Prikazujem rezultate 1 do 30 od 53

Tema: Majin topic!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Majin topic!

    Da, da, oči vas ne varaju - Pingu opet radi sranja na tuđe rođendane. Ovaj put žrtva je Maja, djevojka iz malog mjesta kraj Nagykanizse.

    Pošto sam si superkulfensi s Majom, znam da je gamerica. I to opaka. Ako joj pogledate sigSili XFire profilSvidjet ćete da ste manje sati proveli pod tušem nego što je ona provela u Perfect Worldu. Ovo je zabrinjavajuće na više razina, ali nema veze.

    Pošto je Maja tako super gamerica, bilo mi je iznimno čudno kako nema - Steam profil. Nakon nekoliko "OMG WTF" rodila se ideja. Maji se ubrzo bliži rođendan...

    Kako još nije počela stizati saborska mirovina, skupio sam nekolicinu ljudi, napravio novi Steam account i pobacali smo nekolicinu igara gore. Koje i kako? Spojleeeeeeer...

    ChuxSje velikodušno ubacio Metro 2033Sna account
    MalokiSse isprsio pravom pravcatom GOTYSverzijom Civilizacije V
    MasaKrisT, pošto živi u Požezi, odlučio je ubosti Left 4 Dead 2
    DaniaSje, kao umjetnička duša, zaključila da je TerariaSdobar izbor
    DeadwalkerSje uzeo jedan Trine 2
    The BozSse obrijao nakon što je kupio Hitman CollectionS(Hitman Codname 47, Hitman 2: Silent AssassinSi Hitman: Blood Money)
    XarabasSse isprsio: Audiosurf, Sequence, Fearie Solitaire, LucidSi Zen Bound 2
    Seksi pastuhSstavio je šlag na kraju: Portal, Portal 2, Humble Indie Bundle 6*S(Canabalt, Zen Bound 2, Cogs and Avadon: The Black Fortress, Swords & Soldiers) i From Holland With LoveS(Diamon Dan, Greed Corp, Serious Sam - The Random Encounter, Toki Tori, RUSH, EDGESi još jedan Swords and Soldiers)



    Za sve vas koje zanima kako i koliko, evo slikica:



    Etogac... Majo, sretan ti rođendan od svih nas koji smo sudjelovali. Želimo ti još puno, puno gaminga, sladoleda iz McDonald'sa i ugodan studij u mjestu po izboru

    I od mene - internet hug koji sam ti obećao :hug

    Podatci za login i ostale stvari ti za minutu pošaljem u Facebook poruci. Nadam se da ćeš uživati, MM



    *-> sve igre su igrive i na Android mobilnim uređajima, više u FB poruci
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Majin topic!

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0 Pregledaj post
    Da, da, oči vas ne varaju - Pingu opet radi sranja na tuđe rođendane. Ovaj put žrtva je Maja, djevojka iz malog mjesta kraj Nagykanizse.

    Pošto sam si superkulfensi s Majom, znam da je gamerica. I to opaka. Ako joj pogledate sigSili XFire profilSvidjet ćete da ste manje sati proveli pod tušem nego što je ona provela u Perfect Worldu. Ovo je zabrinjavajuće na više razina, ali nema veze.

    Pošto je Maja tako super gamerica, bilo mi je iznimno čudno kako nema - Steam profil. Nakon nekoliko "OMG WTF" rodila se ideja. Maji se ubrzo bliži rođendan...

    Kako još nije počela stizati saborska mirovina, skupio sam nekolicinu ljudi, napravio novi Steam account i pobacali smo nekolicinu igara gore. Koje i kako? Spojleeeeeeer...

    ChuxSje velikodušno ubacio Metro 2033Sna account
    MalokiSse isprsio pravom pravcatom GOTYSverzijom Civilizacije V
    MasaKrisT, pošto živi u Požezi, odlučio je ubosti Left 4 Dead 2
    DaniaSje, kao umjetnička duša, zaključila da je TerariaSdobar izbor
    DeadwalkerSje uzeo jedan Trine 2
    The BozSse obrijao nakon što je kupio Hitman CollectionS(Hitman Codname 47, Hitman 2: Silent AssassinSi Hitman: Blood Money)
    XarabasSse isprsio: Audiosurf, Sequence, Fearie Solitaire, LucidSi Zen Bound 2
    Seksi pastuhSstavio je šlag na kraju: Portal, Portal 2, Humble Indie Bundle 6*S(Canabalt, Zen Bound 2, Cogs and Avadon: The Black Fortress, Swords & Soldiers) i From Holland With LoveS(Diamon Dan, Greed Corp, Serious Sam - The Random Encounter, Toki Tori, RUSH, EDGESi još jedan Swords and Soldiers)



    Za sve vas koje zanima kako i koliko, evo slikica:



    Etogac... Majo, sretan ti rođendan od svih nas koji smo sudjelovali. Želimo ti još puno, puno gaminga, sladoleda iz McDonald'sa i ugodan studij u mjestu po izboru

    I od mene - internet hug koji sam ti obećao :hug

    Podatci za login i ostale stvari ti za minutu pošaljem u Facebook poruci. Nadam se da ćeš uživati, MM



    *-> sve igre su igrive i na Android mobilnim uređajima, više u FB poruci
    Bravo ,dobro si se ovog sjetio

Slične teme

  1. Karabašov topic!
    By McPingvin_v2.0 in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 111
    Posljednji post: 19-10-2011, 11:03
  2. Majin and the Forsaken Kingdom
    By W3DR4N in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-11-2010, 20:04
  3. EMO topic
    By Nightyx in forum PC Play Forum
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 14-07-2007, 23:18
  4. Another SP topic
    By Mr.G4m3r in forum Alt-F4
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 19-06-2006, 12:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •