Stranica 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 241 do 270 od 316

Tema: The Elder Scrolls Online

  1. #241
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: The Elder Scrolls Online

    = Citat = Izvorno postao Xero
    Meni nikad neće bit jasno zašto ljudi poslje 2007. igraju WoW.
    Ja mu se vraćam zbog lore-a, nastavka priče, ali prije svega zbog prijatelja koje sam stekao u igri...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  2. #242
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls Online

    Lore je kompletno usran nakon vanille. Likovi solo koknu Arthasa, da ne pričamo o Illidanu. Likovi koji su zamalo uništili Azeroth.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  3. #243
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: The Elder Scrolls Online

    Srećom pa je lore ikad bio dobar.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #244
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: The Elder Scrolls Online

    Imate pravo na svoje mišljenje...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  5. #245
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: The Elder Scrolls Online



    Evo baš gledam ovo, ma genijalno, naježio sam se kad je Vol'jin postao warchief.

    ''I am not worthy..but I will give my all..for the Horde.''

    Moraš bit mrtav iznutra da ti ovo nije jebeno, pogotovo ako si fan Warcrafta.

    Pičku materinu sad mi se opet igra, a nemam para sve spizdio u komp, znači 500kn mi treba, eeeeeeeeh.

  6. #246
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: The Elder Scrolls Online

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  7. #247
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: The Elder Scrolls Online

    Deadwalkerova najava: http://www.hcl.hr/najave-the-elder-scro ... 41-22.html

    @Deadwalker
    Zbrisan mi HCL account vjerojatno zbog neaktivnosti, pa ću komentirati ovdje. Igra, koliko vidim, nije na Hero engineu. Barem prema ovom starom intervjuu: http://www.gameinformer.com/b/features/ ... ngine.aspx
    Osim ako ti nemaš neke svježije informacije koje bi mogao podijeliti s nama
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  8. #248
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Elder Scrolls Online

    HE je osnova koja će u finalnoj inačici biti teško modificirana. Nešto kao što danas ima CoD teško modificirani Q3 engine, samo što će ovaj biti nešto manje izmjenjen.
    Znači osnovni kod je tu, samo je skroz prilagođen megaserver tehnologiji i ostalim glupostima koje će koristiti ESO.
    Iako ta priča oko enginea je još jedan marketinški proljev - engine je software koji se neprestano nadograđuje. Sam naziv je stvar marketinga i normalno da ga Zenimax izbjegava zbog negativnih konotacija. Nisam baš optimističan da će ESO normalno funkcionirati, posebice što eksperimentiraju s novom server tehnologijom. A nema ni Zenimax neko veliko dev iskustvo, bez obzira na određene pojedince.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #249
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: The Elder Scrolls Online

    Znači ipak kao TOR, samo nadam se ne toliki fail.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  10. #250
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488

    Re: The Elder Scrolls Online

    Jel igrao tko betu? Ja koliko citam po twitteru i fbu, ljudi su masovno razocarani te doslovno daju svoje akauntove jer je igra kolosalno smece.
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  11. #251
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Elder Scrolls Online



    Novi trailer... igra sve više nalikuje na kombinaciju Skyrima i Guild Wars 2.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  12. #252
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Elder Scrolls Online

    Veliki FPS dropovi i u traileru.
    Divno.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #253
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: The Elder Scrolls Online

    Nekako mehasto kraj GW2 i WoW-a.

    Brijem da je jedna od onih igri koju baš moraš zaigrati na par sati da vidiš oće ti sjesti, jer ipak ima tu masa lorea i glazba i lijepog settinga koji bi mi bili sasvim dosta bez obzira na crappy gamepaly (ako bude crappy), ali pretplata im nije trebala.

  14. #254
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180
    Frend igrao betu, evo njegovih dojmova:

    Igrao betu oko 7 sati u komadu:


    Najoptimiziraniji AAA MMORPG koji sam vidio IKADA, s obzirom na kvalitetu grafike koja je vrhunska za igru toga tipa - prepuna detalja, vrlo rigidno i prepoznatljivo pravi ES naslov po tom pitanju, ali u isto vrijeme bolje nego ikada. :ave:

    Igrao sam kod frendice, ona ima slabi AMD Dual Core na 3,0 ghz, GTX560 i 4 GB DDR3 - sve postavke na high, s AA, Bloomom itd. jedino je draw distance na 50/100, Vsync i AO off - kada sam stavio DD na 100 i uključio AO framesi su pali za mizernih 5 :approve.

    Jednostavno dobro optimizirano u svim područjima/regijama kojima se može pristupiti u beti - imali smo u prosjeku 45 fps, tu i tamo nam je palo na 30, išlo je i do 60 bez problema. Drugi igrači gotovo da ne utječu na framese. U jednom trenu smo se susreli s grupom od otprilike desetak ljudi. Svi smo napadali nekog elite moba, spellovi su letjeli na sve strane, framesi su ostali isti. Jedino što naravno nisam imao prilike vidjeti jest masovni PvP, ali s obzirom na ostatak, zbilja ne sumnjam.

    Vizualni stil vrlo impresivan i odlično izveden, shodno tome smatram da je ESO najljepši MMORPG koji sam ikada igrao. Mračan je i odrastao što je odmor za moje oči od svih tih japanskih i 'crtani film' estetika - NI SLIČNO onome videu koji je iscurio prije par mjeseci, također puno bolje nego što je u gameplay trailerima. Animacije likova su dobro odrađene i u facama NPCova postoje neke geste koje daju ljudske crte i prirodnost.

    Level dizajn je odličan i svaka prostorija te okolina je nevjerojatno glomazna, nadam se samo da neće biti prazno sve jednom kada se hajp slegne.

    Jedina zamjerka - jednoličnost i siromašnost u kreatoru lika koja se ponavlja u facama i tijelima NPCova po svijetu.



    Borba je spora, malo nespretna i tvrda, ali skroz ne-loša i iznenađujuće zabavna.

    U početku je čudna i djeluje loše zato što smo se svi navikli na brze akcijske MMORPG naslove kojih je sve više u zadnje vrijeme. Osobno sam kao što i znate u zadnje vrijeme trošio vrijeme na GW2 pa mi je tranzicija bila čudna, ali sam je prihvatio raširenih ruku i s osmjehom na licu zato što u MMORPG naslovima sporija mehanika gotovo uvijek zahtjeva veću koordinaciju i veći skill - pogotovo u PvP-u. Omogućava veće taktiziranje i daje smisao CC skillovima.

    Samo napadanje zahtjeva klikanje mišem, lijevi klik je napad, desni klik je blok i to je isto kao i u ostalim ES igrama. Dodatak je interrupt koji izvodite kombinacijom desni klik plus lijevi klik i njega morate tajmirati. Tako možete spriječiti protivnika da vas pogodi s nekom magijom, napraviti mu mnogo štete i pritom ga ošamutiti. Dobar stari crouch to stealth je također tu - sagnete se i pazite da vas ne vide, napad iznenađenja ošamućuje i u kombinaciji s određenim skillovima radi bolestan dmg. Za snažno udaranje/gađanje neprijatelja te kotrljanje ili izbjegavanje koristite staminu ilitiga zeleni bar. Crveni je naravno health, plavi je mana. Sve ih punite s levelom, ali ovdje svaki od njih daje dodatne statse i pojačava vas u više smjerova osim tih flat dodataka u health, manu, staminu. Stamina primjerice kod klase koju sam odabrao a to je nekakva rogue klasa, povećava npr. i dmg oružja.

    Zamjerke - loše animacije mahanja oružjima, nedovoljno jasna moć udara (osjećaj kao da lupate po zraku) i nedostatak dobrih zvučnih efekata



    Skillovi, talenti i gear dosta drugačiji od singleplayer dijela serijala, ali su odlika jednoga pravoga MMORPG-a.
    Kao i uvijek podijeljeni su na aktivne i pasivne, aktivni naravno koriste manu - kod svih klasa. Skillova je jako puno i podijeljeni su u mnogo kategorija - skillovi oružja, guilda, klasa, podklasa, rasni itd. Jednom kada odaberete sposobnost i stavite je u lentu u kojoj je (ako se ne varam) moguće nositi 5+2 skilla, čestim korištenjem tog skilla kojeg ste odabrali povećavate i njegovu efektivnost tj. level (od dodatna dva skilla jedan je ultimate, a drugi nisam saznao što je).

    Isto kao prije je i leveiranje vašeg baratanja oružjima te oklopima. Udaranjem s određenim oružjem skill s njime vam se povećava, a kako primate štetu te izbjegavate napade povećava vam se i level armora kojeg nosite. Sve klase i rase mogu nositi sve armore. Želite li biti lopov koji nosi heavy armor? Možete! Želite li biti ratnik koji nosi haljinu i ogromni malj? Naravno! Ne znam koliko su određene kombinacije dobre i vjerujem da će se sve na kraju svesti na 3,4 builda kao i uvijek, no zbilja možete praviti od lika što Vi želite. Moguće je nositi dva seta oružja, svaki set pruža različit skillset - kao i u guild warsu 2, samo što ovdje sve klase mogu nositi sva oružja.

    Klase i trinity sistem nisu klasične naravi i to jednostavno rula.
    Što reći? Onako je kako su i obećali. Tražite grupu za instance, ne možete naći tanka, ali zato dobro kitate mobove i s kvazi healerom odradite tamnicu bez muke s klasama koje su sve light/medium armor. Healer je healer samo zato što ima skillove koji mogu liječiti, a čim izađe iz instanca zamjeni ih s onima koji rade štetu zato što je on zapravo DPS te tako se i gradi, ali da besmisleno ne sjedi satima čekajući grupu za instance on prebaci ta dva tri skilla i odradi run kao lječnik. Naravno, kasnije u endgameu će vrlo vjerojatno biti potrebno imati dobrog healera i tanka, ali čak i taj full gearani healer ili tank će imati drugi set oružja koji ga u trenu pretvore u DPS ili nekog ludog hibrida. Party za normalne instance ide do četiri osobe, preko toga je raid i neznam koja je to brojka (rekao bih 10 ili 15), ali moguće ih je odraditi i s manje osoba. Ako ste dovoljno uigrani i sposobni siguran sam 200% da svaki instance je moguće timski odraditi bez healera i tanka s čistim dobrim starim taktiziranjem.

    Zamjerke - smatram da će klase i buildove biti nemoguće izbalansirati u PvP-u i PvE-u te da će se sve svesti na par dominatnih buildova kao što to uvijek i bude u svakom MMORPG-u



    Oprema je slično odrađena kao i u Skyrimu samo što osim armor ili dmg statsa, stvari imaju i neke dodatne efekte koji ih stavljaju u te kategorije common (bijeli item), uncommon(zeleni), rare(plavi), epic (ljubičasti), narančasti ili možda crveni pretpostavljam će biti legendary. Craftanje nisam uspio isprobati, ali svaki item je moguće razlagati na komponente koje zatim koristite da stvorite nešto drugo. Također, postoje napitci koji pretvaraju običan gear u neobičan, ali i naravno napitci za efekte, liječenje, dodatne statse itd. Recepata ima na svakome ćošku, osobno ću izabrati alchemy kada igra izađe zato što je to profesija koja je uvijek najprofitabilnija i korisnija u svakom MMORPG-u :approve. Profesije se leveliraju isto kao i u Skyrimu, a za alchemy, cooking i sl. komponente nalazite po urnama, kutijama, košarama i sl. koje su razbacane posvuda. Ima i kovčega s blagom koji se otključavaju po sistemu iz Obliviona.

    Zamjerke - nisam vidio dovoljno da bih mogao izvuči konkretno mišljenje, gear i profesije se uvijek sudi prema endgameu.


    Umjetna inteligencija je ok, ništa posebno kao i uvijek u ovakvim igrama. Bossovi, elite mobovi su skriptani da bacaju određene magije i izvode određene radnje koje su uvijek popračene crvenim oznakama - krugovima, crtama i sl. koje vas alarmiraju da ih izbjegnete, također uvijek imaju nekakve efekte koje možete prepoznati kao heavy zamahivanje prema vama i shodno tome blokati ili interruptati na vrijeme. U svakom slučaju, dobro odrađeno.

    Zadnje što je ostalo jest samo leveliranje tj. questanje. isto je kao i u svim ES igrama samo naravno više arkadno. Questovi traju kraće, nagrade su gotovo uvijek bezveze, a quest morate pokupiti te predati - no brže je to nego što vjerojatno očekujete. Mapa je pregledna i dobro osmišljena. Dobro je to što se questovi povezuju u tzv. chainove, a dizajnom su svi različiti te je šansa da ćete naići na jednolične questove sigurno nekih 1:50. Svaki quest giver ima svoju priču i glas. Naravno na vama je hoćete li sve to slušati i čitati, postoji tu i tamo neki odabir s vaše strane te neke druge sitnice, sve u svemu vrlo kvalitetno sadržajem i zanimljivostima. Riječ je u ES igri, takvo iskustvo i očekujte samo naravno ovoga puta u društvu s drugim ljudima.

    Interface unutar igrinog svijeta je nevidljiv. Jedino je lenta sa skillovima transparentna tijekom borbe te crosshair. Health barove je potrebno uključiti i nalaze se iznad glava igrača i NPC-ova, različitih su boja i prema tome sudite jeli riječ o igraču ili NPC-u. Ukoliko te barove ne uključite, nije moguće razaznati tko pije, a tko plaća no to zbilja ni ne možemo uzeti kao minus zato što nekakvih oznaka u igri koja je multiplayer jednostavno mora biti. Svi ostali meniji su dobro osmišljeni, funkcionalni i laki za koristiti.

    Zamjerka - trčkaranje za uzeti-predati je nekad zbilja zamorno. Mapa ponekad ne otkriva i ne pokazuje sve

    Uvijek sam govorio kada bi Skyrim imao multiplayer da bi bio jedna savršena forma. ES ima potencijala da to i bude. Sve naravno ovisi o tom kraju leveliranja i sadržaju koji dolazi iza toga.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #255
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    = Citat = Izvorno postao Xero Pregledaj post
    Meni nikad neće bit jasno zašto ljudi poslje 2007. igraju WoW.
    predpostavljam ,zato sto je bolji mmorpg od gotovo svih mmorpg igri izaslih poslije 2007

  16. #256
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Lol jel to isti onaj frend čije dojmove iz nekog razloga uvijek postaš?

    U početku je čudna i djeluje loše zato što smo se svi navikli na brze akcijske MMORPG naslove kojih je sve više u zadnje vrijeme. Osobno sam kao što i znate u zadnje vrijeme trošio vrijeme na GW2 pa mi je tranzicija bila čudna, ali sam je prihvatio raširenih ruku i s osmjehom na licu zato što u MMORPG naslovima sporija mehanika gotovo uvijek zahtjeva veću koordinaciju i veći skill - pogotovo u PvP-u. Omogućava veće taktiziranje i daje smisao CC skillovima.
    Ne kužim o kakvim brzim akcijskim MMORPG-ovima priča i po čemu je sporija mehanika = kompleksnije i zahtjeva veći skill?


    Također, ovo da ne sumnja da je optimizacija vrhunska i u large-scale PvP-u ne stoji baš jer takve stvari uvijek jebački gutaju procesor tak da vjerujem da će tu bit muka.

    šansa da ćete naići na jednolične questove sigurno nekih 1:50.
    Apsolutno nemoguće za MMO igru, a situacija postaje još gora pošto se radi o TES igri.

  17. #257
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180
    Je.
    A jbg, samo sam citirao nečije dojmove, ne znam drugu osobu koja je igrala betu. Da sam vidio, stavio bi. Bolje jedna perspektiva, nego nijedna.

    I šta da ti kažem... različite percepcije i ukusi? Brža mehanika također ne mora značiti kompleksnije.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #258
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Pa naravno da ne mora značit, ali me zanima kak je zaključio da sporija mehanika = kompleksnije

  19. #259
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180
    Nije da je 99% rasprava pojednostavljivanje na generalni uzorak
    Al' ne mogu komentirati ništa po tom pitanju, zbilja sam igrao premalo GW2 da pokušam protumačiti njegov stav.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #260
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    529
    meni je s druge strane preglupo da tip ide išta zaključivat o pvpu, dok je igrat pod 1) još uvijek u beti, pod 2) neigra ju još toliki broj ljudi i pod 3) da bi se vidjela prava kvaliteta pvp-a treba bar parsto sati igre, i to da ta igra zadovoljava ovo što sam naveo pod broj 2. Siguran sam da će na izlasku biti sranja s optimizacijom, jer još NIJEDAN mmo nije bio optimiziran kako treba. Neki su bili malo bolje, neki gore, ali činjenica je da svaki mmo koji je uvodio neki masni pvp je bio popračen lag problemima, fps dropovima itd.

  21. #261
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180
    Lag je vidljiv već u ovom gore traileru što je Aerial postao.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  22. #262
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Zadnji uredio Gothmog : 23-01-2014 u 10:32

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  23. #263
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    Jako lijepo izgleda.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  24. #264
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    je, lijepo izgleda ali koliko je ESO mmorpg igra a koliko story driven SP+MP+co-op?

  25. #265
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    Cistokrvni MMORPG.

  26. #266
    Dobre vijesti za PS4 vlasnike koji planiraju igrati TESO. Ne zna se još za XBox One.
    http://www.gametrailers.com/side-mis...aystation-plus

    Most PS4 games require a PS+ account to enjoy multiplayer gaming but some games, like MMORPGs and free-to-play titles, can bypass the requirement. The Elder Scrolls Online will be one those games.

    "A PlayStation Plus membership is not required to play The Elder Scrolls Online. PS4 players will only be required to pay the same monthly subscription associated with The Elder Scrolls Online that PC and Mac users will pay—nothing more."

    Isto tako je otkrivena i CE verzija igre.


  27. #267
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718


    Trailer svih trailera uopće.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #268
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180
    Dosta generično izgleda, unatoč dobro napravljenom CGI-u.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  29. #269
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Standardno CGI remek-djelo Blur Studios-a. Fenomenalan trailer.

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  30. #270
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916
    Jadan onaj koji se na ovo upeca, ovo je gore nego platit Hitman Absolution za punu retail cijenu
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

Slične teme

  1. The Elder Scrolls V: Skyrim
    By W3DR4N in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 5635
    Posljednji post: 10-02-2015, 23:53
  2. Elder Scrolls 5?
    By rave_or_die in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 159
    Posljednji post: 04-08-2010, 20:12
  3. The Elder Scrolls 2: Daggerfall
    By Akul in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 25-03-2006, 15:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •