Stranica 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 250

Tema: Crysis 3

  1. #61
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Split
    Postova
    3.587

    Re: Crysis 3

    Nikad nije tako

  2. #62
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 3

    Čitam malo argumente po Bugu i smijem se - svi pričaju kako je nestala "velika taktika" prvog Crysisa, a sve igre u serijalu su koridor šuteri. Uvijek me fasciniralo gdje su ljudi vidjeli sandbox u Crysisu
    Osim super-easy moda i činjenice da lik nema pojma igrati, dosta impresivno za X360 gameplay. Na PC-u će dojam biti kudikamo bolji. S vizualne strane, veoma impresivno.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #63
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Crysis 3

    Pa naravno, velika otvorena mapa sa milijun entry pointova i taktičkih mogućnosti vs. hodnici/ulice u C2!? Vertikalna komponenta u C2 je toliko loše izvedena da jednosavno ne može parirati horizontalnoj komponenti jedinice.

  4. #64
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 3

    Joj daj molim te - gameplay se svodio na stealth ili akciju kao u nastavku. S time da prvi Crysis s pojavom aliena postaje megakoridor šuter, dok u drugom na zadnjem levelu možeš ostvariti cilj na nekoliko načina, ako ćemo već o taktici. Većina levela ne mora značiti baš ništa, što se u ovom serijalu savršeno potvrdilo. Da ne govorim koliko je drugo izdanje CryEnginea neoptimizirano smeće.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Crysis 3

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ovo je pre-alpha gameplay. U prijevodu, jako daleko od onoga što će biti u konačnoj verziji.
    Naravno Ako finalni produkt bude izgledao drugacije ja cu sebi odsjeci glavu noktaricom. U prijevodu, ovo je finalni produkt a vrijeme do izlaska ce bit utroseno na marketing.

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Čitam malo argumente po Bugu i smijem se - svi pričaju kako je nestala "velika taktika" prvog Crysisa
    .
    Meni je nejasno kako ti je promakla. Ali ne zejebavam te jer smo imali x rasprava na ovu temu jer stvarno mi je apsolutno nevjerovatno povjerovati u to da ti taktiziranje i realizaciju ideja u pristupu igri poredis kad su C1 i C2 u pitanju. Promakla ti je jer si vjerovatno navikao da igras shootere sa konzole koji su svi isti pa si C1 igrao sa cloakom,hodao ravno cestom i pucao.

  6. #66
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 3

    Tebe sam čekao
    Al raspravljali smo o ovome već tisuću puta i na kraju uvijek ostanemo na početnoj točki, ne vidim poantu opet raditi isto.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Crysis 3

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Tebe sam čekao
    Al raspravljali smo o ovome već tisuću puta i na kraju uvijek ostanemo na početnoj točki, ne vidim poantu opet raditi isto.
    Ali evo samo da dodam Jedini razlog zasto se prica o ovom serijalu po forumima jos uvijek, nije zato sto izlazi treci dio ili zato sto je drugi bio tako dobar vec... Zavrsi recenicu sam

  8. #68
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 3

    Pa meni prvi Crysis vrhunski bio, isto kao i drugi nastavak. Smiješna su mi cendranja ljudi koji tvrde da je u nastavku izostalo nešto što ekšueli nikada nije ni postojalo u serijalu. Ako želiš taktiziranje u pucačini, ne znam, igraj Ghost Recon (one starije) ili ArmA-u.
    O grafici neću ni govoriti, tu je nakupina retardluka još x puta veća.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #69
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Crysis 3

    Po meni citav serijal Crysis-a je krenuo u losem smjeru prelaskom na konzole. Da je Crysis ostao pc
    eksluziva,e to bi bila druga prica. Napredovao bi i u vizualnom(ne kazem da dvojka nije napredovala ali npr. od fizike predmeta i interakcije sa prirodom skoro nista,dok si u Crysis-u mogao drvo i kucice sjebati,imao si interakciju sa prirodom i zivotinjama xD)i po pitanju gameplay-a(ne bi osjetio onaj konzolaski uticaj),uglavnom bi izazvao kod gamer-a iznenadjujuci,pozitivan sok/dojam koji je i izazvao prvi Crysis.Ovako je po meni Crysis postao tipicni "konzolaski shooter"! Eto npr. kao sto sam vec rekao,ja ne vidim ni jednog pomaka u Crysis 3 naspram Crysis-a 2,jedino je grafika bolja i ima nova oruzja,a sve ostalo je ostalo isto,isti hud,isti grad samo prekriven travom/biljkama sto je vec(kao dzungla),isti neprijatelji i vanzemaljci,ma sve mi izgleda isto samo presminkano malo boljom grafikom.Strasno mi je zao kada gledam kako ovaj serijal propada kao i drugi serijali i igrice,a sve zbog uticaja konzola odnosno glupe zarade i lijenih developera!
    Nadam se da ce doci vrijeme kada ce se sve igrice prvo praviti na pc-u pa tek onda prebacivati na konzole i prilagodjavati njima ali nazalost kako je krenulo sumnjam.

    P.S. Da se razumijemo,ne mrzim konzole,ali me nervira njihov uticaj na gaming industriju jer oni developerima predstavljaju samo novac,a konzole nemaju ni pribliznu snagu koju bi pc imao za razvoj igrica...

  10. #70
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: Crysis 3

    ...

  11. #71
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Crysis 3

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Pa meni prvi Crysis vrhunski bio, isto kao i drugi nastavak. Smiješna su mi cendranja ljudi koji tvrde da je u nastavku izostalo nešto što ekšueli nikada nije ni postojalo u serijalu. Ako želiš taktiziranje u pucačini, ne znam, igraj Ghost Recon (one starije) ili ArmA-u.
    O grafici neću ni govoriti, tu je nakupina retardluka još x puta veća.
    Izostalo je nesto sto ocito nisi vidio. Imam prijatelja koji je jako slican tebi,konzolaski gamer(ne mislim nista lose pod tim) i koji je svoj prvi susret sa Crysisom ispratio ovacijama i nevjericom koliko je fotorealistican i pored cinjenice da je cuo da je rijec o apsolutno najboljoj grafici ikada jer nije imao priliku da ga zaigra u punom sjaju na jakom PC-u. Znaci lik je dugogodisnji gamer koji je ispratio gaming na PC-u a cijelo vrijeme je i igrao sve sto se pojavi na konzolama.
    Sjeo je kod mene za racunar i cim se iscrtavanje textura zavrsilo i slika pojavila lik se odvali smijati i okrenu se prema meni sa izrazom na licu "cuo sam ali sad vidim ovo u pokretu". Crysis 2 ima lijepu grafiku,isforsirano bljestavo lijepu ali lijepu. Crysis ima fotorealizam i definitivno najbolju grafiku do dana danasnjeg,jake,ostre texture i ostrinu slike i animacije. To nije nakupina retardluka. Lijepo i kvalitetno su dva razlicita pojma. Kvaliteta grafickog prikaza Crysisa 2 je 5 stepenica iza jedinice. Ako se nekom svidja grafika Crysisa 2 to je nesto drugo.
    I kad je konacno zapoceo igrati uvidio sam boljku gamera konzolaskog sutera. Lik je doslovno igrao COD sa cloakom,bez imalo maste i namjere da iskoriti tu naprednu fiziku i interakciju i te prilicno otvorene i velike prostore i vozila. Znaci to ne da nije nikad postojalo i da je izostalo vec nije iskoristeno radi navike igranja konzolaskih sutera. Nije sve izostalo,neke sitinice su i prenijeli ali zbog hardverskih ogranicenja konzole to izgleda jako lose,traljavo i sporo. Kad igras konzolaski suter na PC-u tacno se osjeti lag u brzini nisanjenja nevezano za skill i brzinu misa u postavkama.
    Taktiziranje u Crysisu se odnosi na iskoristavanje onog sto sam gore naveo a sto ne postoji u dvici. Napredna fizika u interakciji sa okolisem,visoko interaktivan okolis i veliki okolis. Moras biti bas cisti konzolas i nemastovit da kazes da je sto sve beskorisno ili da ne postoji. Jeste, ako ne zelis da to iskoristis. Ali to nema veze sa cinjenicom da MOZES da to iskoristis. Opce prihvaceno misljenje svih konzolasa je da su nabrojane stvari losije u dvici jer je ocito da jesu ali da su bekorisne. Jesu,ako nemas maste. Mozda je glupa opcija da izvadim kornjacu iz vode i njome pobijem cijelu bazu ali je opcija,ili da skinem jato ptica sa neba,il da natovarim camac sa c4 i zaletim se preko kamena na obalu i aktiviram ga usred baze,ili da c4 zalijepim na komad drveta kog cu odvaliti sa stabla i sa max strenght bacim uvis i aktiviram kraj helikoptera,ili da pucam u drvo koje ce u padu ubiti protivnika ili da pucam jeepu u gume dok mi se priblizava i uzivam u prizoru prevrtanja istog ili da taj put miniram i dozivim isto ili da gledam kako protivnik u oblaku prasine prolijece kroz one kucicea kad ga bacim a sve se okolo realisticno urusava,ili da cijelu bazu poskidam u stealth pristupu ili da je razorim do temelja tako sto cu polijepiti c4 na rusive objekte tj na skoro sve objekte i npr u kamionu se odvezem na neko brdo i odozgo uzivam u vatrometu ili da ostanem dole i golim rukama napravim isto itd itd itd itd jer ovo je samo mali dio zejebancije i uzivancije koju sam imao iskoristavajuci beskorisne opcije u gameplayu Crysisa.
    Likovi koji su to isprobali i experimentisali sa tim i koji komentarisu to po BUG-ovom i ostalim forumima su za 2 min ustanovili da toga u Crysisu 2 jednostavno nema i da je postao klasicni konzolaski suter. End of fucking story.

  12. #72
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Crysis 3

    lol

  13. #73
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Crysis 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Taktiziranje u Crysisu se odnosi na iskoristavanje onog sto sam gore naveo a sto ne postoji u dvici. Napredna fizika u interakciji sa okolisem,visoko interaktivan okolis i veliki okolis. Moras biti bas cisti konzolas i nemastovit da kazes da je sto sve beskorisno ili da ne postoji. Jeste, ako ne zelis da to iskoristis. Ali to nema veze sa cinjenicom da MOZES da to iskoristis. Opce prihvaceno misljenje svih konzolasa je da su nabrojane stvari losije u dvici jer je ocito da jesu ali da su bekorisne. Jesu,ako nemas maste. Mozda je glupa opcija da izvadim kornjacu iz vode i njome pobijem cijelu bazu ali je opcija,ili da skinem jato ptica sa neba,il da natovarim camac sa c4 i zaletim se preko kamena na obalu i aktiviram ga usred baze,ili da c4 zalijepim na komad drveta kog cu odvaliti sa stabla i sa max strenght bacim uvis i aktiviram kraj helikoptera,ili da pucam u drvo koje ce u padu ubiti protivnika ili da pucam jeepu u gume dok mi se priblizava i uzivam u prizoru prevrtanja istog ili da taj put miniram i dozivim isto ili da gledam kako protivnik u oblaku prasine prolijece kroz one kucicea kad ga bacim a sve se okolo realisticno urusava,ili da cijelu bazu poskidam u stealth pristupu ili da je razorim do temelja tako sto cu polijepiti c4 na rusive objekte tj na skoro sve objekte i npr u kamionu se odvezem na neko brdo i odozgo uzivam u vatrometu ili da ostanem dole i golim rukama napravim isto itd itd itd itd jer ovo je samo mali dio zejebancije i uzivancije koju sam imao iskoristavajuci beskorisne opcije u gameplayu Crysisa.
    Likovi koji su to isprobali i experimentisali sa tim i koji komentarisu to po BUG-ovom i ostalim forumima su za 2 min ustanovili da toga u Crysisu 2 jednostavno nema i da je postao klasicni konzolaski suter. End of fucking story.

    Nezgrapno napisano, ali to je točno ono na što i mislim kad kažem da Crysis 2 nije sluga jedinici. Ima doslovno bezbroj mogućnosti u Crysis 1, dok u C2 imaš samo vertikalnu komponentu koja ničem ne služi, čak niti kao taktička prednost kad prvi ispaljeni metak uzbudi čitavu ulicu.

    Problem je upravo u tome da ljudi ili nemaju mašte, ili im se ne da, ili jednostavno ne vide sve te opcije, a to je isključivo njihov problem...

  14. #74
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Crysis 3

    Mislim da većina ne koristi nabrojano iz navike, i jer se i bez toga može čist lako proć igra. Ja isto ne taktiziram ukoliko me igra ne prisili...

  15. #75

    Re: Crysis 3

    Istina je ovo oko taktiziranja .Ali ako ste realni vidjet čete i dobre strane dvojke u odnosu na jedinicu .Vrhunska optimizacja odmah po izlasku, puno bolji multi i duži SP .meni su u jedinici lignje bile očaj .Jedne od najdosadnijih meta za napucavanje .Zadnja trećina jako gubi na kvaliteti .U dvojci su alieni također loši ali ipak nešto manje .Na grafiku se sigurno neću žaliti jer je vrhunska .Onaj tko želi može staviti DX11 patch koji će uznojiti i najzahtjevniji komp .

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Crysis 3

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Nezgrapno napisano, ali to je točno ono na što i mislim kad kažem da Crysis 2 nije sluga jedinici. Ima doslovno bezbroj mogućnosti u Crysis 1, dok u C2 imaš samo vertikalnu komponentu koja ničem ne služi, čak niti kao taktička prednost kad prvi ispaljeni metak uzbudi čitavu ulicu.

    Problem je upravo u tome da ljudi ili nemaju mašte, ili im se ne da, ili jednostavno ne vide sve te opcije, a to je isključivo njihov problem...
    Nezgrapno napisano jer mi je fakat dosadilo pokusavat objasnit na drugaciji i manje nezgrapan nacin. Manje cinjenica izneses jer ti ambalaza zauzme prostor Ovako se cita citanje a ne analizira pisanje. Oci izbija razlika u kvaliteti izmedju te dvije igre na svakom polju da je to smijesno uporediti.

    = Citat = Izvorno postao šcer od SAVE BAĆIĆA
    Istina je ovo oko taktiziranja .Ali ako ste realni vidjet čete i dobre strane dvojke u odnosu na jedinicu .Vrhunska optimizacja odmah po izlasku, puno bolji multi i duži SP .meni su u jedinici lignje bile očaj .Jedne od najdosadnijih meta za napucavanje .Zadnja trećina jako gubi na kvaliteti .U dvojci su alieni također loši ali ipak nešto manje .Na grafiku se sigurno neću žaliti jer je vrhunska .Onaj tko želi može staviti DX11 patch koji će uznojiti i najzahtjevniji komp .
    Prvi Crysis nije bio neoptimiziran vec deceniju a kako vrijeme prolazi ispada i dvije decenije ispred svog vremena pa samim time i zahtjevan. Prosjecan racunar ga sada vrti opusteno a tada nije moglo ni najjace,odatle i misljenje da MP nije valjao jer ga je od 10 ljudi jedan zaigrao. MP je propao iz tog razloga a ne zato sto nije valjao. MP crysisa 2 nije valjao i zato se ugasio. Iako je kopija COD-ovog MP-a koji se jos uvijek donekle igra. Mada se i on gasi radi BF3 jer raja ipak zeli kvalitetu. A grafika je nesto sto se moze staviti nastranu ako je igra ok jer vecina gamera gleda gameplay a grafiku kao bonus.

  17. #77
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 3

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    lol
    Baš to.
    Neda mi se secirati ovaj gore Marvinov roman prepun kontradiktornosti. Probao ranije pa nikakve koristi od toga.

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Nezgrapno napisano, ali to je točno ono na što i mislim kad kažem da Crysis 2 nije sluga jedinici. Ima doslovno bezbroj mogućnosti u Crysis 1, dok u C2 imaš samo vertikalnu komponentu koja ničem ne služi, čak niti kao taktička prednost kad prvi ispaljeni metak uzbudi čitavu ulicu.
    Ne znam za tebe, al meni je ta "vertikalna komponenta" x puta dobro došla.
    Nadalje, kao što ispaljeni metak uzbudi čitavu ulicu, tako je u jedinici uzbudio čitavo "selo". Što je normalno, jer je to onako, realno?
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #78
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Crysis 3

    Nije problem što si nezgrapno napisao, nego da si napisao hrpu gluposti. Igra ima hrpu bazuka, a sad bude netko išao lijepiti C4 po palmama i hitati na helikoptere. Jednostavno to nitko ne radi jer nije logično. Igraš s prvim stvarima koje su ti pri ruci. Da bi napravio pola ovih stvari koje si ti nadrobio, moraš ciljano to raditi.
    I onda napiše da prema stilu igranja može odrediti je li igrač konzolaš ili PC-aš. Ono, brutalno. A već deset godina izlaze potpuno identične igre na svim platformama.

  19. #79
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 3

    Di mi je sada bezimeni
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Crysis 3

    Vedranovi argumenti su NE NIJE TAKO. Jer ja cu bazuku opaliti a opciju da stavim c4 cu zanemariti i izbaciti jer sam konzolas i jedna opcija mi je taman.
    A Deadwalkerovi
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Di mi je sada bezimeni
    A jebote patak. Odustajem.

  21. #81
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Crysis 3

    Izmišljaš stvari. Prema tome svaka igra ima milijun opcija jer možeš raditi bedastoće.

  22. #82
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Crysis 3

    Odustao sam. Opet cu napisati koji post kad ovo sranje izadje. A do tada ti napravi u Crysisu 2 bar jednu od stvari koje sam izmislio. Jer zasto cijeniti igru u kojoj se mogu iznenaditi kad izvedem nesto sto sam IZMISLIO. Igra je kad ja tacno znam sta mogu i gdje mogu. Najgore od svega je sto si u pravu i sto zadnju deceniju igre jesu iste jer se prave za konzole primarno i sto kada bi se sada pojavila jedna poput Crysisa,dakle igra sa opcijama to bi proslo neopazeno jer ljusi su navikli da helije skidaju samo bazukama i da na kraju ulice skrenu lijevo jer je to tako i samo tako vec deceniju.

  23. #83
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Crysis 3

    To što si ti napisao nije raznolikost i opcija. To je izmišljanje tople vode da bi potvrdio svoju teoriju.

  24. #84
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Crysis 3

    Oba Crysisa su sranje. Bit će i treći.
    Ne morate se više svađat.

  25. #85
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Crysis 3

    Sorry Mr. Killzone.

  26. #86
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Crysis 3

    Oprošteno ti je.

    No, Resistance je bolji od Killzonea.

  27. #87
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 3

    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Odustao sam. Opet cu napisati koji post kad ovo sranje izadje. A do tada ti napravi u Crysisu 2 bar jednu od stvari koje sam izmislio. Jer zasto cijeniti igru u kojoj se mogu iznenaditi kad izvedem nesto sto sam IZMISLIO. Igra je kad ja tacno znam sta mogu i gdje mogu. Najgore od svega je sto si u pravu i sto zadnju deceniju igre jesu iste jer se prave za konzole primarno i sto kada bi se sada pojavila jedna poput Crysisa,dakle igra sa opcijama to bi proslo neopazeno jer ljusi su navikli da helije skidaju samo bazukama i da na kraju ulice skrenu lijevo jer je to tako i samo tako vec deceniju.
    Na konzolama kao ne postoje igre sa opcijama, samo koridor šuteri.
    Argumenti ti rulaju od početka
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  28. #88
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Crysis 3

    Pravi argumenti su potrebni samo ako se uspoređuju dvije podjednako dobre igre. Kad se raspravlja o odličnoj igri i duplo lošijem nastavku, ionako je svejedno tko šta piše.

  29. #89
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Crysis 3

    Ne kužim. Igre su identične.

  30. #90
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Crysis 3

    Crysis 2 i 3?

Slične teme

  1. Crysis 2 će biti u 3D-u + Crysis 2 beta
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2010, 00:49
  2. Crysis
    By tbone in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 03-01-2010, 22:42
  3. Crysis Warhead i Crysis na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-10-2008, 10:47
  4. Crysis
    By mehekek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-12-2007, 15:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •