall. Po mogućnosti kad obavite zadatak s Udryfrykteom (što je inače easter egg, jer taj quest asocira na Grendel i Beowulfa)...

    Uglavnom, lik koji pjeva onu pjesmu o tome kako ste porazili Udryfrykte, njemu skočite na glavu. DA, skočite mu na glavu i ostanite tamo. Tada slijedi iznenađenje. Liku će se snažan i duboki glas promijeniti u piskutavi i visoki, a pjesma će se ubrzati.
    To možete probati i sa onom ženom desno od trona.

    nastavak tog questa u oblivionu
    http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:The_H ... _Dive_Rock
    neću spoilat pa pročitajte dolje pri dnu

  4. #304
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    Samo što to nije pravi quest...

  5. #305
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    da, ne upisuje se u questbook

  6. #306
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit
    Otiđite na Solstheim, expanzija Bloodmoon, u Thirsk Mead Hall. Po mogućnosti kad obavite zadatak s Udryfrykteom (što je inače easter egg, jer taj quest asocira na Grendel i Beowulfa)...

    Uglavnom, lik koji pjeva onu pjesmu o tome kako ste porazili Udryfrykte, njemu skočite na glavu. DA, skočite mu na glavu i ostanite tamo. Tada slijedi iznenađenje. Liku će se snažan i duboki glas promijeniti u piskutavi i visoki, a pjesma će se ubrzati.
    To možete probati i sa onom ženom desno od trona.

    Ja sam to primjetio na svim likovima u Morrowindu. Cijelu populaciju Vvardenfela već boli glava od mog skakutanja.

  7. #307
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Hm, nikako da skuzim ovu poantu oko zarobljavanja npc-ova ili monstera u soul gem.
    Znaci bacim Soul Trap na njih, i ako ih ubijem dok su pod magijom oni automatski idu u soul gem kojeg imam u inventoryu? (naravno ako imam dovoljno velik soul gem ).

    I sta kad je dusa onda u gemu? Mogu li prizvat tu dusu da se bori na mojoj strani, ili mogu samo uz pomoc nje rechargat neke iteme koji imaju magicna svojstva?

  8. #308
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    pomocu soul gemova radis svoje enchantove i svoje spellove,i da,samo mozes rechargat oruzja...
    alo?

  9. #309
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao revenion
    pomocu soul gemova radis svoje enchantove i svoje spellove,i da,samo mozes rechargat oruzja...
    Ne trebaš soul Gem za napraviti spell. A kako je ovo MW, ne koriste baš niti za re-chargati iteme. Jedina prava korist im je enchantiranje (preporučujem nabavljanje Azura's Soul Gem-a jer je neuništiv).

  10. #310
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Inace jos jedna stvar koju sam primjetio kod jednog prodavaca (Armorera) u Balmori :

    Ima neku Dreugh kacigu koja daje 11 armora i kosta oko 2000 drakesa.
    Ima Trolbone kacigu koja daje 21 armora ali kosta 45 drakes-a.
    Di je tu logika?

    Jedino ako je bas roleplay pa cemo onda reci da je Trolova kost lakse dobavljiv materijal itd ali zanima me vas komentar na to.

  11. #311
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    Dreugh armor je medium armor,trollbone je heavy armor.Vjerojatno ti je heavy armor skill viši od medium armora.

  12. #312
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305
    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Dreugh armor je medium armor,trollbone je heavy armor.Vjerojatno ti je heavy armor skill viši od medium armora.
    Da, što ti je viši skill, viši je i Armor Rating za sve armore te kategorije.

    Ali bez obzira, inače češ u igri nać neke iteme koji su puno skuplji a jaki ko i neki jeftiniji. Neki su takvi samo zbog RP, a neki imaju razlog zašto su skupi (neke možeš bolje enchantat, neki materijali npr. silver i daedric ignoriraju armor i damage reduction, i mogu udarat i duhove, neki imaju veći durability, rate of fire, reach i tako neke opskurne statistike koje možeš vidit samo preko editora)

  13. #313
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    u mw-u mi je lose sto se dmg weapona ne poboljsava sa vrstom istog oruzja, tu ga ob owna, jer tamo neces fulat al ce zato dmg biti malen, a ako si iskusan u odredenom weaponu oduzet ces vise to mi se vise svida...

    btw, sad sam bio u mw-u nekom caveu ubili me ko zeca

  14. #314
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Evo ja čitao na UESP-u o Yagrumu Bagarnu (zadnji živući dwemer) i sjetio se kako bi bilo kul da se Dwemer Puzzle Box može iskoristiti kao nekakva vrsta ključa u dimenziju gdje je Kagrenac poslao svoju rasu.

    Ako ste gledali Hellraisera onda vam ovo pada kao asocijacija, zar ne?

    Ofkors, samo Yagrum može aktivirati Dwemer Puzzle Box, jer on u igri popravlja dwemer atifakte.

    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  15. #315
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    FIRE SPIRIT- ne kužim baš što, ali hoćeš reći da se nešto desi kada dwemer puzzle box odneseš yagrumu bagarnu?

  16. #316
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao callista
    FIRE SPIRIT- ne kužim baš što, ali hoćeš reći da se nešto desi kada dwemer puzzle box odneseš yagrumu bagarnu?
    Neee, bilo bi KUL da se nešto dogodiSkad odnesemo Dwemer Puzzle Box Yagrumu i ispostavi se da je Dwemer Puzzle Box zapravo ključ prema Realmu gdje je Kagrenac odveo svoju rasu.

    Zar ne?

    Ako si gledao Hellraisera, tamo se isto nalazi Puzzle Box, koji ima identične oznake kao i Dwemer Puzzle Box, a kad se otvori priziva demone, cenobite...

    Znači, išlo bi ovako...

    Nastavak questa sa Dwemer Puzzle Boxom. Onaj Anthabolis u Fighter's guildu te opet pozove da ti vrati Dwemer Puzzle Box jer je otkrio da je ona zapravo ključ prema nekom Realmu, ali je nemože otvoriti. Uputi te prema Yagrumu, a Yagrum shvati da je taj Puzzle Box zapravo otvara vrata prema Realmu gdje je Kagrenac odveo svoju rasu (Dwemere) kad je odlučio iskoristiti moći Lorkhanova srca na kraju rata s Nerevarom.
    Dalje bi išlo nekako ovako...Yagrum te uputi po Kagrenac'sjournal i tamo otkriju tajnu inkantaciju koja otvori vrata Dwemer Puzzle Boxa i Dwemeri se uistinu vrate...

    Bilo bi zanimljivo da se to napravi kao nekakav mod, jelda?
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  17. #317
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    u mw-u mi je lose sto se dmg weapona ne poboljsava sa vrstom istog oruzja, tu ga ob owna, jer tamo neces fulat al ce zato dmg biti malen, a ako si iskusan u odredenom weaponu oduzet ces vise to mi se vise svida...

    btw, sad sam bio u mw-u nekom caveu ubili me ko zeca
    Ne slažem se.Ako lupaš nekoga mačem,napravit ćeš jednaku štetu jednim udarcem bio ti stručnjak ili držao mač po prvi put,ali ćeš vjerojatnije promašiti cilj ako si novak.

    @FireSpirit:Zanimljivo,ali u loreu je nepoznato što se zapravo dogodilo Dwemerima.Možda su teleportirani na neko drugo mjesto,možda su postali bogovi,možda su svi pomrli.A možda su pretvoreni u neke životinje (sumnjičav pogled na cliff racere).

  18. #318
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Jesam ja dobro shvatio, Dwarmeri su bili patuljci i bili su vrlo napredni i djelili su Morrowind s Dumnerima ali ih je onda Nervar sprasio skupa s ostalim Bogovima ( Vivec itd?).

    Nemojte mi spojlat samo dio sta se tice onog o nestanku dwarmera kod Mages guilda, samo mi odgovorite na pitanje.

  19. #319
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    fulat lika mačem je jako teško kad se boriš prsa o prsa, ali kolko ces ga dobro udarit...

  20. #320
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Jesam ja dobro shvatio, Dwarmeri su bili patuljci i bili su vrlo napredni i djelili su Morrowind s Dumnerima ali ih je onda Nervar sprasio skupa s ostalim Bogovima ( Vivec itd?).
    NE!

    Nerevar je sprašio Dwemere u ratu, no nije ih sprašio sa lica Nirna. I nije ih sprašio s ostalim bogovima. Kao prvo, tada Vivec i ostatak Tribunala nisu bili bogovi, a pod drugo, bogove je kasnije isprašio Nerevarine.

    I da, Dwemeri su bili izrazito napredni i nisu bili PATULJCI tipa Tolkien, nego malo niži od tadašnjih Chimera, sada Dunmera. Dwemeri su ionako dio Mera, iliti svih elfova.

    http://www.uesp.net/wiki/Tamriel:Races

    Ovo su sve rase Tamriela.

    A ovo je o Dwemerima:

    http://www.uesp.net/wiki/Tamrielwemer

    Inače, u Tribunala možeš naići na duha jednog Dwemera i uvjeriti se kako su oni zaista izgledali.

    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  21. #321
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit

    Inače, u Tribunala možeš naići na duha jednog Dwemera i uvjeriti se kako su oni zaista izgledali.
    Ček, kaj nisu Dwemeri bili tehnološki napredna rasa, znam da možeš vidjeti jednog od preživjelih Dwemer-a(ako ne i jedinog preživjelog) dolje u Corporasiumu u Tel Fyr-u?
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  22. #322
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    što mislite ima li kakva caka sa onim knjigama divine metaphisycs i egg off time... eddwina elbert kaže da ih odnesem hasphatu antabolisu ali on nema pojma, kaže da je to dosta zanimljivo, ali da nezna čitati dwmerski.. hmm

  23. #323
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit

    Inače, u Tribunala možeš naići na duha jednog Dwemera i uvjeriti se kako su oni zaista izgledali.
    Ček, kaj nisu Dwemeri bili tehnološki napredna rasa, znam da možeš vidjeti jednog od preživjelih Dwemer-a(ako ne i jedinog preživjelog) dolje u Corporasiumu u Tel Fyr-u?
    Znaj da sam se dvoumio hoću li ti odgovoriti, radi tog blesavog avatara, no ajde...

    Yagrum Bagarn je Dwemer u Corprusariumu, no za njega ne možemo reći da je zadnji živući Dwemer, jer se NEZNA jesu li oni mrtvi ili živi. Pravilnije je reći da je on jedini Dwemer u Tamrielu i Nirnu. Ne možemo reći i da je zadnji, jer se nezna hoće li se Dwemeri vratiti.

    Neću spoilati nekome tko tek radi main quest, pa ostatak otkrijte sami, ili otiđite na UESP i slične Elder Scrolls stranice.

    Vezano za duha u Tribunalu. Na Yagrumu nemožemo vidjeti kako su oni izgledali, jer je Yagrum zaražen Corpsrusom i bolest mu je unakazila tijelo, zato je on onako napuhan i ima paukolike mehaničke noge.

    Napominjem, nisu Dwemeri bili niska rasa kao što ih je Tolkien opisao, nego su pripadali rasi Mera (elfova). Gore vam je slika.

    = Citat = Izvorno postao callista
    što mislite ima li kakva caka sa onim knjigama divine metaphisycs i egg off time... eddwina elbert kaže da ih odnesem hasphatu antabolisu ali on nema pojma, kaže da je to dosta zanimljivo, ali da nezna čitati dwmerski.. hmm
    Te knjige su jako važne i vezane su za questove, tako ih nemoj prodavati ili izgubiti. Ostatak neću spoilati.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  24. #324
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Jesam ja dobro shvatio, Dwarmeri su bili patuljci i bili su vrlo napredni i djelili su Morrowind s Dumnerima ali ih je onda Nervar sprasio skupa s ostalim Bogovima ( Vivec itd?).
    NE!

    Nerevar je sprašio Dwemere u ratu, no nije ih sprašio sa lica Nirna. I nije ih sprašio s ostalim bogovima. Kao prvo, tada Vivec i ostatak Tribunala nisu bili bogovi, a pod drugo, bogove je kasnije isprašio Nerevarine.

    I da, Dwemeri su bili izrazito napredni i nisu bili PATULJCI tipa Tolkien, nego malo niži od tadašnjih Chimera, sada Dunmera. Dwemeri su ionako dio Mera, iliti svih elfova.

    http://www.uesp.net/wiki/Tamriel:Races

    Ovo su sve rase Tamriela.

    A ovo je o Dwemerima:

    http://www.uesp.net/wiki/Tamrielwemer

    Inače, u Tribunala možeš naići na duha jednog Dwemera i uvjeriti se kako su oni zaista izgledali.

    odsad šutim

  25. #325
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Kako to ako su bili tako napredni da su spusili u ratu, i zasto su se zaratili s Dark Elfovima? Radi teritorija?

  26. #326
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Kako to ako su bili tako napredni da su spusili u ratu, i zasto su se zaratili s Dark Elfovima? Radi teritorija?
    Predlažem ove stvari:

    1. Igrati Morrowind i čitati knjige, papire o Dwemerima!

    2. Ako ne igramo Morrowind, onda idemo na UESP!

    Slušaj, ja bi rado sve to objasnio, ali je to spoilanje, a ne želim pokvariti gušt igre onima koji tek prolaze main quest.

    Ako hoćeš znati, javi na pp
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  27. #327
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Add-ao sam ja tebe na msn... pa ako mozes doci online ako mi nesto nije jasno da mi objasnis.
    Inace, igrao sam ja Morrowind davno jos ali nikad nisam obracao pozornost na detalje a sad me lore zanima i privlaci.

  28. #328
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    SPOILER WARNING!!1

    Battle at Red Mountain

    Ima više verziju, u koju se uklapa i ona Hellboyeva. A to su:

    1) U žaru bitke Kagrenac odluči upotrijebiti Keening i Sundera na Srcu Lorkhana da osigura pobjedu. Korištenjem oruđa na Srcu Dwemeri neobjašnjivo nestaju.

    2) Nerevar i Dagoth Ur koriste oruđa nakon svoje pobjede nad Dumacom i Kagrenacom da unište Dwemersku rasu.

    3) Azura uništava Dwemere zbog toga što su se htjeli učiniti bogovima pomoću Srca Lorkhana.

    ostatak slijedi...
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  29. #329
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    omg koji lore svaka im čast cjeli svoj svijet sa cjelom pričom su napravili, cak i jezike i pisma vlastita imaju... zbog ovoga je vjerojatno elder scrolls tako dobar...

  30. #330
    Ajde da i ja nabavim svoje 2 lipe u raspravu uz rizik da ću samo ponoviti već rečeno i da ima pogrešnih podataka jer pišem iz sjećanja.


    Spoiler dude






    Dwemer aka. We Ain't Stunties!
    Također postoji i teorija da su Dwemeri (koji su poznati kao Dwarves zbog bradaSkoje su obično imali i afiniteta za podzemnim naseobinama (hence, Dwemer ruins) samo sebe uništili time da su nekako petljali po Srcu Lorkhana i da zapravo nisu mrtvi već da su se svi samo nekako prebacili u Oblivion i ostale plainse (teorija koja se protivi tome je da onaj bucko Corprusom zaražen i dalje tu, ali postoji teorija da on u to vrijeme nije uopće bio na Nirnu te da zbog toga nije bio prebačen).

    I ovi njihovi oklopi zapravo nisu oklopi koje su Dwemerske trupe nosile, već su to samo vanjske oplate sa onih njihovih automatona od kojih neke vidimo u igri (Centurion, itd) bar kad pričamo o Morrowindu. Oklopi koje vidimo u OblivionuSsu pak replike pravih oklopa koje su Dwemeri nosili (obratite pažnju na to da sam rekao replike, a ne originali, ali se ipak pretpostavlja da su vjerni po obliku).

    Neverar Indoril vs. Tribunal
    Oni su njega već dosta prije samog napada planirali ubiti i željeli su uključiti Dagotha u to sve, ali on je njih žestoko odbio zbog prijateljstva i dužnosti prema Nerevaru te ga je čak i pokušao upozoriti na zavjeru, ali mu ovaj nije povjerovao zato jer je mislio da mu Dagoth, unatoč prijateljstvu, zavidi u nekim pogledima.

    btw. Kagrenac i Nerevar su također bili stari prijatelji koji nisu željeli ići u rat.

Slične teme

  1. The Elder Scrolls II: Daggerfall
    By Akul in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 19-11-2011, 19:15
  2. Elder Scrolls 5?
    By rave_or_die in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 159
    Posljednji post: 04-08-2010, 20:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •