Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Maya 3D

  1. #1
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Maya 3D

    Pokušavam napraviti walk cycle, skeleton sam lijepo ubacio i sve se nekako drži, ali ne kužim kako se u Mayi animira. Išao sam prema tutorialu gdje se počinje od dva osnovna keyframea pa se između ubacuju novi. I sad, složim FK rotiranjem jointova pozu za jedan keyframe, stisnem Set Key, zacrveni se frame tamo dolje, idem na frame gdje će bit druga osnovna poza, namjestim i nju, opet stavim Set Key, ali ona poza iz prvog key framea jednostavno nestane. I kad pokrenem animaciju umjesto da se izmjenjuju ta dva keyframea, character stoji u drugoj pozi nepomično. Što ja radim krivo?

  2. #2
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2012
    Postova
    475

    Re: Maya 3D

    ti set keyevi znaju razlicito da rade u raznim programima kod nekih nakon svake obrade moras da kliknes na kljucic da zapamti za taj frame statuse a kod nekih je dovoljno da je upaljen i samo sibas po frameovima i mjenjas poze on sve pamti ali ne znam ja nisam radio nikada u maji ali za pocetak se poigraj s kljucicem i obicnom loptom bez kostura koja se krece lijevo desno ako tutorijali ne valjaju ili ne znas da napravis
    [center:volkgxb2]ABANDON ALL HOPE YE WHO ENTER HERE[/center:volkgxb2]

Slične teme

  1. Maya problem
    By Kalhant in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 24-01-2009, 14:40
  2. Maya ili 3D studio max
    By K0nJ in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 21-01-2007, 09:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •